Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie .Napijmy się kawy. Dzień zapowiada się .....ganiany. x Jedyneczko! tak nastała cisza..... taka cisza w ciszy...... myśli popędziły za chłopakami. Dojechali szczęśliwie. Przede mną dzień wypełniony. Próbuję zawrócić myśli i skierować je w stronę sklepu ,. szpitala , apteki itd. Ponieważ opustoszała lodówka :) wyskoczę po zakupy. Po obiedzie do szpitala. W między czasie muszę zorganizować leki ,portfelik zrobi się lekki:) Z "B" jest lepiej. Lekarze coś szepcą o powrocie do domu. x Z Marylką rozmawiałam krótko. Tak wróciła do pracy. Bardziej skupiłyśmy się na laptopie . Być może nie będzie możliwe naprawić go. Za jakiś czas zadzwonię do niej. x Jedynko! tak się cieszę,że Mama czuje się OK. Niech tak trwa i trwa i trwa...... x Lunka! Nawarstwiło Ci się wiele spraw , do tego przygotowania do podróży.Nikt nie lubi takiej gonitwy ale niestety siła wyższa. Przynajmniej myślami Ci pomagam. x U mnie zapowiada się ładny jesienny dzień. Drzewa posmutniały , pogubiły liście. x Miłego , dobrego dnia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Ciężko się dzisiaj wstawało,chyba przyzwyczaiłam się do nowego czasu... Masz napięty dzień Globusiku... Ja mam dziś fryzjera,urywam się godzinę przed zamknięciem pracy... Strasznie wieje dzisiaj... Dobrego dnia koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x Powiadasz,że wieje :) u mnie nie. Będzie strzyżenie??? czy coś więcej??? x Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Dziś dla odmiany piję herbatę, jakaś poddenerwowana jestem. Od wczoraj wieczora mam nową pania w pracy. Myslę że zastępstwo będzie dobre. Miła, grzeczna i pilna. Obserwowała moją pracę i nie widzi żadnego problemu. Da sobie radę! Sprawy pozałatwiane, jutro muszę tylko do szpitala jechać, odwiedzić chorego sąsiada. Nie jest dobrze. Prosił mnie o zupę z ryżem. Pogoda, pochmurno i wietrznie, ciepło 15 st. Jedyneczko będziesz miała lekka głowę. Dobrze że z mamą w porządku. Globusiku pozdrów od nas twoją B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka! Wychodzisz na prostą. Wizyty w szpitalu .... ciężkie wizyty... ale i tego w życiu nie da się ominąć:( Dziękuję pozdrowię "B". Teraz ja Ciebie pozdrawiam:) x Jedyneczko! Sprawy popchnięte do przodu. Być może w sobotę "B" wyjdzie do domu. Dla mnie to dużo za wcześnie ale decyzję podejmują lekarze. Po badaniach dają recepty w garść i chory musi sobie radzić:( x Dziewczyny gdyby mi ktoś powiedział,że w dzisiejszych czasach zdarzają się insekty we włosach nie uwierzyłam bym. Niestety jedna z kobiet musiała być ogolona na zero. W sali była dezynfekcja. Taki to niemiły incydent dzisiaj zastałam:( "B" z wrażenia drapie głowę . Podobno czuje swędzenie:) x U mnie dalej pogoda bardzo zmienna ale dość ciepło. Na jutro mam plana..... spokojniej spędzić dzień. x Dobrej nocy i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami wieczorowo w nowej fryzurze:-) Tak mało do radości potrzeba.... Mam miedź na włosach z blond refleksami,tak to w skrócie mogę ująć:-) Pada deszcz.Skwarki skaczą na patelni,szykuję się do pieczenia babki na jutro. Młody się ucieszy,albo przyjedzie najedzony... X Nie pamiętam czy Wam wspominałam,że byłam u P na stancji. W sumie nie planowaliśmy wcześniej tej wizyty...byłam bardzo ciekawa co zastanę w mieszkaniu,w końcu 3 studentów tam mieszka....Byłam pod wrażeniem...Łóżka nienagannie posłane,w zlewie ani jednego widelca,czyściutko wszędzie!! (kurz się nie liczy,od czwartku do niedzieli nikogo tam nie było) Nagrodziłam go dobrym słowem:-D X Globusiku to o czym piszesz:-( Ja też od razu zaczęłam się drapać...mam taki odruch i wyobraźnię...masakra!! Tak wizyty w szpitalu są bardzo przykre,oby jak najmniej ich było!