Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć kobietki:-) Faceci czasami ulegają.Wystarczy pomarudzić z 5 razy dziennie na wybrany temat i dla świętego spokoju ulegają:-D Livciu,marzenia do spełnienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu podeślę ci Z,pomoże ci ,jak chcesz to nawet jakiś mały remoncik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ! po powrocie z WM:) Pogoda sprzyjająca spacerowi. Prawdę powiedziawszy nie tylko spacerek wygnał mnie do WM. Zaniosłam zapotrzebowanie na piguły /to cel pierwszy/:) i po tym wyczynie czas wolny:) więc zaglądałyśmy do sklepów, zjadłyśmy lody , wypiłyśmy kawę było tez ble ble i powrót do domu. Oczywiście nie obyło się bez zakupu :) każda po sweterku. A co!!:) miejsce w szafie zrobione trzeba je zapełnić:D LIVIO! pozwalam Ci kupić tylko jeden sweter!!!!:D JEDYNECZKO! kupiłam kiszkę ziemniaczaną /pierwszy raz zauważyłam w sklepie/ podgrzałam i już została zjedzona :) bardzo nam smakowała! Ponieważ jestem najedzona ...gotuję się ...do oglądania meczu. Trudno co będzie zezem czy nie oglądać będę:) Mam wiadomości od naszej Koleżanki MARYLKI więc cdn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
hej dalej ja:) Więc tak: nasza Koleżanka MARYSIA jest cała w skowronkach , uśmiechnięta i zadowolona. Kąpie się , wyleguje na słońcu , zbiera grzyby , nie zapytałam czy łapie ryby???:D ale pewnie tyż!!! Deszczyk również głowę jej pokropił , ale jest super i wraca dopiero w piątek lub sobotę. Przygotowujmy się na wyżerkę , nazbierała duuuużo kurek , będzie sosik , oj już mi leci ślinka. MARYLKA przesyła serdeczne pozdrowienia dla każdej z nas. LIVIO! Jesteś nie do podrobienia w każdej chwili potrafisz rozbawić:) takiego hamulcowego również mam w domu:) ostatnio wykorzystałam pobyt syna , murem stał za mną i zrobiliśmy co chciałam. Żeby było wesoło to w oddali słyszałam głos .. i po co to wszystko??? odpowiedzi nie było:D LUNKA! 1 2 3! czy czegoś nie potraficie zrobić???? ja wielu rzeczy miedzy innymi niczego nie uszyłam. Próbowałam wiele razy ale nic nie skończyłam. Tak zwężałam ,że było za małe:D ale co tam mam ...dwie lewe ręce i nic już nie zmienię. Miłego pogodnego wieczoru . Mam nadzieję,że poczta nie zawiedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Globusiku,widzę,że masz świetny humor!!!Cieszę się z Twoich wypadów z B :-) Marysię również pozdrawiam!!! Niech korzysta z każdej pięknej wakacyjnej chwili!!!Mam nadzieję,że do domu wróci wypoczęta i zadowolona:-) Luna to bardzo fajne,że chodzisz do pracy z przyjemnością. Mniej stresu,więcej zdrowia!!!! Pozdrawiam Twoich chłopaków!! Widzę,że rodzinka jednak się powiększyła?? Livciu,a jak tam Twój wypad do WM??? Mam nadzieję ,że wróciłaś cała i zdrowa:-) Globusiku,pędzę na mecz!!!! Dzisiaj sobie nie odpuszczę.Goście rozjechali się,chwila spokoju:-) Stołowali się u mnie!! Babcia jakoś nigdy nie może dogodzić dzieciom mojej szwagierki.Mały Tomek(5 lat) zadał jej pytanie:-) -Babciu???, a dlaczego Ty nie umiesz gotować??? Odpowiedź: -To niech Ciebie mama nauczy:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - ogladamy mecz szeroko otwartymi oczami :)w końcu ktoś wygra. Miłego wieczoru. Ciucha żadnego nie kupiłam.Ale jest wyżerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 To ogladamy wspólnie. a Babcia zapomniała juz jak się gotuje :D Ze zdziwieniem obserwowałam,jak moja Teściowa pytała,jak coś upichciłam - a przecież nauczycielką była ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na kawę zapraszam. Babki ! więc miałyśmy wieczór meczowy. Panowie przegrali , na pewno żal ale nie można załamywać rąk i biadolić. Dla mnie i tak osiągnęli bardzo dużo.Na MEDAL OLIMPIJSKI trzeba jeszcze poczekać. Dalej będę im kibicować!! Tyle na początek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku masz rację!!!! Ja też nie rozpaczam z powodu przegranej. Wygrał lepszy!!! Olimpiada nadal trwa,przyniesie kibicom jeszcze wiele radości. Pogoda ok. nareszcie jest czym oddychać!! Dobrego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj JEDYNECZKO! U mnie kropi deszcz. Nareszcie w nocy nie było duszno! Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Piję kawkę i czytam sobie wasze liściki. Marylka cała w skowronkach,fajnie niech wypocznie i wraca zadowolona.Z niecierpliwością czekam na opis wrażeń.Za pozdrowionka dziękuję,również pozdrawiam. Globusiku cóż ty znowu wymysliłaś,niech zgadnę,poprzestawiałaś meble? Ja też uzupełniam moją garderobę. Potrzebuję jakieś nowe sweterki.Narazie tylko letnie wyprzedaże.Wypad na lody i kawkę hmmm,samo dobre.....! 123 dziękujemy za pozdrowionka,jakoś się kręci u nas. Myślę że podjęłam słuszną decyzję z tą pracą. Potrzebujemy jeszcze jednej pani,która będzie doglądać babci w wekeend. Nie mam nikogo i szczerze powiedziawszy nie wiem co zrobić. Livciu wyjazd do WM widać dobrze ci zrobił. Hamulec w domu też potrzebny,choć nie zawsze. Dziś odpoczywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne poziomy swiadomości... a chyba w każdej kulturze ucieka się w jakiś sposób od rzeczywistości. Jak to jest w naszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w naszej - winogron sobie spokojnie dojrzewa. Spokojnie czekamy na zbiór.Potem beczka i ugniatanie (nóżki umyte) itd.... efekt końvcowy - wiadomy.:D Zawroty głowy tez murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzicie sobie spokojnie pry komuterze? No dobra.. uniescie prawą stope z podłogi i zacznijcie zakreslać nią kółka,zgodnie z ruchem wskazówek zegara. robicie te kółka? to teraz prawą ręką zakreślcie w powietrzu cyfrę 6. Wasza stopa zmieniła kierunek!!!! Aaa..nie mówiłam? i nic na to nie poradzicie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DOJRZAŁE KOBITKI. wszystkie jesteśmy dojrzałe,dopóki ktuuś nie przyniesie folii bąbelkowej..hehe.. Siedzę w necie i się smieję,cuż za gfajne zajęcie.Na dodatek jestem z Wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu ty zawsze znajdziesz cuuuuśśśś ciekawego.!!!! Kobietki dziś zrobiłam sobie domowe SPA,maseczki, peelingi itp. Pomogło na duszę,czy na urodę, nie wiem. Obojętnie,ważne że zrobione. Pozdrawiam was i życzę miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorem. Popracowałam więc potrzebny mi relaks. LIVIO! zacznę od kółek nogą i ręką .Po tych wyczynach spróbuję wpaść w trans. Obym do rana się zatrzymała. Jesteś niesamowita:) LUNKA! Nasza Livia Kobieta wyjątkowa zawsze wie co nam zaaplikować:) Do tego wszystkiego Livio zmobilizowałaś mnie do zakupów i zapełnienia lodówki. Wczoraj o tym nie pomyślałam musiałam odrobić dzisiaj. Jeszcze tylko jutro zaliczę rondelki i wyżerka będzie. O kurczę przydałby się jakiś ....Ludwik do rondla:D LUNKA! urlop procentuje, tryskasz humorem. Tak myślę ,że Pani Babci dobrze się wiedzie.Zasmakowała dobrej opieki przez tydzień więc nie chce być sama i przez weekend. Życzę Ci dalszego zadowolenia z pracy. JEDYNECZKO! A jak u Ciebie???? jesteś zaganiana czy dzień był luźniejszy??? MARYLKA! wiadomo wczasuje się! Na koniec przyznam się Wam,że chyba zrobię sobie Dzień Dziecka i umyje tylko noc ...za plecami stoi leń. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Livciu,zawrót głowy:-) Chciałam tego pana tak palcami chwycić i odwrócić w inną stronę:-D U mnie dzień w pracy minął szybko.Jestem w firmie sama.Troszkę nerwów,ale daję radę!!! Pracownik jest na urlopie.W sobotę mija tydzień.Jeszcze jeden będzie odpoczywał. Wyjechał na Mazury.Niech mu tam pogoda sprzyja!!!! Już wyobrażam sobie jego powrót:-) Dopiero urlop będzie mu potrzebny:-) Wczorajszej nocy wypróbowałam nową kanapę:-) Wygodna:-) Mogę przyjmować gości!! U mnie kochane koleżanki??? Po wyjeździe szwagierki niemieckiej,teść wylądował w szpitalu. Mój M był u lekarza,jutro szczegółowe badania. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie powiadomił S.Odwiedzin nie będzie. Nic to - nadal będę marnowała sobie czas przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 ja też nie spię. A co robię?Myslę - słucham odgłosu wsi za oknem,kogut fajnie nadaje !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem połamana , chyba źle spałam. Jasiek z pod głowy zapodział się i nie wiem gdzie jest:) dlatego mam obolały kark. DZIEŃ DOBRY! pasażerkom Wagonika. Zapraszam na kawę. 1 2 3! Goście wyjechali , a problem został dla Was.Jeżeli się przyjeżdża na krótko wszytko wydaję się bardzo łatwe i proste.Ciut się poprzestawia, doradzi , poradzi :( następnie swój tyłek zabiera się w garść i wyjazd. Samo życie :( LIVIO! Nie smuć się. Jeszcze wszystko może ulec zmianie.Niby S przyjazdu nie planuje , a jak będzie??? to się okaże. LUNKA! Do spotkania na peronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na peronie w naszym wagoniku. Jestem zadowolona,mam dobry humor i słoneczko świeci. Nasza kochana jedyneczko,pracujesz i masz stresa,wpadnę z pomocą! Globusiku opowiem wam ,moje zdarzenie z dzieciństwa z jaśkiem. Będąc małą dziewczynką okropnie podobało mi się,że mamka śpi z małym jaśkiem pod głową.Bardzo chciałam i ja wypróbować. Więc zgodę dostałam,pamiętam że, nie było mi wygodnie,za wysoko mi było. Więc w środku nocy,wstałam i nerwami poszłam do mamy,obudziłam ją i z krzykiem stwierdziłam tak,, Mamuś z tym jaśkiem nie da się spać!!!! Mamka z uśmiechem na twarzy powiedziała,że mam go oddać i prędko do łóżka iść,bo środek nocy! Ja osobiście tego nie pamiętam , wiem z opowiadania mamki. Śmialiśmy się z tego zawsze. Livciu twój czas przy kompie to nie jest czas zmarnowany,zawsze znajdziesz coś ciekawego! Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) No Luna w tym wieku spać z Jaśkiem??? pewnie,że nie wygodnie:-D A mój komputer chwilami : ni w te,ni we wte:-) Livciu,ja też nie sądzę,abyś marnowała czas przy kompie. Globusiku,jakie plany na dzisiaj??? Pozdrawiam koleżanki,muszę uciekać.Do wieczorka Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam na Klan. LUNKA! a przecież to nic nowego :) Jaśki nie raz nie pozwalają spać:D LIVIO! obojętnie co robiąc czasu nie marnujemy! 1 2 3! Moje plany na dzisiaj , taniec z garnkami. Wybieram wolne tempo. Tańce ... latyno...odkładam na jutro:) Dobrego dnia Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Powiedziałam do widzenia Paniusie , teraz mówię Witajcie Paniusie przed wieczorem. Chcemy czy nie już piątek , kolejny tydzień prawie za nami:( Przyszłam z mocną czarną herbatką. Zapraszam. Taniec w rytmie chodzonego zaowocował mielonymi, galaretką wieprzowo-drobiową zupą pomidorową i na kolację faszerowaną cukinią. Zapraszam wszystkie Koleżanki , częstuję ...czym chata bogata ❤️ Muszę się Wam poskarżyć ,że mam złe samopoczucie. Co prawda..... nie przez te atumy:) / pamiętacie tę piosenkę?/ ale przez upały nie poszłam do fryzjerki:( jutro również nie pójdę , nie zapisałam się i miejsca nima. Dostąpię strzyżenia dopiero po niedzieli:) Jakoś muszę to przeżyć. Plan na jutro ? pół dnia we własnym SPA. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wróciłam naładowana energią i leśnym powietrzem. Trochę Was przeczytałam a teraz dokończę czyszczenie grzybów i zapraszam na jajecznicę z kurkami. Nazbierałam 3 litrowe wiaderko. Podzielę na porcje i zamrożę. Buziaki dla Was i jeszcze się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×