Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jedyneczko x NO NARESZCIE !!!!! cieszę się,że będziesz mogła spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie koleżanki.Zapraszam na kawę. Globusiku bardzo to smutne o czym piszesz,ale taka jest rzeczywistość...Z pewnością każda z nas odczuła to na własnej skórze:-(Powiedzenie "trzeba mieć zdrowie,żeby chorować " jest jak najbardziej trafne:-( Spałam całą noc i nawet dłużej:-)Obudziłam się po 7,dobrze,że do pracy blisko,bo zaliczyłabym spóźnienie:-) Cisza jak makiem zasiał....oby tak już zostało. Pa,dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko jesteś wyspana więc zapowiada się dobry dzień. Za kawę dziękuję. Ja również spałam do godziny 4tej rano. Coś mnie obudziło szybko stanęłam na równe nogi. Wiem co mnie obudziło:( o tej godzinie starszy Junior wyruszył w drogę dość długą drogę a ja już tęsknię❤️ Nie ciekawy zapowiada się dzień dla mnie:(. Pukam do swojego rozsądku wiem ,że tak widocznie być musi. Pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia 21
Witam. Zrobiony sok z czeremchy - zamkniety w słoikach -smak - gorzkawo,kwaskowato,słodkawy :) w sumie b.dobry. Po łyżce do herbatki Wam podaję. x Jedyna - nie ma takiej obcji,abyś miała możliwość wzbudzenia we mnie poczucia winy.Wprost przeciwnie,mój zmęczony przez życie organizm - odczuł ogromną ulgę:D Głowa lżejsza - mniej udziału w głupotach wymyślonych przez ludzi i biznes. x Ta ich prawdziwa "TROSKA' - wygląda tak,jak opisała Globus. x Nie wiemczy to prawda, alez wiarygodnego żródła,od kobiety pracuj,ącej w szpitalu. W niemczech jest już stosowany nowy lek na cukrzycę.Jeden podskórny zastrzyk,zastępuje pracę trzustki - podobno nasze państewko broni się jak może przed wprowadzeniem w polsce. Są masowe protesty cukrzyków,tylko o tym sza! x wyobrażacie sobie ile BIZNESÓW by upadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie zamartwiaj się...czas szybko leci. Nie spostrzeżesz się,a junior już wróci:-) U mnie cieplutko i słonecznie. Cześć Livio:-) To racja:-( Naturalna eutanazja i naturalna selekcja.Silniejszy wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Obserwuję właśnie mojego M. W tym tygodniu 3-cia wizyta wg SYSTEMU, Tym razem u chirurga a jutro 4-ta wizyta u nefrologa. Wszędzie godzinne oczekiwania. x Czy KTOŚA, kto to zorganizował,bierze pod uwagę jego stan zdrowia? ile wysiłku potrzebuje chory człowiek - aby tej głupocie sprostac. Gdy wyniki ma złe..doładowują leki, gdy wyniki dobre - propozyxja do szpitala. W tym biznesowym szaleństwie,należy robic wszystko aby sobie ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze nowy aspekt obojetności. Aptek tyle,co i banków :) Pełno w nich badziewia,suplementów,olejów,szamponów - lekarstw z recepty - NIE MA. Będą jutro - a co tam,choremu zależy to przyleci - ruch dobrze mu zrobi :D tak więc za każdym lekarzem,receptą...ciagnie się dodatkowy smrodek obojętności. x w naszym przypadku "chaty za wsią",ma to wymiar nieprzeciętny..hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio kupiłam dzisiaj kurczaka babuni:-) Naklejka mówi: jakość mięsa bez antybiotyków-składniki paszy wolne od GMO. Ciekawa jestem smaku???? Papier wszystko wytrzyma,już nie wiadomo w co i komu wierzyć:-( Na chińskiej produkcji urządzeniach,elektronarzędziach,bzdury są wypisane.ni jak to ma się do prawdy,oszukuje się ludzi na każdym kroku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle BIZNEZ kwitł!! x ja mam dostęp teraz do jaj wiejskich - owszem ze wsi - ale