Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam was serdecznie. Wczoraj miałam zalatany dzień , nadrobiłam syzyfy. Dziś piękna pogoda i tak ma zostać przez cały tydzień. Robicie ogórki, soki, dżemy, kiedyś robiłam i ja, ale teraz dla nas dwojga nie ma to sensu. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna. Ja od wielu lat nie robiłam przetworów!!!! Teraz mus??? :-) Szkoda mi tych owoców i starań mojej T.... U mnie pogoda zmienna,raz słońce,a potem pochmurno i kapie... X Właśnie mam co świętować:-) Chłopaki w końcu zawiesili nowy okap w kuchni,który zakupiłam dawno,dawno temu..... Teraz przydało by się ściany pomalować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pieknie zaczęłam pisać w natchnieniu:D wielkim,przeznaczenie nie pozwoliło tegoż wysłać.:( x zapowiedzianą mam wizytę w środę lub czwartek moich bliskich, Wnusia i S. M chodzi po chacie jak chmura gradowa - paluchami wskazuje mi CHAOS - jakoś sam się nie poczuwa:D x Logiczne myślenie,po co wczoraj myłaś okna?? Przecież tego nie widać:D x ech..fajne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień. Siedzę przy kawie, a muszę iść na pocztę zapłacić rachunki. Pogoda nie zachęca do wyjścia. Zbiera się na deszcz.. A w ogóle Globus podesłałaś mi lenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu:-) Widzę,że masz gościa:-D od Globusa!!! X Cześć Livio,królewicz do babci przyjeżdża na wakacje??? Oj będzie się działo....Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Marylko! jest tak jak powinno być:) w środku siedzi kolega, Ty z jednej strony , a ja z drugiej:) Prawda,że tak jest nam dobrze??? x Livio! Pomocnik :D przygotowuje się w odwiedziny Babci i Dziadka. Nie martw się o ogród:D pomoc murowana. x Jedyneczko przetworów nigdy nie jest za dużo. W zimę jak znalazł. Gdyby nie ... kolega... zbyt często mnie odwiedzający zapraw byłoby dużo więcej. Po truskawkach mam chwilową przerwę:) Czekają ogórki! Wszystko przede mną. x A tym czasem siedzę sobie nic nie robię ! oooo co to to nie!! piję herbatę. Zapraszam do towarzystwa. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć w środę. Jestem z kawą i powitaniem. x Mam niezaplanowany wypad:) nie lubię tak ale cóż siła wyższa:) x Do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Do kawy chętnie się dosiadam,dzięki Globusiku. Jak zwykle noc była krótka:-( Od rana po sąsiedzku wykopy, hałas jak to na budowie .Wczoraj robotnicy pracowali do 21. X Po pracy uciekam z domu,bo mam już głowę popękaną:-) X Globusiku,pomyślnego wypadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pogoda byle jaka. Piję z Wami drugą kawę. Poczytałam książkę , a teraz się nudzę.:) Chyba już odpoczęłam na urlopie... Pozdrawiam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki wieczorkiem. X Marysiu Fr. tęskni za Tobą,masz umówiony etat po wakacjach??? Piszesz ,że się nudzisz...ja mogę pozazdrościć tylko:-) Znając Ciebie zaraz znajdziesz sobie jakieś zajęcie,ta nuda nie na długo:-) Puki co odpoczywaj!!! X Co tam u całej reszty pań??? X Ja pracowałam,potem odwiedzałam,zrobiłam zakupy,zagnałam rodzinkę do prac domowych(bardzo ciężka praca dla mnie względem tego zaganiania) teraz jestem z Wami i odpoczywam:-) X Cisza nastała,kopary wyjechały,zostaliśmy zakratkowani:-( Ani rusz z dotarciem do mojego biznesu:-) Jutro coś wymyślimy. X Na kolację serwuję omlet z wiśniami.Wpadajcie!! Przyjęcie na tarasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio gościsz S i Królewicza??? Jestem w dzikim ogrodzie i widzę jak buszuje wśród paproci:-) Samych radosnych chwil....Pozdrawiam... X Dobrej nocki wszystkim Wam życzę!! Udaję się na spoczynek.Pa. X Luna ile dni do urlopu???? X Dora a jak Ty po urlopie się odnajdujesz???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Globusiku śpij długo!!!! Jutro kawę przygotuję !!! Kopary mnie wcześnie obudzą. X Składajcie zamówienia na śniadanie!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem po wypadzie wróciłam cała:) x Jedyneczko ! Ciebie budzą kopary a o mnie dba uparte zwierzątko. O wybranej godzinie mam wstać i koniec:) x Jestem i przygotowuję kawę.Zapraszam. Jeśli zaliczyłaś sklepik i kupiłaś świeży chlebek przynieś kilka skibek:) posmarowane masłem ... pychota. x Wczoraj miałam okazję popatrzeć na nasz ...polski krajobraz. Pola wyglądają pięknie, kolorowo . Nie zdawałam sobie sprawy ,że prawie nadeszły żniwa.Jeśli pojawia się kombajny na polach to znak o zbliżającej się jesieni. x Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! x Takie śniadanie to cymes też zaczęłam kupować pomidory malinowe. x U mnie zaczął się słoneczny i ciepły czwartek. Pomaszeruje po zakupy.Nie mam pomysłów na obiady. Może coś by tak z gotowizny ???? O NIE! gotowizny nie lubię. x Pomyślę o tym później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej podrzuciłaś mi pomysł. Udziec z indyka najbardziej lubię. Zbieram się więc i w krótką:) po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś słoneczny od rana. Obeszłam