Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Livciu,masz rację:-) Ja pamiętam jak na placu szkolnym lepiliśmy IGLO. Fantastyczna zabawa była!! iglo też. Zresztą kilka różnych grup budowało ze śniegu,a potem ocenialiśmy, które ładniejsze!! Nasze zawsze wygrywało:-D.Wyposażenie w śniegowe meble w środku też było: stolik.ława i dużo półeczek,które natychmiast się zapełniały ozdobami :szyszka,gałązka choinki i zawartość naszych kieszeni:-) Fajnie powspominać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
co prawda nie zmarzłam ale herbaty gruszkowej napiję się bardzo chętnie . Zima sprawiedliwa do Ciebie Lunka też zawitała:) u mnie śniegu dużo nie ma ale za to ślisko , temperatura -6. ll Nic to dałam radę dotrzeć do apteki i wrócić też. ll Spokojnego wieczoru zyczę wszystkim Paniom i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
również muszę popchnąć mój list:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ale miałam przygodę:-D Syn poinformował mnie po czasie,że dzisiaj wywiadówka. X Niewielkie spóźnienie M zaproponował mi,że mnie podwiezie. Szybko do samochodu!!! Podwiózł mnie pod gimnazjum ,stanął na parkingu i mówi no to leć!! X Spojrzałam na niego z wielkim żalem i zapytałam: To nie podwieziesz mnie dalej??? X On: to co ,do szkoły mam wjechać???? X Krzyknęłam: Nie wierzę!!! X Wtedy puknął się w głowę mówiąc:Toć on już w LO:-D X No i zawiózł mnie pod właściwą szkołę :-D :-D Czas w miejscu mu stanął??? X Zdążyłam,pani taktownie czekała na spóźnialskich kwadrans. X Ot takie tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne zdarzenie Jedyna:D co tam - szkołabtaka ,czy siaka. x a mnie C o grypie powiadomiła - 39 temp. przyjedż - nie, przyjadę - nie! no to nie. x rano szykowałam się na dalsze wpisy,Dziewczyny - nieraz tylko jeden,nieraz przejdą dwa - a potem STOP. A ja lubię na raty,piosenkę do HEJ chciałam wkleić,na dobre odsnieżanie - no trudno,wklejam teraz x http://www.youtube.com/watch?v=2sU5Bx2NA9w x jak szybko nie zaśniecie,nie moja wina:) x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x jak się nudzicie,poogladajce sobie,jak naprawdę wyglada nasz systen=m słoneczny,gdzie z nim wędrujemy i jakie dodatkowe mamy KRĘĆKI - x co tu się dziwic,że ludziska kręcka mają. x spirala na głowie,ja mam trzy wiry ,każdy w inna stronę:D x prawdziwe i ciekawe,nie zadługie. x http://www.youtube.com/watch?v=ZHx6-keJbi8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
dzień dobry. Trudno zacząć dzień bez kawy. Zapraszam więc i czekam na spotkanie. Aaa i jeszcze coś może zjemy owsiankę na śniadanie:) ll Jedyneczko ale heca:) ll Przybywajcie do Stacyjkowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
popycham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wpadam do naszego Stacyjkowa na gotową kawę. Globusiku owsiankę chętnie zjem. Jedyneczko ale sie uśmiałam. U nas słońce przebija się przez chmury.Będzie dziś spacer,długi spacer z piesą.Muszę zabijać czas,już mnie zaczyna nosić. Lodówkę też by się przydało uzupełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Owsiankowy ranek,też dobrze - zima trzyma,ale coraz bliaej wiosny,a znia wielkie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA - mam pytanie,jak Twój Wnusio z mową? x martwie sie o mojego.Tyle chciałby powiedzieć - poszczególne słowa tylko mu wychodzą.Dzieciak strasznie się denerwuje. Ostatnio chyba doszłam dlaczego,no nie sama - artykułow nieco poczytałam o przyczynie - karmienie na samych słoiczkach. Wszystko rozdrobnione - dziecko tylko łyka,nie ma wyrobionych w buzi wszystkich mięśni potrzebnych do mowy. x Podobno to obecnie plaga. logopeda - ale czy pomoże ze wsiem?Tym bardziej,że moja synowa,nawet tego do wiadomości nie chce przyjąć. Na psa -mówi DOG - łatwiej mu ten angielski wyraz wymówić. x ojjjjjjj jakbym mogła,co nie mogę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna,Livio X Wiesz Livio do głowy by mi nie przeszło,że jedzenie ze słoiczków może opóźniać mowę u dziecka.W sumie to ma sens. No,ale w przedszkolu ma normalne jedzenie?? X Nie zamartwiaj się tym,nagada się jeszcze.:-) X Pozdrawiam!! Słońce wyszło,biorę się za łopatę.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu z mową mojego wnusia się polepszyło,zaczyna mówić trudniejsze wyrazy.Co do słoiczków to ci powiem ,że takiego jedzenia nie dostawał! Córka gotowała sama obiadki i nie miksowała tylko rozdrabniała widelcem. Nie wiem czy konsystencja jedzenia ma wpływ na mowę! Muszę poczytać.Nie martwię się bo słyszałam ,że ten rocznik ma ciężką mowę i to z kim bym nie rozmawiała. U logopedy też z nim była,powiedział że nie ma się martwić.Przyjdzie czas to zacznie mówić. W tej chwili ma szał na śpiewanie piosenki o mnie.Dziś się uśmiałam bo śpiewał mi do tel. Zmykam kochane koleżanki ,życzę wam spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorową porą Jedynka uśmiałam się z Twojego M. Kiedy ostatnio był na wywiadówce? Dziewczyny mam tylko 16 stopni w domu. Chyba nawalił komputer przy piecu albo czujnik na przedpokoju. S. nie wie o co chodzi, trzeba wezwać speca:) Palę w kominku, coby się ugrzać:) Pozdrawiam kobietki. Może wpadajcie na herbatkę z "duchem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zimny , szary i brzydki poranek. W Wagoniku jest ciepło , pachnie kawą zapraszam. ll Sobota upłynie nam na odpoczynku. ll Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Zgłaszam się na porannej kawie. Zimno jak diabli,wiatrzysko wieje. Słońca niet,zapowiadają opady śniegu. Dziś muszę trochę syzyfów pchnąć,a nie chce się ojjj nie chce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ponownie. Tez mam zamiar popchnąć syzyfy:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Luna:-) X Wczoraj byłam na zakupach spożywczych i szczerze uśmiałam się stojąc w kolejce po mięso. X Mężczyzna poprosił panią o 19 dekagramów wędliny. X Pani ukroiło się więcej,pyta czy może być 20 ??? X Pan odpowiedział,że nie bardzo:-( Miłego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×