Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość gość
spać nie mogę,chyba już nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko czekam na rogale :) x Potrzebuję antałek kawy i przydałby się dźwig żeby mnie postawił na nogi. Aaaa i jeszcze jakiś suplement diety na trzeźwe myśli. Przecież wczoraj nie balowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest okropnie zimno!!! Mroźny wiatr brrrr. Rogali jeszcze nie dowieźli,ale mam chałkę:-) X Lampki wiszą,a co do ciasteczek Marysiu,to piekłam jeszcze orzechowe,owsiane,korzenne z miodem. Jeśli chodzi o okna zostawię je w spokoju niech czekają do wiosny,czego i Twoim oknom życzę:-) Nie warto dziewczyny się forsować,szkoda zdrowia!! X Globusiku co planujesz??Oby nie tą samą formę odpoczynku co wczoraj:-) Luna,jak minęła nocka?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko rozpieszczasz nas, rogale, może z makiem też przyniesiesz uwielbiam. Marylko Fr swoją wagę ma a to widać nie służy twojemu krzyżowi. Ja również zastanawiam się nad myciem okien , jeśli nie umyjemy, tak jak piszesz, świat się nie zawali.Mnie czeka jeszcze zamiatanie ulicy, to muszę zrobić! Globusiku wytrwałości B życzę, tobie odpoczynek się przyda. Dzis mały przymrozek -2 , auta białe. Z szykuje się do pracy, musi się ciepło ubrać. Pozdrawiamy i miłego dnia wam życzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. U mnie mrozu niet ale zimny wiatr. Was również pozdrawiam. Okna zostawiam w spokoju , a one mnie:) jeszcze coś przez nie widzę. x Marylko! daj ...pokój :D ogród przez okna widzisz, a reszta??? lepiej nie widzieć:) x Jedyneczko po wczorajszym odpoczynku :) dzisiaj muszę odpocząć:) x Miłego dnia wszystkim hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem. Jak Wam minął 13 w piątek?? U mnie dzień jeszcze nie zakończony,czekam na studencika. Starszy był w delegacji na Litwie,wrócił już cały i szczęśliwie i w skowronkach:-) X Zmarnowałam dzisiaj potrawę:-( Chciałam wypróbować paszteciki z gotowym podkładem z ciasta francuskiego,zostało mi mięso mielone z wczoraj,nie pomyślałam i nadziałam surowym mięsem...Są jeszcze w piekarniku,ale myślę,że klapa,mięso na pewno jest surowe... Zdarza się:-) Co tam u Was koleżanki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Dzień był deszczowy i ponury. Wstałam o 6 tej niewyspana. Ale jest okej. Moje ciastka , połowa już zjedzona. Teraz lepiej smakują :D Dziewczyny miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie.Dotarłam do wagonika po omacku. Mgła,nic nie widać.Na termometrze -4. Marysiu,musisz dorobić ciasteczka:-) Masz rację,teraz są najsmaczniejsze.W święta zajadamy się pierogami np.:-) X Globusiku jak Ci się spało?? Luna co planujesz?? Pozdrawiam Was. Ps. Paszteciki jednak upiekły się tak jak trzeba,ale nie polecam ciasta francuskiego,bardzo tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko . Podobnie u mnie , mgła , szarość i ciemnota. Mam uczucie,że wokół jest brudno. Temperatura +3. Wczoraj zacięłam się na obejrzenie filmu .Odganiałam sen. Efekt jest taki ,że z filmu nie wiem nic i snu za mało:). Teraz nieśmiało zaczynam planować sobotę. Jednego plana zrealizuję na 100%. Będę w domu. W taka pogodę najlepiej popatrzeć przez okno. Bardzo cicha dzisiejsza sobota. Po tygodniu bieganiny ludziska śpią. x Wiesz Jedyneczko ciasto francuskie lubię jak jestem bardzo głodna. Wystarczy zjeść kawałek i głód mija:) rzeczywiście jest bardzo tłuste. Paszteciki smaczne próbowałam:) x Lunka , Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
CHOINKA Współczesna choinka, przybrana świeczkami i innymi ozdobami pojawiła się najwcześniej na ziemiach niemieckich. Jej ojczyzną była najprawdopodobniej Alzacja. Tam właśnie zwyczaj polegający na wnoszeniu do domu wiecznie zielonej gałęzi i wieszaniu jej przy suficie został zastąpiony w XV lub XVI wieku stojącym drzewkiem wigilijnym. Zwyczaj przystrajania drzewka wigilijnego rozpowszechnił się zapewne na przełomie XVIII i XIX wieku. Wieczne zielone drzewko jest symbolem nadziei, długowieczności a także czarodziejskiej mocy przed złem. Ozdoby choinkowe też mają swoje znaczenie. Gwiazdka - przypomina gwiazdę Betlejemską i jest symbolem narodzenia i czystości. Lampki albo świece - przypominają o przyjściu na świat Światłości czyli Jezusa. Są też symbolem ogniska domowego. Łańcuch symbolizuje węża - kusiciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Nie szukaj zaraz wpadnę do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzis mam w planie okna, nie wiem czy coś z tego będzie bo za oknem deszcz. Dziwna pogoda bo wczoraj wieczorem był mróz. Nasz wypoczynek prezentuje się