Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Spodobały mi się te rysunki :D szczególnie komentarze do nich. pobawmy się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Upał okropny. Przeszła chwilowa burza , popadał deszcz. W minucie chodniki były suche. x Livio rzeczywiście się rysunki zabawne:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przyszłam z kawą i wiatraczkiem:-) Gdzie się pochowałyście?? U mnie wczoraj też przeszła burza,ale taka słabiutka.. W sumie jeszcze nie zaznałam upałów,jest w sam raz... Mój młodszy S w Gdańsku ,zadowolony,że tak udało się trafić w pogodę.. Pozdrawiam Wszystkie koleżanki pa. Luna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Czy jest jeszcze kawa??? szukam:) jesteś niezawodna kawa czekała na spóźnialskich. Dziękuję. x Lepiej ,że nie zaznałaś upałów. Myślałam,że wczorajsza burza coś zmieni. Nic podobnego od rana grzeje solidnie. Prawda,że w lipcu pobyt nad morzem super wypoczynek.Pogoda dopisała. Poczytałam o sierpniu .Podobno nie będzie tak miluśko. Wybywam załatwiać sprawy , p[ozdrawiam. x Obawiam się ,ze nasza Lunka ma kłopoty ze zdrowiem:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie. Pamietam - 22 lipca,fajny dzień był,bo wolny od pracy i na dodatek bez "przymusowych" zajęć :D x za to dzisiaj "przymusowa" wizyta u dohoruff.. tabletki się kończą. Tak ostatnio sobie myślę,żeby je wszystkie z wielkim hukiem wyrzucic do śmietnika. Lekarstwa na SKS nie ma,tylko rosnie liczba tych codziennych obowiązkowych ..do obrzydzenia. a tu znowu dzień parowy.Na to lekarstwa tez nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Przygotowałam kawę. Zapraszam. x W zdjęciach reklamowych giną nasze posty. Trzeba wytężyć wzrok żeby znaleźć. Jedyneczko Tak myślę dużo o Lunce:( Przekierowuję :D słońce w Twoją stronę. Już się wygrzałam i opaliłam. Na szczęście od dwóch trzech dni noce są chłodniejsze, a w dzień powiewa wiatr i daje ulgę. Na balkonie kwiaty zostały ugotowane. Wyglądają brzydko :(. x Miłego dnia wszystkim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Piję razem z Tobą kawkę,dzięki. Tak, noc była zimna wstałam,żeby zamknąć okno. W nocy wrócił mój S ,jeszcze go nie widziałam,niech śpi:-) Co planujesz Globusiku?? X Luna zdrowia Ci życzymy!!! Myślami jestem z Tobą,przesyłam Ci pozytywną energię❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Planuję pomieszkać w domu i skończyć zaległości w pracach domowych. W sobotę podobno pojadę na baseny termalne . Ze względu na upał wyjazd wycieczkowy może nie dojść do skutku. W sumie nie chce mi się jechać więc nie byłabym rozczarowana. W przyszłym tygodniu w krótkie odwiedziny zapowiedziała się rodzina. I tak dalej i tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie wpadam bo w szpitalu jestem :O Lunka miała mieć wyrostek a to ja z nim wylądowałam na stole operacyjnym Mam laptopa w szpitalu,więc piszę... Miałam zabieg wczoraj o 17-stej Ale najpierw 4 godziny mnie męczyli badaniami Miałam zabieg laparoskopowo,wtłoczyli mi powietrze do brzucha.Chce mi się wybuchnąć :( Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde Ime :-( A to się porobiło:-( Trzymaj się kochana!!! Zdrówka Ci życzę!! Wracaj szybko i zdrowiej❤️ Dzięki serdeczne,że nas powiadomiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej:( Ime zdrowiej i wracaj na stare pielesze:( życie to jedna wielka niespodzianka!!! x U mnie przeszła mała burza lunęło z wiadra ale krótko. Ochłodziło się i dobrze:) x Jedyneczko jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nas omijają burze,chociaż wczoraj wszędzie w okolicach wlało nieźle. Pan od borówek skutecznie armatkami rozgania chmurki. Na zewnątrz ponoć upał,tak ludzie mówią.Ja nie wyściubiam nosa za drzwi:-) Po południu jadę na