Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej dziewczyny. Globus najlepsze życzenia❤️ Miałam dziś córkę i wszystkie cztery wnuki Pracowałyśmy w ogrodzie a potem dzieciom obiecałyśmy plac zabaw i tak zleciał dzień. Mam trzy tygodnie wolnego, urlop ale bezpłatny. Do jutra na kawie i ble, ble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniusie. x dziękuje za życzenia. Zapraszam na kawę i czeko czeko czekoladę. x znowu mam intensywny dzień:) x do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Gapa :) poczytałam w necie - ech..tak nazywa się ORŁY w locie z wieńcem laurowym -symbol lotnictwa lub w godłach państwowych - więc gapa to niezwykły symbol Jedynko :D x Ja mam też swoją osobistą gapę - tą sroczkę - "rozgryzłam" ją.siedzi na moim dachu i od razu przegania szpaki z moich podgniłych czereśni. Typowy pies ogrodnika. Sama żerowała,kiedy już było ciemno.Ciekawe. x Dzisiaj wybieram się jak ta gapa-sójka do WM,fryzjer za mną woła. ech..wyprawa. Ten wpis ma nr 1501 Jedyna - Twój był 1500 !! -gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku spóźnione ale szczere z serca płynące serdeczne życzenia zdrowia i spokoju Ci życzymy. Jestem zabiegana, mam tyle spraw na głowie i nie zapowiada się koniec takiej bieganiny. W biegu wypijam kawę i zaraz wyruszam. Pogoda wspaniała 26 st. Pozdrawiam i do popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku ja też jestem gapa.Spóżnione życzenia dla Ciebie. Wszystkiego najlepszego! Fajnego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livciu Cześć Luna. Livio Ty zawsze potrafisz poprawić mi humor:-) Wybierasz się do WM,powodzenia i samych miłych przygód:-) Luna gdzie tak gonisz??? U mnie pogoda też super,nie sprzyja to w żaden sposób siedzenia za biurkiem. Parę metrów od mojego budynku rozpoczęła się budowa. Jest hałas,nie mogę się skupić na robocie!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki:) gapa to piękny symbol:) niech będzie ich jak najwięcej. Za życzenia bardzo dziękuję ale....... x do dnia takiego jak wczoraj mam bardzo duży dystans. Dla to głupie dni.Podporządkowuje się im bo tak trzeba ale.......:D wiecie co mam na myśli :D x Dobrego dnia. Livio wracaj koniecznie z jeżykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko! x u mnie hałas również , są sianokosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
uwaga Dziewczyny! szybko kryjcie się pod dach , grzmi i zaczyna padać:) x hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku mnie jak temu kogutowi:-) Żeby tylko jutro nie zastrajkował!!!Chociaż,jak nie on to koparki mnie postawią w pionie!!(obok budowa) X Ja to tak od dwóch dni miotam się między pracą ,a szpitalem:-( Mamka zachorowała ,zapalenie trzustki.Leżała na SORZE,troszku podratowali.Zabrałam ją dzisiaj do domu. Nerki też wysiadają...... X Dieta,dieta,dużo płynów....i co z tego ,że ona o tym wie i ciągle słyszy jak ma się odżywiać?? Jak tylko poczuje się lepiej usmaży sobie placki ziemniaczane:-(.... Uwierzcie mi nie mam na to wpływu. X Livciu jeżyk jest na głowie?? X Pozdrawiam Was Wszystkie koleżanki. Śpijcie spokojnie i długo!!!! Ja przed snem mam jeszcze parę przemyśleń:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Była dzisiaj już sucha burza , idzie następna. Niebo się złości:) Nadrabiam zaległości w domu , wynoszę ciuchy z szaf, pakuję w worki. Jutro zbiera rzeczy Pck. Livio jak fryzura ? Udana ? Jedynko obudzę Cię rano! Wiesz jak nie musisz iść do pracy To się budzisz bez budzika. Tak jest ze mną. Globus , Luna. Dora pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDYNECZKO-STIRLIZU Sprawy do przemyślenia:) Mysl nad problemem - nagle zaskoczy Cię odpowiedż. Tak dziwnie się dzieje - te odpowiedzi,to jakby cały wszechświat był przy nas. x I tak to działa. x A dieta u Mamki - no cóz, mogę sporo na temat diety i tego jak nici z niej wychodzą. M od czasu jak wypija 3 l wody na dobę,z nerkami jest nieżle- przepłukiwanie trzyma je na stałym poziomie. