Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

123 zdrówka , uśmiechu,słoneczka,spełnienia marzeń,wytrwałości w dążeniu do celów. Z również przyłącza się do życzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Dzięki za poranne spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! rozbawiłaś mnie ..zakończeniem EURO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki!!! Serdecznie dziękuję za piękne życzenia:-) Stół zastawiony pysznościami,zapraszam!!! Kochane!! mam awarię po deszczowej nocy:-( Winobluszcz,który wił się przez 3 piętra mojego budynku-spadł w nocy. Wiatr i deszcz zwaliły go.Od rana sprzątamy:-( Chłopaki już się porozchodzili do swoich zajęć zostałam sama:-( Do południa jakoś się uporam z tym zielskiem!!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki!!! Serdecznie dziękuję za piękne życzenia:-) Stół zastawiony pysznościami,zapraszam!!! Kochane!! mam awarię po deszczowej nocy:-( Winobluszcz,który wił się przez 3 piętra mojego budynku-spadł w nocy. Wiatr i deszcz zwaliły go.Od rana sprzątamy:-( Chłopaki już się porozchodzili do swoich zajęć zostałam sama:-( Do południa jakoś się uporam z tym zielskiem!!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Stół szwedzki , pełno wszystkiego, co jakiś czas będę się częstować:) dziękuję. Coś podobnego, musiało wiać solidnie. Pielęgnujemy, dbamy o roślinki i wystarczy moment żeby poszło wsio na marne. U mnie ciemno , zimno i deszczowo. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. 123 mnóstwo radości i miłości z okazji imienin 🌻 Livio dobre zakonczenie Euro :D W Polsce wszystko jest możliwe... Wszystkim koleżankom życzę dziś uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w kalendarzu dzisaj imieniny ma ALOJZY. ALOJZOM WSZYSTKIEGO NAJ......:D. A TOBIE 123,WINOBLUSZCZ UPADŁ CI DO STÓP. Nie pomyślał jednak o tym,że narobi Ci klopotu i pracy. Dziewczyno Ty Nasza -Wszelkiej Pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie leeeeje Dziasiaj w palnie było zrywanie czereśni,tylko kłopot..kto na drabinę. M upiera sie,że on,ale ja mam watpliwości. Młodzi sąsiedzi w koło nie mogą pomóc,to lęk wysokości..to jakaś inna cholera. ech ..życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dokonałam odkrycia :) stary piosenkarz miał koncert w jednym z programów. Rocznik 50-ty,podstarzały,ale głos nadal oki! Dlaczego nie znałam go,piosenki jego to stare przeboje. Dzisiaj siedzę w jego twórczości.PETER GABRIEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głos oki. piosenka też , chociaż przyznaję nie znam tego gościa. U mnie też pada! Zjadłam obiadek , szczególnie smakowała mi żółta fasolka szparagowa z masłem. Livio nie martw się o czereśnie, Szpaki Ci podziękują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Panie:) Oj dana dana jestem.... zmachana:)..... ale wygrałam wojnę z garnkami. Jedzenie do niedzieli włącznie przygotowane.Wyszły mi nie tylko gołąbki ale łabędzie:D siedzą w garnku i OK. 1 2 3! Czuję,że dzisiejszy dzień masz wyjątkowo szybki ale ....MILUTKI. Nawet bluszcz nie zepsuł nastroju:D Życzę Ci jeszcze milszego wieczoru. LIVIO! O czereśnie się nie martw .Zabiorę Grażynkę pod pachę, ona wysokości się nie boi , dwie godzinki i po czereśniach. Ile zostanie dla gospodarzy nie wiem:) MARYLKO! Jeżeli fasolka to tylko żółta, również bardzo lubię.Nie wspomnę o Cieniu:) czy kibicujesz dzisiaj?? LUNKA! pytam o to samo??? czy kibicujesz?? bo ja tak. Już jestem po kolacji patrzę na zegarek:) i czekam. Znowu będzie sen zachwiany:) LIVIO! Ja obejrzałam Aznavura też koncert z przed lat . Co za głos. Hej przyjemności na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki!!! Dziękuję Wam jeszcze raz bardzo serdecznie za pamięć i życzenia. Livciu za piękną muzykę:-) Ubabrłam się dzisiaj z tym winobluszczem.Zajęło mi to sporo czasu. Dwie przyczepy M wywiózł.