zimą i jesienią a zapewne i latem -na kupnej paszy :D x Powodzenie te jaja zaczęły mieć ogromne. A tu kilka kurek - forsa zaczęła lecieć..więcej kurek,więcej sztuczności. Pytam sprzedającego - dlaczego te jajka mają cotraz bardziej czerwone żółtka. x Troche go przytkało,a przy następnym spotkaniu,próbował MI DZIEWCZYNIE ZE WSI - wmówić,że takie powinny byc. Zapytałam go więc - dlaczego toto w środku,wobec tego nazywa się zółtko a nie czerwonko? x chyba cos zrozumiał,bo już kolejne mają kolor naturalny. :D Pochwalisz się Jedyna tym kurakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Livciu pochwalę się.Gotuje się. Poporcjowałam go.Dla siebie gotuję mięsko.Z wywaru będzie rosół. Co zauważyłam jest bardzo delikatne,już przy porcjowaniu zauważyłam różnicę. Z tymi jajkami to zgadzam się z Tobą:-),ale podczas ubijania żółtek bledną:-) Moja pani od jajek,ma 20 kurek.Jajka są naprawdę dobre. Jest też pan który handluje na ryneczku jajkami,każde jajko ma 2 żółtka.Pan zachwala,że wiejskie(z tym mogę się zgodzić)ale z naturalnością to mi się jakoś nie zgadza,żeby tak każde miało 2...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Zapewne mój post przeczytacie jutro! Mamy piękny hotel, jacuzzi, basen, masaże. Jednym słowem SPA przez wielkie litery. Wypoczywamy w całym tego słowa znaczeniu. Dzisiaj byliśmy na bazarku warzywnym. To co poczuły nasze nozdrza , jest nie do opisania. Zapach świeżych warzyw, owoców, kwiatów. Kupiłam 2 jabłka na spróbowanie. Smak nie równa się tym sztucznym choć ładnym. Na powrót do domu zakupy zaplanowane.Pomidory malinowe, fasolka, jabłka no i wędlina.Obowiązkowo boczek dla Z. Jak to człowiek docenia zapachy i smaki z ojczyzny. W drodze do PL stanęliśmy na obiadokolację, zajazd w sosnowym lesie, zapach sosen był tak intensywny że Z wysiadł z auta i mówi do mnie , kochanie czujesz ten zapach sosen? To jest właśnie to czego nam najbardziej brak. Zapachów i smaków. Livciu piszesz o nowych zastrzykach podskórnych na cukrzycę, postaram się odrobić zadanie domowe i napiszę ci coś więcej o tym po powrocie do domu i uzyskaniu info. Jedyneczko to super ,w końcu możesz spac spokojnie z otwartym oknem. Globusiku , Ime ,Marylko pozdrawiam was wszystkie. Ale nabazgrałam. Już wam nie przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Miłość spytała przyjaźń: Po co Ty istniejesz , skoro ja już jestem? Przyjaźń odpowiedziała: Istnieję po to , by zostawić uśmiech tam , gdzie Ty zostawiasz łzy. x Zapraszam na kawę. x Lunka dzięki za liścik , powtarzaj sobie ...CHWILO TRWAJ!!!! x Jedyneczko wpadnę posmakować rosołku:) x Livio sok z poprawił smak herbaty:) x Ime pozdrawiam x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku jakie piękne,prawdziwe słowa.. Piję z Tobą kawę,dziękuję... Luna jak miło Ciebie czytać:-) emanuje od Ciebie szczęście...wypoczywajcie!!! Co do mojego kuraka wolnego od BMA ;-) -mięsko białe przy kości,delikatne wręcz rozpływa się w ustach.Dla porównania wrzuciłam porcję z innego kuraka-trawiaste i sine przy kości. Rosołek jak zwykle pyszny,więc częstujcie się :-) Oj tam....wszystko to ble,ble....i podejście do sprawy:-) Pozdrawiam Was. Ime żyjesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf... Chwila wytchnienia. Starszy S wyjechał właśnie na urlop do swojej koleżanki.Wszystko na ostatnią chwilę:-(pakowanie itp... Luna tak jak w ubiegłym roku,w Twoje strony. Ponoć zimno tam i ciągle pada.... To co koleżanki??melisę parzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko ale zapach daje