Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

nooo i jeszczena randki chciało im si,ę chodzić:D x teraz maja do dyspozyci internet,@@, gg .. z domu wychodzic nie potrzeba. x Tak na czasie jestem,moja C. mnie informuje o swoich spostrzeżeniach:( Ma koleżanki - wiek,25,24,23,- 30 - po studiach,pracujące -samodzielne, na facetów nie mają co liczyc - plaga jakaś.Nigdy na prawdziwych randkach nie były. x Chłopcom wysilac sie nie chce -CHLOPCY - stosownie do wieku -28 -przeszło 30 lat przy mamusiach - najczęściej. x po co sie wysilać,wychodzić z ciepłego kąta -MEILA MOŻNA WYSŁAĆ. Jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to i lepiej?? x inna z koleżanek mojej C pracujaca w sądzie w wielkim mieście P.przy sprawach rozwodowych - ŁŁŁOOOOOOJJJJJJJ,tam się dzieje. Historie nie z tej ziemi. x Czym bardziej wykształcona para,na stanowiskach - się rozwodzi - tym większy syff. x sąteż sprawy wołające o pomstę do nieba.Tylko czy Niebo istnieje? Miejmy nadzieję,że tak. x Była rozprawa maltretowanej kobiety.I to z mojego Wielkiego Miasta. x Psychopata małżonek,polał ją benzyną i podpalił. Uratowano ją. Biedaczek ,poszedł do psychiatryka,na badania. Chory - po pól roku wyszedł i od razu założył kobiecie sprawę ŻE GO OKRADŁA. Siedziała na tej rozprawie,okryta chustami,cała się trzęsła........ Wyniku nie znam. Wiem na pewno,cały czas żyje w strachu -PAN na wolności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Uczę się jodłować:-) Łivio,dobrze,że Pedro wrócił:-)Dzisiaj też wybrał się na dłuższy spacer:-D X W pracy ruch!! Wszyscy chcą cyklinować:-) X Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!! X Zapraszam na herbatkę i ble,ble:-) X Dacie wiarę koleżanki?? Rano było -10,a po południu 0 stopni. Teraz lekki mrozik,ale przyjemnie było pospacerować:-) X Marysiu,kominek pali się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Livio pośmiałam się z Twoich żartów, a śmiechu nam potrzeba. Luna nieczęsto śnię się komuś... Jak to był dobry sen, to się cieszę. Piec lepiej grzeje, mrozy zelżały i pewnie Twój sen pomógł:D Globus lubię galaretę wieprzową. Wpadnę się poczęstować:) Moja babcia mówiła na galaretę " zylc". Dlaczego? Nie wiem ! Jedynkp pozdrawiam. Dostałaś pochwałę od p.B. W kominku dziś nie palę. Odkurzałam cały dom , ciepło mi się zrobiło:) Dora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na dobranoc mówię Wam :Dobranoc!!!Śpijcie spokojnie!! X Marysiu jakoś ta pochwała nie uskrzydliła mnie za bardzo:-D Rozczarowanie??? chyba nie!! Da się przywyknąć:-) To Wy zawsze witacie nowo przybyłe Panie.Ja nieufna jestem!!Teraz jakoś tak bardzo pozytywnie odebrałam Panią B.No cóż??? X Fajnie się pisze!! Nie trzeba popychać:-) Nie zapomnijmy jutro odliczyć!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzam kawę czarną i blondi :) Na stole stoją żółte i czerwone tulipany. Lubię piątek, szybko kończę pracę. Miłego dnia. Ile dni do maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
96 Cześć Marysiu:-) Wcześnie dzisiaj wstałaś.Ja poproszę kawkę i bardzo dziękuję. Słoneczny dzień się zapowiada.Na termometrze znowu -10. X Piękne tulipany Marysiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Myślałam,że będę mogła w rewanżu przygotować kawę. Znowu siadam do zastawionego stołu. Dostawiam galaretkę. Za kawę i spotkanie dziękuję. Wszystkiemu winny jest mróz - 10. Jeśli pokonamy pozostałe 95 dni będziemy już w maju:) Miłego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Mróz zelżał,fajnie nie trzeba tak pilnować kominka. Marylko zylc, to u nas nazywa się galareta. Przesłałam ci dobre myśli i piec zadziałał. Wybieram się dziś do WM. Piesa nie ma co jeść. Jakieś smakołyki i przy okazji zakupy do lodówki. Livciu kawały wczoraj przywołały uśmiech na mojej twarzy. Wczoraj się napracowałam jak głupia. Czy ja zawsze muszę sobie robotę znależć? Firanki poprałam,poprasowałam i zawiesiłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kawy sie dosiadam.Dziękuję,w termosie,gorąca. x siedzę od wczoraj w przeszłości,zdjęcia przeglądam,segreguję - wysłać chcę część pewnej Niewolnicy - x pniekąd nie dowierzam, - "wczoraj" włosy nie były siwe .. -"wczoraj" dzieci były małe..,potem większe..potem młodsze niż dzisaj.. -"wczoraj" byli LUDZIE -gdzieś znikneli.. -"wczoraj" - byli Rodzice i Dom Rodzinny.. x GDZIEŚ - to wszystko istnieje nadal,zapisane w gwiazdach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. X Livio miłe zajęcie:-) Ja dzisiaj wybywam.Idziemy do przyjaciół.Okazja bardzo ważna!! Ich syn dostał pracę!! Trzeba to koniecznie oblać!!! Zuch chłopak,jesteśmy z niego dumni:-) Przeszedł wiele egzaminów, na jedno miejsce przypadało 40 osób (mundurówka) Dał radę,bez łapówek i poplecznictwa:-) X To do jutra.Pozdrawiam Was koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.
