Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie ponownie. Cały dzień jestem śpiąca. Po meczach zaczęły szaleć burze , o tym żeby zasnąć nie było mowy. Było tylko ..kimanie... z jednym okiem zamknięty. Po obiedzie moi Panowie dotlenili się na spacerze , Pusio na balkonie , a ja pod kocykiem. Na osłodę po przegranym meczu , siatkarze wygrywają z Brazylią , trwa oglądanie. LUNKA! więc kibicujemy dzisiaj Niemcom:) Dużo przyjemności na całe popołudnie i wieczór życzę. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:-) Livciu to co opisujesz jest niezwykle piękne i naturalne:-) Też bym tak chciała ,ale nie mam gdzie:-( Ale marzenia są do spełnienia!!! Globusiku,przegraliśmy:-( Nic to, chłopaki dalej piłkę kopią:-) Niech wygra najlepszy !!! To jest sport.Osobiście nie potrzebuję już takiej adrenaliny:-) Pozdrawiam Twoich chłopaków!!!! Luna narobiłaś mi smaku,jutro powielę:-) Pozdrawiam:-) Marysiu,wizyta kochanej siostry za Tobą:-( Mamka szczęśliwa!!! Ja mam tylko brata, który zjawia się co kilka lat:-( Pozdrawiam Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globiusiku kibicujemy Niemcom! Dzisiaj Podolski gra 100 raz w reprezentacji. Oby strzelił gola. Miłego oglądania. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na wspólną szybką kawę fajnie ,że może być taki poranek. Miłego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sposób na poniedziałek Tym których czeka ciężki dzień i tym których też taki czeka, choć może jeszcze o tym nie wiedza ;) Dzień Dobry Dniu Nie dziękuję, że zbudziłeś mnie ze snu I że oczy znów przecieram Wstaję, myję, się ubieram Nie dziękuje Ci kolejny Dniu Dzień Dobry Dziś Powiedz, co tym razem przyniesiesz znów mi Jakie asy masz w rękawie Jaką twarz mi dziś pokażesz Odpowiedz dniu - co szkodzi Ci ? A zresztą - wiesz ? Nie jest ważne jaką masz naprawdę twarz I tak chwycę Cie za rogi W boki wbiję Ci ostrogi Z nóg nie zwalisz Dzisiaj mnie Więc przemyśl sobie, wiesz ? Zanim zechcesz mi przez stres przyspieszyć puls Przemyśl co spotkało byka Który na corridzie fikał Czy i Ty tak skończyć chcesz ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka kawa dzisiaj. Dlaczego ten czas przecieka przez palce? Globusiku wiersz optymistyczny. Co tam, my silne babki jesteśmy,damy radę. Pozdrawiam was i myk myk,nie ma mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje.Znowu literki mi szaleją!!! Wystukuję np K,a wyskakują mi trzy inne.Żeby usunąć usterkę,muszę wyłączyć komp. Te znaki na końcu zdania mojego wpisu - to nie ja:-) napisałam!!! Cudna pogoda. Globusiku,Livciu,a wasze literki już się powiększyły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam dwa miłe telefony - wiadomo,od C i S. Wnusio mój do przedszkola pędziiiiiii. W grupie,jest jedynym dzieckiem,nie pozwalającym pomagać sobie przy jedzeniu:) WIADOMO - MÓJ WNUK hehee.. Syn dostał bilety dla vip,ów na wszystkie mecze w Wielkim Mieście P.opowiadał wrażenia - TŁUM DZIAŁA NA PSYCHIKĘ.Przeżycia są. a przed chwilą zobaczyłam cuuś dziwnego. Na wiśience usiadł sobie gołąb i wcinał co czerwieńsze wiśnie. M jedzie za chwilę do dohtoraaaaa a ja do ogrodu,plewić kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - musi być jakiś inny sposób na usterkę z wyskakujacymi literkami,kiedyś cuuś nacisnęłam i wszystkie były inne niż pisałam. u mnie tez pogoda piękna a w domu / M wyszedł - ale CISZAAAAAAAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Przesłane buźki to sprawdzanie po przeglądzie kompa. W końcu był ... pan remoncik... ...wyczyścił , odkurzył , wydmuchał , nasmarował co trzeba i powinno wszystko grać:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wieczorem. M i Syn powieźli Pusia do lecznicy . Trzeba zadbać o pazurki, znaczy się:) obciąć. 1 2 3! Tak u mnie z literkami wszystko OK. Po dzisiejszych naukach pana remoncika ...sama potrafię ustawiać. Pogoda również piękna , słonecznie i ciepło. Zabieram się do przygotowywania kolacji. Jutro syn wyjeżdża więc wieczór musi być bardziej uroczysty. