Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Przyszła baba do lekarza (to się ciągle jeszcze zdarza) I radośnie błyska okiem (zapisała się przed rokiem) Tu ją strzyka, tam ją boli W strasznej baba jest niedoli. Lekarz spojrzał na nią ostro -Proszę lewatywę siostro! Najpierw jednak trochę gadki: Płaci baba w ZUS-ie składki? Na nic ustne zapewnienie, Ma przy sobie zaświadczenie? Ma, lecz lekarz nie lebiega, Pyta czy gdzieś nie zalega? Nie zalega, ale zamęt ... A czy płaci abonament? Płaci, no to Pani chwała. A na kogo głosowała? Czy posiada oszczędności? Członkiem jest Solidarności? Czy się z rządu linią zgadza? I czy męża swego zdradza? Słucha Tuska, czy Rydzyka? Czy wypluwa, czy połyka? Czy dorabia coś na boku? Czy ma konto na facebooku? Czy ktoś w domu jest na rencie? Czy ma długi w Providencie ? Gdzie związuje koniec z końcem? W Lidlu, Tesco czy Biedronce? Czy bank przejmie po niej mienie? Czy ma teczkę w IPN-ie? Czy sejmowych bredni słucha? Pies przy budzie- bez łańcucha? Doktor pisał coś na boku Kazał jej przyjść za pół roku Zgłosić się na konsultację Dziś zaś wziął gratyfikację Babę wysłał do apteki Niech kupuje paraleki Jakby co, to prosektoria Tańsze są niż sanatoria. Baba chociaż ledwie żywa To ogólnie jest szczęśliwa, Lecz w tym bajzlu pełnym bzdetów W nowy limit NFZ-tu Weszła już więc bez radości I na konto leków... pości! Morał jest wynikiem draństwa : Jeśli nie chcesz zostać "skórą", Miast obciążać budżet państwa Umrzyj przed emeryturą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety. No i minął kolejny dzień,ciężki bo pogoda wariuje.Od dwóch dni parno i duszno,teraz się ochłodziło,zachmurzone niebo. Organizm nie wytrzymuje takich huśtawek. Livciu uśmiałam się z wierszyka,morał trafiony w samo sedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie podoba :-) sama prawda :-) moze tu zagoszczę na dłużej jeśli mniw nie wyrzucicie :-( mam wredny życiorys taki pol na pol jak to waga :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. LUNKA! Ze mną jest podobnie.Parno i duszno zmęczyło mnie okropnie. Na kolację zrobiłam sałatkę według Twojego przepisu. Słyszcie Paniusie sałatka gotowa ...zapraszam. LIVIO! Poprawiłaś mi wisielczy humor. BONGO!!!!! WAGA BONDA! Ale jesteś samokrytyczna:D Od jutra podobno chłód , przygotowujemy kurteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu:-D Sama prawda!!!! Rozbawiłaś mnie:-) Przesyłam wierszyk dalej:-D Waga ,wpadaj!!! Pozdrawiam! Luna,jak to zwykle u nas bywa:-( Ciężki dzień w pracy. Ale już się skończył,więc cieszmy się chwilą:-) Ja sobie właśnie pięty zrobiłam i paznokcie:-) SAMA!!!! Kobietki,co tam u Was?? Livciu,aż boję się zapytać o węża. Może już u sąsiadów? Tak bym chciała,żeby sobie poszedł gdzie indziej!! Globusiku, jesteś? Marysiu,co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Jestem jestem! Zrobiłaś sobie piety i paznokcie!!! super. A mnie ...w pieniły :).... stare buty. Też zrobiły mi pięty ...znaczy się ...obtarły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIA ! pisała,że się wśliznął w paprocie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Idę podlewać kwiatki na balkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,może już się wyślizgną? No jak my z nim w tych paprociach teraz? O jeny:-( oby się mu nie spodobało,jeszcze się tam zadomowi:-( U mnie też parno, cisza przed burzą. Zapowiadają duże przymrozki na ogrodników. Przeżyjemy,zobaczymy:-) Zostały mi jeszcze dwie donice do zasadzenia.Brak pomysłu.Siedzę i myślę:-) Dzisiejszy mój zestaw obiadowy?? Rybka,kiszka pieczona. Zostało co nieco na kolację.Zapraszam. Globusiku,sałatka -pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja poproszę kiszki pieczonej:) Oj tam, oj tam taki mały wąż poradzimy sobie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! czy kiszka nadziewana była ziemniakami??? taką jadłam bardzo mi smakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Proponuję posadź ..surfinię .. ładne ma kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,nie raz gościła w moich donicach:-) Taka jakaś wiecznie nie do pita-) Dużo w nią wody trzeba lać!!! U mnie na tarasiku ciągle ukrop,nie nadążałam.Surfinie źle się u mnie czują:-( Uciekam kochana.Dobrej nocki koleżanki:-) Śpijcie spokojnie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 zrobiłaś sobie paznokcie,ja zrobiłam sobie SPA.Nalałam pełną wannę wody,pachnidła,świeczki i zrelaksowałam się. Piling od stóp do głowy,balsamy maseczki itp. Dostałam dobrą radę od kosmetyczki na moje dłonie. Jestem zadowolona,efekt natychmiastowy. Ja zarezerwowałam sobie termin na poniedziałek do fryzjera a w środę do kosmetyczki na zrobienie ładnych paznokci. W końcu muszę wyglądać na komunii u chrześniaka. Globusiku myślę że jak robiłaś sałatkę to myślałaś o mnie. Pozdrawiam was wszystkie i życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A ja dopiero teraz mówię ...dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mówię Wam dzień dobry. Kawa paruje! Chciałam wieczorkiem z Wami pogadać,ale jak grzmotnęło - rozpętała się burza,a dzisiaj chłodniej i dobrze. Witaj WAGA - ja też Waga:) Napisz cuuś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa stoi dla was zaparzona,dla każdej taka jaką lubi! Chłodny poranek nas przywitał 8 stopni i słoneczko. Ptaki ładnie ćwierkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Pada deszcz. Chłodniej. Zapraszam kawę. 1 2 3! absolutnie przyznaję Ci rację. Surfinia potrzebuje dużo wody. Kupiłam tylko jedną ot tak od niechcenia:) LUNKA! Jak na sobotę przystało jesteście ....wysztafirowane:D.... pachnące, eleganckie. Chłop żywemu nie przepuści:) ja sobie też. Urządzam SPA. Po południu wyruszam na Juwenalia.Studenci szaleją:D wesoło jak każdego roku:) Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale zrobiło się ciasno w drzwiach:) Witajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki.Dziękuję za kawę:-) Co za miła obsługa:-) U mnie też zapowiada się na deszczowo,jest chłodno. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,co sądzicie o wężach? Wślizgnął się miedzy nas - do OGRODU W ULUBIONE PAPROCIE. Nie widzę go,jednak to nie dowód,że go nie ma.:D:D Zapewniam Was,że to zupełnie inny WĄŻ,niz ten w KSIĘDZE RODZAJU. Tamten,to też był dobry wąż - ileż można siedzieć w RAJU.Nudy na pudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu do Was piszę powolutku , a Wy wszystkie już na kawie.Trochę poobijana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Pewnie,że tak NAJBARDZIEJ nudno może być tylko w raju:) Nie ma to jak życie na tej ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - róża przepiekna.Ciekawe czy w moim ogrodzie takie beda. Mój sąsiad,jak mu cuuś nie odpowiada,pyta czy ja nie chce. Dostałam od niego 3 krzewy róż.Jeden zmarzł Róże ciale mi wymarzały,więc już nie sadzę.Ale te dostałam,więc niech sobie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam zaproszenie na pobyt nad morzem od poniedziałku do soboty. Po powrocie włażę w allegro i szukam ciekawych krzewów.Kupię też trzmieline. Moja posiana z nasionek,jakoś nosa nie wysadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam ubaw. Wytapiałam wczoraj słoninke na smaluszek. Ponieważ w domu niewolno przebywać ani jednej skwarce,posypałam je dla ptaszków -od rana na balkonie się dxzieje:) sroki pojadły i pooleciały,a teraz jest na nim MOJA WIELKA JAK KURA,PRZYJACIÓŁKA WRONA !!! pOpukała mi dziobem w drzwi balkonowe,zakrakała -rozumiem,że podziękowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawę i czytanie do śniadania:) Livio wiersz super! Trzeba go sprzedać dalej:D Miałam wczoraj gości.Najpierw bratowa z ciastem na gadu gadu.Potem moja młoda koleżanka z pracy, ma 25 lat:) Impreza skończyła się po 23 ciej. Nie mogłam do Was zajrzeć:) Dziś pochmurno, w nocy padało no i jak na sobotę oczywiście zimno... Będę zaraz robić sernik. Mój syn ma dziś 20 lat. Dobrego dnia koleżanki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×