Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
dzień dobry:) LUNKA! za kawę dziękuję. Oj działo się wczoraj. Futbol jest nieprzewidywalny. Ja również kibicowałam Holandii. Zasmucony jest nasz znajomy ...tak skomentował grę Rodaków... cholele jaśna, gola nie strzelyć , pakować walizki i dom wracać:D. no cóż każdy myśli o swoich. Portugalczycy mieli tyle okazji , zabrakło ciut szczęścia.Moim zdaniem Niemcy byli lepsi .. gara zaowocowała golem. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Masz rację,gra Niemców,choć interesująca, bardzo siłowa. Najważniejsze że gol strzelony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki czas tak rwie do przodu już 10ty dzień czerwca. Zleci i będzie Jana , Noc Świętojańska. MARYLKO! Przyjemny miałaś dzień.Również lubię bywać na ślubach choćby dlatego,że wszyscy uczestnicy są weseli i szczęśliwi..... jak będzie dalej życie pokaże. LIVIO! Jeżeli gość pojechał wracaj do nas , smutek zamknij w szufladzie. Smutki wpisane są w życie. 1 2 3! Tak byłam pochłonięta oglądaniem meczu,że zapomniałam o Twoim tarasie. Nic to jeszcze posiedzimy i pogadamy. LUNKA! U mnie ...strefa kibica ... jest ciut za daleko nie chce mi się jechać. Chyba,że pisnę słówko i moja "B" postawi na swoim ...wyciągnie mnie. Fajnie się ludzie bawią. Na rozpoczęcie dnia tyle miałam do napisania. Więc tym czasem i do następnego razu hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Niedziela przywitała nas słońcem. Strefa kibica, fajna rzecz:) Nastrój sportowy udziela się wszystkim. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami dziewczyny z mojej domowej STREFY :D opanował mnie jakiś bezwład życiowy,jakieś cuus bez sensu. C.odjechała a mnie napłacz się nazbierało,jak zupełnie inaczej dzień wyglada,gdy ktoś taki jest obok. Tym razem to zupełnie już innaWIZYTA niż dotychczas. Jak to Wam wyjaśnić??? Bez leku i strachu siedzącego w podświadomości i żalu w sercu,kiedy na nią patrzłam. Wyciągnęła mnie do WIELKIEJ GALERII ehhehe i ytm razem to ja viągnęłam się za nią,a nie specjalnie zwalniałam krok,aby uwzględnić jej tępo. Jak bardzo doceniam to,że jest w tejchwili ta NORMALNOŚC. dla innych tak bardzo naturalna,że wcale nie zauważana. Ile ludzi ma okazję do tak wielkiego szczęscia jak ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu doceniasz każdą chwilę spędzoną z C,to dobrze. Potem zostają wspomnienia,których nikt ci nie odbierze. Czasem to one dają siłę na dalsze życie. Wiadomo że smutno jak dzieci odjezdżają do swoich domów,ale cóż Livciu taka kolej życia. Ciesz się już na następną wizytę. Pozdrawiam cię serdecznie i głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Co za fajne uczucie , odnalazłam STACYJKOWO! choć z pogodnym niebem bywa różnie to kawa zawsze bardzo smakuje. Mam dylemat :) podobno jedziemy do ....strefy kibica.... podobno??? bo decyzja zapadła za moimi plecami!! Ale co tam pożyjemy zobaczymy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! teraz wiesz jak smakuje szczęście wielkie szczęście. MARYLKO! 1 2 3! LUNKA! Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szczęście to ta chwila co trwa... Szczęście to piórko na dłoni, Co zjawia się, gdy samo chce I gdy się za nim nie goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo. Kawa zaparzona,więc zasiadajcie w naszym Stacyjkowie. Zaczynamy nowy tydzień,aby był lepszy,dla każdej z nas. Za oknem chłodno i pochmurno,w nocy padało. Globusiku jakie wrażenia z meczu? Chorwacja dała popis swoich możliwości,szykuje się twardy orzech do zgryzienia dla naszych. Livciu nie smuć się,wracaj do nas. Marylko co u ciebie? 