Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam was wieczorem. Globusiku wiersz w zupełności oddaje to co czujemy! Święto tych którzy odeszli z tego świata, ale nie z naszych serc. Wspomnienia, łzy i poczucie pustki tak odczuwam te Święta. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam do zobaczenia wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Niedziela przed nami. Robię kawę i cicho się zachowuję żebyście się wyspały. Miałam ciężką noc. Wybieramy się do sąsiada do szpitala w odwiedziny. Jest tam już miesiąc. Pogodę mamy pomieszaną. Deszcz, słońce, wiatr. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,wpadam z pozdrowieniami. Wybieram się ze studentem na zakupy i zaprosił mnie na stancję:-) Kurtkę zimową pomogę mu kupić.... Trzymajcie się koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! x Prawda zaczynamy nowy tydzień i nowy / ciemny/ miesiąc. Delektuję się kawą. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Trochę spózniona jestem, ale to nic kawę i tak wypiję! Za oknem szaro- buro. Typowa listopadowa pogoda. Został mi już ostatni tydzień, odliczam dni. Jestem poddenerwowana. Jedyneczko kurtka zakupiona to najważniejsze że zimno nie zagrozi młodemu. Globusiku jak tam? Jesteś już w domu? Marylko gdzie ty się nam straciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna. Wierzę Ci,że się denerwujesz,ale bądź dobrej myśli!!! niedługo będziesz miała to za sobą i będzie coraz lepiej!!! X Paskudna pogoda,a ja przymulona chodzę:-( okropny wiatr... Jak tam PB???jak sobie radzisz?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na Górnym Śląsku pogoda nawet ładna trochę zamglono ale słonko świeci. Nawet ciepło jak na tą porę roku po 12 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Dziewczyny potrzebny mi odpoczynek. Musze wejść na właściwe tory. Wysłałam Wam @ . x Dobrej nocy. xx Gościu Jarku w kujawsko pomorskim pogoda mieszana: słońce , chmury, deszcz i znowu słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie jeszcze szaro. Nic to , witam się z Wami i po staropolsku ...czym chata bogata .... zapraszam na kawę. Tego napoju nie może nam zabraknąć:) x Spałam jak ..kamień. Po kawie zawijam rękawy i do pracy. Syzyfy sięgają do pierwszego piętra. Po 14- tej jadę do szpitala. Nie wiem jak długo będę jeździć ale to nie ma większego znaczenia . Trzeba pracować na dobre zakończenie. x Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. To pospałaś sobie dzisiaj:-) Piję z Tobą kawę i rozmyślam.....Nie forsuj się zbytnio z syzyfami,masz jeszcze ekipę pomocniczą??? Pozdrawiam i dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! x Pijemy razem kawę i rozmyślamy. Mówisz prawdę , pogonię ekipę do pracy ale sama wiesz,że dozór musi być:) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ostatnio z niczym nie jestem na czas, ciągle jakieś coś. Wybaczcie mi że się spóźniam, z niczym nie mogę się wyrobić. Dziś muszę dokumenty skopiować i powysyłać do urzędów. Od jutra mam wdrożyć nową panią w pracy, przychodzi na zastępstwo za mnie. Będzie nawet ze mną w nocy. PB raz jest dobrze raz całkiem zle , radze sobie i to nawet dobrze. Najważniejsze że PB chce żebym jak najszybciej do niej wróciła no i mąż PB tez jest zadowolony ze mnie. Pozdrawiam was wszystkie na mnie już czas , lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka , Witaj Jedyneczko. x Ciut ochłonęłam po całym dniu. W spokoju usiadłam w Wagoniku. Ot tak krótka rozmowa przed snem. x Lunka ja również nie mogę nadążyć , chyba dlatego,że szybko się robi ciemno:) x Jedyneczko Chociaż TY trzymaj fason:D w przeciwnym wypadku zagubimy się:D. U mnie rozdzwoniły się telefony. Też tak miałyście kiedyś ???? ,że jedna rozmowa skończona i zaczyna się druga. x Babki otrzymałam wiadomość od Marylki. Niestety jej laptop dalej zepsuty i nie wiadomo czy będzie się nadawał do naprawy. Smutna wiadomość ale cóż ...samo życie. x Poza tym ...chłopcy radarowcy ... powoli zbierają