Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gołąbki jeszcze gorące i smakowite;) Zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Jedyneczko Ja nie wiem co oznacza słowo nuda :O Wzięłam się za malowanie pergoli ale pogoda nie pewna jest :( Europaletę za to zdążyłam pomalować i zrobię z niej taki stojak na zioła. Gołąbki już do Ciebie pofrunęły ;) Półpasiec mniej dokucza,cały czas biorę leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zimny i deszczowy.. niestety. Ime półpaścia nie wolno przeziębić, nie pracuj na dworze. Zdrowia życzę:) Sollka ciekawą masz pracę, ale pewnie stresującą. Fajnie Globus, że miałaś gości. Zaraz dom tętni życiem. Jedynko, Luna pozdrawiam . Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki wieczorowa porą. x Marylko oj tak w domu inne zapachy , opary , rozmowy itd , itd. U mnie również deszczowy poniedziałek. Deszcz pada cały dzień a chwilami ulewny. x Ime ja też!! ja też!! chce gołąbka. Niesamowite. Od kilku dni właśnie myślę żeby zrobić gołąbki. Okazało się ,że mnie wyprzedziłaś. Czy zrobiłaś z włoskiej kapusty ??? czy zwykłej?? x Jedyneczko do Ciebie gołębie zostały skierowane :D czy doleciały??? x Lunka Przybywaj nasza Koleżanka częstuje gołąbkami. x Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Gołąbki zrobiłam tak dla odmiany z kapusty włoskiej,nie trzeba jej parzyć ani się nie rozrywa przy zdzieraniu liści.Pyszne są gołąbki z mięsem i kaszą gryczaną w sosie pomidorowym:) Ja dodałam jeszcze trochę ryżu i suszonych grzybów.Tak na bogato można powiedzieć ;) Ależ proszę bardzo globusiku,sięgaj do gara,bierz ile chcesz,tylko się nie poparz ;) Maria,lunka,jedyneczko,solka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzyłam kawę,zapraszam. Gołąbki doleciały:-) były przepyszne!!!Świetnie gotujesz Ime. Czekam na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Jestem na kawie:) x U mnie ..w marcu jak w garncu.... deszcz , kilkanaście płatków śniegu, wiatr. Niestety muszę wyjść z chaty. Nic to z cukru nie jestem:) x Ime rzeczywiście ...ptaszki ..pychota. Jeżeli robię gołąbki to większa ilość. Niebawem się zrewanżuję:) x Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko przesyłam ci promyki słońca, troszkę przymroziło u nas! Dziękuję za kawę. Jestem zawalona Syzyfami. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna dzięki za promyki słońca,właśnie doszły:-) Jest zimno,brrr... A ja wszystkie zimowe odzienie mam już poprane i schowane.. Mam nadzieję,że to chwilowe załamanie pogody,przecież wiosna przyleciała już na skrzydłach gęsi,żurawi i bocianów:-) X Przyszłam od dentysty,a w planie mam jeszcze fryzjera.Krótka fryzura wymaga częstszych wizyt.Nic to, pójdę z przyjemnością:-) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam na kulig dzisiaj ;) Tyle śniegu napadało przez noc i ciągle pada i to ostro :( Za kawkę pięknie dziękuję ❤️ Wiosny wszystkim życzę,tak na przekór wrednej zimie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Teraz jeszcze z pol godziny pracy, pozniej odkurzanie i sprzatanie lazienki i wyjde na spacer - choc zima nieustajaca juz mi sie troche znudzila. Sprzatanie dzisiaj, bo w ostatni piatek, z ktorego to dnia zwykle na to przeznaczam jakis czas, czulam sie nie najlepiej. Tak widze Wasze domy - czyste i piekne i pachnace obiady w nich. Ja tez sie staram i dbam jak moge, podzielcie sie tym, jak prowadzicie dom, zeby bylo w nim fajnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie poważnie kochana Jedyneczko ;) Wychodzę na podwórze a tu zonk,auto trzeba odśnieżyć :( Teraz hula wietrzysko,mam nadzieję,że przywieje wiosnę :D Witaj sollka A co konkretnie chciałabyś wiedzieć bo każda gospodyni ma swoje sposoby na prowadzenie domu ;) Dzisiaj dokończyłam moją paletę,która będzie służyła jako stojak na zioła. Na szczęście mam nie wykończony jeden pokój,który wykorzystałam na moją pracownię,że tak powiem ;) Pozdrawiam...a co tam...wiosennie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa zaparzona, Zapraszam. Dziś znowu