Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam. Ledwo dycham:) tak pędziłam na kawę i otworzyć drzwi w Wagoniku. Zapraszam wszystko gotowe. xx Wstaje mi się bardzo ciężko.Dalej słońca nie widać:) xx Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Byłaś pierwsza,dziękuję za kawkę.Ja dzisiaj z lekkim poślizgiem. Koleżanki czuć w powietrzu wiosnę.Noc minęła na plusie,za oknem koncert ptaków i świeci słoneczko:-) Wszystkim Wam życzę dobrego dnia!!!!Zakopujemy dołki Dora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku dziękuję za kawę! Jedyneczko miłego dnia w pracy. A ja wpadłam w dołek i nawet nie chce mi się z niego wychodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka coś za dużo dołków na drodze. Stoję z łopatą i zasypuję. Basta!!!!:) Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzięki za kawę. Od razu zrobiło mi się raźniej. Faktycznie coś za dużo tych dołów. Trzeba się za to wziąść. Tylko jak to zrobić? Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Luna i Dora Smutaski wielki kubeł melisy Wam parzę:-) Można popijać cały dzień!! Dla mnie pomaga:-D Teraz też popijam.Mój pracownik przyszedł lekko na rauszu,trzyma go po wczorajszym:-)Wyprawię go do domu!!!! Kara musi być:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawę. Krzyż boli czy nie i tak trzeba wstać! Wypuścić psa i zrobić jej jedzonko:) Dziewczyny wierzycie w prognozę? Zapowiadają na niedzielę 16 stopni. Ciepło i słonko wyciągnie nas z dołka i z bóli. Jestem przekonana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu:-) Ja wierzę tym razem!!! W tej chwili jest u mnie +12 i do tego słońce świeci. Śnieg topi się w oczach. Zdrówka życzę. Livio dzisiaj pewnie pracujesz w ogrodzie??? Przyjemnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jedynko , aż spojrzałam na termometr... Jest +8 stopni , otworzyłam okno w kuchni. Ptaki śpiewają : idzie wiosna. Chociaż pochmurno, wygląda na deszcz. Miłego wieczoru przy dobrej herbatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem:-) Zasiadłam po ciężkiej pracy!!! Sprzątałam na tarasiku ,wszystko jest gotowe na przyjście lata:-) Tak nam zapowiadają!! Wiosny nie będzie ,tylko od razu lato!! X Jak zwał,tak zwał,taras na przyjęcie wiosny,lata i na Was czeka🌻 Robi się ciemno ,musiałam prace zakończyć.Będę spała jak niemowle:-) Jestem z siebie zadowolona:-) M przyjechał z 'Wielkiego" placu i powiedział: -Tak myślałem!!! Znaczy się jeszcze o mnie myśli:-) X Dobranoc kochane koleżanki!!! Przesyłam Wam moją dobrą energię!!!!!!!!! Do jutra przy kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Jedyneczko będziesz spała jak niemowle. Dotleniłaś się extra.Jak czytałam o tym Twoim "wczorajszym" pracowniku to przypomniałam sobie jak pracowałam z takimi facetami. Przysięgali , że już nigdy, nigdy a dalej robili swoje. Ej to były czasy. Pozdrawiam Was serdecznie i byle do prawdziwej wiosny. Pa. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. xx Porządki wiosenne czas zacząć. Jedyneczko tarasik przygotowany na wiosnę. Ja od rana pracuję w Stacyjkowie. Wagonik wywietrzony , wysprzątany, wydmuchany. Perony też pozamiatane czekają na gości. Kawa zaparzona. Zapraszam. xx Wczoraj podpierałam moją "B". Niechcący wpadła w dołek. Przecie:) do niej to niepodobne! xx Miłego wiosennego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Jak pięknie w wagoniku:-) Stawiam w wazonie tulipany,żółte. Dziękuję za kawę. Znowu dzisiaj zaspałam:-( Na szczęście mam blisko do pracy:-) Dobrego dnia Wam życzę.Globusiku pozdrawiam B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oj jak pięknie i czysto w wagoniku a tulipany ozdabiają całość. Po chmurno u nas, ale ciepło. Dziś zaplanowałam SOBIE poświęcić czas, maseczki, paznokcie itp. A na obiad, żurek z jajkami i kiełbaską, zapraszam! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. U mnie też pochmurno,ale ciepło. Na obiad szykuję babkę ziemniaczaną.Żurek też lubię:-) Osobiście za bardzo nie mogę jeść,dużo piję np.sok pomidorowy,lub wielowarzywny.Są gęste i zapychają żołądek.Zęby mnie bolą:-( Jeszcze parę dni muszę się pomęczyć,do następnego razu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.. x Wagonik odświeżony,taras przygotowany,dziki ogród naile możliwe,wysprzatany, tyle,że wiosna Piękna Pani zawiodła. x pochmurno i pada. x M u dohtorfffffffffffff, cisza -jakaś ponura. x Pani"B" w dołku, nie może tak być,ja sie nie zgadzam-stanowczo mówię NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na popołudniową kawę! Livciu czy mogła byś mi napisać jakie miałas objawy przyjmowania hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Sąsiadka zawiozła mnie do urzędu skarbowego. Rozliczyłyśmy pity. Miałam niedopłatę 100 zł. Przedszkole wzięło mi za mało podatku w zeszłym