123 jak przebiegła wizyta gości? Dla wszystkich pań,życzę miłego dnia. Dziś faxuję mam nadzieję ostatnie dokumenty,które potrzebuję do zorganizowania pogrzebu ojca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam o kawę pytam:) a kawa już czeka, dziękuję. LUNKA! Wczorajsze mecze super. Podobali mi się Włosi a Chorwacja !!! pokazała pazur. Pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Luna.Dzięki za kawę:-) Zaskoczyłaś mnie bardzo wiadomością, strasznie to długo trwa:-( Współczuję!!!!! Życzę,aby to były już ostatnie dokumenty i oby się już odbył pochówek!!!! Dobrego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Oglądanie wczorajszego meczu to była przyjemność:) Livio cieszę się z Twojego szczęścia. Córka jest zdrowa i teraz Mama nie moze za nią nadążyć.Tak powinno być. Trzymam kciuki! Globus ciesz się na niespodziankę. W strefie kibica panuje fajna atmosfera. Luna życzę Ci, żeby to były ostatnie formalności. 123 pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ponownie:) Czuję,że mam kolegę lenia za plecami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak widać same Mrówki w naszym Stacyjkowie. Z tego wniosek,że cały tydzień będziemy Mrówkami:) MARYLKO! wiesz jaką miałam niespodziankę, wyjście do ...strefy kibica. Atmosfera superoska. Co prawda deszcz nas przepędził druga sprawa to pojechaliśmy za późno miejsc siedzących nie było. Miałam okazje do narzekania:) i szybszego powrotu. 1 2 3! Czuję,że jesteś pochłonięta pracą , tak skromniutko napisałaś:) LUNKA! może w końcu załatwisz wszystko. To niesamowite jak długo trwa. Współczuję Ci. LIVIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Serwuję grillowane ryby. Zapraszam. Sprawa z papierkami załatwiona,teraz czekam na pocztę,potem do tłumaczenia i będziemy mogli ustalić datę pogrzebu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki:-) Luna, jeszcze raz powtórzę: bardzo Ci współczuję!!!! Oby jak najszybciej te procedury papierkowe się skończyły.!!! Moi goście wyjechali wczoraj.Nie do końca byli moimi bo nie zapewniałam im noclegu,tylko obiadki z kolacją:-) Siostra M ma dwoje dzieciaczków w wieku 7 i 5 lat. To one rządziły:-) Na przywitanie mówię do Kasi : - Tęskniłam za Wami bardzo!!! Przygotowałam Wam skromne prezenciki. Wręczam Kasi książeczkę i dla Tomka samochodzik.(Kasia bardzo lubi czytać) -Rzeczywiście są skromne ciociu, miałaś rację !!! ale malutka książeczka:-( sama bym zrobiła większą!!!! :-( Za to Tomeczek: To dla mnie ??? Jaki piękny, taki sam mam w domku!!! Ja chcę do domu!!! i płacz:-( Nie dogodziłam:-( Dojechali szczęśliwie do siebie!!!Nową autostradą.Zaoszczędzili godzinę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku co tam u Ciebie? W strefie kibica jesteś czy u siebie??? Ja dzisiaj nie oglądam.Jakoś tak się nie wyrobiłam z czasem.Dużo pracy w w pracy było i jeszcze porządki po wizycie:-) Różne moje gadżety domowe odnajduję w przedziwnych miejscach:-).Kosmetyczki jeszcze swojej nie mogę odnaleźć!!! Kasia ją uwielbia:-) Zastanawiam się,czy nie odjechała razem z nią:-( Zaraz zapytam ją wprost!!!!! Zatelefonuję!! Livciu , co tam u Ciebie?? Wizyta C,z tego co czytam była Twoją radością chociaż przez krótkie chwile!!! Nie smuć się!!! Trzeba się radować!!! Marysiu jak czuje się Zosieńka? Jak znosi te gipsy?? Jak Ty się czujesz??? Pozdrawiam Was kobietki:-) Tyle bym jeszcze chciała napisać.ale nie będę ględzić!!!Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! na rybkę i owszem chce się załapać. Dziękuję. Trwa mecz , kibicuję Francuzom , a oni nie strzelają drugiej bramki:( 1 2 3! Nie dzisiaj jesteśmy w domu. W strefie byliśmy wczoraj tak sobie przy niedzieli. Dzisiejszy wieczór chłodniejszy.Wczoraj przegonił nas deszcz. Padał tyle żeby nas wystraszyć i na tym koniec. Mimo ,że bez noclegu to zajęć przy gościach miałaś sporo i dość długo.Jaka szkoda,że nie trafiłaś z prezencikami:D nie wiem jak to rozumieć ,że dzieciaki w obecnych czasach upominkami nie potrafią się cieszyć. Zresztą wiem z doświadczenia,że nie tylko dzieci:D dlatego przestałam kupować, koniec kropka:) Słyszę krzyk może jest gol!!! Dobrej i spokojnej nocy wszystkim. oj jej zaczął padać deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie zakłócam Ci Euro Koko:-) Kibicuj!!!! Lunka grillowa rybka mniam:-) Odpoczywajcie !!! Do jutra!!! Jakby co ,ja bekon smażę:-) Zapach na całą ulicę!!! Wczorajszej nocy znowu ukradli mi dwie przepiękne kompozycje kwiatowe z przed domu :-( Bez komentarza.Jestem wściekła!!!! Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem:) 123 dzisiaj dzieci mają za dużo zabawek, dlatego nie potrafią się cieszyć. Jak robię prezenty dla wnuków pytam córkę i synową o czym maluchy marzą. Na razie, bo jak będą starsze pewnie nie będzie mnie stać na spełnianie ich marzeń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 30 godzin pozbawiona byłam internetu.Awaria gdzieś a potem zawieszony miałam sprzet i nie wiedziałam. Poczytam co u Was. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
STACYJKOWO wita , dzień dobry. Zapraszam , kawa przygotowana . Dobrego wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! co za spotkanie:) dzień dobry. Spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze Dziewczyny,Globus i 123 tak zderzyły się w drzwiach Wagoniku,że cała kawa porozlewana :D Nic to,zaparzam nową. Nie ma to jak rozpoczęty dzień z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Po dobrym śnie,jakaś połamana jestem. Globusiku my również kibicowaliśmy Francji. Dziś nasi muszą dać z siebie wszystko.Ciężki mecz przed nimi. 123 wiesz moja kosmetyczka też cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem! Znalazłaś?Kradzieże u nas się nie zdarzają,kwiaty stoją przed domami przy ulicach.Też bym była wściekła. Marylko to prawda,dzieci teraz mają za dużo tego wszystkiego.Kiedyś cieszyliśmy się z paczki landrynek,albo dropsa. Livciu jak twój ogród? Koleżanki miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie! LIVIO! dobrze,że zauważyłaś , faktycznie kawa powylewana.Tak się zapatrzyłam na 12 3, że nic nie widziałam. LUNKA! Az strach pomyśleć jak to będzie z tą nasza drużyną. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadacie do Klubu jak po ogień i już Was niet!! Wczoraj plewiłam,podlewałam i konwersację z sąsiadką prowadziłam. A była bardzo interesująca; Cześć - cześć . Sąsiadka - no zobacz,krecisko znowu porobiło pełno kretowin,muszę iść do ogrodniczego i coś kupić,aby toto załatwić. Ja - no,te parę kretowisk rozgrabisz, S. - a niby dlaczego uszkadza moją trawkę?nievch sobie idzie na pole. S - a czy ta żmija jest jeszcze u was? j - nie wiem,własciwie to chyba był zaskroniec, S - bo jak jest,to trzeba coś wymyśleć,aby ją zabic,boję się o wnusię. (Wnusia ma 2 lata i następne w drodze) Wokół sąsiadki biega jej pies. S - nie szalej psie,jak na razie z moją wnusią jest bardzo zaprzyjażniony,ale jeżeli będzie problem jak urodzi się drugie dziecko - zrobimy z nim porządek,włeb i po sprawie.Zaraz będzie uśpiony !!!! ja - zaniemówiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×