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku:-) Miłego wieczoru !!!! Wam też, moje miłe koleżanki:-) Ten poniedziałek pracowity był u mnie.Oby cały tydzień tak zleciał :-) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki. U was literki przeskakują a u mnie strasznie muli internet. Nie wiem przeciążenie jakieś czy cuś? Marylko gdzie się podziewasz? 123 pracowity dzień? Co dzis gotujesz? Globusiku twój komp po czyszczeniu działa z prędkością swiatła. Pozdrowionka dla tych twoich chłopaków przesyłamy, Synowi życzę szerokości. Livciu doltleniasz sie w swoim ogrodzie,ja zaobserwowałam że pani szpakowa siedzi na jajeczkach w gniazdku pod dachem. Wnusio samodzielny chłopczyk i dobrze. Miłego wieczoru oraz kolorowych snów dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię Wam dzień dobry i dobry wieczór :) Od rana miałam miałam gości, same kobietki.. Najpierw Zosia z mamusią, potem siostra, póżniej synowa. Śmieszny poniedziałek. Livio spotkałam Cię przy pieleniu ogrodu :D Teraz nasze ogrody pięknie wyglądają Globus na pewno kolacja była przemiła. 123 komputery czasami wariują:D Luna pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,przed chwilą przeszła burza .Kolory na niebie niesamowite,przepiękne przedstawienie. A dxzisiaj 2 godziny podlewałam moje roślinki,nic to..:) Nie przeszkadzam,odpoczywajcie.Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i kawę parzę dla wszystkich. Miałam szpilki w łóżku, a sny koszmarne. LUNKA! dziękuję w imieniu Syna. Już przeżywam odjazd:( Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusik juz na nogach,ja tak mam jak gdzieś wyjeżdżam.Rozumiem cię doskonale. Za kawkę dziekuję. Idę z psem na spacer,szturcha mnie nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mróweczki:-) Zasiadam do kawy.Może po niej nabiorę ruchów:-) Ciężka nocka była.Nad ranem zerwała się burza wietrzna.Byłam zmuszona wstać i pozamykać okna.P{rzez jedno o mały włos wiatr by mnie porwał:-D ,ale wygrałam walkę. A potem to o śnie mogłam sobie pomarzyć. Pozdrawiam Was koleżanki. Globusiku pyszna ta kawa:-) Luna wczoraj wymyśliłam pyszną sałatkę z kaszą gryczaną. Bardzo syta,smaczna i zdrowa.Potem podam Wam przepis o ile lubicie kaszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale komedia:-) Po godzinie mój pierwszy wpis się pojawił. Upał!!!! Koleżanka przyniosła mi truskawki z ogródka.Częstujcie się. Livciu nigdy nie robiłam pierogów z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi z truskawkami,świeżo ugotowane,polane smietaną (ja moje jeszcze posypuję cukrem :( tym wrogiem) - achy i ochy... witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię kaszę,tylko nie wiem dlaczego nie gryczaną. 123 - podaj przepis,może być fajna sałatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie też była burza w nocy. Kaja biedna wlazła pod łóżko ze strachu. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dowiedziałam sie o śmierci dalekiej krewniaczki ze sttrony M. dozyła słusznego wieku,zapewne ok 90-tki. przypomniał mi sie pewien zabawny incydent z jej udzialem. Mieszkała w domu,sporym razem z córką i jej rodziną. Wejscie do jej mieszkaia było osobne,aby więc skrócić staruszce i sobie drogę,zrobili wejście w dzielącej ich ścianie,z tym,że stała tam szafa ibabcia wychodzila z szafy. Pewnego razu,siedził sobie w tym pokoju facio naprawiający telewizor. Zobaczył nagle otwierającą się od wewnątrz szafę i wychodzącą staruszkę. Wyobrażcie sobie sytuację,:D,specjalista od telewizora zesztywniał.Nie wybiegł z krzykiem tylko dlatego,że nogi odmówiły mu posłuszeństwa...ale podobno od zawału był o krok. teraz sobie Cioteczka odpoczywa w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-D :-D :-D Nie wiem czy wypada,ale poryczałam się ze śmiechu:-D Livciu!!!!! Witajcie kochane. To ja tak szybciutko: -150g kaszy gryczanej (może być 1 saszetka) -2-3 pomidory - kilka plasterków szyneczki -1 spora papryka sos: 1łyżka soku z cytrynu,1-2 łyżki oliwy lub (ja to tak lubię) wymieszać z majonezem! Sałatka jest na zimno.Kaszę gotuję na sypko.Po ugotowaniu hartuję ją w zimnej wodzie,następnie łączę ze składnikami w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×