roku. teraz z Wami wpiję kawkę i popatrzę na deszcz za oknem. Ale jest ciepło i powietrze pachnie wiosną. Luna fajnie zaplanowałaś! Sobą też trzeba się zająć. Globus posprzątałaś Stacyjkowo. Super:) Koleżankę B. bardzo mocno uściskaj. Jedynko dzięki za dobrą energię. Od razu weselej. Livio jak Pedro ? Wiosnę czuje? Kaja od 3 dni piszczy, na dwór, do domu... i tak wkoło. :) Dora pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem przy herbacie. x mój edro od 2 dni czuje się okropnie.Patrzyłam dzisiaj na niego,czy to ostatnie oddechy?Padaczka,to nie tylko napady.dostał dzisiaj 2 wlewki,niosłam go z dzikiego pola:( x zrobiłam dzisiaj zaległe okno balkonowe -syzyfy i syfy,nigdy się nie kończą. x Lunka - u mnie pan dohtuurrr od pań - stwierdził,że nic mnie tak na życie nie wyciszy i uspokoi jak hormonki. zaczęłam mieć paskudnie wysokie ciśnienie,poleciałam z tym do niego = odpowiedż - nie moja działka,hormonki tak nie robią:( Prosze odżywiać się mięskiem z indyka,mamało cholesterolu - a z nadciśnieniem do lekarza ogólnego!! x dobrze,że w tamtych czasach miałam znajomka mi życzliwego - od razu powiedział,zostaw to kobieto. x byc może dostałam złe leki..byc może..,ale jak trzepnęłam to już na dobre. x Właściwie,to dlaczego je przepisał Tobie? Co maja dokonać? x koleżanka moja,która tego cudotwórcę mi poleciła i chciała zachować wieczną młodość,brała..brała.. dostała takie straszliwe zapalenie piersi - wielkiego guza,na szczęcie ,wyleczyła. x Hormony - należy brać,jak jest istotna potrzeba..no i od naprawdę sprawdzonego lekarza,znającego się na nich. Robiłaś sobie jakieś wyniki na wątrobę,na tarczycę przed zaczęciem brania? x ech życie.. dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą: czarną i białą.Zapraszam. Doszedł deszcz do nas.Padało całą noc i teraz kropi.Po śniegu ani śladu. X Dobrego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam.Jestem na kawie ...czarnej:) xx Jedyneczko podesłałam Ci deszcz co prawda jeszcze nie majowy ale w końcu chyba wiosenny. U mnie padał wczoraj. Dzisiaj niby jest słońce.Piszę ostrożnie ponieważ jest ciut ..zawstydzone... może się schować za chmurkę. xx Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia, wyskoczę na bazarek.Resztę dnia będę w towarzystwie "B". Nie czuje się dobrze. Ach to cenne zdrowie!!tak często zawodzi:( xx W radiu męczą słuchaczy zagadką:) ...jak nazywa się mieszkanka SZCZCINKA????? ot ciewake:) xx Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. U mnie też świeci ''niby" deszcz poszedł sobie dalej. Pani B życzę dużo zdrowia. X Dzisiaj idziemy na imprezę.Koleżanka przełożyła imieniny z 13 marca na 13 kwietnia:-D Gdzie są pozostałe klubowiczki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko! xx Wszystkie poczuły wiosnę:D i poszły w plener. Jak powiedziałam tak zrobiłam.Zwiedziłam bazarek.Robi się wiosennie.Na ten czas jest żółto i niebiesko ..w tym kolorze są sadzonki bratków. Mimo ,że niby ciepło czegoś tej wiośnie brakuje:(. Życzę Wam przyjemnego spędzenia czasu z gośćmi. Ja póki co pilnuję golonki żeby nie wyskoczyła z piekarnika. xx Pozostałe Kumoszki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Było pięknie przez pół dnia , teraz bardzo ciemne chmury. Chyba nie burza ! Byłam dziś u mamy, bardzo się o mnie martwiła. Szłam kulejąc i w żółwim tempie ale doszłam.:) Globus u Ciebie golonka , u mnie spaggeti w sosie słodko kwaśnym. A na deser ciasto murzynek. Pozdrowienia dla pani B. Livio Twój Pedro cierpi , żal . Ale ma dobrą panią , która się nim opiekuje. Jedynko , Luna , Dora pozdrowienia . Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Zmęczonym Koleżankom po sobotnich szaleństwach przygotowałam kawę. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
stała przy drodze lipa wysoka była nieśmiała głowę chowała w obłokach nikomu nigdy w drogę nie wchodziła dla swych sąsiadów była bardzo miła małym ptaszkom skryć się pozwalała pośród swych gałęzi gdy były w opałach zmęczonym podróżnym udzielała cienia kiedy przed słońcem szukali schronienia żyła więc sobie lipa beztrosko,wesoło siejąc uśmiech i radość wkoło dzisiaj w miejscu gdzie lipa rzucała cień stoi głuchy zmurszały pień jest smutny żali się i ciągle biadoli na złych ludzi co pozbawili życia dobrej i pięknej lipy:( / z sieci /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jako solenizantka ; zapraszam dziś wszystkie moje koleżanki na karpatkę! Za oknem jeszcze po chmurno, zapowiadali słoneczko i 21 st. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Lunka nasza Solenizantko❤️ xx życzę Ci ..na pierwszym miejscu zdrowia , spokoju w codziennym życiu, jak najwięcej radosnych dni i jak najmniej dołków. Życzę Ci spełnienia marzeń. Ten bukiet kwiatów dla Ciebie🌻🌻 Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×