Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej kobietki. W nocy nawiedziła nas burza z gradodobiciem. Deszcz lał jak z cebra.Z mi mówił ,że całe podwórko było jedno jezioro. Dziwne bo w pracy tak nie padało a odległość od domu to tylko 6 km. Dzisiaj parno i duszno musze podwórko pozamiatać bo pełno brudu. Livciu tobie to same przygody się przytrafiają, uśmiałam się. Za koktajl dziękuję. Globusiku przypomniałaś mi jak moja mamka gotowała zupę owocową. Tego smaku nie zapomnę. Jedyneczko u ciebie już jest gorąco , u nas wczoraj w cieniu było 35 st. Marylko co u ciebie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko grad 3 lata temu zrobił nam szkody w dachu auta. Do dziś są wgniecenia. Ale grad takiej wielkości jak piszesz to już naprawdę zagrożenie dla życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffff jak gorąco, zapraszam na mrożoną herbatę! Posadziłam dziś kwiatki, w skrzynki na parapety. Pot mnie zalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka dziękuje za ziiiiimną herbatkę. x Aj aj Paniusie nie wolno nam narzekać:D pokonałam gorący dzień. Livio tyż byłam w WM. Rozbawiłaś mnie przygodą. Też zabieram telefon ze sobą niech ORMO czuwa:) zawsze to coś. x UWAGA!!!! w WM pokonałam urzędasów. Dwie sprawy załatwione. Może w piątek będzie końcówa z trzecią. Dzisiaj się dało:( potrzebny jeszcze jeden papier. x Po wszystkim poszłam na Jarmark Katarzyński.Nastawiłam się ,że wydam troszkę miedzi. Nie było co kupić i miedź została. Tez dobrze. x wieczoru bez burz życzę. Tak na poważnie ...boję się takich nawałnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jednak słońce mózg roztopiło...miało być ,że się nie dało!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Globusik w ogrodzie maluję jeszcze ławki :) Upał jak smok, farba schnie pod ręką a jak śmierdzi. Przypomniało mi się dlaczego nie lubię malować... Od 2 tyg. nie padało, trawa wysycha. Livio zawsze spotykają Cię jakieś przygody w WM. Uśmiałam się:) Jedynko, Dora ,Luna pozdrawiam. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kazda noc Nie jest i nie bedzie nigdy stracona Czas ten cudny za szybko ucieka Zniecierpliwiona znowu na nią czekam. x Dzień dobry zapraszam na krótkie spotkanie przy kawie. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . Globusiku dziękuję za kawę. Mojego straganu truskawkowego jeszcze nie było,pan zaspał??? Pewnie jeszcze zbiera:-) Zapowiada się upalny dzień.Jeszcze upałów tegorocznych,aż tak bardzo nie odczuła.Jutro pierwszy dzień lata:-) Jakie plany??? Globusiku z urzędami masz już z górki!!! Powodzenia w załatwianiu spraw. Dziewczyny pozdrawiam Was,dobrego dnia!! Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. x U mnie dzień słoneczny z lekkim wiatrem. Obserwuję jak na drzewie tańczą liście:) również miłego dnia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Globusiku sprawy prawie załatwiłaś, jednak da się wygrać z urzędami. Marylko malujesz ławeczki, już widze jak pięknie wyglądają. Jedyneczko , Livciu, Dorka pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDYNA - nic to,dzisiaj Vilia - jutro.. Alojzy ma imieninki.:) x ojj wspomnienia,znałam takiego jednego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkał w naszej uroczej wiosce. Kolega mojego brata. Przezwano go SZOLI! dlaczego tak? któż to wie. Ostatnie wieści o Szolim - w rozmowie z jakąś kobietą,powiedział,że spóżni się na pociąg, a nastepny będzie dopiero za parę godzin. x nie zapytała dokąd się wybiera:) Na następny zdążył - a właściwie pod niego. ech..życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta bużka miała być taka :( x wybaczcie jeżeli popsułam nastrój. Patrzę właśnie bezsilnie,jak szpaki zaczynają zajadać się moimi czereśniami - a niech im będzie na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABA jak nie ma problemu,to na pewno sobie znajdzie. Wracam z WM,przy płocie swojego zdziczałego ogrodu,stoi właścicielka - starsza ode mnie. Woła mnie do płota i mówi - popatrz pani - co te mrówki tu wyprawiają,jak się tego pozbyć. x Ja do niej - tutaj chyba nie przeszkadzają,tak daleko od domu,nic nie posiane - niech sobie żyją, zdziwiona popatrzyła na mnie. ALE PRZECIEŻ MOGĄ UGRYŻĆ!!hehehe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kobietki. x