Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej Globusiku. Jutro masz wyjściówkę okazjonalną?? Fajnie w Twoim mieście ciągle jakieś atrakcje, jest w czym wybierać. Wspomnienia o Annie German...oj też bym poszła.. X Wielkie otwarcie po remoncie mojego kina 28 lutego.Wybieram się na Jack Strong.Kino ponoć najbardziej nowocześnie wyposażone technicznie w całym woj.Zobaczymy:-) Miłego dnia Globusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wieje i pochmurno. Szłam od mamy i zmarzły mi ręce. Zapomniałam rękawiczek. Co powiecie na eutanazję dzieci? Według mnie straszne prawa ustalają. Jak dzieci mogą decydować o swojej śmierci? Czy matka może podjąć taką decyzję? Ludzie za bardzo chcą decydować o życiu. Dobrego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Śpiochy wstawać!!!! Kawa na stole stygnie. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Hej Luna przyznaję się jestem śpiochem:-) Kawę chętnie wypiję i lecę do szpitala. Marysiu bardzo trudne pytanie.Powiem szczerze,że nie wiem jak bym się zachowała,gdybym miała prawo wyboru.Myślę,że decyzje o eutanazji są bardzo indywidualne. Odniosę się jeszcze do Twojego pytania,teraz lecę.Pa. Pozdrawiam Was koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka Witaj Jedyneczko. Wypijam spóźniona kawę. Jestem z kolega:) x Marylko sprawa tak trudna,że nigdy nie odważę się odpowiedzieć. x Pozdrawiam Panie i miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko trudne pytanie. Szczerze ci odpowiem nie podjęła bym się odpowiedzialności za odebranie życia własnemu dziecku. Walczyła bym do końca. Takie coś pozostawiam w rękach siły wyższej! Miłego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Hej, pije kwe i za chwile ide na narty! Wczoraj 8 km pieszo w sniegu, pieknym sloncu wsrod wiewiorek i ptakow. Kanadyjska natura jest zachwycajaca, Wsrod ptakow, najpiekniejsze wczorajsze wspomnienia to czerwone kardynaly. Na tle czystego blekitu, w sloncu to niezapomniany widok. Mialam zalaczyc jakis link z internet ze zdjeciem, ale te sa jakies blade. Te prawdziwe sa rubinowo czerwone. Moze dzisiaj uda mi sie zrobic zdjecie. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Lunka x Jak tam kaczka? Smakowała wszystkim?;) Mario x Ja odpowiem na Twoje trudne pytanie tak... Gdyby chodziło o mnie,to pewnie prosiłabym bliskich o eutanazję ale...postawiłabym ich przed podjęciem trudnej decyzji:( To samo dotyczy dzieci... Jedyneczko x Dziękuję za gratulacje...oj,dziękuję❤️ Wiadomo przecież,że to nie tylko stres dla studentów ale i dla rodziców;) Trzymam kciuki za Twoją Mamęi zdrowia Jej życzę🌼 Sollka x Dlaczego masz wątpliwości dotyczące swojego męża? Co Cię gryzie? Ja wiem,że kafeteria to nie jest dobre miejsce do zwierzeń...może więc kiedyś na @ się odważysz?;) Co do mojego samopoczucia...to czuję się koszmarnie:( W piątek tak mnie bolał w nocy żołądek,że myślałam...e, co tam moje myślenie;) A kysz! Za niedługo wydobrzeję i tylko to się liczy:D Na Kaszubach leje deszcz,ale żonkile kwitnące na moim parapecie uśmiechają się do mnie i poprawiają mi humor:D Pozdrawiam Was❤️ Le blus nie zabećta łe mie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Zaczynamy nowy tydzień. Zapraszam na poniedziałkową kawę. Ime kaczki nie robiłam, bo świeżej nigdzie nie dostałam, dostępne były mrożone. Trochę się obawiałam czy będzie nadawała się do spożycia. Mój Z obiecał mi, że kupi od gospodarza. Sollka piękny spacer. Jedyneczko jak mamka? Globusiku co u ciebie dziś w planach? Marylko pewnie już do pracy poleciałas. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Dzień dobry. Jestem na kawie. Dziękuję. x Dzisiaj kotki i pieski mają swoje święto. Przygotuję specjalny pełni dla mojego zwierzaka:) x Sollka Nie wiem czy udało się wkleić zdjęcie Kardynała. Co za piękny ptak. Czy takie właśnie widziałaś na żywo??? x Ime U Ciebie deszcz a u mnie słońce i 0 st. Zapowiada się ładny dzień. x Pozdrawiam Kumpelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sollka niestety zdjęcie musiałam wyrzucić dlaczego??? bo post został uznany za spam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Co za szczęście zdjęcie przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej a co tu sie wyprawia ??!!!:D tak pusto:) x Zapraszam na oddech przy popołudniowej kawie. Wróciłam z siłowni pod chmurką:) padam na cztery litery. Ale co poćwiczyłam to moje. Zaczynam codzienny spacer i ćwiczenia. x Miłego wieczoru. x Jedyneczko Zdjęcie wkleiłam znanym sposobem. Nie było spam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Na dworzu słońce i wiatr. Wróble ćwierkają jak szalone. może idzie wiosna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny ptak . Sollka super ,że masz takie widoki na spacerze. Globus mogę ćwiczyć z Tobą? Będzie nam rażniej:) Jedynko pozdrowienia dla Ciebie i Mamy. Niech zdrowa wraca do domu. Ime żołądek czasem boli z nerwów. Ale jak w nocy, mogą być wrzody dwunastnicy, proszę zrób badania. Lunka kaczka od gospodarz będzie mniam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario,to nie nerwy.Kiedyś miałam wrzody żołądka,może się odnowiły? Tak,badania są ważne,tyle że ja już miałam dwa razy robioną gastroskopię,trzeciej nie przeżyję;) Śliczny ten ptaszek czerwony,nic tylko się zakochać❤️ Globusiku...a dzisiaj miałam piękne słoneczko.Auto umyte i odkurzone,chałupa wypicowana,obiad smaczny... Żyć,nie umierać:) Pozdrowienia dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem po porannych zakupach w piekarence.Przyniosłam do kawy chrupiące bułeczki.Zapraszam:-) Piękny wschód słońca dzisiaj widziałam...W nocy nie mogłam spać,pełnia? Odbieram dzisiaj mamę ze szpitala. Ime z tego co piszesz wnioskuję,że czujesz się lepiej:-)Taka gospodyni to skarb :-) Marysiu dołączę do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jedyneczko musiałam wstać, bo ten zapach kawy i bułek nie dał mi spać . Dziękuję. Wczoraj miałam ciężki dzień w pracy. Do domu przyjechałam padnięta. Spałam jak kamień. Marysiu przypomniało mi się, czy byłas z Kają u weterynarza? Jedyneczko zdrówka dla mamki życzę. Globusiku ćwiczonka robisz? Fajnie trzeba się trochę poruszać. Ime tobie to chyba doby mało żeby ogarnąć wszystko co byś chciała. Ja dziś załatwiam sprawy urzędowe. Sollka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Dziewczyny. Rzeczywiście zapachy niesamowite. Apetyt mam na bułeczki z masłem. Jedyneczko dzięki. x Ime Pora roku nie sprzyja żołądkom. Mój też się odzywa:( x Za oknem słońce zapowiada ładny dzień. Mam plana oby popracować w chacie. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w miejscowości do której jeździłam obserwować żubry,stwierdzono afrykański pomór świń....ok.900m. od granicy z Białorusią. Co prawda nie jest groźny dla człowieka jednak czyni spustoszenia wśród trzody chlewnej.Zobaczymy co będzie się dalej działo. Na obiad dzisiaj pierogi z kapustą i grzybami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Spałam jak kamień. Słyszałam w radiu o tym fakcie co piszesz. Wystraszyłam się. Oby skończyło się na tym przypadku. O ko0nsekwencjach strach pomyśleć. Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Czesc, wczoraj znow na tej samej trasie, ale na nartach. Po drodze widzialam tylko takie szaro-brazowe golebiowate. Globus, dzieki za pokazanie kardynala. Kiedys trzymano je w klatkach. Strasznie nie podoba mi ten zwyczaj, Teraz juz nie wolno. Jeden...: gdy piszesz o mamie, mysle o swojej, ma juz prawie 86 lat I nie czuje sie dobrze, a ja tak rzadko ja widze. Ime - widze Twoj wysprzatany dom z gotujacym sie obiadem. Kiedys tez tak mialam, dawno temu. Teraz mam mieszkanie (wygodne i ladne) ale to nie to samo. Globus, Luna, Maria - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×