Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

chandrę jakąś mam. Nie ma spokoju,trochę radości,trochę optymizmu - i jak to mówi pewien teść "kołkiem w łeb". x wybaczcie mój nastrój. zabieram się za ścielenie łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - Malutka dzisiaj nie ma siły. x Zerwałam wiśni. Pieke placek -dla cukrzyków - bez cukru i bez mąki:) x Kiedys jedna znajoma pani powiedziała,że jak wsypie całe opakowanie proszku do pieczenia,to do choinki coś z tego musi wyjść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!!!!!!! Zapraszam was na kawkę i napoleonkę. Tak na słodki początek dnia! Oj wczoraj się zrobiłam od stóp do głowy! Moje SPA pozytywnie wpłynęło na moje samopoczucie, potem poszłam do koleżanki na drinka. Zrobiłyśmy sobie taki babski wieczór we dwie, a śmiechu było co nie miara. Dziś oczekuję mojego Z , młodszy syn jedzie z tatą do nas na wakacje. Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa na was czeka! Częstujcie się, zapraszam. Miłego dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,cześć i czołem! Luna pyszna kawa!!! Livio ciekawe te sposoby,wykorzystam z tymi owocówkami i kablem. Wczoraj cały dzień po za domem spędziłam,opaliłam się,wypoczęłam,miałam zderzenie z Białorusinem(uszkodziłam mu znacznie błotnik),co mnie trochę kosztowało miedzi:-) i takie tam.... Co u Was?? Livio ciasto bez mąki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Prawda kawa pyszna , dziękuję. x Zawiódł mnie ..dzipies..:D nie mogłam trafić do Stacyjkowa. Jednym słowem zostałam wyprowadzona w pole! x Gorący dzień przede mną. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień w Wagoniku gorący..oj..nie lubię. x Wcale mi nie śmieszno,konczą się zapasy, a mnie cosw kręgosłup wlazło. Powód do kłotni - masło sie kończy - -M - ja nie jem!!:( x Potem dodaje,biorę się dzisiaj za to i za to....... -po obiedzie.. jakie to normalne - OBIAD ZAWSZE JEST. robi się sam.Nawet się tego nie zauważa. A z czego dzisiaj mam zrobić obiad? x placek bez maki..hehe - to i obiad będzie z wody. Woda w kranie jest. x wypisuję bzdury..niestety oparte na prawdzie, rzeczywistość zaczyna mnie przerastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mogę z Wami być tylko chwilkę. w okół grzmi. x Miałam dzień z urwaniem głowy. Chciałam zaznać relaksu w Wagoniku i nic z tego. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio zgodnie z przepisem Jedynki taki obiad robię na trzy dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rańca :D Wsiadam do wagonika po cichutku,żeby Was nie obudzić,pośpijcie jeszcze trochę ;) Ale zostawiam kawę...;) Wybieram się dzisiaj na badania krwi Zarejestrowałam się także na testy alergiczne Termin...na X ! Niedziela upłynęła morsko Słońce,plaża i takie tam O dziwo w mojej miejscowości w ten dzień,cały czas padało :O A nad morzem upał :D Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime cześć :-) Dzięki za kawę z przyjemnością piję z Tobą. Testy to dobry pomysł ,ale raczej pokarmowe o tej porze roku?? Morska bryza:-) pozazdrościć!! Wybieram się na bazarek,parafianie jeszcze śpią,więc wymykam. Przytargam arbuza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem. Ale młyn dzisiaj. Jak spałyście?? gorąco?? U mnie przespana w końcu nocka.W "melinie" cicho było dzisiejszej nocy,po wczorajszej mojej interwencji. Właściciel budynku w którym się znajduje w/w działalność całkowicie umywa ręce tłumacząc,że on tu nie mieszka i nie jest świadkiem poczynań jego najemców i nie zamierza rezygnować ze swoich dochodów tylko dlatego,że my spać nie możemy:-( X Pozdrawiam wszystkich śpiochów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ime
