Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Słoneczko pozostało z nami do końca dnia. Nie wiem co się ze mną dzieje,ciagle bym spała. Położyłam się i zasnęłam.Dopiero wstałam. Globusiku wymocz nogi w dobrze ciepłej wodzie z łyżką musztardy. Jak nie zasnę to też zamierzam oglądać mecz w łóżku. Marylko super,ja od poniedziałku przechodzę na dietę.Przybyło mi parę kg. Muszę schudnąć. 123 jak tam papierki w pracy? Kupiłaś nowe kwiaty przed dom? Dziewczyny może Livcia weszła na drzewo i nie wie jak zejść???!!!!! Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..LUNKA, jakbyś zgadła.Pierwsze wiaderko zerwane.Wlazłam na drabinę i dokonałam.M był w tym czasie u lekrza,inaczej nici z tego. Jutro dalszy ciąg. podziele się ze szpakami,wszystkiego nie będziemy zrywali -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w sobotni poranek. Zostawiam wam kawę,świeżo zaparzona. Ja zmykam do pracy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Lunka. Po zapachu szybko znalazłam miejsce z kawą , kubek też:) dziękuję. Wymoczyłam nogi w wodzie z solą , dobrze wiedzieć ,że można również z musztardą. Czuję się jak po rozjechaniu przez walec. Nic to zbieram się w jedną całość , a jak będzie zobaczymy. Mecz obejrzałam w całości. M postawił zwycięstwo Euro na Niemców. Miłej soboty Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Ja na kawkę nie za późno??? Pozdrawiam Was kochane koleżanki:-) Jestem w pracy,a wczoraj miałam dalszy ciąg gości:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. 123 na kawę nigdy nie jest za póżno ani za wcześnie. Kibicowałam Grekom , nie udało się trudno. Dziś świeci słońce. Globus pij nalewkę malinową , pozbędziesz się przeziębienia :) Koleżanki miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witaj.Nie nie jest za późno. Stacyjkowo czynne całą dobę. Nawet niebo się wypogadza. Więc pijmy :) Dziewczynki ...ryzyk fizyk... mam zamiar jechać na Aliny. Będzie połączona zabawa z Nocą Świętojańską. Temperatury nie mam więc nie jest źle. MARYLKO! będziesz się bawić z Budką Suflera! czuję,że będzie super zabawa. LIVIO! Uważaj na tej czereśni:) gdyby co !!! rozłożyłam pod nią materac. Hej Panie do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello - za materac i kawę dzieki. pracusie jesteście i już pouciekałyście, a więc do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,jedź!!!! rozgrzejesz się nalewkami:-) Może to alergiczny katar??? Marysiu ja też kibicowałam Grekom!!!! W niemieckiej drużynie gra chociaż jeden Niemiec????? Livcia drugi dzień na drzewie:-( Lecę Ci z pomocą:-) Luna przyjemnej pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncert odbędzie się pod gołym niebem. Czy pogoda się utrzyma? Bawcie się dobrze, miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, tak Ci zazdroszczę tego koncertu!!!!Uwielbiam Budkę Suflera.To są moje klimaty:-) Baw się dobrze,życzę dobrej pogody i wspaniałych wrażeń!!! Jutro pisz !!! U mnie koleżanki pogoda przecudna.Słoneczko świeci cały dzień. 20 stopni na plusie:-) W sam raz !!! Młodszy S wyjechał na klasowy biwak. Ani razu nie zatelefonowałam:-D Trzymam się dzielnie!!! Dzwonił z życzeniami do M z okazji Dnia Ojca. To znaczy,że cały i zdrowy:-) Globusiku mam nadzieję,że wybrałaś się na imprezkę.Baw się dobrze!!! Livciu zmęczona pewnie jesteś:-( Wspinasz się na te drzewa od paru dni!! Co robicie z czereśniami??? Jakieś przetwory??? Luna,a co u Ciebie?? Odpoczywasz? Jak tam remonty,zakończone? W miejsce winobluszczu nie musiałam nic sadzić.Korzenie zostały,za miesiąc odbiją się.To rośnie z prędkością światła:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czereśniowa Livia melduje się wieczorkiem. 123 - caly dzień z czereśniami.robie kompoty w słoiki,co mozna innego? Dżemy - nie dla nas. m zaparł sie,jak usłyszał,że 1 kg w Poznaniu naszych czereśni po 12 zeta,postanowił nie zostawiac ich szpakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko wspaniałych wrażeń tobie życzę.Kiedyś byłam na koncercie Kombi. Nie zapomnę tego do końca życia. 123 nie wiesz jak to w domu,zawsze coś do zrobienia jest. Po pracy pomyłam podłogi,kurze itd.Pranie się suszy na dworze,u nas też ładnie słoneczko świeci. Remonty zakończone. Zapraszam was na sałatkę warzywną. 123 twoją sałatkę z kaszy napewno zrobię,jak będę po diecie. Od poniedziałku zaczynam,kupiłam dziś wszystkie produkty. Może któraś reflektuje na kieliszeczek likieru śmietankowego? Globusiku jak samopoczucie? Livciu czy zerwałaś już wszystkie czereśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu a niech tam pijemy za wszystkich i wszystko!!! Dziś dzień ojca. Wypijmy i za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona do męża OLEK trzeba koniecznie wstawic mi 2 złote zęby,jeden u góry,drugi na dole..\ tak kochanie i zespawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgq i coś tam dziecko jak będziesz dorosła to pogadamy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Tata lubił....oj lubił:D Mam nadzieje,że i tam jest taka mozliwość - bo co to za zycie po zyciu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy te dzisiejsze 17 latki wiedza że my tez kiedyś miałysmy lat 17!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×