Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Wróciłam wczoraj wieczorem- refleksje,rozmyślania...... Swobodnie moge zapalić papierosa :) swoje śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witaj Livio,jesteś:-) Opowiedz troszkę...... Jak mieszkanie C,?? urządziła się już ?? No i tak w ogóle,co u Ciebie słychać???? X My tu jak widzisz od paru dni śmiejemy się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio! x O jej myślałam,że tylko ja mam problem z dymkiem:) x Otóż to , swobodnie przy kawie lub kiedy się ma na to ochotę ...można zapalić papierosa. Kochane są własne kąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Uśmiecham się od rana. Zaprosiłam gości na grilla , zrobiłam kurczaka w zalewie, sałatkę , w piekarniku dochodzi jabłecznik. Tylko pogoda ? pada od 7 rano nonstop. Uśmiecham się do Was i do deszczu. A co tam :) Będzie domowy grill, przy kominku... i drinku. Livio witaj po wojażach i opowiadaj! Na pewno coś ciekawego Ci się przytrafiło. Globus masz rację .Smiech jest zarażliwy. Jak ktoś się do mnie uśmiecha, odpowiadam :) Jedynko mam nadzieję, że podzielisz się ogórkami. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko! u mnie zaczęło podać później i do tej pory deszcz dzwoni o moje umyte okna. Zaplanowałaś miły wieczór i przygotowałaś tyle smakołyków. W wymalowanym pokoju przy kominku będzie równie miło. Mimo,że śmiech troszkę wymuszony to śmieję się do Ciebie . Moja "B" czuje się dzisiaj fatalnie:( x Spokojnej i dobrej nocy wszystkim Paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Wróciłam cała i zdrowa . Pozdrawiam serdecznie. Jutro wpadnę na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Dorka! witajcie wszystkie Panie. x Sobota zapłakana. Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! x U mnie leje od wczoraj. Pozostaje ...domkowanie:) Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za kawę Globus. Grill domowy się udał. Szkoda tylko ,że goscie o 20 tej już wychodzili. Kiedyś byłaby to póżna noc. Niestety starzejemy się:) A sobota wszystkich przywitała deszczem. Pochmurno i chłodno 14 stopni. Plany na dziś; urodzinowa kawa u tesciowej mojego syna. Rodzinne spotkanie:) Kupiłam w prezencie clematis. Na życzenie solenizantki. też ma ogród. Uśmiecham się do Was.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. U mnie gorąco ,słońce świeci , deszczu brak. Ambitnie się zabrałam za porządki. Kuchnię zrobiłam na blask i niestety padłam. Zrobiłam sobie drinka - dużo lodu- mało alkoholu i odpoczywam. Byłam kilka dni u Mamy , ponadrabiałam zaległości w sprzątaniu , zadbałam o jedzonko no i oczywiście pogaduchy. Mama niestety coraz słabsza i fizycznie i psychicznie. Była szczęśliwa , że trochę pobyłam u niej. Niestety wszystko co dobre szybko mija. Wróciłam i od poniedziałku do pracy. Pozdrawiam Was serdecznie i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłam wodę w samowarze - zaraz się zagotuje - która na co ma ochotę - zapraszam. x Sezon ogórkowy :) Zrobiłam wczoraj wieczorem duży garnek gliniany z małosolnymi. Zaraz sprawdę,może już dobre??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKA- odwiedziny u Mamy - wspaniałe,wzruszające chwile dla Was obu. Dla mnie odwiedzny u dzieci - też pełne wzruszeń .. i nie tylko. Refleksje - różnego rodzaju i na różny temat :) x Wnusio - powiedziałam mu,że bardzo Go kocham - odpowiedż -WIEM.Ja Babcię też kocham.:D Ech..nie ma to jak miłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Livio dzięki za wodę.Starym zwyczajem wypiję kawę. Ogórki ... właśnie na drugi dzień bardzo mi smakują. Niby tak króciutko , a już maja zmieniony smak. x Dorka x Kiedy czas dawał znać moim Rodzicom nie łatwo było wyjeżdżać:( Cieszyła mnie każda chwila bycia z nimi. x Dla całego towarzystwa przesyłam pozdro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie i bez pośpiechu. Livciu jak fajnie że już jesteś. Nie zapomniane chwile spędziłaś. Dorka też już jesteś, wszystkie w komplecie, więc od jutra wagonik ruszy w codzienność. My odliczamy dni do urlopu. Już nie możemy się doczekać. Oby pogoda nam dopisała. A co najważniejsze moja przyjaciółka z chłopakiem dołączy do nas na kilka dni. Mamy odwiedziny młodszego syna Z. Czyli pełna chata. Pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livio dzięki za kawę,nareszcie wszystkie w komplecie:-) X Ja też wczoraj nastawiłam gliniany dzbanuszek na małosolne. Robiłam też dżem i sok malinowy. Teściowa codziennie organizuje mi robotę znosząc owoce do przeróbki:-D X U nas w dzień grzeje,a nocą leje!!! Tak powinno być. Zostawiam w wagoniku sok malinowy,rozrabiajcie i pijcie do woli. X Dzisiaj ogłosiłam sobie DZIEŃ BEZ ZEGARKA!!! Wolniutko poruszam się po domku:-) Dobrego dnia!!!Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję z Wami kawę, już drugą dziś. Livio to; "Wiem " jest fantastyczne i szczere. Robicie ogórki małosolne, lubię 3 dniowe. Mam lenia na razie zapraw nie chce mi się robić. Luna pełna chata, fajnie. Dom jest tam gdzie tętni życie. Dora nagadałaś się z Mamą.Trochę odpoczęłaś od codzienności. Dzień bez zegara super pomysł Jedynko. Wykorzystam:) Globus pozdrawiam. Miłej niedzieli kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Życiodajny napój przygotowany przez Ciebie smakuje baaaardzo:) x Dziewczyny zaszyłam się w buszu.Dopiero dzisiaj wystawiam nos na świat. x U mnie również chłodno. Połowa lipca za nami a lato ??? nie rozpieszcza. x Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzisiaj ja wybieram się do buszu. Buszem zarosły niektóre moje grządki w warzywniku. Wystarczyło parę dni - a może to tygodnie zaniedbań?:D x Przesadziłam z uprawą cukini,obrodziły krzewy obficie - przyleccie narwać dla siebie. miotły podrzucam. x dzisiaj z rana mój M stwierdził; Fasolka słabo obrodziła - on ma lekarstwo - wytnie kasztan - już i tak robi co może,aby nie był za wielki.:( odwieczny powód do utarczek.:D CZŁOWIEK Z KOSĄ!! Jeszcze nie widziałam przez te lata,kiedy mamy ogród - aby cuś zasadził. W garażu ,same narzędzia do ścinania.:D:D x no i zrobiło mi się wesoło. Wesołego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na przerwie śniadaniowej:-) X Livio śmieję się z cukinii mojej sąsiadki. Dostała sadzonki od drugiej sąsiadki-przyjaciółki. Zamiast cukinii wyrosła dynia:-) Ta sprawa bardzo panie poróżniła:-( X Co do ścinania drzewek :-) Mój teść taki sam,ile teściowa wojen z nie stoczyła:-) Przyczepił się również do orzecha włoskiego,ledwo go uratowała,dziadek stał już z piłą.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam po południu. Jestem ja , deszcz i chłód. x Co za gęstwina ten busz nie można się wygramolić. x Wystarczyło przejrzeć wagonikową pocztę i już jest powód do śmiechu. Livio! W ogrodzie musi być równowaga. Jedno sadzi drugie ścina:) Na szczęście miotły nie są zagrożone. Biorę jedną i lecę po cukinię i stanę w obronie wycinki. x Jedyneczko! Ile to może zdziałać dynia z cukinią:D ale co do nerwówki każdy powód jest dobry. A to Ci heca:D x Lunka , Marylko , Dorka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny czy zaczynacie już kisić ogórki na zimę? Boję się przegapić . Nie robię żadnych innych przetworów na zimę ale ogórki to mus. Kupne są beznadziejne. Jedyneczko ale Ty pracowita jesteś - dżemy , soki na zimę. Ja bym nie była zachwycona jakby teściowa tak o mnie dbała. Livio coś w tym jest , że faceci bardzo szybko by wycinali z ogrodu to co im nie pasuje. Mój Tato też chciał wszystko wycinać. Fajne były utarczki rodziców na ten temat. Globusiku to mi się podoba- musi być równowaga. I tak ze wszystkim. Lunko, Marylko pozdrawiam serdecznie. Jutro rano lecę zrobić sobie paznokcie , mam za długie i nawet pisać nie mogę. Potem wskoczę na moment na solarium bo bardzo blada jestem . Nie mówcie mi tylko , że nie zdrowe, szkodliwe. Wyznaję zasadę , że ociupinkę można.Potem do pracy i tak w kółko. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Livio podeślij mi jakiś przyrząd do cięcia żywopłotu, potrzebuję :) A Tobie przybędzie miejsca w piwnicy:D Byłam u fryzjera przyciąć włosy , Wracałam do domu i spotkałam Fr. z tatą. Zaprosili mnie do domu na mrożoną kawę i sernik. Fr, buzia się śmiała od ucha do ucha i mówi do mnie ; ciocia. Oj miło było. Dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko , dzieci są prawdziwe w okazywaniu uczuć , emocji. Widać , że mały lubi Cię bardzo. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam.Słońce mnie oszukało. Gra w ciuciubabkę . Jest i nie ma. Kawa jak zawsze gotowa:) x Dorka Nie myśl o ogórkach, zdążymy. Jeszcze nic nie robiłam. Zaplanowałaś fajny dzień dla siebie i OK:) x Babki opanowało mnie lenistwo.Nawet myśleć mi się nie chce:( Oj nie będzie łatwo się rozkręcić:) x Do spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Ja też jestem , przybyłam z kolegą leniem. W drodze chciałam go zgubić i nic z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Zazdroszczę Ci kolegi:-D X Wczoraj znowu miałam robotę wieczorem:-( Teściowa obdarowała mnie wiśniami,całe 10 kg. ale już podrylowane!!!! Dziewczyny na całą zimę i nie tylko nam starczy :-) X Sąsiadka(ta, co to jej dynia obrodziła) obdarowała mnie ogórkami:-) wiadro 10 kg.Urodzaj w tym roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×