swoje zabawki:D i zaczynają mówić o powrocie. To też ..samo życie. x Dobrej nocy śpijcie spokojnie i do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Tobie również spokojnej nocki... Luna Tobie też i wszystkim ... Marysiu jesteśmy z Tobą !!! Pozdrawiam i czekamy Twojego powrotu!!! Globusiku mam nadzieję,że polepszyło się..coś napisz.. ciężki dzień za Tobą i ekipa się już zbiera....:-( Może jakieś zadanie specjalne coby przytrzymać ich troszkę... Wiem,nie da się:-( Tak sobie tylko rozmyślam.... Dobranoc!! Będę trzymała ten fason :-) Nie możemy się zgubić!!!Dzisiaj zakupiłam sobie taką wielką latarkę:-) Mój M zawsze mi o niej przypomina!! ???? Trzymajcie się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Chrupiące rogaliki i gorąca kawa czeka na Was,zapraszam. Obudził mnie dzisiaj deszcz..prawdziwa szaruga się rozpoczęła. W planie mam księgowanie faktur:-) Spokojnego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Naparzyłam dużo kawy. Wystarczy dla nas i mojej rodziny. Syn rano pije kawę i do obiadu nic więcej. Nie mogę tego pojąć gonię go żeby zjadł choć ..małe śniadanie....nic z mojej gonitwy:) Po obiedzie wyruszają do domu. Wnuk zrobił mi niespodziankę, wyczyścił wszystkie okna , zawiesił firanki.Powiada,że nie ma dla niego więcej roboty i czas wracać:D W związku z powyższym w domu zapanował wielki chaos. Jestem raczej poukładania i systematyczna dlatego nie bardzo mogę się odnaleźć we własnej chacie. Ale coś za coś!:D Jedyneczko z "B" sytuacja jest lepsza.Nie raz żartobliwie pisałam,że jej drugi zawód to ...zielarstwo... najlepiej gdyby lekarze jej słuchali , a tak się nie da. Pogroziłam jej palcem i nakazałam żeby się stosowała do zaleceń. Jak będzie zobaczymy. Dzisiaj planuję pozostać w domu. x Wyobraź sobie,że na długie wieczory mam przygotowane rozrywki..... szydełkowanie , czytam trzy książki na raz , czeka mnie również nauka haftu krzyżykami. Wnuk się ze mnie śmiej i pyta co z tego będzie skończone?:) x Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
nie ma to jak Twoje rogaliki!!!! dzięki. x U mnie ranek pogodny z przebłyskami słońca. Deszczu wciąż mało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
...popycham list:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Będę przypatrywała się Twojemu szydełkowaniu.Zazdroszczę talentu... Mam tak samo jak Twój syn,rano kawa,oczy coś tam przełkną i tak do obiadu:-( Moja koleżanka też nie może mnie pojąć:-) ona budzi się rano,otwiera oczy i pędzi do lodówki:-) Czasami głód ją budzi :-) X Globusiku,życzę szczęśliwej drogi Twojej ekipie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Jedyneczko! x Dziękuję w imieniu ..ekipy. x Moja droga to żaden talent:D bywa ,że robię i pruję. Jeżeli się wkurzę robutkę rzucam w kąt i czeka na lepsze czasy:) Hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
gość to ja:) przepraszam , gościem nie chcę być!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna. Znowu w pędzie:-( Powodzenia w załatwianiu spraw!!! X Globusiku wiem ,że jesteś bardzo skromna:-) oczami wyobraźni widzę Twoje rękodzieła... Bardzo się ociepliło,wyjrzało słońce,od razu milej na sercu:-) Mam ochotę na kisiel cytrynowy,nie wiem skąd ta zachcianka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Witajcie wieczorkiem. Globusiku cisza w Twoim domku nastała???Pusto,prawda:-( Zrobiłam herbatę z cytrynką,wpadajcie!!! Co u Marysi słychać?? Chodzi do Fr??Jak się czuje po sanatorium?? X Po pracy poszłam na dwu godzinny spacer.Bardzo przyjemnie mi się chodziło,zwerbowałam sąsiadkę,szła co prawda na pocztę,ale nie mogła odmówić mi spaceru w tak ciepły wieczór. X Mamka zadzwoniła do mnie,żebym nie przyjeżdżała po pracy,bo.....czuje się dobrze i ogląda Bonanzę:-) Wraca do formy:-) X Luna,a co u Ciebie?? Mam nadzieję,że już wszystko pozałatwiane przed wyjazdem,teraz tylko pogody ducha i za dużo nie myśleć!!! Pijmy tą herbatkę,bo wystygnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×