Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam .Znowu poniedziałek. Zapraszam na kawę. xx Livio Wysłuchałam piosenki, obie piękne. Graj więc częściej. xx Dzisiaj słońce rozjaśnia myśli. Wiatr przepędza demony:) xx Zaczynamy nowy tydzień. Maj już tuż tuż!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Dziękuję za kawę Globusiku.Siorbię małymi łyczkami.Przywiozłam po kawałeczku torcika dla każdej z Was.Częstujcie się. Wieczorem opiszę swoje wrażenia. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawie się melduję. Słoneczko z samego rana na niebie, dziś mam wizytę u fryzjera. Czas pralkę puścić w ruch. Pozdrawiam serdecznie i zmykam. Jedyneczko czekamy na opis wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie w!
nareszcie mądra kobieta która nie pisze na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie w!
przygarnij psa, badźź człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - tak smakuje mi dzisiaj śniadanie,a fe.. obżeram się:( x podaję Wam przepis - może robicie? x rybka,może być mrozony płat - nie ważne, bo ma się rozlecieć. x patelnia - na niej olej,dużo cevbuli,no i ta ryba - x niech się smaży - jak zeszklona cebula - przecier i doprawić,bez przesady,sól i pieprz wystarczą. ech..życiowa wyżerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawszelki wypadek nikogo
nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawszelki wypadek nikogo
przygarnij psa, badźź człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palac papierska
ParadeOFKiss"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST MI WSTYD
ŻE WSZYSTKICH SIĘ BOJĘ WSTYD WYGRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa Istoto!! nie wstydż się,niebój nic. Napisz o problemach - a psa mam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przyszłam na popołudniowe spotkanie. Siorbię kawę i słucham piosenki. XX Livio tak trzymaj! Za przepis na wyżerkę dziękuję. Co do wyżerki:) dziękuje za przepis. NA PEWNO przyrządzę WAŻNE ,że nie ma dużo pracy a samować na pewno będzie. xx Jedyneczko ale trafiłaś z torcikiem. Po obiedzie deser ..palce lizać. Koniecznie podziel się wrażeniami:) xx Lunka pralkę zatrudniam na umowę zlecenie:D nawet dobry pomysł:)Suszenie też nic nie kosztuje :) robi to słońce:) xx Marylko dzisiaj ciepełko , czuję,że spacerujesz z Fr.:) xx Ja niewinnie wyszłam dość wcześnie z domu. Niechcący spotkałam znajomą. Poszłyśmy w długą. Mam głowę pełną wrażeń. Ona klaftowała a ja słuchałam .Ponieważ mam podzielność uwagi;) słuchałam jej i koncertu ptaszków. Koncert był o wiele przyjemniejszy. Tak rozpoczęłam tydzień:) xx Hej tym czasem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Spotkanie na popołudniowej kawie. Jedynko dzięki za tort. Livio piekne piosenki. Globus śpiew ptaków przyjemniejszy, masz rację. Lunka u Ciebie pewnie jeszcze cieplej niż u nas. Plan z Fr. dziś to była piaskownica. Mały pierwszy raz , więc była nauka trzymania łopatki , sypania... łał . Zachwycony, do domu dopiero skusiłam go jedzeniem:) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki moje. U nas ciepło 20 st w tej chwili pranie samo wyschło na dworze. Fryzjera zaliczyłam tak mi lekko na głowie teraz. Jedyneczko przepis wypróbuję. Zmykam zaraz do pracy , koleżanki życze wam spokojnej nocy. Do jutra pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) Luna przepis był Livci też wypróbuję!!!Szybko i moje klimaty smakowe:-) X Marysiu,co do Fr.tak mi przyszło do głowy:Dzieci są :albo czyste,albo szczęśliwe:-) Fajny pomysł z piaskownicą!!! X Dziewczyny moja podróż była smutna.Jak zobaczyłam po drodze te podtopione pola,gospodarstwa,budynki mieszkalne i gospodarcze,serce mi zaczęło walić:-( Pomyślałam sobie,że ja w swojej mieścinie żyję "Jak u Pana Boga za piecem"Smutny i przykry obraz.Co ci biedni ludzie przeżywają????....... X Msza w kościele......pięcioro dzieci.Wszystkie wyrośnięte niemowlaki.Nie było żadnego w beciku.Wystrojone w garniturki i "balowe"sukieneczki:-) Imiona:Alicja,Wanda,Kalina,Aleksander,Antoś.Ładne. Ksiądz odczytał list teologiczno- filozoficzny,przyznam się ,że mało zrozumiałam:-( szybko,jakby na czas,mylił się ....średnio mi się podobało...40min.wszyscy zadowoleni:-) Przyjęcie. Tam pogadałam sobie z bratem,bratową ze swoim chrześniakiem , ich synem.Powspominaliśmy sobie,pośmieliśmy się,pojedliśmy,niektórzy popili:-) Dzieciaczek uroczy, bardzo spokojny i towarzyski.Ma 7 miesięcy ❤️ O 21 byłam w swoim domku. X Dzisiaj od rana obowiązki.Sezon rozpoczęty!!! Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą.Słoneczny i ciepły dzień się zapowiada. X Dziewczyny wczoraj zostałam obdarowana sokiem brzozowym.Pan mi przywiózł w bańce 20 litrowej:-) Pijemy więc dzisiaj sok brzozowy dla zdrowotności!!!! X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Fajnie,że jest kawa.Dziękuję. xx poproszę również ..nektaru życia..taki podobno jest sok brzozowy. Do tego zapewne jest bez konserwantów i to jest prawdziwy sok. Niech nam więc dodaje werwy w każdym dniu. xx Jedynka najbardziej podobają mi się imiona Alicja i Antoś. Minęła moda Czarków , Żanety itd. xx Podobnie jak Ty ze smutkiem patrzę na zalane tereny. Zastanawiam się od czego zacząć jeśli woda opadnie. Na pierwszym miejscu chwytać za miedź! a jeśli jej nie ma:( W jednej chwili traci się wszystko:( szacunek dla ludzi którzy mimo tego nie tracą sił i chęci do odbudowywania życia:( xx U mnie dzień ciepły. Wybieram się do okulisty czuje,że będę zmieniać okulary. Do zobaczenia wszystkim hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Chłodno się zrobiło, ale co tam kawa jest ciepła i to rozgrzewa. Zakwitły magnolie , zapach niesamowity i widok też. W lesie bieli się od zawilców. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Sok brzozowy , poczęstuję się:) Ciekawe jak smakuje! Jedynko teraz chrzci się coraz starsze dzieci. Widziałam nawet 2 i 3 latki. Rodzice się tak długo zastanawiają.. Luna fajnie wyglądasz w nowej fryzurce. Do tego magnolie ... teraz ja powiem łau... Globus idę z Tobą do okulisty:) Potrzebuję nowe okulary do czytania. Długo czekałaś na wizytę? Livio 🖐️ Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki. Sok brzozowy prosto z brzozy:-) Mój darczyńca ma lasek brzozowy. Smaku jako takiego nie ma .Pijąc go mam wrażenie jakbym piła wodę. W sklepach można kupić pasteryzowane są lekko słodkie i jakiś kwasek??? Mój trzeba wypić jak najszybciej,porozdawałam:-) X Luna piszesz o magnoliach.Pięknie masz;wiosennie i kolorowo i pachnąco:-) X U mnie sezon w pełni.Znowu nerwówka:-( Ludzie strasznie niszczą nam sprzęty!! X Dora,a jak tam u Ciebie??? X Globusiku ciekawa jestem czy dostaniesz się do okulisty tak z biegu??? Powodzenia. X Livio,co słychać w dzikim ogrodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko i Lunka :) Livio ???? gdzie bywasz??? xx ha ha Marylko już nie pamiętam kiedy się rejestrowałam. Ale co tam zabieram Cię ze sobą , do gabinetu wejdziemy jako dwa w jednym:) xx Lunka na moim terenie nic z tych rzeczy nie zaobserwowałam. Magnolie jeszcze nie kwitną. Kasztany maja niewielkie pąki. Zawilce zawsze przywołują mi miłe wspomnienia. Dawno nie widziałam kwitnących bo do lasu mam trochę daleko. Działa natomiast wyobraźnia i przed oczami mam białe poletka. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko. xx do okulisty zapisywałam się baaaardzo dawno. Dobrze,że nie przeoczyłam wizyty . Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki zapraszam na popłudniową kawę. Wszystko wokół zaczyna kwitnąć ,widok cieszy duszę i oczy. Forsycje, tulipany, mirabelki ...... Tylko chłodno dzisiaj i kropi sobie malutki deszczyk od czasu do czasu. Jutro piekę karpatkę, tym razem musi mi się udać. Zawzięłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko sok brzozowy piłam i bardzo mi smakował. Napełnij mi szklanicę, wypiję jednym duszkiem. Ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lunka,zostawiam Ci cały dzban. Moje pelargonie:-( Kupiłam granulki do nawożenia w TESCO.Posypałam zgodnie z instrukcją i obficie podlałam. Na drugą dobę po pelargoniach zostało wspomnienie:-( Wszystkie liście pożółkły,opadły.Z siedmiu doniczek udało mi się jedną ocalić:-( Tak się cieszyłam,że udało mi się je przezimować!!!😭 Takie tam... X Idę smażyć mielone:-) Wpadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
cześć Lunka! U mnie nic nie kwietnie , forsycje mają małe pączki. xx Dziewczyny owszem jest ciepło ale czy na tyle żeby wyjść w sukieneczce mini na ramiączkach bez rajstop i w sandałkach. Widziałam dzisiaj taką odważną kobietkę. Brrr jeszcze mi zimno:) xx Jedyneczko przez podlewanie odżywkami zniszczyłam prawie wszystkie kwiaty w domu a miałam ich sporo. Podobnie jak pelargonie po krótkim czasie zżółkły. Już nigdy nikt mnie nie namówi na odżywki. Sadze ,że się wkurzyłaś:) zresztą słusznie. Pielęgnowałaś je całą zimę i teraz kiedy zaczynały być ozdobą ... licho je wzięło:( xx Udało mi się wysiedzieć wizytę u okulisty.Bez nerwów się nie obyło niestety!! Jedyneczko poproszę soku może przestanie mnie prawa połowa głowy xx Spokojnego wieczoru pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czy wieczór miałyście spokojny???:) Witam i na spotkanie zapraszam . Kawa zaparzona , pachnie i drazni nozdrza :). xx Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×