Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Moja ST dała mi wczoraj zadanie - wyszukać wszystkie połączenia do Poznania - i z powrotem, telefony do przychodni - S jej przyjezdża - ścieżkimu prostuje.coś z jego zdrowiem nie tak. x Kiedy już wsio wyszuałam i podałam,pytam kiedy przylatuje do Poznania - 25 CZERWCA!! ludzie - przecież rozkłay do tej pory zmieni,a się zapewne kilka razy.:) x Ale co tam - faceci - po rozwodzie,dobrze,że jest stara matka i pilotuje,jak Ona chora,jakoś nigdy nawet nie zadzwoni. Serce Matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Odbyłam druga podróż do Stacyjkowa. Dymi moja czaszka:( xx Livio Procha również wzięłam czuję ból głowy. Co to do licha znaczy!! nic innego jak SKS. Bardzo się ciesze ,że paprocie rosną i dobrze się maja. Będę częstym gościem u Ciebie. Już czuję charakterystyczny zapach. Nie wiem dlaczego na punkcie leśnych paproci mam kota. ST będzie miała gościa. Tak już w życiu jest. Mama potrzebująca pomocy udziela pomocy synowi. Ale czasu trochę jest i rzeczywiście rozkład może być nieaktualny:) xx Lunka Dzięki za gratulacje dla "B". Wyobraź sobie,że była przy narodzinach w Anglii , ledwo wróci i będą narodziny ale już na miejscu. Dziewczyna ma bardzo owocny rok:) U ciebie krajobraz w pełnej krasie , u mnie niby też ale daleko jeszcze do normalności. xx Jedyneczko czy miesiąc już zakończony??? odpocznij chociaż ciut:) xx Marylko Od kiedy zaczynasz przerwę weekendową???:) xx Na koniec gadki przesyłam pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Jestem już wolna:-) Mogę pogadać.... Dzień pracowity i pełen nieprzyjemnych niespodzianek!!!ale nerwy w konserwy i na eksport:-) Melisa na mnie dobrze działa. X Po pracy czas na zakupy.Kupiłam piękne sadzonki pelargonii i zasadziłam je.Mam nadzieję ,że się przyjmą i będą zdobiły mój tarasik. X Globusiku mamka też skarży się od kilku dni na silny ból głowy.Po południu zrobiłam jej masaż, powiedziała,że lepiej się czuje. Wpadam do Ciebie, na pewno pomoże!!!! X Livio ,rozkaz wykonany!! ST przeżywa przyjazd córki i pewnie też odlicza dni. Luna odliczam z Tobą:-) Dorka,Marysiu,pozdrawiam. Jednak muszę uciekać !!! M przyjechał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko:) Liczę,że choć późnym wieczorem ale wpadniesz .Masaż jest mi potrzebny. Rusztowanie się buntuje:). xx Czacha dymić przestała po tabletce od Goździkowej. No przecież inaczej być nie mogło:D xx Pielęgnuj pelargonie będzie piękny tarasik. Ja urządzam polowanie na Pusia. Ponieważ czeka go czesanie już zwietrzył i się schował. Lunka , Marylko , Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku.Jestem z powrotem.Mój M "znikający punkt" oddalił się pozdrawia Was i zapytuje czy włączyłyście ogrzewanie na nockę,bo on idzie to uczynić!!! Zimno. Mi jest ciepło:-) Już słyszę przy tym centralnym ogrzewaniu naszego przyjaciela poniedziałkowego:-D X Globusiku,te od Goździkowej najlepsze:-) Dużo zdrówka i spokojnej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj Jedyneczko Na szczęście jeszcze mam ciepło w kaloryferach.Oczywiście na nockę włączam. Myślę aby nikomu nie przyszło do głowy wydać rozkaz ... ogrzewanie wyłączyć. Póki co słońce i ciepłem cieszą się rodacy na południu. Dobrej nocy Jedyna idę przykryć kwiatki na balkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam Was kawą i chałką z masełkiem. Zapowiadam ostatni dzień miesiąca:-) Dużo słońca Wam życzę!!! Globusiku,jak tam twoja głowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko:) Dziękuje za kawę. Potrzebna mi bardzo. Głowa się przespała i na razie myśli poprawnie:) nie boli. Przyjmuję do wiadomości ,że ostatni dzień kwietnia przed nami:) Jutrzejsza majowa kawa będzie smakować jeszcze bardziej. Biorę kawał chałki ..trza ...się posilić:) xx Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje drogie. Jedyneczko smaka mi narobiłaś na tą chałkę. Globusiku rzeczywiście B ma owocny rok we wnuki.Pusio wyczesany? Livciu powodzenia dla M u doktorów. Marylko, Dorka co u was? