Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie na podwieczorku:) Nasze dziecko we własnym domu , nastąpiło rozluźnienie do tego stopnia,że do wieczora jestem na totalnym bezrobociu:) W związku z powyższym zrobiło się ..po staremu:).... w lodówce prześwity , czeka sprzątanie , pranie itd. ale dość ...pomyślę o tym jutro:) LIVIO! Widziałam w internecie zjawisko o którym piszesz. Internauci przesłali zdjęcia, czegoś podobnego nigdy nie widziałam , niebo było śliczne. 1 2 3! ŚMIECH SIĘ NIE STARZEJE więc zawsze trzeba się śmiać. A historyjka z szafą mogła przyprawić o zawrót głowy:) Pisałam już,że kaszę gryczaną bardzo lubię , sałatki nigdy nie robiłam. Dziękuję za przepis , już jutro wykorzystam. Za mną ..fruwają ptaszki..../czytaj gołąbki/ więc tej przyjemności i pracy do diabła odmówić sobie nie mogę:) MARYLKO! Babskie dni i wieczory są super. Przecież nigdy nie zabraknie nam tematów do obgadania. Napisz jak się czuje mała Zosia , czy jeszcze jest z gipsem??? U nas kolacja była przyćmiona meczami. Ale wystarczyło czasu na wypicie drinka. MARYLKO ...ale to już było!!! co ten czas wyprawia!!!! LUNKA! Jeśli dobrze pamiętam niedawno czyściłaś okna. Wyobraź sobie,że moje domagają się tego samego:) nic mi nie pozostało tylko zrobić grafik na każdy dzień i pokonywać ..syzyfy. Ale co tam , jest takie powiedzenie ...powoli wchodzić na szczebel , a każdemu się dostanie... święta prawda:) U mnie dzień ciepły ale nie upalny , taki normalny. Oby jutro było podobnie u mnie i u Was:) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przede mną stoi talerz z krówkami / nie łaciatymi:)/ ale kruchymi i smacznymi , zapraszam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Globusiku to ja tym razem szorowałam okna:-) podczas meczu:-D Robiłaś kiedyś gołąbki bez zawijania??? Robiłam!!! Są tak samo smaczne jak z zawijaniem:-) Wystarczy do farszu zetrzeć kapustę,a nie zawijać. Cieszę się że Twój S dotarł szczęśliwie do domu.Ty też jesteś spokojniejsza. Przed południem niesamowity ukrop był.Teraz jest w sam raz:-) Idę się pobujać,wpadajcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 przysiadłam przy Tobie n huśtawce. Ciekawe jsak długo wytrzymam.OJJ już czuję zawroty,świat się kręvci -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 kiedyś te gołąbki zrobiłam ALE..zawsze jakiś jest.Wyszła mi bardzo gęsta zupa pomidorowa z rozpaćkanym farszem w środku.:D Smak był gołąbkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - poczęstuję się,jak będą bez cukru :) Proszę szanowne Panie o WSPARCIE. Zamierzam od dzisiaj rozpocząć wojnę zcukrzycą. Nic nie jeść po 18-tej buuu,a wieczorami najbardziej chce się jeść,ponadto jak najmniej żarełka szkodliwego a ulubionego..buuu, Zobaczymy - jak na razie - wytrzymuję buuuuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu,ja jako pierwsza :-) biegnę Ci na pomoc!!! Wyobraź sobie,że w tym jedzeniu po 18 coś tam łazi:-( Takie czarne i brzydkie!!! I jeszcze na dodatek brzydko pachnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu ,sorki!!!! Wiem,że to bardzo trudne. Ja to tak właśnie sobie zawsze na wyobraźnię biorę:-) Trudno tu jest doradzić. Silna wola?? Jak ją zdobyć?? Moje postanowienia i tak idą w plener:-) Terapia wstrząsowa??? Pomaga na dwa dni:-( Może coś wspólnie wymyślimy?? Piszcie kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio ale mnie rozbawilaś tą sytuacją z szafą:D Globus z rana syzyfy lepiej się robi, są nowe siły. 123 przepis na sałatkę super. Przysiadam obok Ciebie na huśtawce ale nie będę się bujać...pogadamy dobra? I bez huśtania coś kręci mi się dziś w głowie. Chyba niskie ciśnienie. Luna 🖐️ Dziewczyny na sobótki będzie występować"Budka Suflera".Może wybierzecie się ze mną? Wstęp wolny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 może wyobrażę sobie ,że z fajek wychodzi takie coś i przestanę palić.:) Livio rób kolację przed 18 tą, a my będziemy trzymać kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj na hustawce Marii,ja też juz się nie bujam. Masz racje,najlepiej za robotę brać się od rana ,tak ok 12-tej:D,bo wcześniej muszę posiedzieć na necie,nawet jeść nie muszę. 123 - Zarłokowi w głowie,mówię stanwcze NIE! Kiedyś to mi się udało -tyle,że młoda i głupia byłam.Ale sterczały mi kości biodrowe..hehhe. a ponieważ grubokoścista jestem,najbardziej sterczał mi nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra!!! Ja się bujam,dla Was foteliki przygotowane:-) Wymieniłam w tym sezonie gąbki!!! Mięciutko!!! Żeby nie to żarcie!!!! Obiad dzisiaj u mnie z dwóch dań. Do starszego S przyjechała dziewczyna,owszem z wielkim podziękowaniem zjadła, a on na coś "normalnego" miał ochotę:-( Pizza. Pozdrawiam Was i dobrej nocki życzę!