Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dobry wieczór. Jak zwykle na końcu. Miałam zwariowany dzień. Do 16 Fr. potem wnuki do 18 tej , zakupy farb do malowania. Przygotowanie pokoju, jutro z córką maluję pokój kominkowy. Ja pierwszy raz w życiu, córka drugi:) Zabieramy się rano do roboty. Zawstydzimy chłopaków :D Może założymy firmę budowlaną? :D Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzisiaj kogut punktualny. Budzi od świtu. x Dzień dobry. Pada deszcz i chłód , szok termiczny. Jeszcze wieczorem była gorączka, a dzisiaj ???? x Ja tak gadu gadu a woda na kawę ugotowana na miękko. x Zapraszam kawa gotowa. x Dziewczyny o problemach aż strach pisać:( nie tykam tego tematu. x Marylko! ciężka robota przed Wami.Nie zapominaj o kręgosłupie.Trzymam kciuki za powodzenie. x Dorka! Postanowiłam i drugi raz będę próbować palić elektronika:) Zachęciła mnie Pani u której kupuję papierosy. Ona pali od czterech miesięcy. Twierdzi,że to prawdziwa rewelacja. Rzeczywiście szkoda przepalanych pieniędzy. x Jedyneczko! Trzymaj się:) x Livio! Kawa czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Jestem!!! Kogut nie zawiódł....Ja też nastawiłam wodę na kawę:-) Dzisiejszej nocy spałam,och jaka ulga.Jestem wyspana i gotowa zmierzyć się z dzisiejszym dniem :-) Co planujesz Globusiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x Ja też będę się mierzyć z jak na razie z ulewnym deszczem. Musze wyjść. Czekam może troszkę odpuści. x Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Dziękuję za kawę.Globusiku deszcz doszedł do ciebie, u nas nadal pogoda sprawia psikusy. Chłodno i deszczowo. Chce lata, ciepłego lata i dużo słońca. Ha żeby tak można było! Marylko podeślę ci Z , on szybko uwinie się z pomalowaniem pokoju! Ja tez potrafię malować , ale od tego czasu co jesteśmy razem , wałka w ręce nie miałam. Jedyneczko problemy , problemy, głowa do góry kiedyś się skończą, ja jak już nie daję rady, odpuszczam sobie i wtedy rozwiązanie samo przychodzi. Dorka moja koleżanka z pracy wybiera się już w sobotę nad nasze polskie morze. Całe 3 tyg będzie odpoczywać. Livciu co u ciebie, jak pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie mam doświadczenia z tą fajką elektr. Livia próbowała,ale chyba nie wyszło:-( Dora,a Ty próbowałaś?? Cuś nie doczytałam,myślałam,że masz kilkudniowy urlop nad morzem.Fajnie,że chociaż jeden dzień:-) x Marysiu,dobrze Wam idzie:-) Livio patrzę na mapę pogody,widzę,że u Ciebie też spore ochłodzenie Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w dzień deszczowy i chłodnawy witam się z Wami. x papierochy !! nie wiem kogo stać na ich kupno,a właściwie to wiadomo.Ja sobie poradziłam:( smutno,sytuacje ze stanu wojennego nasz rząd nam funduje. Globus - wyślę Ci @. Jak któraś zainteresowana - dajcie cynk :)) może skorzystacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKA - własna działalność,w państwie rządzonym przez Rząd wrogi "własnemu" Narodowi - desperacja i odwaga. Mam moje dwie działalności za sobą - uśmieszki ludzkie za moimi plecami - potraktowałam jako dumę dla siebie. Kto z was tyle dokonał??? - miał odwagę?? do tego przyjąć na siebie bezwzględność urzędasów -pseudoprzyjaciół,cały system niesprawiedliwości. ech.. dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu ja też poproszę o radę! Jestem zainteresowana. Z firmami u nas nie ma problemu, byle tylko podatki płacić a reszta ich nie obchodzi. Zarejestrować własna działalność to kwestia 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawach biznesu polecam www.gazetabiznesowa.pl/biznes. Warto wiedzieć i dużo pytać aby uniknąć wpadek i błędów. Polecam gorąco w ten chłodny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam pora popołudniową. x Livio @ otrzymałam oczywiście jestem zainteresowana. Jutro napiszę do Ciebie. x Jedyneczko! o papierosie eko również wiecej napisze jutro. x Podkusiło mnie zrobić galaretkę z nóżek ..wiecie ile z tym roboty. Do tego czekam na "B' i jeszcze jedna znajomą. x Haj wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku.Miłego popołudnia. Że też Ci się chciało z tą galaretą:-( nie wyobrażam sobie tego gotowania u mnie dzisiaj obiadu niet!!!! Upał,ponad 30 stopni!!! Chłopaki zapowiedzieli,że we własnym zakresie dzisiaj zjedzą. Zamykam kramik.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko ale grzeje u ciebie. Ja również bym w taka pogodę strajkowała i obiadu nie gotowała. Odetchnij trochę. Dorka pogodę masz taką samą jak u mnie. Globusiku jak baba nie miała roboty, to kupiła sobie prosię! Ha ha ha. Ale za to jutro masz kłopot z głowy z gotowaniem. Zmykam i spokojnej nocy wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego okna patrzę na drzewo oblepione czereśniami. Sroczka pilnuje,nawet dzisiaj przysiadła na balkonie. Łakomstwo - nie wytrzymałam,poszłam do ogrodu, pomimo padajacego deszczyku i narwałam sobie i Wam czereśni. x Zajadam się!