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - mój jeż,jak to jeż. Zakupiłam 2 rodzaje farby do włosów - ciemny bląd i rudy - rdza -tak pisze :) x dziewczyny,jaki macie kolor włosów? x doradżcie,zostawić jeża siwego? czy wreszcie ofarbować. x w sobotę wybieram się do moich dzieci. Może się porudzić?:D x C wprowadziła się w nowe kąty - już po generalnym remoncie,najwa,żniejszych zakupach - łoże i kanapa.. przydałaby mi się kupa kasy - ech..telewizor bym jej zafundowała. Ale co tam..póki co,prześcieradła 4 na gumce dostanie. x Zobaczę WNUSIA!! klocki magnetyczne już sobie obok mnie leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYK - bląd - błąd :) miało być - blondi !! x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zaczynam ble ble przy kawie. Zapraszam. x Ktoś mi ukradł kawałek nocy. Nie wyspałam się. x Livio jaki masz kolor oczu??? ciut dopasuj kolor farby:) x Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry na porannym ble,ble i piciu kawy :-) Dzięki Globusiku. X Livciu ja jestem blondi.Teraz są takie piękne odcienie.Polecam,mam jaskrawo-zielone oczy. Jak zrobisz się. na rudo będziesz wredna:-) Ponoć rudzielce tak mają.Ale pomaluj to będzie niespodzianka dla wszystkich ,a Tobie też sprawi to przyjemność.Ale się wszyscy zdziwią:-)Fajnie ,że wyruszasz do swoich,bardzo się cieszę. X Globusiku ja spałam jednym ciągiem,ale za krótko:-( Jakie plany na dzisiaj??? Ja muszę załatwić parę spraw "na" mieście:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynka. A ja muszę załatwić parę spraw w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś tajemnicze sprawy załatwiacie,a moja babska ciekawość,aż mnie skręca:D JEDYNKA- z Twojego opisu,to Ty Kocica o pieknych oczach. Moje oczy......hehe..to już wyblakły błękit. x Moim wyblakłym błękitem,oglądam coraz to bardziej wyblakły świat. A dzisiaj to już szczególnie ciekawe zajęcie - lodówkę rozmrażam - Jeść niby to nie ma co,a tego wszystkiego pełno. x Do tajemniczego zajęcia - poszła Ty Livio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio Moje tajemnicze sprawy:-) to sprawy śmieciowe. X Byłam u Burmistrza,zmieniłam deklarację,nie będę segregowała śmieci....Miałam dobre chęci,ale u mnie to się nie sprawdzi. Śmiecie mieszane od osoby kosztują 8 zł. Segregowane 5 zł od osoby + worki 35zł.Okazuje się,że segregacja jest droższa od nie segregacji:-( Ludzie są zbuntowani,do MPO robię podchody od kilku dni.Zabrakło worków:-) Brak informacji kiedy będą zbierane śmieci na mojej ulicy,jednym słowem niezły bajzel jak zwykle. Telefon jest ciągle zajęty lub nikt nie odbiera. Znalazłam stronkę w internecie i informację,o terminie wywozu śmieci z mojej ulicy.Nie wszyscy mają internet!!! Do tej pory mieliśmy podpisaną umowę ze Spółdzielnią mieszkaniową,korzystaliśmy ze śmietnika spółdzielczego. Było bardzo wygodnie,ale teraz będzie taniej:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe, że w Polsce każdy ma inne śmieci :P ja za segregację będę płacić 12 zł/osobę a za niesegregowane są opł. 20 zł/osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gościu. Różnica w opłatach rzeczywiście bardzo duża. Śmiecie w naszym kraju takie same,tylko samorządowcy inni:-) X Koleżanki,u mnie duchota i pada kapuśniaczek. Jadę do mamki,ugotowałam jej pierś z indyka,ale będzie awantura:-) Miłego popołudnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Zielonooka Jedynko! x Ja również nie segreguję śmieci mam to w nosie! wypełniając ankietę byłam na NIE:) opłata jest wyższa ale mam spokój. x U mnie jest lekkie zachmurzenie. Spory wiatr rozwiewa zagęszczone powietrze.Jest więc dość przyjemnie. U Ciebie ostatnimi czasy jest najcieplej. x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate62
Hej kobietki nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego :( Moze ktoś mi streści kim jesteście, w jakim wieku, skąd, o czym piszecie (to chyba mniej więcej wiem) Mate, rocznik'62, matka dzieciom, Warszawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba żartujesz,niezłe wymagania,jeszcze ci będziemy streszczać- a czytaj jak chcesz a jak nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka upalnym wieczorkiem. Prawdziwe lato u mnie jak za dawnych czasów..... Upał,na przemian z deszczem i słońcem:-) Dawno temu tak było... X Globusiku masz rację u mnie chwilowo prawdziwe lato:-) Przygotowałam worki ze śmieciami.Dwa,ciekawa jestem czy nie za dużo???Następny odbiór 24 lipca.Będziemy się pilnować!!! Gospodarka na tym straci:-D To nic,damy radę dopiero teraz wiem ile moja rodzina produkuje śmieci.Za dużo!!!! To jest bardzo ważny problem.....Omawiamy to:-) X Mate62 nie da się:-D Jeśli masz dobre intencje pozdrawiam. X Luna ,Marysiu,Dorka,co tam???? Dzisiaj mój zegarek naręczny wskazuje ciągle godz. 15-stą.Taki ten dzień długi:-) X Mamka moja obolała.... ucieszyła się z obiadku jaki jej przygotowałam. X Śpijcie długo i spokojnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja:-) Livio błękitne oczy.....Każdy kolor jaki wybierzesz będzie pasował!!! I nie mów,że wyblakły ,ble,ble, przefarbuj się i powiedz nam jaki kolor wybrałaś!! Lecę na miotle i pomagam Ci w farbowaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate62
mam dobre, ale przyjęcie takie sobie... cóż i tak nie mam za bardzo czasu :? powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×