swój RODOS,tam mam robotę,która sprawia mi wielką przyjemność.Podlewam,kończę studnię,patrzę jak dynie rosną....M wpadł na pomysł i pod daszkiem nad studnią umieścił bojler,przez cały dzień woda się nagrzewa i jest gorąca woda:-) Późnym wieczorem wracamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ime jak się czujesz??Wracasz dzisiaj do domu?? Już sama nie wiem ile tych kaw mam zaparzyć?:-( Dwie herbatki rumiankowe i 4 kawy:-) Chłodny wiaterek powiewa,przyjemnie na zewnątrz. Lecę na bazarek.Codziennie od paru dni robię po 2 słoiki ogórków,żeby się nie przemęczyć:-D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Przez cały dzień wszystkie przygotowane napoje wyparują:D ja piję bardzo dużo nie zależnie od temperatury:) x U mnie znacznie chłodniej. Również wybieram się po zakupy. Jedyneczko uruchomiłam swoja wyobraźnię. Na RODOS musi być pięknie. Prawdziwa studnia , kwiaty krzewy. Nic dziwnego,że tak chętnie gnasz w to miejsce. Czy studnia jest z żurawiem?? x Wszystkim Paniom życzę dobrego dnia , chorym zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Żurawia niet :-) Wycięliśmy śliwę mirabelkę,zostawiłam dosyć wysoki pień. Wymyśliłam sobie ,że posadzę na nim sowę:-) Szukam.... Tobie również dobrego dnia. Livciu,a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Moja nieobecność to szpital! Spędziłam tam 7 dni! Na reszcie jestem w domu. Poczytam sobie was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka tak czułam,że coś się przydarzyło nie zbyt miłego. Ważne,że już jesteś w domu.Zdrowiej jak najszybciej. x Jedyneczko świetny pomysł z sową ...to przecież ptak mądrości. Małych sówek widzę w różnych sklepach dużo. Ty chyba potrzebujesz dużą? będę zwracać uwagę. Gdyby co:) szybko dam znać. x Ja odpoczywam od upałów. Dzisiaj chłodniej ale pogoda ciężka...parno. Syn doleciał szczęśliwie do domu .Jestem więc spokojna. Wybieram się na spacer i lody. x Babki nie rozumiem dlaczego ...mam uczucie jakby dzisiaj była sobota. Co chwila się na tym łapię. x Ime Lunka dotarła do nas na Ciebie również czekamy. x Pozdrawiam na całe popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem już w domu Byłam w szpitalu tylko 3 dni Lunka Napisz co Ci się przydarzyło ;) Czuję się jeszcze źle :( Pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawkę! Dziewczynki zrobiło mi się zapalenie po operacji, stąd te bóle brzucha które miałam. W czwartek o 5 rano Z zawiózł mnie do szpitala, od razu na oddział. Badania i jeszcze raz badania. Dostałam łącznie ok 20 kroplówek. Wypisali mnie jeszcze z antybiotykiem. Do następnego czwartku mam brać. Potem jeszcze badanie krwi czy OB jest w porządku. Ime zdrówka ci życzę, wyrostek miałam operowany jak miałam 21 lat. Wiem jak się czujesz, laparoskopia fajna rzecz tylko ten brzuch taki napompowany . Jedyneczko sowy są takie piękne, moja koleżanka ma całą kolekcję sów. Globusiku , Livciu, Marylko pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Luna.O, widzisz powikłania pooperacyjne.U nas profilaktycznie po operacjach dają antybiotyk.. Zdrowiej szybko no i ma się rozumieć nie szalej z syzyfami!!! Jak to powiadała moja sąsiadka:od brudu jeszcze nikt nie umarł:-)(ale była wielką pedantką) Za kawkę dziękuję... Ime a co z Tobą??? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na spotkanie przy kawie. x No to mamy dwie rekonwalescentki. Babeczki wracajcie szybko do zdrowia. W Wagoniku zapewniamy Wam ciszę , spokój i odpoczynek. Jeśli możecie częstujcie się kawą jeśli nie to przygotowałam pożywny napój ..kakao. x U mnie zrobiło się przyjemnie bo jest chłodniej. Deszczu dalej za mało. Wyobraźcie sobie,że już wyrzuciłam ...ugotowane kwiatki ze skrzynek na balkonie. Były brzydkie. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×