Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry zapraszam na kawę. Przypominam,że dzisiaj znowu jest poniedziałek. x Zbieram się w całość. Po leniwej niedzieli nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaspałam dzisiaj.Zapraszam na kawę. Luna jak ręka?? Ime zachodzę w głowę jak przechytrzyłaś SPAM??? Globusiku,koguta zjesz ,ma się rozumieć??? Pozdrawiam Was Wszystkie i narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku hej:-) Spotkałyśmy się w drzwiach... U mnie niedziela była raczej przebiegana..wiadomo,handlowa:-) Całą noc lał deszcz,było bardzo zimno i jest nadal.Ubieraj się cieplutko Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko fajne spotkanie. U mnie pada od niedawna ale taka mżawka. Rzeczywiście jest chłodno. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
U mnie ciagle wiosna a z nia powodzie,uff,groznie to wyglada.Jak juz mowilam ,mialam spotkanie zawodowe i...bedzie praca.Jestem szczesliwa,mozna mi gratulowac.Wreszcie beda pieniadze.Kanada jest wspanialym krajem,ale tylko dla ludzi pracujacych,pozdrawiam sollka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko tytuł zachecający. Nie możecie na GG podziamotać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Tyle już zrobiłyście, to może wproszę się na święta:) Żartuję, zaprosiłam dzieci i wnuki na pierwszy dzień świąt, więc muszę przegonić lenia. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Sollka Składam Ci gratulacje . Masz pracę i żyjesz jak piszesz we wspaniałym kraju. A powodzie no cóż u nas tez się zdarzają i pustoszą wszystko co się da:( Pozdrawiam Cię. x Marylko zamówiłaś gości będzie więc miło. Jak buźka czy ból ustąpił?? Gdyby co służę Ci pomocą w pitraszeniu:) x Babki miałam niedzielę leniwą a poniedziałek mi nie podarował i pogonił porządnie. Zmęczyłam się, pytacie czym ????? no przecież gonię z pisankami. Mam zrobić cały kosz:) x Lunka Co z ręką??? x Ime masz pięknego kłyrci. Jeśli mi się uda złapać takiego będę zadowolona. Może nie pozwoli mi zasypiać reno:D x Jedyneczko jak z pracunią widać koniec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rana :D Globusiku Trochę zabawnie to napisałaś po kaszubsku ;) Kłyrci to kogutów większa ilość Kłyrk=1 sztuka :D Sollka Gratulejszen z całego❤️ Resztę pozdrawiam i miłego dnia życzę🌼 Stawiam kawę na stoliczku \_/ \_/ \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ime kawa smakuje wybornie:-) dzięki. Sollka wszystkiego dobrego,gratuluję i życzę samych sukcesów w pracy i rychłego awansu. X Marysiu wpadam z pomocą X Globusiku w domu mam już wszystko ogarnięte,pierwszy raz przed czasem udało mi się:-) Wszystko na bieżąco. Lało całą noc,jest bardzo zimno. Luna blondi stygnie,wpadaj. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się serdecznie. x Ime dziękuje za kawę. Smaczna !! Tak czułam,że z tymi kogutami cuś nie tak:D ale kupię każdą ilość:D x Jedyneczko należą Ci się gratulacje. Uwinęłaś się zresztą nie pierwszy raz:) x Przede mną wyskok na bazarek. Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Ja już byłam,ale okazało się ,że za wcześnie:-) Bazarek pusty,pewnie deszcz wystraszył kupujących i sprzedawców. Ime jakie menu szykujesz na święta? jakieś tradycyjne kaszubskie potrawy? Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Jedyneczko na bazarku byłam , zobaczyłam i wróciłam rozczarowana. Handlujących malutko kupujących też nie wielu. Nie rozumiem co to się porobiło:D x Obserwuję krajobraz za oknem. Rozpadało się .Na początek leciała krupa po niej deszcz. Zachmurzyło sie a temperatura spadła do 5st. Kwitnące drzewa na działkach nic z sobie z tego nie robią są jeszcze bielsze jak były i wyglądają pięknie. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Widzę ,że pogodę mamy identyczną.No cóż,przeczekamy....przyroda nie daje się i pędzi do przodu. Dzisiaj mam szczawiową i mielone.Chętne panie zapraszam na obiadek. Po pracy będę produkowała babeczki kruche,w sobotę będę je nadziewała kremem i owocami. Pozdrawiam pracusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Ostatni wpis (ten o powodziach I kasie) nie jest moj. Globus - pytalas o manadty - tak jest w przypadku wszystkich mandatow - umarza sie lub negocjuje nie tylko wysokosc oplaty, ale i punkty karne. Fajne te przedswiateczne klimaty. U mnie dzisiaj - snieg. Za oknam mam bialo jak w polowie grudnia. Surrealistycznie to wyglada, bo ptaki spiewaja calkiem wiosennie. Ale jutro ma byc juz cieplo i w koncu moze pokaza sie liscie. Skoki temperatury z dnia na dzien sa tutaj duze. Ale... milo mi z Wami bylo i lubilam zajrzec na kawe. Jednak trudno bedzie rozmawiac, gdy ktos podszywa sie pod moja osobe. Dlatego dzisiaj sie z Wami pozegnam. Nie bede robila juz dalszych wpisow, wszelkie, jakie sie pojawia, nie beda moje. Zycze