Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jedyneczko masz rację czekam na "B". Woda na gazie też czeka:) U mnie nie pada ale jest chłodno. xx Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nic nie rozumiem , Raz napisany list jest za chwile nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszym dniu maja. Pogoda zapowiada się ładna, słoneczko ładnie świeci. wczoraj miałam stresujący dzień, nasz sąsiad jest bardzo chory. Samotny człowiek bez rodziny, niby dzieci ma ale kontaktu z nimi nie ma. Dogladałam go ,obiady nosiłam aż do wczoraj . Zajrzałam do niego i zbladłam, siedział w fotelu spuchnięty, chudy i nie mógł oddychać. Poszłam po dalszych sąsiadów , karetki nie chciał ale na siłę, spakowałm torbę , zadzwoniliśmy po pogotowie i zabrali go do szpitala. Dziś chcemy go odwiedzić i zapytać czy coś potrzebuje. Jedyneczko zwijaj interes, k;lientów nie ma to co bedziesz sama siedziała. Globusiku, Livciu,Marylko ,Dorka,Jedyneczko pozdrawiam i zyczę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zaczął się nam MAJ. niedawno było do niego 100 dni - x Lunka -DOBRA KOBIETO,miałaś stresujące przeżycie.Dbasz o samotnego,starego,chorego człowieka.❤️ Ludzi coraz więcej na tym najpiękniejszym ze światów - i coraz większa samotniość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat.Kończy mi sie licencja na antywirusa. S.wykupił i przesłał mi meilem - tyle,że trzeba go wgrac. Noo,a ja na takim etapie nie jestem. x noo,ale w koło sami młodzi-zdolni:) 2 dni temu zwróciłam sięz prośbą do młodego sąsiada - informatyk, mieszka za płotem -pogadaliśmy przez płot. ku pamięci dałam jego córeczce spiewającego misia - wesoło było. Umówilismy się na wczorajszy wieczór - jemu pasowało. x nie przyszedł - x dzisiaj wyjezdża z rodziną na WIELKIE MAJÓWKI ... zapewne kiedyś powie,że zapomniał.. x nie wiem,czy jakaś firma z komuterami będzie czynna w te świeta, a licencja za 4 dni wygasa. Ech SKSnie pasuje do nowych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka xx może w odpowiednim momencie zajęłaś się sąsiadem. Zabrany do szpitala jest nadzieja ,ze będzie OK. Starość jest niemodna i niepotrzebna:( tak myśli wiele młodych ludzi. ALE BĘDĄ zawiedzeni:( xx Livio xx Przypomniało mi się takie powiedzenie ....umiesz liczyć licz na siebie... a tak na poważnie to próbuj jutro dzwonić do firm. Może nie wszystko będzie pozamykane. Może trzeba było przypomnieć się sąsiadowi.Co prawda również nie lubię być od nikogo zależna ale czasami sytuacja zmusza poprosić o pomoc. xx Jedyneczko ,Marylko już odpoczywacie????? xx Lunka xx Przyjemnej majówki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza majówka fajna - obcinalismy kłaki naszemu psu - ale się działo.Zajęcie z przerwami na ok 3 godziny. uff - spokój na pół roku. Przyjemnie w ogrodzie na słońcu,cóż kiedy z każdego kąta,robota woła- przyjemna,jak zdrowie dopisuje. Dalszych przyjemności życzę w te majówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. 1maja prawie się kończy:) Byłam na spacerze nad Wisłą z córką i wnuczętami. Oglądaliśmy dzikie kaczki. Mnóstwo ludzi , chociaż wiało i temp. 8 stopni. Jutro mam zamiar kupić sadzonki pelargonii i posadzić je w skrzynki Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą ,zapraszam. Chłodny poranek,ale niebo bezchmurne. Jestem w pracy,jutro dzień wolny!!!!Hura:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nikt nie jest biedny, jeśli ma przyjaciół. x Albert Jacguard xx Dzień dobry. xx Dzisiaj mija dwa lata naszej wspólnej podróży przez życie❤️ ZAPRASZAM na świąteczną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko:D Pijmy więc świąteczną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spotkałam Cię tu... w tym dziwnym świecie. mam Ciebie... ale nie dla siebie. Wirtualne życie, wirtualna przyjaźń, Kim jesteś dla mnie? Kim ja dla Ciebie? Spotkałam Cię tu... nie widząc, nie dotykając, a jednak... mam Cię... Lidzia**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ..dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mamy dzisiaj świeto, wznieśmy toast kubełkiem kawy. Za następne lata wspólnej przyjażni. Dziś mam trochę spraw do załatwienia, więc do popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszyłam się - i to bardzo. GLOBUSIK - dobrze,że zauważyłaś naszą rocznice. x DZIĘKUJĘ WAM. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio❤️ Marysiu❤️ Dora❤️ Jestem z torcikiem z ananasem:-) X Chwila oddechu. Ci ,którzy nie przyszli do mnie wczoraj.przyszli dzisiaj,zabierając jeszcze ze sobą pół miasta:-D Pogoda sprzyja,ludzie wzięli się do roboty. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wszystkie Panie. xx Livio to ja DZIĘKUJĘ WAM❤️ xx Jedyneczko xx ot zawsze potrafisz zaopatrzyć stół. Torcik pychotka.Dziekuję. xx Nieśmiało przyznam się ,że wczoraj jak przystało na ..święto pracy.. wyczyściłam trzy okna:) xx Pochmurny i chłodny dzień iiiiiii centralne CENTRALNIE :D wyłączone:( w domu wcale nie za ciepło. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za świąteczną kawę . Globus na Ciebie zawsze mozna liczyć. Jedynko torcik z rana super:) Masz dziś dużo pracy. Chyba ludzie nie pojechali na wekend. W sklepach spożywczych kolejki. Livio , Dora, Luna pozdrawiam z zachmurzonego miasta. Pewnie zaraz będzie padać, a wybieram się do kwiaciarni. Na razie pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czas obiadu. Zapraszam na kaszę gryczaną , bitki wieprzowe i sałatę. xx Babki napisałam do Was @. xx Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku pysznie gotujesz:-) Zwijam kramik,potem po zakupy do sklepu z roletami. Zarobiłam dziś trochę miedzi,muszę kupić na jedno okno "coś" oby nie było to takie same badziewie jak do tej pory ,bo ciągle spadało mi na łeb:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livio
Nic się nie przejmuj tym wirusem.Jak sasiad przyjedzie z majówki to zrobi.To tylko takie strachy,że termin mija za 4 dni.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko:) Miałam podobne badziewie:D pozbyłam się. xx Udanego wydawania ....miedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:0 Kawa dla nas i dla tych którzy zabłądzą do Stacyjkowa. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem słychać dzwon. Swięto 3 MAJ!! M wywiesza dzisiaj flagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa bliżniaczko - dziękuję,uspokoiłaś mnie, dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam Was świątecznie. X Padało całą noc.Teraz też pada.Majowy deszczyk,nawet go lubię:-) Jest ciepło.Gotuję obiad,zapraszam na schaby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. xx Kiedy w maju wiatr z północy, ma się u nas zimno w nocy. xx Witaj Jedyneczko. Marzyłam o kawie iiii jest:) Dziękuję. Noce u mnie tak jak w przysłowiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×