Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Deszczowy i śliski, tym bardziej doceniam kawę z Wami. Cześć Lunka. Cieszę się, że jesteś już z nami. I w lepszym nastroju witam tydzień. Wczoraj piekłam kruche ciastka już na święta. Byłam na zakupach , prezenty dla wnuków i wnuczki. Czas do pracy, miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Ciemno już.. Globusiku masz jeszcze te jabłka pieczone?? Podjadam sobie suszone:-) X Marysiu przez Ciebie będę dzisiaj piekła pierniczki:-) Mam 3 przepisy...owsiane też będą.. Jak dobrze,że zaraz zamykam...To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ciasto na ciasteczka korzenne chłodzi się. Ale będzie zapach w domu:-) X Dzisiaj koleżanka mojego starszego S miała rozmowę o pracę,za tydzień odpowiedź.Trzymam za nią kciuki!!! X Co tam u Was?? U mnie rano odwilż,a potem ścięło,ślizgawica. Przed wejściem powiesiłam trzy informacje o śliskich schodach,chociaż starałam się jak mogłam,żeby takie nie były:-( Przy zakupie płytek była informacją,że antypoślizgowe:-) Nie wierzę w anty:-D X Pozdrawiam Was!! idę do wypieków. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kochane Kumpelki! uffff co za dzień . Oczy nosiły mnie tu i tam , zmęczyły się one i ja tyż. Bardzo się cieszę,że jesteście w dobrych nastrojach. Teraz dopiero przeczytam co napisałyście. x Pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze co s na dobry humor:) x Syn przywiózł ojca do szpitala.Na izbie przyjęć go wypytują: -Kapcie ma? -Ma -Szlafrok ma? -Ma -Pościel ma? -Ma -Materac ma? -Ma -=Doskonale.A kim jest ten gość w białym kitlu,który stoi obok pana ojca? -Lekarza też własnego przywieźliśmy - a nuż u was nie ma.... x Dobrej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuje Jedyneczko, witaj. Potrzebuje kawy i krótkiej rozmowy:) x u mnie -2st.W okół szron. x Pierniczki oprócz tego,że są bardzo dobre przypominają mi choinkę kiedy była ...słodka. Wisiały na niej cukierki , jabłka i koniecznie pierniczki.To były czasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. U mnie wisiały cukierki soplowe:-) Pierniczków nikt nie robił,to ja wprowadziłam ten zwyczaj:-) Chociaż przyznaję,że od paru lat już ich nie piekłam,teraz Marylka mnie zachęciła:-) Jestem po krótkim spacerze.Do sklepu i z powrotem.Piękny dzień!! Bezwietrzny,mroźny i słoneczny. Co tam Globusiku? masz już plana,na dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko! x Oprócz pierniczków mam piekła ciastka wykrawane foremkami. Najwięcej było serduszek. Bywało ,że przy przeciąganiu nitki rozkruszały się:D. Cukierki soplowe też wisiały. Ty już po spacerze , a ja się wybieram zrobić opłaty i zamówić jakiś kawałek świeżego mięsa. Dzisiaj chce opłacić rachunki w razie bym zaszalała to nie wyłączą światła:D Do zobaczenia mam nadzieje jeszcze dzisiaj. x Marylko , Lunka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny zapraszam na herbatkę owocową. Jak nie przepadam za owocowymi to ta jest wyjątkowo smaczna:) x Stalo sie , rachunki opłacone. Energia, internet , TV bedzie no przynajmniej przez miesiąc . Dzień pochmurny i zimny przygonił mnie do domu. x Popołudniowe pozdrowienia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Globusiku,czyli możesz spać spokojnie po opłatach,a i portfel lżejszy:-) Same korzyści:-) X Mój dzisiejszy dzień do chrzanu:-( Zachciało mi się swojskiego.Zakupiłam korzenie,buraczki i zabrałam się za tarcie:-) Żeby usprawnić robotę i żeby było bez płaczu wymyśliłam sobie,że zetrę go mechanicznie czyli w takim robocie kuchennym z tareczką do ziemniaków. Muszę przyznać,że maszyna zdała egzamin,chrzan przetarty na puree,ale bez płaczu i tak się nie obeszło:-( Nie pomogła maseczka chroniąca na twarz,ani okularki gogle:-) Oczy i tak się naświetliły:-( 4 słoiczki wyszły,ale nigdy więcej!!!!!!! Ot takie moje wariacje przedświąteczne. Pozdrawiam Was i dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko nic,że popłakałaś sobie:) Chrzan będzie smaczny. Kupuję różne i żaden nie dorówna swojskiemu. Teraz już nie płacz:D zrób okłady na oczy z herbaty.Jutro nie będzie znaku. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny. Globusik ale się uśmiałam z tego kawału. Przeczytałam od razu synowi, stał koło mnie:) Cieszę się , Jedynko, że namówiłam Cię na ciastka. Oczywiście niechcący:D Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Jestem z kawą,zapraszam. Globusiku,dzięki za radę,okłady z herbaty pomogły. Już zapomniałam o całej chrzanowej sprawie:-) Marysiu u Ciebie wszystko ok?? Jak tam przygotowania do świąt??? Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko! No widzisz po płaczu ani znaku:) a chrzan jest. Za kawę dziękuję. Ponieważ jestem na NIE :) może czarnula coś pomoże. Za oknem ciemno i mglisto. Czy możecie mnie oświecić od kiedy zaczyna się dzień. U mnie są tylko noce. x Czeka mnie wyjście , musi nastąpić mobilizacja. Zbuntowały się moje nogi nie chcą mnie nosić. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Ta ciemność jeszcze trochę potrwa:-( Jeszcze trochę pod górkę... U mnie wczoraj utrzymywał się mróz przez cały dzień,dzisiaj ma być na plusie.. Zrobię sobie dzisiaj dzień lenia,a co mi tam:-) X Globusiku wydaj stanowczy rozkaz nogom i poniosą Cię tam gdzie zechcesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. U nas pochmurno, ale na plusie. Ze swietami jestem jeszcze daleko. zawiesiłam ozdoby w domu i sprzątam pomalutku każdy kąt. Wypijam kawę i zawijam rękawy i do Syzyfów. Jutro dostaniemy nowy wypoczynek, taki wspólny prezent pod choinkę sobie zrobiliśmy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Fajny prezent sobie wybraliście:-) Mam w planie zacząć sprzątanie od soboty.Generalne ma się rozumieć. Zaczyna padać...znowu będzie lodowisko:-( Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie nocą:D x Jedyneczko prawda jeszcze pod górkę z tą ciemnicą. U mnie temperatura 6 st. na tę porę roku jak dla mnie jest za ciepło. Wychodzę ze sklepu przeważnie spocona mimo,że rozpinam wierzchnie nakrycie. Wiesz co ,nogom nie ustąpiłam i ja zabrałam je na spacer:D U Ciebie wszystko idzie zgodnie z planem .Co można wcześniej przygotować na czas świąt ...przygotowałaś. Następnie uskutecznisz sprzątanie. No i na sam koniec ...pieczyste:D x Lunka Pezencik:) świąteczny fajny. Czy rezygnujesz ze swojego fotela i przeniesiesz się na nówkę:) Pozdrawiam Cię , nie szalej ze sprzątaniem ..... kąty zostaw na wiosnę. x Marylko Kawał ...to realia naszego życia:) x Spokojnej nocy wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Prawdę mówisz Globusiku ten kawał, niestety.....Bez znajomości i "pleców" ani rusz,nic się nie zmieniło. U mnie mży,pada,jutro po śniegu pewnie nic nie zostanie. W sklepach mam to samo:-( Moje ciasteczka korzenne rozeszły się:-) Obdarowałam parę osób nic to, będą następne:-) Mam już pomysł jakie:-) Spokojnej nocki koleżanki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Wyratowałaś mnie z opresji. Zrobioną kawę niechcący wylałam , a to wszystko dlatego ,że tak ciemno:) została tylko blondi , dla Lunki. Za kawusię jeszcze raz dziękuję. x Robię pamiętnik co mam kupić i odwiedzę bazarek. x Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Napisałam do Was wcześniej kilka liścików,ale tylko jeden wysłany:-( Nie wpuszczają mnie dzisiaj do wagoniku. Dobrego dnia!!! Luna jak się czujesz?? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej co za konduktor służbista:) mnie też cofnął podobno bulet miałam w odwrotnym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mam za sobą ciężką noc. Za blondi serdecznie dziękuję, potrzebuję w dużych ilościach. Szaro i buro u nas, typowa jesienna pogoda. Prawie depresyjnie. Dziś wychodzę na spacer z sąsiadką, bierzemy psy i w długą. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna,to ja postawię Ci drugi kubeczek blondi:-) Na spacerze dotlenisz się. U mnie pochmurnie i siąpi deszcz. Uporałam się z dokumentami,myślę sobie,myślę i wymyśliłam,że ... oświecę mój domek,a przynajmniej wejście. Lampki już przygotowane,idę!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko kreatywna z ciebie kobietka. Ja jeszcze do końca nie zawiesiłam ozdóbek , ale lampki już są rozwieszone. Globusiku czy zakup na bazarku się udał? Słońce wyszło. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka , witaj Jedyneczko! x A więc macie już wystrój świąteczny. Lubie lampki kolorowe ale bron panie ...migające:) można dostać oczopląsu!!! U mnie ozdobione jest lustro w przedpokoju i drzwi wejściowe. Wszystkim wchodzącym przypomina się ...OOOOO Matko święta tuż tuż!!! x Lunka Nie poszalałam na bazarku. Chciałam towarzyszyć "B" w drodze na rehabilitację. Ćwiczy dziewczyna 2 godziny. Ja w tym czasie podobno mam odpoczywać. Siedzę więc pod drzwiami iiii powiedzmy ,że ...odpoczywam. Po powrocie do domu znowu odpoczywam bo już noc i nic mi się nie chce. Ale sobie po odpoczywam !!!:D x Marysiu! Jak u Ciebie ???:) od kiedy będziesz miała ferie. x Miluśkiego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Czytam , że już sprzątacie i stroicie dom. A mnie od wczoraj boli krzyż, nic takiego nie robiłam.. ale Fr. waży 14 kg, to chyba za dużo dla mnie. Powiesiłam na drzwiach wianek adwentowy, okna umyję może w sobotę. Jak mi syn pomoże a jak nie to nie umyję. Świat się nie zawali.:) Luna ostrożnie z porządkami. Nowy komplet wypoczynkowy , fajna rzecz ! Odnowi pokój. Jedynko jakie ciastka będziesz teraz piekła? Globus jakie plany na święta? Jedziesz do dzieci? Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×