Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry ! Dzissiaj ja zrobiłam kawę i częstujcie się dziewczyny. Ciemno , zimno i jakoś tak mało przytulnie się porobiło. Wpadajcie , niech się zrobi wesoło tutaj. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Koleżanki. Zapraszam na kawę i małą wymianę zdań. Czeka mnie odśnieżanie balkonu:) śniegu jest tyle,że nie można pospacerować:) ll Lunka czy już zaczynasz tęsknić za Z:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Dora dosiadam się do Ciebie.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dora Przywitałam się z Tobą krótkim listem i znowu utknął w zaspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki:-) Dziękuję Wam za kawkę!! U mnie za oknem dnia jeszcze nie widać,szaro. Globusiku,ja już nie nadążam z tym odśnieżaniem:-) X Dobrego dnia!!! No ,a teraz próba wysłania listu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki. Oj zima na całego. Dorka dzięki za kawkę. Jedyneczko dziś ja musiałam za łopatę złapać.Odśnieżyłam wkoło domu. Gimnastyka z samego rana. Globusiku ja już tęskniłam kiedy Z wsiadł do autobusu. Wszystkie obowiązki spadły na moje barki. Mam nadzieję ,że szybko upora się ze sprawami,które zaplanowaliśmy. Marylko u nas to samo,mieli się wszystko pod nogami. Jak się miewa syn? Zdrowieje? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna:-) Z dotarł już na miejsce?? X W pracy nudy powinnam zabrać się za robotę porządkową,ale tak mi się nie chce. I książka nowo nabyta leży przede mną i kusi mnie:-) Cukiernia Pod Amorem X Mam tyle wymówek....,żeby nic nie robić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna - książka,nie ma lepszej wymówki..a ja sobie je wynajduję bez przerwy,a zła na siebie jestem niesamowicie - x juz sama nie wiem,jak na siebie wpłynąć, a może odpuścić? w końcu co to ma za znaczenie wobec Wieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak,kieeeeeeedyś! Zawsze to słyszałam,jak byłam smarkata od mojego Taty. x no i okazuje si,ę,że miał rację :) x kto tam kieeeedys słyszał o komputerach i przyjażni w necie, kto tam za młodości mojego Taty słyszał o tańcu twist..hehe.. x pamietam,jak pod muzyke z radia,miotałysmy się z siostrą po pokoju,w rytm tegoż twista, a Tata z rozpaczą trzymał się za głowę:D Kiedyś tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Zapraszam na kapuśniak z kapusty kiszonej i z grzybkami. Po pracy przy odśnieżaniu trzeba się rozgrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dora dzięki za kawkę. Livio "Skaldowie" jako listonosze? Chętnie ich wpuszczę do domu:D Luna już tęsknisz ? To dobrze. Jakie będzie powitanie!!! Globusik na obiad mam smażone klopsy i ziemniaki z wody, ogórek. Twój kapuśniak też by mi pasował :) Mam w ogrodzie tyle śniegu, chyba z pół metra. Schody obsypałam solą kuchenną a i tak został na nich lód. S, ma apetyt ,więc zdrowie mu wraca. Antybiotyk ma brać 10 dni, do końca tygodnia. Pozdrawiam wszystkie kobietki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Globusiku,przy takim wysiłku fizycznym,kapuśniak jak najbardziej:-) Uwielbiam!! M nie daje za wygraną i dalej z łopatą tańcuje:-( Ja już wymiękam!! X Marysiu,przy ciągłym odśnieżaniu,mamy to samo co Ty w ogrodzie. Co tam,uroki zimy.Sypie cały dzień.Cieszę się,że Twój S zdrowieje!! Ty jesteś dzielna!!Trzymaj się zdrowo,oby te wirusy Cię nie dopadły!! X Mam chwilkę spokoju i odprężenia. X Herbatkę Gruszka z goździkami parzę,zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Mróz straszy od rana, -8 i lekki wiatr. Na rozgrzewkę stawiam kawę. Jedyneczko mogę poprosić o herbatę z goździkami.Czeka mnie wyjście do apteki, po powrocie będę się nią rozgrzewać. ll Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Dziewczyny u nas też zima na całego.Minus 4,za to służby drogowe się spisały tym razem,drogi przejezdne i czarne nawierzchnie. Palę w kominku,rozgrzewam się kawką a piesa sobie leży przed kominkiem ,tam gdzie najcieplej. Jedyneczko herbata gruszkowa musi dobrze smakować,ja ostatnio mam szał na wiśniową z marcepanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano HEJ!! x zima,łopaty w ciagłym użyciu - Bałwanki można lepić na okrągło. x ojj KIEDYŚ - to były zimy,nie to co teraz, a wdomu rodzinnym paliło sie w piecu w jednym pokoju, w innych sie spało - to było wyzwanie,kiedy w tych salonach utrzymywał się minus:D x ojj chciało sie żyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jako nastolatka - moje pierwsze i ostatnie dzieło sztuki. x na podwórku usypałam wielką górę sniegu, a potem wyrzezbiłam z niej chłopa:D x pamiętam,że tylko jakieś krótkie nogi mi wyszły. ale Tata i tak podziwiał...hehe.. zima byłA taka,że stała ta moja rzezba do wisny. x co tam teraz - małe pifffko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×