ogród, muszę podlać kwiaty w donicach. Jedynko od września idę dalej do Franka. Chociaż nie wiem jak to będzie , od roku czekam na sanatorium., może akurat pojadę we wrześniu. Globus na obiad:kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka z groszkiem i masłem, maślanka. Robię obiad na dwa dni . Dora , Livio. , Luna pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Marysiu. Czas szybko leci...,jeszcze niedawno wspominałaś nam,jak długo trzeba czekać na miejsce w sanatorium,a tu proszę rok minął..... X Zaliczyłam wizytę o dentysty.Następna za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam na podwieczorku:) x Marylko ! rzeczywiście niedługo możesz dostać zawiadomienie o sanatorium.Fajny wypoczynek przed Tobą. Nawet jeżeli pojedziesz i tak do Frania wrócisz.Jego rodzice o to zadbają. Przyjemności Marysiu hej. x Jedyneczko! zaliczyłaś dentystę , a ja zakupy. Załatwiłam też poważną sprawę:) kupione spodnie trzeba skrócić.Poszłam więc do punktu i jak to bywa na początku ...ble ble ..w końcu pytam Panią kiedy mam odebrać. Pani zapracowana:) mówi nooooo najwcześniej w środę. Na co ja mówię , we wtorek będę w tym rejonie wstąpię może ..przypadkiem... będą gotowe.Pani odpowiada ..niech pani KUKNIE ... ale nie obiecuję:) Tak myślę,że .....kuknie... miało znaczyć wejść,zapytać.Szczerze się uśmiechnęłam nie słyszałam takiego słowa poza tym ,że zakuka kukułka. O właśnie nie słyszałam w tym roku kukułki. x Tak więc kukam do Was i takie oto wieści na popołudnie przekazuję. x Nasza Lunka dalej zapracowana:( czy tak Lunka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorem. Globusiku,kuknij we wtorek:-) Po mojemu wpadnij:-D Czasami słyszę to określenie,przeważnie młodzi ludzie się nim wyrażają.Śmieszne:-) Słownik swój o jeden slogan rozszerzyłaś:-) X Ja na co dzień słyszę tyle różnych zastępczych słów,często zapożyczonych z J.angielskiego.Ludziska po roku wracają z Londynu i zapomnieli polskich słów:-) Ale w przypadku tej pani,równiacha......... X Dobrej nocki koleżanki:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej nocki:) x Niżej taka tam ciekawostka:) x Górale wiedzą, że kiedy ma się ochotę na jagody, nie ma sensu kosztować ich po jednej. Zamiast tego lepiej się zatrzymać, uzbierać pełną garść, a kiedy już zaczynają wysypywać się z dłoni — włożyć je wszystkie na raz do ust. Pachnące, ciepłe od słońca jagódki pękają podczas rozgryzania. Delikatna skórka i drobniutkie pesteczki świetnie nadają się do tego, by połykać owoce pełnymi garściami. W dodatku zawierają akurat tyle słodyczy, że na pewno nie poczujesz mdłości. Możesz taką operację powtarzać właściwie w nieskończoność. Kucasz przy krzaczku, zbierasz i jesz… Bardzo szybko Twoje spodnie przystroją się w plamy, palce zaczną się lepić, a zęby zmienią kolor na fioletowy… Ale czym tu się przejmować? Najważniejsze, że właśnie podarowałeś sobie, i to bezpłatnie, jedną z najlepszych terapii przeciwstarzeniowych i przeciwnowotworowych, jakie w ogóle istnieją. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku:-D Święta prawda!!!! Zbierajmy i delektujmy się smakiem i wizją wiecznej młodości:-) X Z malinami też tak jest???? Właśnie M przywiózł mi wiaderko,jakieś 3 kg..... Teściowa nazbierała ;-) Idę do wiaderka!!!! :-( Planowałam pięty zrobić..... Nic to,jutro pięknie podziękuję:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą,chałką i dżemem malinowym. Zapraszam:-) X Pogoda słoneczna,lecz wietrzna. Byłam już na bazarku. Podnoszę roletę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Przywiał mnie wiatr. Jedyneczko pogoda taka jak u Ciebie. Ale fajne śniadanie. Zajadam sie i popijam kawą. X Kuku na cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
kuken :) gwarowo z j. niemieckiego znaczy: zobacz, patrz, zajrzyj, słowo używane w Polsce na Warmii i Mazurach, w Wielkopolsce, zachodnio-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Buberka Dziękuję za wyjaśnienie. Zajrzę do Pani krawcowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 x Księżyc (fragment) ... Zawieszony u tej szyby górnej, tobie świecę w noce niepochmurne, w listach twoich przekręcam litery, na twe loki spadam deszczem srebrnym i sen tobie śni się w noc wrześniową, żeś trąciła gałązkę deszczową — i twe oczy, jak dwa lichtarzyki, w dwie radości świecą, w dwa płomyki. Potem, świateł różnych szafarz szczodry, z światłem zbliżam się do twojej kołdry; świecąc jak latarnia światłem sutym, kołdrę twą zahaftowuję w nuty, w gwiazdy, w gwiazdki, w całe Drogi Mleczne, w chmury, w ptaki, w baszty średniowieczne. A ty, srebrna, śpisz ze srebrną twarzą, i jest nocny czas, i sny się marzą. Gdy odejdę, nie płacz, ja księżycem wrócę pod twe okno. Kiedy w szybie promień zamigoce, wiedz: to ja. Twój księżyc. Serce nocy. x Konstanty Ildefons Gałczyński x Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko! wstałaś już???? zapraszam Cie na podróż Wagonikiem:) x Dzisiaj kawa w filiżance(_)> x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×