łapówek nie da rady w waszych stronach :P grunt to myslec , ze bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bez
Dziwne myślenie . Ty oczywiście wiesz najlepiej . Życzę wszystkiego najlepszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PIERWSZY DZIEŃ ZIMY ll Pamiętam pierwszy śnieg Mrozy, zaspy, ślizgawki Oblodzoną wodą górkę Kryształową szklankę Szkolną dzieciarnię Na długiej przerwie Szusującą gęsiego Stromym zboczem dróżki Po lekcjach - sanki. Tęsknię za ostrą zimą Oślepiającym słońcem Czystym, niebieskim niebem Wszechobecną bielą Radością prostego szczęścia. Kocham wspomnienia Gorący biały piec i kota Kapuśniak ze śmietaną Skupioną babcię z wrzecionem Niesamowite opowieści Jak to dawniej bywało. ll Regina Nachacz. ll Witam bardzo serdecznie. ll Niezawodna koza ogrzewa nasze miejsce spotkań❤️. Można wypić kawę , pogadać i powspominać.Zapraszam:) ll Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy śpią jeszcze więc ja szybko robię kawę.Podaję mleczko . Mam ochotę na kakao więc też robię . Wstawajcie śpiochy . U mnie dzisiaj -10 .Do tej pory nie było tak dużego mrozu . Śniegu też mało. Nie tak jak u Was. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku,Dora,Brukselo:-) 95!!! U mnie -15.W nocy było -22. X Dora dziękuję za kawkę:-) X Globusiku,mam podobne wspomnienia:-)Piękne!!! Dobrego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten pierwszy zimowy dzień. Wstałam duuużo wcześniej:D do Wagoniku wejść nie mogłam. x zimno rano w chacie 16 st,tak już od dłuższego czasu jakos mi chłodnawo,na temp.ustawioną na regulatorze jakos nie zwracałam nigdy uwagi? x Co jest? - x M wykapował,moj lokatoro na dole,na noc piec ustawia tak - aby się włączał. Co za przebiegły facio - x oszczędza nam gaz????????????? a potem piec daje na okrągło do wieczora,coby nadgonić. Wieczorem jest oki!Jak spać idziemy :) a piec znowu zamykany.!!!! x ale z nas ciemnota - dopiero się połapaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- groch mi się moczy. x zapraszam dzisiaj na gorącą grochówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać ale nigdy nie gotowałam grochówki z grochu , który musiałam moczyć itd. Mój sposób na grochówkę to puszka z grochem + wywar z mięsa i włoszczyzny. Chętnie dosiądę do Twojej grochówki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wieczorem. ll Dora ale fajne spotkanie w drzwiach:) ja podobnie jak Livia groch moczę. Ale co tam na grochówkę każdy sposób jest dobry. ll BABKI śpieszę z wiadomością od Marylki. Od dwóch dni nie ma internetu i dlatego nie pisze do nas. W jej imieniu pozdrawiam Was. Trzymajmy więc kciuki za szybką naprawę. ll Czy u Was tez zima??:) mnie znowu straszy mróz już -9 , ile będzie rano??? ll Pozdrawiam wszystkie Koleżanki i miłego spokojnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki wieczorkiem:-) X Groch moczę tak jak Wy:-) Dora ,ale znam tez i ten szybszy sposób:-) Dobry,ale....Nie ten sam smak. X Livio,kiedyś też myślałam,że jak przykręcę kurek,to zaoszczędzę!! Nic z tego!! Potem ogrzewanie musi nadrobić . X U mnie mroźny wieczór.Przywykliśmy już:-) X Sobotnie porządki zakończone.Szykuję kolację.Zapiekanki,zapraszam. X Marylkę pozdrawiam i czekamy na odbiór:-) X Luna,co tam u Ciebie??? Dzisiaj nie spotkałyśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×