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urywam kawałek chałki , jak mówi pani cukrzycowa - pojadać - a nie jeść,za chwilę więc -urwę kolejny kawałek.Tylko mi zostawcie. Smieszne życie spod znaku dohtoruuff. x Wczoraj wreszcie,doszłam do jakiejś informacji. Moje nogi - wiadomo - stare - podziałało nanie wiele czynników,jednak główny,to faktycznie kręgosłup. Zaczynam po świetac majowych ehabilitację - mam wielką nadzieję,że kiedyś tam,nie będę zmuszona poddac się opoeracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka xx Niestety Pusio nie wyczesany.Zrobił skuteczny unik a dzisiaj ja nie mam chęci:) Polecam chałkę bardzo smaczna.:) Czuje coś ,że ostatnio ...szybko... żyjesz:) ale jasna sprawa myśl o wyjeździe daje podwójny napęd:) xx Marylko , Livio , Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio witaj xx spotkanie przy chałce:) zostawiam kawał pojadaj pojadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś jeszcze do pracy, potem wolne. Piję szybką kawkę i spadam do pracy. Rano pobiegłam po zakupy. Jakie kolejki u rzeżnika i za chlebem. Wpadnę do Was na popołudniową kawę. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pogadałam sobie z panem dohhtorem w luxmedzie, wcześniej pogadałam z chirurgiem. Wniosek jakiś mi się nasunął. x Jeden z nich opowiedział,jak trudno było dostać się tam do pracy, śmiał się,że sam o sobie wiele się dowiedział - po moich doświadczeniach z lekarzami z Poznania - gdzie chodziłam z C.po tym co spotykam w tej placówce w moim Wielkim Mieście,przyjmowani sa lekarze którzy sa życzliwi i wrażliwi. chirurg np.widząc jakie leki biorę,przyznał się,że też jest nadwrażliwcem,że świat dostrzega zupełnie inaczej i wie,jak wiele w nim zła. mielismy o czym rozmawiać:) Cechy charakteru - człowieczeństwo - chyba są ważne. A same wiecie,jak dobre słowo może zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusik, Hej Marii x wczoraj w sklepach wybrane było wszystko,juz daawno takich luzów nie widziałam. Wiara na majówki sieszykuje - a tu chłodno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dzieweczki. xx A no tak Livio wiara rusza na majówki. Zmuszona byłam pójść do sklepów. Dlaczego nie zrobiłam tego wczoraj??? leń siedział mi na karku więc dzisiaj postałam u rzeźnika jak za dawnych czasów:) xx Marylko wolne dni przed Tobą. Sezon grillowania otworzyłaś pewnie będzie ciąg dalszy:) xx Livio xx CZŁOWIECZEŃSTWO w tym słowie zawarta jest cała charakterystyka człowieka. Miałam dzisiaj ...nieprzyjemność :( ..spotkać Panią z którą pracowałam w jednym zakładzie. Nigdy człowieczeństwem nie grzeszyła :( i tak jej pozostało. Jak zawsze nadmuchany balon.Ponieważ nieco się różnimy nawet przyklejony jej uśmiech nie ...rozbroił mnie... i rozmowa trwała bardzo krótko. Potem usłyszałam wielki huk ...może balon pękł:D. Nic to życzę tej kobiecie zdrowia. xx Przygotowuję czerwony barszczyk i piersi kurczaka w cieście francuskim. Jutro zapraszam na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZŁOWIECZEŃSTWO obecnie w deficycie. A wiara w to,żeczłowiek może się zmienić,na pewno nie jest prawdą. Zauważyłam jeszcze cuus takiego,dominujące cechy charakteru - tak jakby się umacniały z wiekiem. Twoja PANI BALONOWA - :D jak w krzywym zwierciadle,widzi siebie nadal,jak przed laty - tyle,że w przejasktrawieniu,charakterek na bużkę wychodzi. x Ot kolejna złosliwość życia, W końcu,nauczyło nas czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem:) Zakupy zrobione , wypłata okrojona, tydzień byłam chora , 150 zł mniej. Na czarno pracujesz , nie ma chorobowego... Nic to , zaczynamy wekend. Polewam :) Komu