ładnie, myslę tylko nad przemeblowaniem. Trochę nie ustawny mam salon i trzeba pokombinować. Jutro będę planować świąteczne menu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka x U mnie w nocy lało. Dzisiaj mżawka. Przestawianie mebli to mój żywioł. W jakim kolorze jest komplet??? Myślę ,że sama nie będziesz jeździć:) na meblach. Pozdrawiam hej. x Jedyneczko no wodzisz jak fajnie .Ja pojadłam mandarynek , a Ty załatwiłaś co trza:) Miłej soboty Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stawiam popołudniową kawę, zapraszam. Globusiku Z choć nie lubi to pomoże mi poprzestawiać meble. Kolor wypoczynku to ekru. Lubię jasne kolory.W pielęgnacji też łatwe bo to skóra , stary wypoczynek miałam biały i ciągle musiałam czyścić tapicerkę. Na dziś prawie plan wykonany, zostały zakupy, w lodówce tylko światło. Okna umyłam 3, ciąg dalszy w następnym tyg. Lodówkę umyłam. Schody na piętro i do piwnicy umyłam. Łazienkę wyszorowałam. Podłogi umyte. Starczy mi na dziś. Obiadu nie gotowałam, poczekam aż Z z pracy przyjedzie. Miłego popołudnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Lunka x wypoczynek musi być piękny!!!! Dziewczyno skąd czerpiesz siły???? wiem ,że młodość ma swoje prawa!!ale???????????? Mnie usiadł na kark kolega ..leniuszek.... nie mogę się go pozbyć:) a ponieważ jest mi z nim miło nie złoszczę się:) i tak sobie trwamy. x Do maksimum wykorzystuję SPA. No najpierw ogarnęłam i powymiatałam z kątów. Teraz mam farbę na włosach i popijam zrobiona przez Ciebie herbatkę. x Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za oknem ciemno, w domu ciemno.. Wczoraj umyłam 3okna : w kuchni i pokoju kominkowym. Tam gdzie będą goście w święta. Z resztą okien daję sobie spokój. Luna a Ty miałaś się oszczędzać. Komplet piękny :) Globus dzięki za przypomnienie tradycji choinkowej. Jedynko też poczęstowałam się mandarynką:) Miłej niedzieli i słonka życzę nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Marylko. Święta już Ci zaglądają do okien:) oknom nie odpuściłaś:) Miłej spokojnej i słonecznej niedzieli również Ci życzę. U mnie ze słońcem kiepsko. x Dla wszystkich dziewczyn niedzieli z uśmiechem życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DLACZEGO JEST ŚWIĘTO BOŻEGO NARODZENIA? ks. Jan Twardowski xxxxxxxxx Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia? xxxxxxxxx Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie? xxxxxxxx Dlaczego śpiewamy kolędy? xxxxxxxxxxx Dlatego, żeby się nauczyć miłości do Pana Jezusa. xxxxxxxxxxxxxx Dlatego, żeby podawać sobie ręce. xxxxxxxxxxxxxxxx Dlatego, żeby uśmiechać się do siebie. xxxxxxxxxx Dlatego, żeby sobie przebaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus tego wiersza ks.Twardowskiego nie znałam. Jest piękny:) Dziękuję. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Pada deszcz.Dzisiaj rano w telewizji pan powiedział ,że dzień jest już dłuższy o jedną minutę. Coś mu się chyba przewidziało:-) X Sobotę i niedzielę miałam bardzo pracowitą. Zaplanowaną robotę wykonałam:-) Zaczynamy nowy tydzień.Dobrego nam wszystkim.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko:) x ten ..facio...pomylił się w liczeniu:) Babki zmobilizowane poniedziałkiem zaczynamy .... pracować , planować itd. x Za kawkę dziękuję i mówię do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś byłam w pracy 9 godzin. Nawet świeciło słońce. Zrobiłam szybko mielone klopsy ale jeść mi się nie chce. Poszłabym spać;) Sks jak mówi Globus! Na razie dziewczyny, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Marylko! Ty nie pisz ,że czujesz ...SKS ..... :) dotyczyć to może tylko mnie!!!!!!!!!!! Masz wysprzątane , ciacha upieczone , możesz po południu odpoczywać:) x Tydzień zaczęłam na tyle szybko ,że nie zdążyłam wypić kawy popołudniowej. Dużo czasu spędziłam na poczcie. Dziewczyny wysłałam paczkę pewnej rodzinie. Znam sytuację , wiem ,że poważnie rozchorował się tata dwóch dziewczynek. Ich dzielna mama robi co może aby wiązać koniec z końcem. Kupiłam im ciepłe czapeczki , getry , słodycze i wysłałam. Jeśli dziewczynki się uśmiechną , ja uśmiechnę się do nich z całego serca. Wszyscy znamy się tylko ze zdjęcia. x Lunka gdzie się zapodziałaś????? x Miłego wieczoru i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku piękny gest❤️ dzieciaki ucieszą się.... Ja też spędziłam wczoraj "trochę" czasu na poczcie.4 okienka,a 2 tylko czynne,kolejka.....wyszłam cała mokra i zła. X Zapraszam na kawę:-)Pierniczki... Luna wczorajsza blondi wystygła,zalewam nową. Marysiu klopsy nie zmarnują się:-)Wpadnę na degustację:-) Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×