rosołek , a smak ...szkoda gadać:) Pakowanie w ostatniej chwili , wiadomo ..to domena młodych ludzi:)zawsze pytam S czy już się spakował? odpowiedź znam ...jeszcze mam tyle czasu!!! Może i słusznie , po co zawczasu się stresować:) x U mnie jest prawdziwy chłód.Do tego deszcz i mam pokrzyżowane plany. Po zakupy pójdę jutro. Jeśli spostrzegę takiego kurczaka również kupię. Podobnie jak Ty jajek z podwójnymi żółtkami nie lubię. x Hej wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. U mnie również zrobiło się bardzo zimno.Do południa było jeszcze fajnie.Teraz leje i zimno. Rano natomiast na termometrze było 5 stopni,aż przetarłam oczy z niedowierzenia.Czyżby to już koniec lata:-( Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witanko Żyję,Jedyneczko :D Mam się jako tako,tylko wszystko w zwolnionym tempie robię... Kolka tak mnie polubiła,że odpuścić nie chce ;) U nas dzisiaj cieplej,słonecznie.Tom się wzięła za ogród.Trawa skoszona,to i owo wypielone.Poobcinane itd. Wy tu sobie rosołki pijecie,soczki z czeremchy...Oj,dobrze Wam :D Luna Cieszę się,że dobrze się bawisz :D Ech,nasze polskie najlepsze! Globusiku❤️ Mario🌼 Livciu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam Was z pachnącą kawą. Ime no witam,witam:-D Roboty jak zwykle masz pełne ręce...co na tą kolkę paskudy powiedziały??? U mnie dzień zapowiada się słoneczny. Słońce-coś co świeci dla wszystkich ;-) X Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Dziękuję za kawusię. Prawda słońce świeci , a na termometrze 7 st. Znowu mam powód do niezadowolenia:) za wcześnie na taki chłód. x Ime Witaj . Usiądź na chwilkę , przecież robota nie zając:) x Przeżyłam wczoraj chwile grozy:) zaczął fiksować internet. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. x Dobrego dnia. Jeśli wykonam to co zaplanowałam również będę miała dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Co tam plany,idź na spontan:-D Tak, u mnie również 5 było z rana na term.brrr. Ale rozchodziłam się już ,wymyłam 3 okna w pracy i jest mi gorąco!!! W międzyczasie kilku klientów.Rozpoczął się sezon cyklinowania:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema :D Jedyneczko Dzięki za czarną ;) U paskudy jako takiego nie byłam.Wizytę w poradni chirurgicznej mam 26 sierpnia... Najmłodszy syn ma dzisiaj swoje święto,więc uciekam...;) Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime Juniorkowi życzę uśmiechu na buzi , zdrówka i szóstek w ...BUDZIE:D x Jedyneczko Poproszę melisę ..bo jestem ciut wkłyrwiona:) x Poza tym stara bieda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry wszystkim . Zapraszam na króciutkie spotkanie i szybka kawę. x Lecę na ryneczek. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Globusiku Jak Ty się ładnie niecenzuralnie wyrażasz po kaszubsku! :D Swoją drogą...kto Cię tak w...ł? ;) Zajrzyj jutro na FB...to Ci się może humorek poprawi? Jedyneczko Co tam za robota Cię dopadła? Odsapnij trochę ;) Gdzie reszta się podziewa? Pewnie się jodują i takie tam ;) Dziękuję za życzenia dla juniora,przekazałam ;) Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Budźcie się !!! Catering dowozi kawę , rogalika i stawia przy łóżku. A to doskonale dzień się zaczął. x Ime Byłam na FS rozweseliłaś mnie. Super. x Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam Was z czarną i blondi. Bufet otwarty,zapraszam. Wczorajszy dzień spędziłam przy książce.Lało i było chłodno. Co u Was?? Livciu gdzie się zapodziałaś?? Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×