Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam Ostatecznie nie pojechałam z córką na egzamin bo...dopadła mnie grypa żołądkowo-jelitowa:( Ale narzeczony córki mnie wyręczył i córka właśnie mi napisała,że zdała:D Lunka,przybij-tkę,bo mi też głowa pęka... Jedyneczko,no pewnie,że Justynka jest wielka! Sama na własnej doopie doświadczyłam ile pracy i wysiłku potrzeba aby zdobyć złoty medal;) Gratulacje dla Justyny❤️ Globusiku,jak to dobrze,że to łzy szczęścia:) Maria,Solka...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Jeden... przenioslas mnie ponad 10 lat wstecz. Najbardziej kolorowy zwiazek mojego zycia z niejakim J. - angielskim gitarzysta, no i te piosenki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Oglądałam wręczanie medali. Łza się w oku kręci.Brawa dla Justyny. Jedynko dzięki za piosenkę. Bardzo ją lubię. Ime moja córka też studiuje, niestety ma jedną poprawkę. Zawsze się denerwujemy jak nasze dzieci zaliczają sesję. Za wszystkie trzymajmy kciuki. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na kawusię zapraszam! Dziś lepsze samopoczucie, wczoraj przeleżałam cały dzień w łóżku. Wzięłam sobie wolne, dziś do pracy. Zapowiada się ładny dzień. Idę zaraz z piesem na spacer. Justyna dała wczoraj popis swoich możliwośc****ięknie. Trzymam kciuki za sesje waszych dzieci. Ime gratulacje dla córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla was z okazji Walentynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wtam. Dzięki za kawę w pięknej filiżance:) U mnie ciemny poranek:( słońce jeszcze śpi????? x Ime, Lunka życzę zdrowia. x Byłam na wspomnieniowym wieczorze o Annie German. Młoda wokalistka sprostała zadaniu. Było pięknie. x Życzę dobrego piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyna Serduszko piekne , dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Dziękuję za troskę👄 Już mi trochę lepiej;) Przesyłam Wam wszystkim moc uścisków👄 Dzys na pełni robia pulci...;) Zapresium:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Na ziemniaki w mundurkach z białym sosem,który robi się na tłuszczu,na którym piekło się rybę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,to już ostatni jedyneczko...mam nadzieję:O Właśnie biorę się za te pulki,ziemniaki się już gotują,jeszcze rybkę trzeba usmażyć i...smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziwczyny. Ime ja też wpadam na pełni. Nie jadłam takich przysmaków. x U mnie był śledź z cebulką i ziemniakami. Jutro będzie zupa pomidorowa i kurczak na słodko kwaśno. U mnie jest dzisiaj przejmująco zimno.Podobno zima trwa:D x Pozdrawiam hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piękne serduszka i kawa w ślicznej filiżance. Fajny dzień :) Kupiłam tulipany i postawiłam na stole w kuchni. Zapraszam na herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Jaka pyszna kawa:-). Dzieki. Serduszka dla wszystkich!! M. rano bojkotowal Walentynki, az zrobilo mi sie zal. Akurat dzisiaj moj poprzedni partner bierze slub. Zostawilam go dla obecnego meza, ale czy to byl dobry pomysl? Teraz M. pojechal po wino i mule, a ja zabieram sie za makowiec. Jednak zamierzamy cos wycelebrowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za oknem już dnieje. Dzień zdecydowanie dłuższy. Zapraszam na kawę. Jedyneczko ile do maja zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam w sobotni poranek. x Lunka dziękuję za kawę i króciutkie spotkanie. Miłego dnia Ci życzę. x Sollka a jednak Walentynki sie odbyły:) x Zapowiada się słoneczna sobota. Do uzdrzeni , zapresium na pogawędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Ja juz po spacerku. Trochę wiatr wieje ale ciepły. Pewnie deszcz przyjdzie.Wczoraj wieczorem ładnie padało. Dziewczyny zaobserwowałam zmiany w przyrodzie. Krokusy zakwitły no i widać już zielone pąki na krzewach głogu. Widziałam już parę kwiatów na forsycji. Dziś mamy +10. Biorę się za wietrzenie całego domu no i syzyfy. Jutro przyjeżdża młodszy syn Z do nas na ferie. Miłego dnia Jedyneczko jak mama? Ime jutro będzie kaczka według twojego przepisu. Sollka , Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luina no do maja to Tobie bliziutko,tyle na plusie??? U mnie zima, aczkolwiek do maja 74dni:-) Mama czuje się dobrze,jest w trakcie diagnozowania. Globusiku maszerujesz dzisiaj w długą??U Ciebie też ciepło?? Jak gardło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Ciesze się ,że Mama czuje się OK. Nie ..dzisiaj korzystam z domowego SPA.Przygotowania do jutrzejszego wyjścia:) x Lunka noooo nie!!! masz wiosnę. U mnie jeszcze ciut trzeba poczekać:) x Ime Jak się czujesz??? zaprasium Cie na kawę lub herbatkę. x Marylko Co u Ciebie??? jak Kaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×