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Za chwilę ugotuje :) się kawa. Zapraszam. Póki co witam się z Wami.Dzień szary i mglisty. Idę na balkonowy spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Gorąca kawa na mnie czeka ,dziękuję Globusiku... U mnie pogoda podobna.. Dzisiaj mam luzik w pracy:-) Tak myślę... Ledę po chleb i rogale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko leć po rogale może się załapie na jednego:) x Jesteś na topie, taki kolor włosów podoba mi się. Podobno włosy i buty dodają kobiecie szyku.Jesteś więc szykowna. Szykuje Ci się dzień wolniejszy. Również planuję zostać w domu przygotować i zająć się garkuchnią. Będzie zupa szczawiowa i udziec z indyka. Babka również mi zapachniała. Jedynko niech się wstydzą dziewczyny / oczywiście nie wszystkie/ i uczą porządku od chłopaków. Studenci się dobrali to bardzo ważne.Czy wcześniej się znali??? i wiedzieli coś o sobie??? Oj u moich wnuków z tymi sprawami bywa różnie:) x Lunka kiedy wyjeżdżasz?? tyle co pamiętam to w niedzielę???czy tak?? x Babki bardzo szybko zaakceptowałam zmianę czasu. Wstaje mi się dość niechętnie. Poranny rozruch również trwa dość długo. Nawet myśl o prasowaniu / przecież KOCHAM:) tę robotę/ nie mobilizuje mnie. Teraz kończę , pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Zaczynam od pogody, typowa jesienna. Deszcz za oknem. Nic, kawa poprawi mi humor i nastawienie do dnia dzisiejszego. Lecę przyszykować rzeczy dla chorego sąsiada i ugotowaną zupę. Niech mu wyjdzie na zdrowie. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę. Marylko brakuje nam ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna,hej Globusiku. Rogale zakupione,zawsze pamiętam o Was:-) X Globusiku,chłopaki uczyli się razem w LO.Jeden z nich imiennik mojego starszego S uczył się również z młodym w podstawówce. To jest jego mieszkanie,rodzice mu kupili.... Zebrał sobie ekipę jeszcze w liceum:-) Każdy studiuje na innym kierunku: Architektura Budowa Maszyn Elektrotechnika X Luneczka Twój pan sąsiad teraz zostanie zupełnie sam...:-( Pracujesz jeszcze dzisiaj?? Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Hurra , mam naprawiony komputer. Tylko 70 zł. idzie wytrzymać. Brakowało mi Was:) Jutro z rana wpadam na kawę do Stacyjkowa. Poczytam co u Was. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu witaj:-) Nam też Ciebie brakowało!!! Dobrze,że już jesteś!!! Złośliwość rzeczy martwych,bywa....Dobrze,że dało się naprawić. Zasypałabym Ciebie teraz pytaniami "typu" jak się czujesz po sanatorium???Może już o nim zapomniałaś wpadając w wir życia codziennego:-) U mnie jesiennie,tak jak u wszystkich.Schodzę do pracy,ciemno,wychodzę to samo.Jak mówi Globus najciemniejszy miesiąc w roku..... Przeturlamy się jakoś do wiosny:-) X Przyjechał mój student,nakarmiony i zadowolony ,pogadał z nami chwilkę i pognał do kolegów studentów:-)Akurat wszyscy się zjechali,bo weekend długi..... Starszy pojechał w daleką drogę ,taka wymiana:-) X Częstujcie się herbatką i ciepłą jeszcze szarlotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O JEJ co za niespodzianka:) x Marylko właśnie chciałam pisać ,że ostatnia wiadomość od Ciebie to,że czekasz na laptopa. A Ty już jutro będziesz piła z nami kawę. Ale fajnie. x Jednak byłam dzisiaj u "B" jutro będzie już w domu. Od wtorku rehabilitacja. x Kumpelki dzisiaj to wszystko. Marzę o łóżku. x Do zobaczenia rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) i Nurku:-) Dosiadam się do kawy. Leje!!! Planuję wyjść po rogale,ale widzę,że parasol nie leży na swoim miejscu:-( i nawet wiem kto mi go podciągnął.... Kaptur mi wystarczy...To narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x Oj co za pogoda!!!! wieje i pada.Listopad...brrrr... okropny miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Przepraszam was, nie było mnie dzisiaj na porannej kawie. Zwariowany dzień, nic najważniejsze że wszystko spakowane i gotowe do podróży. Jutro jak wrócę z pracy wyjeżdżamy. Napisze do was @. Pozdrawiam i trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Lunka! Szczęśliwej podróży. Wracaj z pomyślnymi wiadomościami. x Witajcie! Na rozpoczęcie niedzieli proponuję kawę. x Na św. Marcina najlepsza gęsina. Może uda mi się posmakować:) x Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Globus cieszysz się z powrotu p.B do domu. Będzie dobrze. Pacjentka w domu szybciej wyzdrowieje.Pozdrowienia dla Niej. Jedynko pewnie dzieci zakosiły Ci parasol:) Jak się czuje po sanatorium? Już zapomniałam, że byłam! Troski dnia codziennego, praca, nawet na basen z siostrą nie starczyło czasu. Luna bezpiecznej podróży. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Pogoda mrożna, trochę słonka. No i święto :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko. Pozwoliłam sobie na lenistwo i spóźniłam się na kawę. x Marysiu jeszcze tylko 50 dni i znowu święta. x U mnie tez pochmurno i chłodniej. x Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie:-) Jestem z poranną kawą zapraszam kto ma ochotę. Dwa wolne dni za mną,ale się wylegiwałam:-) Dobrze,że już koniec tego wolnego bo noki mnie bolą. Pozdrawiam Was koleżanki jak się rozkręcę To zajrzę do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. Rozkręcajmy się obie przy kawie. Wydłużone weekendy za nami. Lenistwo też:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. W wolne dni budziłam się o 6 z rana,a dzisiaj ....po prostu masakra!! Ledwo z łóżka wstałam i to na głośną komendę:-) (telefon firmowy) X Ładny dzień się zapowiada.. Co w planach??? Jak się czuje B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko rozkręcanie idzie mi dość ciężko. Z pogoda podobnie może być przyjemny dzień. x "B " już w przychodni. Zaczyna się rehabilitacja. Czegoś więcej dowiem się później. Ogólnie samopoczucie ma dość dobre. x Wyobraź sobie,że zbieram się do wyjścia. Zmusza mnie Pusio. Krzyczy,że mam iść po sucha karmę:) x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! ja rozkręciłam się na dobre:) a Ty???? Byłam z "B" w przychodni. Ona i ja sądziłyśmy,że rehabilitacja zacznie się już dzisiaj. Otóż nie!! dzisiaj została wpisana do ... kajetu rehabilitantki.... ta z kolei zadzwoni kiedy będzie miała wolną godzinę dla niej :). Trudno to wszystko pojąć. x Poza tm dzień był zupełnie przyzwoity. Noce są dość ciepłe więc na bazarku były grzyby. Różniste : kurki , prawd****i i gąski. Nie poczułam smaku i chęci jedzenia więc nie kupiłam. x Marylko! Podobno zapomniałaś:),że byłaś w sanatorium! to znaczy,że czujesz się OK bo wszystko zostało wyleczone:) x Lunka Myślę,że dotarliście do celu. Trzymam kciuki i powodzenia życzę. x Hej wszystkim i do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Pogoda dzisiaj była ładna, ale w pracy ciężki dzień. Fr. chory, kaszel, nie chciał puścić mamy do pracy, potem najchętniej na rękach u mnie. Bałam się o mój kręgosłup, ale choremu dziecku nie przetłumaczysz, że dużo waży:) X Globus trzeba było kupić grzybki dla mnie:) W tym roku niestety nie widziałam grzybów na oczy. Nie jestem zdziwiona terminem rehabilitacji pani B. U nas nie ma zapisów do końca roku... X Jedynko zawsze człowiek się budzi w dni wolne sam bez budzika. Mam nadzieję ,że potem się rozkręciłaś. X Luna napisz czy dojechałaś szczęśliwie? X Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×