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i o zdrowie pytam:) na lepszy rozruch przygotowuję szatana i blodni , zapraszam. Ale żeście się pobujały domyślam się ,że dobrze się spało. Tej nocy mnie też , w zasadzie to jeszcze drzemię:) a czeka tyle zajęć. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Pospałam jak suseł,cuś brak mi snu oststnio,zmęczona ciągle jestem. Za blondi dziękuję,u was tak cieplutko a u mnie znów pochmurno.W nocy padało. Zaraz zmykam do pracy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj cie ponownie. LUNKA! U mnie również pochmurno i chłodniej. No i dobrze , idę po zakupy nie będę się ...roztapiać:) 1 2 3 ! Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pogoda taka sama wszędzie.. Pochmurno i chłodno. Jutro pierwszy dzień lata:) Biorę się za zmywanie i odkurzanie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieweczki:) Całą noc niebo podlewało ogród. Teraz wstrzymało się .a ja miałam plana zrywać porzeczki - mam wielki krzak czerwonych.Potrzebna pomoc od zaraz. GLOBUS - przyznaj się. Już wiem dlaczego mój M tak ochoczo poleciał na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek:) Co u was słychać???? u mnie deszcz dzwoni o szyby i poza tym ciiiisza. Ptaszki się skryły nawet wytrwała Grażynka zamilkła. A ja dzielna baba poooooooszłam po zakupy. LIVIO! Oj tam , oj tam zaraz musisz pisać :) no stało się. Na bazarku widziałam takie ...ciacho... że hej. Drożdże były świeże bo wyrosło /zakalca niet/ wypieczone aż rumiane , noooooo przyznaję na taki widok poczułam się głodna:D Jeżeli porzeczki są do zrywania tym bardziej przygnam do pomocy;) MARYLKO! U Ciebie słychać odkurzacz:) a widać??? błysk w domu. Dobra zwolnij ...syzyfy ...rozłóż na ranty:) nawet jeżeli naliczony zostanie procent to maluśki. LUNKA! Co my dzisiaj będziemy oglądać?????? ani jednego meczu:) a już wiem będę odsypiać zaległości. Ponieważ aura nieodpowiednia, bujanie u 1 2 3 odpada zadekuje się w Twoim fotelu iiii wpierw pogadamy , później podrzemiemy :) 1 2 3! Co u Cię??:) w...pracuni.... było dużo pracy???? jeszcze chwilka i godzin kilka iiii tylko leżakowanie:) Szczerze mówiąc nie widzę Cię na ...bezrobociu.... zanudziłabyś się:) Kochane Paniuśki życzę spokojności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Dzisiaj wirtualnie pomagałam Livci:-) Nazrywałam kobiałkę porzeczek mamuni,uwielbia je!!!! W pracy nudy na pudy:-) ,ale zbliża się nie ubłagalnie koniec miesiąca :-( Robota czeka:-) Leżakowanie w moim przypadku nie koniecznie:-) O 21,jestem padnięta i wtedy szukam swojego Jaśka:-) Od godziny leje:-( Ładny mi początek lata:-( I gdzie ja mam te pranie suszyć??? Kolacji dziś NIET!!!! Od 18 nie jem!!!! :-D Pozdrawiam kobietki, pędzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie też pada i zimno. Livio porzeczki lubię jeść, najlepiej żółte. Ćhętnie pomogę zrywać. Czerwiec? Posiedzimy pod kocykiem :D Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki moje - tak bardzo pomogłyście mi w rwaniu porzeczek,poszło szybciutko- spore wiadro.A teraz zaangażowany sokownik.M pilnuje . Kto te soki wypije?A może na wino? Nabrałam optymizmu:),cukier ograniczyłam jedzeniem.NIE JEM PO 18-TEJ. 123 - dziękuję Ci za te robale ..hehe.. Wam wszystkim szczególnie nioewidzialnej rączce,która załozyla kłódki - pomogłyście. CHWILA JEST DOBRA - a przyszłość? czas pokaże. dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawę przygotowałam,zapraszam. Livciu ja lubię kompot z czerwonych porzeczek,jednak uwielbiam jeść czarne.Jakie prace na dziś w ogrodzie? Marylko jak tam Zosieńka? Globusiku obiecałam sobie że pójdę wcześniej spać,oglądałam tv i 23 wybiła. Dziś mam pracowity dzień,kończę dopiero o 17tej. 123 słyszałam, że dopiero w sierpniu ma przyjść prawdziwe lato. Miłego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie Panie. Mamy świąteczny dzień .... dzień imieninowy. Mróweczko nasza!!! 1 2 3!🌻🌻 Życzę Ci aby Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, Niech nie uleci z Cichym westchnieniem lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI! Życzę Ci na pierwszym miejscu cennego zdrowia , powodów do radości i uśmiechu w każdym dniu❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×