Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Zimno na dworze, zimno w domu. Poszłam do mamy, napaliłam w piecu kaflowym. Wypiłam z mamą kawkę i dalej na zakupy i do szewca. Dziewczyny , naprawa obcasów w kozakach 15 zł. Znając mnie , za miesiąc będzie powtórka:) Piszę o bzdetach, ale samo życie... Na obiad dziś bigos z ziemniakami. A u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. długo mi sie spało,śniłyście mi się dzisaj:D x igloo - budowałam w Wsaszym towarzystwie. A tu dopiero zima jest zapowiadana x Jedyna - 19 dag - a 20 - to ogrona różnica,szczególnie w fizyce teoretycznej:) x jak nic - FIZYK -bez wagi w domu,do jakiegos doświadczenia potrzebował równe 19 dag.:)Kto wie,jak to 1 dag wpłynie na losy świata. a może jakis oszołom księgowy,kasa co do grosza musi się zgadzać. x albo potrzebował równe 19,do jaskiegoś przepisu z netu?? ot..mozna tu teoretyzować..filozofować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MARII x sniadanie dopiero zaliczyłam - jeszcze o obiedzie nie pomyslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Livio,masz rację:-D .Dużo można by mówić o tych 19 dag.:-D X Marysiu,u mnie usługi np.też drogie!! Fachowcy teraz na wagę złota.Wyginęli. Teraz same magistry:-( bezrobotne!! X Livio,późno wstałaś,pewnie ten sen i iglo,Cię przytrzymały:-) X A ja kończę dziś o 13.Jestem już umówiona z mamką,zabieram ją na zakupy.Wreszcie mogę auto wyciągnąć z garażu,odśnieżony!!! X Rosołek się gotuje,wpadajcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Trzymajcie za mnie kciuki. Od poniedziałku rzucam palenie . Mam mieszane uczucia , nie wiem co mi z tego wyjdzie. Myślę , że jak będziecie myśleć o mnie cieplutko to będę to czuła i mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem!! X Ale ten czas dzisiaj zleciał.W domku czysto i pachnąco:-) Jeszcze mi lodówka została,właśnie się rozmraża. X Kumpela do mnie zadzwoniła przed chwilą i dała mi "dobrą" radę jak przyspieszyć ten proceder:-) Suszarką do włosów potraktuj zamrażarkę!!Zobaczysz jak szybciutko się rozmrozi:-D X Na to bym nie wpadła :-) X Dorka!!! Świetny pomysł!!Ale dlaczego od poniedziałku???? X Oczywiście będę Cię wspierała,ale melduj się tu nam co dzień:-) Trzymam, kciuki!! Powodzenia. X Zapraszam na herbatkę-melisa z gruszką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj fajną sytuację w pracy. Wchodzi kobieta i od drzwi z krzykliwym zapytaniem do mnie: A gdzie mąż?? -Odjechał przed chwilą-odpowiadam. X Ona:-Jak to odjechał??? Miał tu na mnie czekać!! X Nic o tym nie wiem??-powiedziałam X Ona:Miał tu na mnie czekać,tak się umówiliśmy!! X Jeny!!Przeżywam ,patrzę na nią wnikliwie i oceniam jej wygląd: W skali od 1:10 daję jej 3 :-D X Skapowałam o co chodzi i zapytałam,czyjego męża szuka mojego ,czy swojego:-) X Swojego szukała,miał przyjść do mojego sklepu,ale chyba zabłądził:-) Pani robiła zakupy w sąsiedztwie i się pogubili:-) X Oj takie tam.... X Livio,może cuś na dobrą nockę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego od poniedziałku ? Ustaliłam sobie , że po zakończeniu wszelkich rozliczeń remanentowych rzucam moje ukochane papierosy . Słowo się rzekło i przeciągałam jak tylko mogłam ale niestety już koniec i trzeba zacząć ćwiczyć silną wole. Czarno to widzę ale dodatkowym motywem jest to , że ma nie być moich papierosów . Unia wzięła się za mnie . Wkurzyłam się , nie będzie nikt mną rządził i dyktował mi co mam palić . Uf , aż się boję . Hi hi , ale dorobiłam sobie ideologię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nocka ma być. x z cyklu niezwykłych bajek. x Dawno, dawno temu w górach Tybetu zebrali się mędrcy tego świata znający tajemnice mocy człowieka. Wiedzieli, że czasem ludzie robią rzeczy straszne i wykorzystują ową potęgę przeciwko sobie. Postanowili więc ukryć moc człowieka przed nim samym. Długo medytowali, dyskutowali, szukając najlepszego miejsca na świecie. Jeden z mędrców powiedział: Ukryjmy tę moc w najgłębszej kopalni świata, zasypmy ją kamieniami i ogromnymi głazami- człowiek tam jej nie znajdzie ale inni kręcili głowami mówiąc: człowiek to arcyciekawe stworzenie, lubi badać głębokie pieczary-z pewnością ją znajdzie Drugi mędrzec powiedział: Ukryjmy moc człowieka na dnie najgłębszego oceanu, postawmy na straży żarłoczne ryby i niebezpieczne prądy- nie znajdzie jej. Ale inni twierdzili: „I tam zagoni człowieka ciekawość i chęć przeżycia przygody- znajdzie ją. Następny radził, aby moc człowieka umieścić na szczycie najwyższej góry, zasypać ją śniegiem, zakuć w wiecznym lodzie, na straży postawić wicher i mróz- ale i te przeszkody zdawały się być za małym wyzwaniem dla nieposkromionej żądzy zdobywania, od wieków mieszkającej w ludziach. I kiedy zdawało się, że nie ma już takiego miejsca, gdzie można by ukryć ludzką moc, najstarszy z mędrców powiedział: Ukryjcie tę moc w samym człowieku, tam na pewno nie będzie jej szukał. Do głowy mu nie przyjdzie, że wszystko co najwspanialsze na świecie ma właśnie w sobie! Tak też uczynili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKA - MOC CZŁOWIEKA - bajka dla Twojego postanowienia. MOC JEST W NAS :D x ja pale,lubie palić,nie myslę o rzuceniu,ot po prostu jak mnie Unia z tej - to ja ja z tamtej. x w dzikim ogrodzie miedzy paprociami ,rosna liście ulubionego tytoniu. x dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie!