drinka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Marylko! xx Wypłata wyliczona skrupulatnie:( noooo wiesz jak byś miała za dużo miedzi !! mogłabyś zaszaleć:) my i bez miedzi już zaczynamy weekend i szaleństwo:) Powodzonka życzmy sobie. xx Livio xx NIE charakter człowieka się nie zmienia. Rodzimy się z człowieczeństwem lub nie. Osoba o której wspomniałam rzeczywiście miała i ma straszliwie wygórowane ambicje. To nie tylko moje zdanie , ale dość nie warto poświęcać jej więcej uwagi. Na szczęście nie spotykam jej często:) xx Lepiej skupić się na miejscu w którym zaczynasz leczenie. Bardzo ważne jest pierwsze spotkanie z lekarzem. Normalna spokojna rozmowa już daje nadzieję na lepsze samopoczucie. To przecież nic nie kosztuje mieć w sobie człowieczeństwo. Dobrze,że jesteś zadowolona. Po rehabilitacji może nie zupełnie ale dolegliwości ustąpią. Będziesz >>NOWĄ LIVIĄ >>>> z uśmiechem na twarzy. xx No moja "B" już w domu. Odpoczywa po podróży.Jutro mamy pierwsze spotkanie:) xx Miłego spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru dziewczyny. Globus masz rację, bez miedzi też można się bawić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko , proszę drinka. Właśnie kończę swojego i chętnie się poczęstuję . Zapomniałam się przywitać - dobry wieczór dla wszystkich. Livio masz rację trzeba pojadać a nie zajadać i to nie tylko przy cukrzycy. Zobaczysz , lekarze Cię postawią na nogi i wierzę w to. Globusiku u nas w spożywczych i mięsnych też były kolejki. U mnie niestety nie było tłumów. Jedyneczko coś mało dzisiaj Ciebie tutaj. Odpoczywasz czy pracujesz na drugi etat ? Lunko pozdrowionka. Jutro jedziemy , mamę już spakowałam a ja siebie jutro. Pozdrowienia dla wszystkich i fajnej majówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiara ,że człowiek może się zmienić,na pewno nie jest prawdą!!! X Masz rację Livio. X Albo nie trafiłyśmy na takich ludzi.Ja na pewno nie!!!Dzisiejszy dzień był tego przykładem:-( Miałam bardzo ciężki dzień,jutro pracuję ku czci Święta Pracy:-) X Przeczytałam to co piszecie.Wybaczcie ,że nie odpowiadam,ale myślami jestem z Wami!!! Marysiu polewaj co tam masz:-) X Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 xx Już maj ! x W kalendarz zerkam. już dziś Maj śpiewa zieleń rozkłada nutki na drzewach, x ścielą się kwiaty w barwne kobierce, bo miesiąc niesie na dłoniach serce, x spisuje słowa ciepłem swych myśli może poemat słodki Ci wyśni? x nasiąknie wszystko światłem, kolorem gdy na koncercie będziesz wieczorem, x księżyc z radości na nieba mapie ulotne chwile w kapelusz złapie x autorka Maryla xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam majowo🌻 Odpoczywającym życzę spokoju .Jedyneczko dołączam do Ciebie również pracuję. Na chętnych kawa czeka. xx Dorka powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majowo:-) Globusiku dzięki za kawę i wierszyk:-) X Na zewnątrz cisza.Nikt nie "pędzi" Nocą spadł majowy deszczyk, widzę pierwsze zielone listki na drzewach np. na jarzębinie:-) X Dobrego dnia koleżanki!!! Otwieram swój kramik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. xx Rozpoczynamy dzień pracy pracowicie:) rzeczywiście za oknem inne tempo życia , spokój. Czasami przemknie samochód. Spacerujących z pieskami znacznie więcej. xx Dobrego majowego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W końcu nie wiem czy dotarł do Wagonika czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jest!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Gratulacje dla B !!!. Pewnie czekasz już na wizytę?? Pyszny obiad przygotowujesz. X Moi klienci chyba zrezygnowali i nie pokażą się!! Deszcz ich wystraszył?? a tyle zamówień miałam na dzisiaj.Wszyscy mieli przyjść o 8. Nie ma nikogo:-( Zabieram się za porządki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×