Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam! Marylko ale jesteście zdolne dziewczyny. Podziwiam. Kolory super. Globusiku , bardzo lubię galaretkę ale raczej nie robię.Narobiłaś mi smaka. Jedyneczko ale bym sobie zjadła takich świeżych czereśni . Pychotka. Ostatnio ktoś mi mówił o pomidorach faszerowanych twarożkiem ale jeszcze nie próbowałam.Kochana ja żadnych przetworów nie robię. Jedynie ogórki kiszę bo nie lubię ze sklepu. A że robię sporo różnych sałatek to ogórki mi są niezbędne. Globusiku terapia śmiechem jak najbardziej tylko z umiarem . Nauczysz się i zastosujesz ją na nas . Może będzie weselej. Lunko jak tam zakupy? U mnie na ryneczku jest sporo czereśni ale są jakieś stare . Livio- umrzeć ze śmiechu to jest coś.Aż się wierzyć nie chce że można w ten sposób. Hi hi to jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p*****ly!!!Wyroźnia sie tylko Livia,szalenie inteligentna osoba.Co Ty tu robisz Livio wśrod tych babiszonów.Nie odpowiadaj bo chcesz tkwic w tym padole starosci i niedoli bo nie masz innych sluchaczy.Pozdrawiam Cię b.serdecznie i życzę cierpliwości do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wołam głośno do klubu CZAS!! kawa kipi:) zapraszam. x Proszę uważajcie widziałam dół! na szczęście go ominęłam. Czekam na "B" i powody do śmiechu. Jeżeli terapia polega na ...łaskotkach.. już mówię nie!!!:D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko ale spotkanie witaj. Podsyłam Ci słońce. Deszcz wypadał się wczoraj. Trzym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dzięki za kawę. Globusiku ja ociupinkę zaczepiłam o dół ale mam nadzieję ,że będzie okej.Fajnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dorka! udało się ominąć , góra nasza:D powodzenia. x Jedyneczko! podsyłam sikawkę z deszczem:) zamieniam się w szeptuchę ...niech pada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ta pogoda mnie wykańcza, samopoczucie do kitu. Strasznie depresyjna jestem. Dziś zamiast kawy piję herbatkę wiśniowo/ jogurtową. Kto ma ochotę zapraszam. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka:) głowę do góry bo... góra nasza:) wypiłam kawę i herbatę też wypiję. Trzymajmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od jutra proszę o jakieś inteligentne przemyślenia. Livio zostałaś doceniona to proszę się wykazać. Hi hi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już wiem,że lepiej być opieprzonym niż pochwalonym:) Zresztą od dawna o tym wiedziałam. ech..ż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio! x UFFF byłam w oczekiwaniu na telefon od Syna. Jest OK. Zabieram łachy pod pachy idę po zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFIEEEE razem z Tobą Globus. X Miałam wczoraj telefono,od naganiacza. Przedstawił się jako pracownik telekomunikacji,więc na początku takie telefony wysłuc**ję. Ten był niezwykły:( x Ponieważ jestem długoletnim zasłużonym abonentem,ma dla mnie NIESAMOWITĄ PROMOCJĘ. Będą na pewno głupia,jak z niej nie skorzystam. Więc mówię SŁUCHAM UWAŻNIE. x poleciał prawdziwy potok słów. Tylko 43 gr dziennie - tj 12 zł miesięcznie,doliczone do mojego rachunku telefonicznego - zapewni mi, na wypadek mojej śmierci w okolicznościach wypadku samochodowego - duuuże pieniądze,dla osoby którą wskażę. x no to pytam,czy tylko w wypadku? x A toto,na to - no może być tak,że idąc chodnikiem,wpadnie na panią samochód, ALBO - b,edzie pani stała na przystanku i ten samochód w pani,,ą wjedzie..............tak,tylko w wypadku. x noo,i może być też katastrofa lotnicza, co pani traci - te 43 