przymroziło. Słoneczko już wstaje i zapowiada się ładny dzień. Ime niemożliwe z tym śniegiem, leży jeszcze? Jedyneczko ja zapuszczam włosy, więc na razie fryzjer odpada. Globusiku, Marylko co u was? Sollka a co byś chciała konkretnie wiedzieć? Pytaj, z chęcią coś podpowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie. Luna wcześnie dzisiaj wstałaś.Kawę chętnie wypiję,dzięki. Sollka u mnie w domu najważniejsze jest wspólne zrozumienie i szacunek do siebie.Zero kłótni!!!Staram się mówić do domowników szeptem:-) O to dbam najbardziej!! Bardziej niż o jakiś szczególny wystrój pomieszczeń...i lubię jak pachnie obiadem:-) Ime próbuję wyobrazić sobie Twoją paletę na zioła,zaintrygowałaś mnie i dałaś pomysła:-) Globusiku,pozdrawiam. Marysiu przyjemności w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami bardzo serdecznie.Za kawę dziękuję. x Od wczoraj choruje myszka:) wpada w drgawki. Nie mogę korzystać z kompa. Uprosiłam ją dzisiaj i na chwilkę się uspokoiła:) Do tego mgła ledwie trafiłam do Wagonika. Wszystko na NIE!!! :( Jak nie spam to co innego. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Tak czasami bywa:-( Coś pewnie nie łączy w myszce?? U mnie pogoda pod zdechłym Azorkiem... Coś tam pada,szaro i smutno... W tym tygodniu zmieniamy czas na letni.Godzinę krócej śpimy:-( W pracy mam papierkową robotę,myślę,że dzisiaj się z nią uporam. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późnym rańcem Luna Śnieg jeszcze leży ale ledwo dycha :D Jedyneczko Zrobię jeszcze warzywniak z palety,mam ich trochę na stanie ;) Globusiku Jak myszka padaczki dostaje to prawdopodobnie masz wirusa w komputerze. Masz jakiś antywirus zainstalowany? Jak nie masz to ściągnij sobie Comodo.Jeśli posiadasz,to włącz skanowanie i myszka wyzdrowieje ;) Pozdrawiam resztę pań👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ime mam pytanie w związku z tym Comodo jak mam go zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ściągnęłaś go czy już go masz? Bo jeśli ściągnęłaś to tam jest uruchom i dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona 56
dziwny ten wasz topik piszecie jak schizofreniczki czestujecie sie wymyslonym zarciem, kawką co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego Ci ta wiedza potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki. dobijam do Waszego towarzystwa:) x Jedyneczko u mnie rano była mocna mgła. Później się rozmyła i wyszło ...sonce... jest też cieplej. x Ime Mam zainstalowany program antywirusowy. Co prawda nie ten o którym piszesz ale jakiś tam jest.. ha ha:D tyle się na tym znam. Zmieniłam podkładkę może to pomoże . OBY!!!!:) jeśli nie będzie potrzebny jakiś ...majsterek:) Cierpliwie poczekam. x Sollka nie wiem czy zauważyłaś ,że wszystkie prace domowe żartobliwie nazywamy ...syzyfami... one nigdy się nie kończą:) Jeśli chodzi o mnie to...nie pracuję zawodowo , mam więc czasu więcej dla domu i dla siebie. Na ile jest to możliwe staram się być ...uporządkowana i systematyczna. Te cechy eksploatuję. Jak zawsze pozdrawiam Cię. x Lunka Niestety u mnie temperatura tez niższa. Ale co tam humoru mi nie zepsuła. Gorzej będzie ze zmianą czasu:( czy Ciebie taka zmiana tez obowiązuje. Nie będę pisać więcej na ten temat bo będzie potraktowane jako spam!!! x Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapraszam na kawę. Ime zainstalowałam już wczoraj, to nie było takie trudne jak mi się wydawało. Globusiku nas też obowiązuje zmiana czasu, nie ma lekko. Chociaż już od paru dni budzę się po 6. Czyli nie będzie mi tak ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za kawę dziękuję Luna.Dzisiaj piję herbatkę rumiankową. Obudziłam się z bólem żołądka. Słońca jak nie było tak nie ma:-( Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. Dziękuje za spotkanie i kawę. x Budzisz się wcześnie ja odwrotnie.Musze się zdyscyplinować:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x Słyszałam,że dobrze jest się napić Coca Coli .Żołądek zacznie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×