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w lodówce zamrożone produkty na galaretkę,też czekają na gotowanie. Daawno już nie robiłam z wieprzowiny, najczęściej robię z drobiu. x galaretka..czereśnie.. same specjały. x A u mnie jutro rzecz bardzo rzadka - GOŚCIE. Co prwda,chyba nie na długo - placek planuję upiec - z czereśniami oczywiście. x Do mojej ST przyjechał S.z anglii,b,,edzie tydzień - badania sobie robi. A nóż-widelec - zatrudnię go do zerwania czereśni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Pogoda u mnie jak u Dory i Luny. Deszcz, wiatr i 15 stopni . Dzięki za pomoc w malowaniu. Nieżle nam idzie. Trzy ściany i sufit kolor kremowy , ciepła wanilia czwarta ściana kolor : lody kakaowe. Wiecie co mnie boli? Nogi , a dlaczego , nie wiem:D Jutro do Fr. Córka poradzi sobie sama , maluchy w przedszkolu. A pomożecie mi posprzątać ? X Poproszę galaretkę wieprzową :) X Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Na rozbudzenie piję kawę. Zapraszam do towarzystwa. x Stawiam na stół galaretkę. Jeszcze nie jadłam nie wiem jak smakuje. Kiedy garnek stał na gazie również się zastanowiłam ile stopni będzie w kuchni. Na szczęście przyszedł deszcz i ochłodzenie:D Zostało mi policzyć miski:D podzielić na pół i obdarować "B". x Marylko! o sprzątanie się nie martw. Cała nasza brygada już gotowa do pomocy! Wysprzątamy na błysk.Dobry pomysł z kolorami. x Jedyneczko! to ja miałam szczere chęci palić papierosa eko. Był do niczego. Ten jest inny kupiłam i dzisiaj będzie próba:D x Livio gdybym mogła jeść czereśnie prosto z drzewa zjadłabym tyle że brzuch by pękł. U mnie są dość drogie, 6 , 12 , a nawet 17 zł.kilogram. x Lunka dzięki Ci za podesłany chłód:) jeszcze dzień dwa upałów i trawa byłaby zupełnie żółta. x Dorka macham do Ciebie x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Ciężka noc za mną! Dziś mam w planie wypad na zakupy. Pogoda bez zmian. Globusiku ja poproszę miseczkę galaretki. Livciu czy u ciebie czereśnie już są dojrzałe? U nas coś słabo dojrzewają, myślę że za zimno i brak słońca. Marylko zawijam rękawy i lecę do ciebie z pomocą! Jedyneczko wpadaj na kawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kawa bez Was nie smakowała!!!! Całe miasto nie miało internetu,serwer uszkodzony,już wszystko ok. Dziewczyny wczoraj zostałam obdarowana czereśniami:-) Dwa wiadra 10 litrowe.Obdarowałam kogo mogłam i jeszcze zostało. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Nareszcie jest czym oddychać:-) X Zapraszam na przystawkę:pomidory faszerowane twarożkiem w sosie czosnkowym. X Obiad mam wczorajszy "nic" ugotowałam na dwa dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zjadłam faszerowanego pomidora,baardzo smaczny. Z kubasem kawy dopełniam żołądek:D x Jedyneczko u mnie na tyle jest czym oddychać,że siedzieć trzeba pod kocem:( Zimno i cały dzień pada drobny ale gęściutki deszcz. SZKODA:D ,że taka pogoda . Ominął mnie wykład Mistrza Buddysty:D a po wykładzie warsztaty. Temat : leczenie śmiechem!:D Ponieważ nie jest mi do śmiechu zostałam w domu. Nic straconego "B" poszła. Nabierze umiejętności i na mnie będzie praktykować:) A ja patrzę sobie przez okno na kołyszące się drzewa , piję kawę,palę elektronika , gadam z Wami i TAK jest mi bardzo dobrze. Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorem!!! X Globusiku leczenie śmiechem:-) super terapia,szkoda,że nie poszłaś.Mnie to by się podobało.Czasami jak wpadnę w trans śmiechu, to się kończy łzami.... Śmiech to zdrowie!!!! Tylko z czego tu się śmiać??? :-( X Chmury deszczowe pędzą do mnie.Niebo czarne,zobaczymy co z tego wyniknie. Tęsknisz już za upałami:-D X Marysiu jestem do Twojej dyspozycji!! Mogę stać obok z farbą i mówić gdzie trzeba domalować:-) Pomogę też sprzątać. Co chłopaki mówią na Wasze odnawianie ścian?? Dalej biernie przypatrują się?? Pozdrawiam Was dzielne kobietki!!!! X Livio zaintrygowałaś mnie swoim pomysłem:-) Poproszę o przepis!! Goście już są??? Pogody duch i wytrwałości życzę. X Dorciu co u Ciebie???Przetwory jakieś produkujesz,sezon truskawkowy, wiśnie dojrzewają,ogóreczki rosną.Masz działkę,lub ogródek?? X Luna spokojnej nocki w pracy. Odpoczywajcie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDYNA- o co pytasz?jaki pomysł? - x ja po gościnie,samochód nasz pożyczyli - ST łatwiej bedzie zaplanowane sprawy związane z przyjazdem S.pozałatwiać.Przydałby się taki kierowca dyspozycyjny na stałe:) Globusik - pod kocem fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do terapii śmiechem - :D:D nie dalej jak wczoraj widziałam program o niespodziewnych odejściach..... Facio oglądał komedię w telewizorze, tak się śmiał,że kipnął. x noo,tylko sie nie przejmujcie. specjalista potem dokładnie przebieg wyjasnił. Bezpiecznie jest się śmiać - nie dłużej jak 3 min,potem - przerwy. Facio śmiał się przeszło 20 min - serducho nie wyrobiło- Pani "B" - proszę o ostrożność z naszym GLOBUSIKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×