grosze????????? Wystarczy tylko z pani strony,powiedzieć TAK. x Zdurniała,wyłączyłam telefon.:D ciemnota ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj Livio:) x w takich sytuacjach też jestem ..mało, że ciemnota to i uparta jak osioł... mówię NIE!!!:D o dziwo nic na tych propozycjach nie straciłam a raczej zaoszczędziłam. Ja mam komórkę na kartę możesz sobie wyobrazić ilu naganiaczy dzwoni:) tracą czas ale to ich sprawa. x Hej Mrówki jak mija dzień. Ja już po zakupach. Obiad był wyborny. x Jedyneczko ! pobiłam Ciebie ... u mnie zupa pomidorowa z chlebem ..tak dobrze czytasz :D nagotowałam na tydzień. Nareszcie będę miała luzik:D x Marylko! kiedy zakończycie malowanie. Szykuje się do sprzątania ,słowo się rzekło...kobyłka u płotu:) może na ..finisz... będzie parapetówa:D x Dorka! również będę robić ogórki. Nie ma to jak własne. Czy robisz mizerię??? chciałam zawekować kilka słoików. Nie mam przepisu. Jadłam taką i bardzo mi smakowała. x Lunka! dół zasypany:) pogoda się poprawia więc głowa do góry:) U mnie 19 st. słońce za chmurami ale nie pada. Odpowiada mi tak. Chętnie pochodziłam po bazarku. x Mówię do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie fajna pogoda. Nie pada i jest 19 stopni , Mnie to jak najbardziej odpowiada. Trochę jeszcze słońca i będzie super. Livio masz rację - lepiej być opieprzonym niż pochwalonym. Coś w tym jest. Pamiętam trochę takich sytuacji w pracy gdzie pochwała szefa bokiem mi wychodziła. Ale nie martw się u nas jest inaczej. Globusiku , tylko kiszę ogórki i nic więcej. U siostry chyba jadłam taką mizerię ale mi nie smakowała. Marylko, jedyneczko, lunko - pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tylko 9 st. poranek rześki. Dzień dobry. Zapraszam na kawę. x Znowu są wakacje, wakacje znowu są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Budzę się skoro świt,zerkam w okno i co widzę???? Pada deszcz:-) Wreszcie!!!!!!!! Globusiku kawa pyszna Robota czeka koniec miesiąca.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! ja też mam koniec miesiąca. x Marylko dzisiaj zaczynasz wakacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nocka dziś cała przespana. Nie pamiętam od kiedy tak było. Za to pogoda bez zmian, deszcz, ciemno za oknem i zimno. Trzeba zrobić ogień w kominku, może to, trochę poprawi samopoczucie. Globusiku nagotowałaś na cały tydzień i masz spokój. A u mnie dziś w planie barszcz z buraka. Jedyneczko dużo pracy w pracy. Jak zawsze na koniec m ca rękawy zawijasz. Od dziś wakacje, dzieci mają radochę. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! a nie mówiłam !!!! do Wagonika weszłam we właściwym czasie. x GRATULUJE MŁODEMU !!! RODZICOM!!!! x Jest co oblewać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedynko! to normalna reakcja nie może być inaczej. Ciesz się bo masz z czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Pędzę z wiadomością ,że młodszy Wnuk skończył I klasę Liceum ze średnią 4,7. Starszemu pozostał egzamin podsumowujący kurs nurkowania. Cieszę się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem. Globusiku rewelacyjne świadectwo wnuka!!! Piękne.Masz powody do dumy!!!. Cieszę się razem z Tobą. X Luna dzięki.Za chwilę kolacja z chłopakami,chociaż młody wybiera się gdzieś:-D X Dziewczyny otwieram szampana w wagoniku:-) Częstujcie się!!! Dzięki Wszystkim za wsparcie ❤️ Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! x szampan wspólny , chętnie napiję się za Twoich i moich:D x Życzę wszystkim wspaniałych wakacji. x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×