Wam wszelkiej pomyslnosci, dobrych ludzi po drodze i wielu powodow do radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sollka bardzo dziękuję za wyjaśnienie sprawy mandatów. x Nam również było bardzo miło pogadać z kimś z tak daleka. Tobie życzę wszelkiej pomyślności przyjaciół w okół siebie nie takich którym zależy na tym by komuś dopiec. My do chamstwa , podłości już przywykłyśmy. Jeżeli kiedyś przypomnisz sobie o nas pomachaj ręką. Życzę Ci pomyślności w życiu❤️ i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Sollka.Ty sie dobrze zastanow,czy to nie sa Twoje wpisy,bo jakos wyglada na to,ze jestes roztrzepana i pozniej wycofujesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Niech Was nie zwiedzie słońce za oknem. U mnie tylko 2 st. ziiiimno. Przygotowałam kawę , zapraszam. x Wysyłam Wam @ z pięknymi zdjęciami. x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zasiadam do kawy Globusiku,dziękuję. Musiałam dzisiaj odstać swoje w kolejce,a tylko po pieczywo poszłam.... Sollka nic z tego nie rozumiem:-( ale życzę Ci wszystkiego dobrego. Globusiku u mnie też brrrr,....jeszcze tej wiosny takiego chłodu nie było. Idę na pocztę:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię sobie przerwę i zasiadam z Wami do kawy :) Potem pędzę do sprzątania po elektryku Wszystko ładnie zamontował i zniknęły straszące dziury w ścianach:) U nas dzisiaj przymrozek.Rano było biało :O Miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x nareszcie zakupy zrobione iiiii kasiora wydana:D ...spokój!!! x Ime Wnioskuję,że cały czas trwa wykończanie domu. Czy widać już koniec??? oj po monterach jest co sprzątać . Kiedy wszystko będzie skończone poczujesz się szczęśliwa. Oby jak najszybciej. x Babki w ciągu godziny przybyło mi 10 lat:( ciężka choroba w rodzinie:( x Lunka coś czuję,że masz problemy z ręką. Pozdrawiam. x Do uzdrzeni wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Słonecznie i zimno na dworze. Od jutra mam już wolne, przygotowania do świąt zacznę. Jakaś niezorganizowana jestem:) Sks chyba. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Byłam u lekarza mam po prostu RZS , nie mogłam pisać bo nie mogę nadwyrężać ręki. Dziś już jest lepiej leki łykam i pomagają. Wkurzam się bo nie mogę robić co bym chciała. Pomagam sobie lewa ręką ale to bida jak cholera. Pozdrawiam was moje drogie, jutro wpadnę na kawusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Globusiku Na razie to wykończona jestem ja :( Synem obibokiem,ćpunem i złodziejem Nie mam już siły na tego...:O Po świętach muszę zacząć działać w jego sprawie.Nie wiem jeszcze co zrobię ale jeśli trzeba będzie,wymelduję własne dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki. Widzę,że same biedy u Was:-( Zrobiłam Wam kawę,Lunka blondi dla Ciebie. Ja dzisiaj bez kawy,wpadłam tu na chwilkę i z powrotem do łóżka.Mam gorączkę,jakiś wirus mnie dopadł,rychło w czas... a na Święta zapowiedzieli się goście(brat z rodziną) Trzymajcie się i bądźcie zdrowe.Mam nadzieję szybko się wykurować i wrócić do Was.Pa. Ime bardzo Ci współczuję❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w Wielki Czwartek. x Jedyneczko nie pora na wirusy ale nie nam o tym decydować. Dobrze,że nie próbujesz chodzić na siłę. Leż w łóżku wypoć zarazki i będzie OK. Zdrowia Ci życzę. x Marylko zorganizujesz się jest dużo czasu na przygotowanie.Święta jak wszystkie dni przyjdą i pójdą. Pozdrawiam. x Lunka nie szarżuj ręki nie możesz obciążać. x Ime Choroba wykańcza chorego i otoczenie. Często bywa tak,że mimo starań nic nie możemy zrobić. Rozumiem Twoje miotanie ale wszystko ma swoje granice.. Nadchodzi czas na ostateczną decyzję. Trzymaj się. x Babki miałam ciężką noc. Uszło ze mnie powietrze. x Dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. widzę,że nie tylko u mnie same bidy. Globusiku ja mam ostatnio same ciężkie noce, ręka itd. Prześpij się troszkę w dzień. Jedyneczko kuruj się. Szybkiego powrotu do zdrowia ci życzę. Ime bardzo mi przykro, wierzę ,że podejmiesz właściwą decyzję! Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka również się trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napiszę dzisiaj za wiele Ale przeczytałam Wasze wpisy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was wierszem znalezionym w necie. Stawiam tez kawę. Pytam o zdrowie?? x Wiersz o przedwielkanocy x Wymyj żono okna na Wielkanoc Obejrzymy dokładniej to samo W innych domach za czystymi szybami Siedzą ludzie dokładnie tak sami x Takie same jajka malowali Taką samą szynkę wystali I tak samo nie pytają co dalej Bo się dosyć złego napytali x Chrzan nas piecze. To płaczemy. Oni Także płaczą nad swoim chrzanem Może chociaż pokiwamy do nich No i po co. Wszystko takie same x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×