Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie! W ciszy i z ciszą napijmy się kawy.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dosiadam się do kawy. Czas mnie goni,za pózno wstałam!!! W taką ciszę, wszystkie gwiazdy na niebie wyliczę..... znacie tą piosenkę? Lubię ją. Zmykam pa,miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w zimny pochmurny dzień. LUNKA - dzięki tej piosence znalazłam stare fajne przeboje.Dzięki. Dzień będzie z nimi fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam z poobiednią kawką. Rano byłam pilnować wnuków. Zośka boi się chodzić, porusza się na tyłku albo na czworakach. Namówiona przeze mnie stała chwilę, nie zgina nóg w kolanach. Mam nadzieję, że lekarz wie co robi. Kontrola za tydzień. Ale w końcu mówi do mnie babcia, a nie dziadka jak wcześniej:D Wnusio ma grypę żolądkową Tak że byłam dziś pielęgniarką...aż żal jak 4 latek tak się męczy. Dobrego dnia dziewczyny, muszę jeszcze skoczyć po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie przed wieczorem. Spokój i cisza w Wagoniku. Oby nie była pozorna. Każda z nas zajęta , realizuje swoje mniejsze lub większe plany. Wciąż nie wyczyściłam okien ze względu na pogodę. Uwierzcie mi,że mam wewnętrzną potrzebę coś odświeżyć w domu. Jednak pogoda ducha i ta za oknem nie pozwala na to. Wyobraźcie sobie zdenerwowanie mojej "B". Najmłodszy syn /30/ zabrany został do szpitala.Podejrzenie cukrzycy. Co można więcej napisać:(. MARYLKO! Trzymam mocno kciuki i również mam nadzieję,że lekarz wie co robi.Na szczęście Wnusia chyba nie odczuwa bólu więc jest troszkę lżej Córce i Wam wszystkim. Razem z Tobą czekam na wizytę kontrolną. Babki za oknem robi się szaro, ma znaczyć ,że trzeba iść spać???:) Miłego wieczoru do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Nastrojwo dziś u nas,same fajne przeboje. Słoneczko zawitało do nas,cały dzień,aż inne myśli człowiek ma. Dziewczyny po 3 tyg dotarły do mnie dokumenty z Polski. No w końcu coś się ruszy. Marylko uśmiałam się z małej Zosi,dziadka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 Moja CISZA,tojest ta LUNKI - tam liczy się gwiazdyyyyyyyyyyyyyyyyy hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie,wstyd mi:(,dzień przeleniuchowany. Ech - znlazłam w programie pasjanse,no,nie oparłam się.W słuchawkach CISZA levci a na ekranie karty,ale te godziny uciekają. Przygotowałam tylko obiad i spacer z psem zaliczyłam ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) No i dobrze,że każda z nas znajdzie cuś dla siebie:-) Luna ,cieszę się razem z Tobą!!!! Globusiku,zostaw te okna w spokoju!!:-) Jak się czujesz??? Marysieńko, taki babciny los.Dobrze,że wnuki mają Ciebie!!! Zosi życzę dużo zdrowia!!! Livciu,marna pogoda:-( Przerabiasz dalej owoce??? U mnie ??? Jakoś tam:-( Jutro nowy dzień:-)!!! Pozdrawiam i dobrej nocki życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No to kolejny dzień za nami. 1 2 3! olewam okna razem z deszczem:). Wiesz jak to jest , katar leczony trwa tydzień , a nieleczony 7 dni:) więc po woli mnie odpuszcza. Dziewczyny macie rację ...jutro nowy dzień:) Spokojnej nocy i do zobaczenia raniutko tak ...ciut świt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa,dzis 60 urodziny obchodzi Bogusław Linda. Zapraszam na kawę dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry! LUNKA jestem już na kawie. Dzięki. Tylko czas jest sprawiedliwy:) dokłada wszystkim:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dziękuję za kawę.Kolejny pochmurny i deszczowy dzień:-( Ziewaczka mi się nie zamyka:-) Papierki czekają,koniec miesiąca. Luna tak wcześnie dzisiaj popędziłaś? Dobrego dnia koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj:) Powolutku dojrzewam:D do funkcjonowania w dniu dzisiejszym. Przede mną zakupy:( Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Miałam dziasiaj jechać do laboratorium,wiecie po co. Noo i nie pojechałam.Wstałam tak zmaltretowana noca:(, dotleniam się powoli fajkami i budzę kawą. Posiedzę w Wagoniku -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za kawę, powoli się ogarniam. Livio posiedzę z Tobą w wagoniku:) Też wybieram się dziś do lekarza na badanie . Pogoda wietrzna i chłodno. Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! MARYLKO! Kurde mol :) co to się dzisiaj z nami dzieje jesteśmy jakieś markotne:) Chwytam za drugą kawę. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej paniusie , podwieczorek ...przytachałam ...znaczy się przyniosłam:) ...rogaliki z serem i herbatę. Kurde mol:) mnie kawa pomogła , wszystkie części ciała poszły w ruch. Zamiary zrealizowałam..... Co prawda miałam iść ....w krotką, a znalazłam się na długiej:D nachodziłam się aż nogi weszły mi w ...cztery litery:D ... ale dobrze mi tak , sama tego chciałam.Na bazarku widziałam jagody. Nie kupiłam , jakoś na razie nie mam na nie ochoty. A tak a propos czy pamiętacie kiedy byłyście na jagodach???? ja nie pamiętam. Okrutnie nie lubię zbierać i jeść chyba też nie. Lubiłam jak byłam dzieckiem. Dziewczyny moje plany na jutro to!! ugotować rosół i galaretkę wieprzowo - drobiową , zapraszam już dzisiaj. Po południu natomiast wizyta u fryzjera. Dzisiejszy wieczór .... mecz!!!! Pozdrawiam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Globusiku ja też nie pamiętam ,kiedy ostatnio zbierałam jagody. Tak jak Ty w dzieciństwie:-) Teraz boję się wejść do lasu:-( Może przez inwazję kleszczy??? Za to mój M,zamieszkał by tam z przyjemnością:-) Potem przez wygodę zakupowałam je na bazarku i produkowałam pierogi.Zaprzestałam bo, nikt nie lubi na słodko:-) Kibicusie miłego wieczorku!!!! Ja już nawet nie wiem kto z kim??? Livciu,szkoda ,że nie wybrałaś się do tego laboratorium:-( Może na jutro zbierzesz siły??? Kogut nie pozwala mi spóźnić się do pracy:-) Oj zaczyna pianie wczesnym porankiem:-) Luna,masz to samo???? Marysieńko,jak tam wizyta u doktorów??? Pisz. Idę dosmażyć kotlety na jutrzejszy obiad.Muszę wszystko dzisiaj ogarnąć,jutro dużo pracy w pracy:-) Wczoraj niesamowity wiatr był.Jakimś cudem zwiało mi moją bieliznę osobistą z suszarki piętro wyżej , na daszek tarasiku:-) Polowałam na nią przez godz.coby ją przechwycić,żeby nie spadła przechodniemu na głowę?:-) Po wielkich staraniach udało się:-) Drabinka była potrzebna!!!! Pozdrawiam Was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQuaPlanet
Serdecznie Zapraszamy na internetowe radio AQua Planet - Radio dla Ciebie! Radio istnieje już 2 lata. U nas: częste audycje, najlepsi prezenterzy, miła atmosfera a przede wszystkim Świeży zastrzyk muzyki! Znajdziecie nas na: www.aquaplanet.npx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQuaPlanet
Serdecznie Zapraszamy na internetowe radio AQua Planet - Radio dla Ciebie! Radio istnieje już 2 lata. U nas: częste audycje, najlepsi prezenterzy, miła atmosfera a przede wszystkim Świeży zastrzyk muzyki! Znajdziecie nas na: www.aquaplanet.npx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku ja uwielbiam buszować po mieście,dzis byłam ale krótko. Wpadłam i upolowałam cudną bluzeczkę w C und A. Maja duże przeceny. Jagody zbierałam z moimi dziećmi, lubię zbierać, a pierogów nie lubię. Robiłam kluski z jagodami ,cukrem i śmietaną. 123 uśmiałam się z tego,że ci bieliznę porwało. Dobrze że do sąsiada nie poleciała. A jakby, to bys musiała po nia iść. Jutro też muszę wcześnie wstać. Uff jak to dobrze ,że to ostatni tydzień takiej harówki. Livciu pogoda tak zmienna jest,że wpływa na nasze samopoczucie.U nas dziś pochmurno,przelotny deszcz i parno. Jak można w taka pogodę normalnie funkcjonować? Dziewczyny zleciało ze mnie 2 kg. Cieszę się. Marylko czy jesteś chora,czy to tylko profilaktyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Nareszcie koguty robią to co do nich należy:) mnie też rano budzi i chwała mu za to! Powiadasz ,ze nawet nie wiesz kto z kim??? otóż dzisiaj Portugalia z Hiszpanią. Jutro Ci opowiem nie musisz oglądać:) Ufff jak dobrze,że zdążyłaś chwycić ... koronki....:D a może szkoda?? Gdyby zatrzymały się na głowie jakiegoś przechodnia ... co też mógłby pomyśleć???? wiem co:) ... przecież rano zakładałem inne:D OOOOO Matko ale się uśmiałam:D Wiesz co??? jesteś lepsza jak Marilyn Monroe, jej wiatr podwiał tylko sukienkę:) Pozdrowienia dla wszystkich i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej LUNKA! Też dorwałam coś dla siebie.... niebieskie sandałki... bardzo mi się podobają mają zakrytą piętę , a ja takie lubię. Również po przecenie. LUNKA komu kibicujesz???? ja Hiszpanii. Hej do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tam koronki Globusiku:-D Ot takie tam zwykłe,ale ładne:-D szkoda by było.... A co do radia!!!!! Otóż w pracy nie mogę słuchać!!!! Płacę abonament!!!,ale zrezygnuję z tego przywileju:-) Moje koleżanki prowadzące działalność typu: kwiaciarnia,herbaciarnia,ciucholandia itp.... popłaciły już mandaty!!! Chodzą jakieś tam komisje od praw autorskich i zbierają kolejny haracz:-( Stowarzyszenie Artystów Polskich..... Sama mogę sobie słuchać,ale jak jest ktoś jeszcze,np. klient i słucha muzyki płynącej przez moje radio, muszę miesięcznie zapłacić 87 zł:-(Prócz opłaty za abonament!!! Dziewczyny dostały po 105 zł.kary??? Fryzjerka też!!! Są niby tam jakieś ustawy,ale jeszcze nie wniknęłam ,czy to zgodne z prawem???? Płacę i nie mogę słuchać,no chyba ,że zapłacę więcej:-( Czujnik wyłączania radia muszę wstawić jak klient przychodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×