Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku,Tobie również dobrej nocki!!! Marysiu Ty też śpij spokojnie!! i długo:-) X Robotę w kuchni mam,martwię się też o M w podróży w te wiatry:-( i to z wielkim obciążeniem!! Lepię jeszcze:-) Te pierogi,żeby wszyscy byli syci i zadowoleni!!! Jutro studencik przyjeżdża....jaki on biedny i przeuczony:-D Kolokwium jedno za drugim..no cóż??? Każdy ma swoje:-) Tęsknię za nim i cieszę się,że jutro już będzie!!! Dobranoc. Luna,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Oj jak wieje, aż strach słuchać. Pownosiłam wszystko z balkonu i ogrodu do domu. X Globus myślę , że Twoim krzewom nic nie będzie. Masz duże donice to nie spadną. X Jedynko ile zrobiłaś pierogów? Dla nas starczy? :) X Dobrej nocy dziewczyny. A spać niestety będę krótko. W piątki wstaję 5.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec pracy:-) Marysiu 150 jak na razie pierogów i 50 uszek,to ci dopiero robota:-) Starczy dla wszystkich:-) To jeszcze nie koniec!! Co roku obdzielam przyjaciół :-)(towar wymienny :-)) Wieje okrutnie:-( U mnie na balkonie nic nie ma ,ale u sąsiadki coś śmiga :-( Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry, co za niespodzianka ...dzisiaj kawa od Mikołaja!!! Nie zawiódł i dotarł:) x Jestem po nieprzespanej nocy. Ksawery wieje mocno. Jeden z Mikołajów zaklinował się w kominie łomot był nie do zniesienia:D Światło raz było raz nie. A jak u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Mikołaju nie zawiodłeś,kawa pyszna X Globusiku,przez te nocne łomoty ,zaspałam:-( Jeszcze oczekiwałam powrotu M.Dotarł szczęśliwie.Dmuchało tak straszliwie,że samochód nie dał rady jechać(bus+laweta+6motorów) do tego śnieżyca!! Nadal wieje,ale już nie tak jak wczoraj.Zimę nam przywieje:-) To narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak dobrze,że nie muszę wychodzić z domu. Ranek wygląda groźnie. Czarne ołowiane chmury wiszą prawie nad głową. Wieje bardzo mocno.Dopiero teraz widać,że pocukrzyło troszkę śniegiem. x Marylko! Pewnie jesteś już w pracy.Droga nie była łatwa? x Jedyneczko w domu w ciepełku dobrze się robi pierożki:) zamrażarka przyjmie każdą ilość a od przybytku głowa nie boli. x Lunka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko M trafił ...w paszcze lwa. Na północy wieje najbardziej. Na szczęście wszystko OK możesz odetchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Globusiku.Czytam teraz wiadomości,u nas była tylko jedna interwencja.Najgorzej zachodniopomorskie ucierpiało:-( A ja wyjść załatwić ważną sprawę,wyciągam czapkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Mikołaja w mieście:-) Nie ma dziś lekko:-( Aktualnie jest śnieżyca!! Koleżanki robię herbatkę rozgrzewającą z imbirem.Zapraszam. Globusiku,a Twój Mikołaj wypadł już z tego komina:-)czy dalej tam przebiera nóżkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Pomogłam Mikołajowi , wylazł z komina i poszedł do wnuków "B". U mnie powiało grozą .W granicach godziny 14tej przeszła burza śnieżna z baaardzo silnym wiatrem. Na szczęście trwała krótko. Dzieci również zawiało. Szkoleniowy statek wnuka stoi w porcie , przycumowany jest 18 cumami. To nie przelewki. Oby noc była spokojna. x Marylko! jak dotarłaś do domu??? u Ciebie podobno jeszcze bardziej wiej*****abki nie chcę biadolić ale samopoczucie mam nie najlepsze. Jestem na zwolnionych obrotach:) Nic aby do rana może będzie lepiej. x Miłego wieczoru Paniuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zupełnie nie rozumiem cenzury!!! napisałam ... jeszcze bardziej wiej****abki nie chcę itd. x co jest w tym złego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ha ha ha pozostało tylko się smiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Nic to,na cenzurowanym,czy też nie:-) Dobrze,że Mikołajowi udało się wyjść z komina:-) X M pojechał po studencika,czekam na nich....Pojechał na stancję do młodego,żeby odpowietrzyć im koloryfery,chyba już zmarzli,skoro prosił o pomoc.... Mówisz o cumowaniu statku wnuka...tam się musi dziać:-( Marysiu,no