Życzenia od swoich bliskich przyjmowałam jak zmokła kura:-) Pada przez cały dzień:-) Moje ulubione pomieszczenie(kuchnia) udekorowana jest kwiatami:-) Moje koleżanki wiedzą co lubię:-) Kobietki szwedzki stół nadal zastawiony:-) Drinki też na Was czekają:-) Za moje i Wasze zdrowie:-) Jak dobrze,że jesteście!!!! " Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas,kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać" To będzie moja stopka!!! Pozdrawiam Was kochane,życząc miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki jestem,ukąpana i czekam na mecz. 123 narobił ci winobluszcz roboty. A jakie lubisz kwiaty? Wpadam do ciebie z bukietem frezji,moje ukochane. Napiję się drinka i pohuśtam się. Livciu ja moge wejść na drzewo,nie ma sprawy. Marylko narobiłaś mi smaku,fasolka z masełkiem i tartą bułeczką....... mniam pycha. Jej same dobroci. Globusiku kibicuję knedliczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie:) z rana przyspieszyłam , myślałam,że już sobota. Zapraszam na poranne pice:D oczywiście kawy. 1 2 3! Szwedzki stół miał powodzenie. Oglądałam mecz , podjadałam i popijałam:) ... ale się narobiło..przez to końcówki nie pamiętam:) LUNKA!! też kibicowałam ...Krecikom....:D Będziemy oglądać coraz ...twardsze mecze. U mnie jest jak w tym przysłowiu ........po mokrym maju dżdżysty czerwiec w kraju ......... mokro i szaro. Ale głowa do góry za progiem lipiec. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LUNKA już przygotowana do wyjścia:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globuskiu ,ja również nie pamiętam końcówki meczu.15 min przed końcem odpłynęłam.Ha ha ha kibicki z nas!!! Wczoraj wieczorem nawałnica przeszła,deszcz,grad i okropny wiatr. Pochowałam kwiaty,nic by z nich nie zostało. Dzis słoneczko wyjrzało,może zostanie na cały dzień. Pozdrawiam was serdecznie i zmykam zaraz. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
" Bluszcz" Pnę się do góry po murach i drzewach korzenie zapuszczam szeroko, gdzie trzeba wciąż zdrowy, nie usycham do słońca twarzą skierowany tak wolny, swobodny żadnym czasem nie spętany. Chciałbyś mnie pielęgnować jak ogrodnik mego życia lecz ja dziki , zalękniony nie dam się być zniewolony. Nie błądzę, mam swe wytyczone drogi pnę się gdzie chcę nie straszne mi kłody rzucane pod nogi! Jestem tej rośliny znakiem symbolem zielonym oplatam nawet Ciebie trzymam w uścisku szalonym. Jestem Twym bluszczem dzikim, silnym, uzależniającym trwamy w tym uścisku w tańcu życia, choć trującym... Babki! wiersz podziałał na moją wyobraźnię. Przeczytałam , poczułam wolność , za oknem zobaczyłam inny świat. Przyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Dobrego dnia Wszystkim życzę:-) U mnie też pochmurno i siąpi deszczyk. Luna pytałaś mnie o moje ulubione kwiaty? PIWONIE, GERBERY i wszystkie inne:-) Globusiku mam poważne kłopoty z pocztą,ale Tylko do Ciebie:-( Poradzę się S Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! coś takiego:( wyślę do Ciebie @ na próbę czy dojdzie? hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku ok. wpadłam do Ciebie na kawkę:-) Livciu!!!puk, puk, mam nadzieję,że nie siedzisz na czereśni???? Oglądałam Twoje filmiki :-D Tak właśnie zakończymy EURO :-D Marysiu,co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wy po kawce a ja dopiero o 9 tej wstałam. Wiersz super :) Życzę nam wszystkim poprawy pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na popołudniową kawę. Pogoda nie zachęca do spacerów ani na rower.Nadal pada :P Dziewczyny w końcu przytyłam:) Przez poł roku 4 kg, ważę 53 kg , W końcu wyglądam jak kobieta a nie jak dziewczynka. Tak mnie kiedyś nazwałaś Globus pamiętasz? A Zosia nie chce chodzić bez gipsu, nie umie stać. Mam nadzieję, że to przejdzie... Po dwóch tygodniach jadą do kontroli i okaże się co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Co ja słyszę dziewczynko:) suuuuper ,że przytyłaś , tego chciałaś ale i tak będziesz wyglądać jak dziewczynka:D Kochana mała Zosia potrzebuje czasu żeby się przyzwyczaić, przesyłam dla niej serduszko. Dziewczyny jestem .... pociągająca.... oczywiście nosem:) Uparłam się wczoraj żeby kupić truskawki. Oczywiście nie kupiłam ale za to zmokłam. Czuję się katarowo i przeziębieniowo. Na jutro mamy zaproszenie ... opijać Alinę ... czuję ,że nic z tego nie będzie, a bardzo chciałam jechać. Jestem sama sobie winna. Kuruję się domowymi sposobami może się uda. LUNKA! Mecz będę oglądać w łóżku:) Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×