Wiem,że jesteście bardzo fachowymi osobami w dziedzinie kuchni.Bardzo proszę o przepis jak sie robi bigos ale tak krok po kroku.Bo nie wiem jak dodać mięso ,jakie i ile.Przepraszam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam do Was i wcięło posty. Może ten pójdzie? Moja córka zaliczyła dziś 3 egzaminy: na 5 , 3+, a trzeci dowie się jutro na ile? Jestem dumna! Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny i śnieżny poranek. Szykuję poranną kawę. Jestem cichutko. Dora palimy jednakowe fajki. Ja tak jak Livcia nie mam na razie zamiaru rzucać,zapasy jeszcze się nie wyczerpały.Trzymam za ciebie kciuki.Livciu bajka adekwatna dla Dory. Marylko cieszę się razem z tobą z wyników C. Do pani pomarańczy. Gotowania bigosu są różne sposoby.Mięso jak dla mnie, tylko łopatka i boczek wędzony,kawałek kiełbasy cienkiej też daję. Najpierw płuczę kapustę kiszoną,potem przysmażam mięso pokrojone w kostkę,dorzucam pokrojony boczek i cebulę w piórka.Zalewam wodą gorącą,wkładam kapustę,listek laurowy,ziele, sól ,pieprz,vegetę i kiełbasę w kostkę.To gotuję ok 2 godz.Na następny dzień znowu gotuję i dodaję śliwki suszone,starte jabłko ,od czasu do czasu trzeba zamieszać znowu tak ze 2,3 godz i na koniec dodaję wino czerwone wytrawne i koncentrat pomidorowy,około 1 łyżki stołowej.Jeśli brakuje mi przypraw to doprawiam ,zagotuje się i gotowe. Mam nadzieję ,że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Lunka! Chodzę jak mucha w smole.Kawa bez towarzystwa jednak nie smakuje. Dosiadam się i żłopię. ll U mnie wczoraj napadało bardzo dużo śniegu. Wokół biel .... pięknie. ll Dora Trzymam mocno kciuki za powodzenie. Jeśli Ci się uda , a WIEM ŻE TAK BĘDZIE!! będziesz dzielną BABKĄ. ll Marylko! Serdeczne gratulacje dla C. Mój Krzyś również wojuje:) oby pomyślnie. ll Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Gotuję rosół i piję z wami kawę. Na dworzu minus 9 , duża wilgoć potęguje zimno. Bigos? Pewnie każda ma inny przepis. Daję świeży boczek, kapustę kiszoną, Kiełbasę podsmażam z cebulą i dodaję do garnka , liść laurowy, ziele angielskie, koncentrat pomidorowy gotuję 2 godz. przez 2 dni. Smacznego:) Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo dziękuję
Paniom za przepis.Muszę się odważyć.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:-) Witajcie koleżanki.Dzień zleciał bardzo szybko,jak to w niedzielę bywa. Marysiu,gratulacje dla córki.Świetnie sobie radzi!!Oby tak dalej:-) X Dziewczyny piekę muffinki,zapraszam. X Co do bigosu---myślę,że każda z nas robi go po swojemu:-) Z pewnością wyjdzie Ci ten z przepisu Luny!!! i będzie pyszny!!! Nie ma się czego obawiać!!Przy moim gotowaniu,wiele mi intuicja podpowiada.Dodaję takie artykuły i smaki,jakie lubią moi domownicy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak minęła niedziela. Leniwie. Cały dzień paliłam w kominku. Jeynko wpadniemy na mufinki. Poczęstujesz nas? Dobrej nocy dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Zostawiam w wagoniku dla każdej babci bukiet tulipanów. Żyjcie długo w zdrowiu:-) X Zapraszam na muffinki z dżemem malinowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wszystkim babciom dużo uśmiechu dzisiaj:) Jedynko dziękuję za kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×