Jedyneczko A CZEMU TO MÓJ KALENDARZ TAK przyspieszył ???:D nic to tak jak napisała Livia dzisiaj Wilia a na jutro już się ..gotuj:) x Livio daj spokój jaka tam moja wygrana??? jutro będę trzeci raz w tym samym miejscu:) żebym otrzymała odpowiedź na postawione pytanie muszę napisać wniosek i opatrzyć go znaczkiem skarbowym:) Livciu następnym razem powiedz sąsiadce, że jad mrówek to samo lekarstwo na stawy.Może usiądzie w mrowisko:D Przypomniałaś mi lata szkolne. Ja też miałam przezwisko i pamiętam go do dzisiaj. Wtedy bardzo się złościłam a dzisiaj wspominam z uśmiechem na twarzy. x Babki jest dość późno a ja pije kawę zabrakło mi werwy.Jaka będzie noc?? na pewno krótka:D ale czy przespana. x Marylko po malowaniu i wąchaniu farby trzeba przeczyścić gardło wpadaj na herbatę albo kompot z truskawek. x Chłodnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://posterestante.blox.pl/resource/bukiet_01.jpg x Jedyneczko do białych dołączam kosz czerwonych róż z najlepszymi życzeniami ..żyj nam długo i szczęśliwie:) x Dzień dobry wszystkim. Zapraszam na napoje.Nie wiem co proponować... taki upał. Po staremu stawiam kawę i mówię do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzięki Globusiku za życzenia,piękne bukiety kwiatów. Ja dzisiaj zastawiam stół.Kosz z owocami na początek i mrożona kawa.Częstujcie się :-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! x Zasiadam przy stole. Na taki upał owoce i napoje ...to jest to. Bardzo dziękuję. x Już teraz ugotowałam ziemniaki do zsiadłego mleka , taki będzie obiad:) Po południu do kuchni zacznie zaglądać słońce do tego włączony gaz i robi się patelnia. x Pozdrawiam Kumpelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat..100 lat........tutaj śpiewam... w zdrowiu i szczęściu jedyneczko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - u mnie słonce w kuchni daje od 12 - tak,gdzieś do zachodu :D Zaluzje ratują sytuację. ostatnio po zachodzie zrobiłam gar gołąbków - jemy do ZMIANY POGODY hehe.. x a wczorajszy dzień..przeszedł samego siebie. mały koszmarek. Miałam do odebrania w aptece swoje leki - teraz to najczęściej trzeba je sprowadzać. M mówi - jak tak,bierzemy psa (bo obok weterynarz)i załatwimy wsio od razu. Temp przeszło 34 stopnie,powietrze nier***awe - ale jak już się zdecydował - no to w drogę. Szybko wrócimy,..z pól godziny.. x plan jak plan,jest od tego aby nie wyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze,jak już dotarliśmy do weterynarza,okazało się,że mamy poczekac do poniedziałku - lekarz wróci :) jest przecież na kartce INFORMACJA -przylepiona do drzwi hehe..tylko sklepik dla zwierząt czynny. Poklęłam porządnie..pies zziajany,nie mówię już o M. Wracamy?? Ależ skąd - M stwierdził,że jak już się wybrał,to nie wiadomo kiedy to nastąpi nastepny raz -:( jego decyzja..jedziemy do weterynarza na drugi koniec miasta. Droga przypomniała mi co nieco z przeszłości - pies dostał ataku padaczki - trzymałam go w ramionach i czekałam,czy nie wyrobi!! - czy wcześniej dojedziemy do lekarza. DEJA VU. Wróciliśmy po 2 godzinach - szczęśliwie,zważywszy na M i jego dolegliwości. Potem dłuuugo nie mogłam dość do sił:) Pies i M takoż. Ech,potem była rozmowa - Stary - samochód na kołki postaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko ode mnie i od Z wszystkiego najlepszego, zdrówka i spełnienia marzeń! Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam prawie wieczorem. 21 czerwiec nie zapytał o zgodę i się ulotnił:( wniosek ....wszystko jest ulotne:( x Livio Podobnie jak Ty z M nie dałam za wygraną i wyruszyłam do WM z papierami. W końcu się udało można je schować do szuflady. Upał niesamowity. Kot co prawda w domu ale również zieje !!!! jak Pedruś. Ja do zmiany pogody będę ...jechać.. na ziemniakach i zsiadłym mleku:D no może jeszcze dołączę kalafior. x U mnie przez kilka dni trwać będzie święto muzyki. Na Starówce co kawałek to inny grajek:) przypadkiem zaliczyłam koncert na bębnach. Od małego do wielkiego. Jeszcze było coś podobnego do tamburyno.Grali sami bardzo młodzi ludzie. Mówię Wam ...BOMBA:D Oprócz koncertu wypiłam litry wody teraz siedzę i wylewam poty!!!! x Marylko! co u Ciebie nie pijesz kawy ... czy rzucasz ten nałóg:) x Miłego wieczoru hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×