właśnie u Ciebie też się chyba dzieje:-( Przesyłam ciepełko i światłość z mojego domku. Globusiku Tobie zdrowia!!! Trzymajcie się babki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w zimową sobotę. Zapraszam na gorący napój , kawa gotowa. x Noc była spokojniejsza i o dziwo jestem wyspana. Wiatr wieje ale na moje oko jest mniejszy. Huragan narobił wiele szkód. Smutne to wszystko:( x Pozdrawiam spokojnej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witaj Globusiku. Chętnie pokrzepię się kawą.Jestem już po odśnieżaniu,spadło do kolan śniegu:-) Co z tego?? Śnieg jest mokry i ciężki,ale ...posesję należy odśnieżyć. Wczoraj padłam o 20-stej.Szybko się wyspałam i wstałam bladym świtem. Teraz poczytam co się na Świecie dzieje. Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Zenek zapracowany:) bidak nie daje rady , u mnie chodniki nie odśnieżone. Twoi chłopcy dojechali bez przeszkód??? Na świecie dzieje się dużo złego:( x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Napadało dużo śniegu, wiatr już spokojniejszy. Mikołaj dotarł, u Franka zostawił mi dużą czekoladę:) X Jedynko masz już wszystkich w domku? X Globus miłej soboty. X Lunka pozdrawiam. X Mam za chwilę gościa. Przychodzi moja ulubiona bratowa na kawę. X Pa dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Marysiu mam w domu wszystkich + dwie koleżanki:-) W sumie cały dzień spędziłam w kuchni.Pogoda nie zachęca do wyjścia z domu,śnieżyca i zawieje.... Daliśmy na dzisiaj już sobie spokój z odśnieżaniem,chłopaki nie nadążali,a i ja rano załapałam się do łopaty:-) No cóż,może w końcu Ksawery odejdzie sobie na inną planetę!!! Co i rusz gaśnie światło.... Globusiku,co u Twoich chłopaków??Wszystko ok?? Marylko miłego wieczoru.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Każdej z was przesyłam całuska za to że mnie wspierałyście i byłyście ze mną myślami. W wolnej chwili napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna,znaczy się,Ty już po wszystkim???? Bardzo się cieszę,że napisałaś,a teraz mam niedosyt wiadomości....:-)Wracaj szybko do zdrowia i do nas!!!❤️ X Zapraszam na popołudniową kawkę:-) Globusiku,zawiało Ciebie??? Gdzie jesteś?? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Ranna kawę przespałyśmy. Nic to pijemy popołudniową. xx Lunka❤️ dla Ciebie bardzo mnie ucieszyłaś ,że jesteś. Chwytaj zdrowie całymi garściami. Najważniejsze,że jest dobrze👄 x Jedyneczko hej kochanie:) nie nie zawiało:) ale jest bardzo ślisko. Pogoda nagoniła nas do domów. Też dobrze!!! pracowałam razem z pralką. x Marylko pozdrawiam. x Resztę dnia spędzę na sjeście:) x Spokojnego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rokokowa Panienko dużo miejsca jest na tej ziemi! dojrzałe... nic co ludzkie nie jest nam obce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku.Raźniej się zrobiło prawda:-) Ja pichcę w międzyczasie,kurczaczki i ziemniaki w piekarniku.. Barszczyk z uszkami:-) Zapraszam.... Dzień bardzo pogodny i słoneczny,byłam z mamką na krótkim spacerku,śniegu wczoraj jeszcze dosypało,prawdziwa zima:-) Lecę do kuchni,jeszcze surówkę z rzodkiewki soplowej planuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko masz rację, Lunka jest z nami. Wierze,że czuje się zupełnie dobrze. x ja pędzę również :) będę piec jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na powitanie kawa dla Lunki blondi:)Dzień dobry. x Do zobaczenia po południu. Wybywam , gdzie???? tam gdzie poniosa mnie oczy:) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Kawa z wami to jest to i nie zapomniałyście o blondi. Jedyneczko tak do końca nie jest po wszystkim, można powiedzieć że, dopiero wszystko przede mną. Badania przeszłam, sama nie wiem ile. Najgorsze było czekanie na wyniki. Zostałam przekazana w ręce P. Profesora. Napiszę @. Pozdrawiam was moje kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Wreszcie możemy razem napić się kawy:-) Jesteś w Polsce?? Tak czy siak to już jesteś z górki,zdiagnozowana!!! Co tam u wnusia?? Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×