Jedyneczko Testy będą skórne A dzisiaj robi£am badania wątrobowe Tyle leków w życiu się na£yka£am,że pewnie już tej wątróbki nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime. Skórne to się domyślam,tylko na alergeny wziewne czy pokarmowe?? Latem na wziewne raczej się nie robi bo są mało wiarygodne,wszystko pyli...na pokarmowe można ... Coś naszych koleżanek nie było na kawie:-( Podejrzewam,że mają kłopoty z kompa. To tyle. Bądź zdrowa Ime!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Jedyneczko! Testy mają być na...jod i farbę do włosów,między innymi :) Koleżanki pewnie gdzieś latają,korzystają z pogody bo u mnie leje i burza krąży dookoła :O Ty również się TRZYMAJ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Hej Dziewczyny.Wczoraj burza trochę powietrze ochłodziła,dziasiaj znowu upał. x U mnie ogórkowy dzień.facio przytachał mi 10 kg - Trzy gary gliniane załadowane. x a potem - zobaczymy,jak bedą mięknąć - tarcie i w słoiki - a może będą się trzymały? Od ilus lat,nie mam takiego szczęścia :( Moja wina!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna - balangi u WYNAJEMCY hehe.. bezkarny - Fajnie tak byc sobie takim wynajemcą. W WM P są jeszcze lepsi - kaucji za chiny nie dostaniesz z powrotem. x Podaj arbuza - ojj,ale mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
IME - bardzo trudno stwierdzić co uczula. ale tego jodu nad morzem - tylko Ci zazdroszczę. x S i C zaplanowali dla mnie wypad z nimi na 4 dni.. do Gąsek no i oczywiście Wnusiu - pod koniec sierpnia. x IME -moja rodzina,to Chojnice - kiedyś sporo o tym napisałam i wcieło. do morza spory kawałek. Szwagier - Brusy - rodzinna jego wioseczka. kiedyś ,moj M był tam z nim - nic nie rozumiał z rozmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki. Jak Wy robicie,że jesteście na pomarańczowo??? Bo ja nic nie robię i jestem na niebiesko:-D Nie muszę się logować??? Livio to już czas na ogórki?ja jeszcze czekam z tydzień. U nas wszystko z poślizgiem :-) Super wyjazd Ci się szykuje,tylko nie rezygnuj!! Nastawiaj się,że jedziesz i już!! U mnie ostatni raz w piątek padało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Jedyna - jak jestem zalogowana - jestem niebieska :) Tyle,że nieraz złośliwe kaffe - nie chce wysłać mojego wpisu.Pokazuje się pod nikiem - wpisz adres imeil - a nie ma miejsca na hasło. I już,wpis przepadł,bo nawet tego imeila wpisać się nie da. Teraz to cwana już jestem,jak tak się robi,myszą zapamięyuje wpisany tekst,wychodzę całkiem z kafeterii i wchodzę na nowo. Text wklejam i jestem pomarańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Od dwóch dni burzowo dookoła, a deszczu nic! Duszno i gorąco. W domu remont, a wlaściwie naprawa płotu. Jeszcze nie wiem ile zapłacę. Szef powie na końcu:) I wszystko na ten temat... Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U nas deszcz leje od dwóch dni, wszędzie pełno wody. Chłodno, aż nosa za drzwi nie chce się wystawić. Zapraszam na kawusię! Oglądałyście wczorajszy mecz? Nie możliwe 7:1 Niemcy w finale. Lecę do pracuni, pozdrawiam i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Stawiam kawę:-) Wieje przyjemny ,chłodny wiaterek.Deszczu ani kropli.Ime podeślij trochę.Upał w ciągu dnia pewnie się jeszcze rozbuja.Nic to ,nigdzie nie wychodzę,tylko wsadzam nos w papiery. Marysiu remonty....a ja myślałam,że jesteś gdzieś na wakacjach:-) No tak nie ma lekko... Globusiku jesteś??? Luna blondi od wczoraj stoi,chyba Ci zaparzę nową. Livio dobrze kombinujesz z postami:-) Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×