Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry Jedyneczko. Kawa i bufet dobrze zaopatrzony. Zapowiada się dobry tydzień. Dziękuję. x U mnie słońce ale zimno. Zaczynam rozkręcać swój kołowrotek:) x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek No i jestem o rok starsza...;) Częstujcie się ciastem... Co prawda z wczoraj ale jeszcze pyszne jest ;) Globusiku Jak widzę udało mi się Ciebie przechytrzyć z tym FB ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Ime życzę Ci wszystkiego co się szczęściem zwie❤️ żyj długo i w zdrowiu. Oczywiście ciastem się częstuję , bardzo dziękuję. x A NIE!!! nie przechytrzyłaś mnie:) widziałam piękny samochód marki Garbus ...super!! :D i wiele innych zdjęć , coś w rodzaju.. różowy stoliczku nakryj się:) x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Ech,Globusiku Ale zajrzałaś na FB i nie zauważyłaś,że jakaś tam Ime ma urodziny ;) Nie mniej,bardzo serdecznie dziękuję za życzenia ❤️👄 Córka była w sobotę na weselu,więc postanowiłam trochę pożartować sobie z niej i jej narzeczonego :D Taci kaszebści szport(żart) Do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na kawę zapraszam. x Gigantyczna iluminacja obejmująca główny deptak toruńskiej starówki — ulicę Szeroką — będzie największą atrakcją tegorocznej edycji Bella Skyway Festival. Okazała konstrukcja o wysokości ponad 20 metrów będzie połyskiwać w rytm muzyki, imitując świetliste niebo nad głowami widzów. „Galaxy Gallery” przygotowana przez włoskich mistrzów sztuki światła — grupę Mariano Light — stanowić będzie artystyczne nawiązanie do odkryć Mikołaja Kopernika. x Od dzisiaj będą takie atrakcje. Jeżeli nie poleje deszcz będę na festiwalu. x Ime Zwracam honor:) rzeczywiście nie zauważyłam ,że świętujesz:) Zrozum , zauroczył mnie Garbus.Nic poza nim nie widziałam:D Nadrabiam zaległości i od rana ściskam Cię mocno. x Jedyneczko Czy na Rodos czuje się już jesień?? x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane. Globusiku dziękuję za kawkę,jest dzisiaj szczególnie niezbędna.W nocy polowałam:-( Jesień widać wszędzie,nie tylko na RODOS,Globusiku.Zwierzęta szykują się już do zimy.Właśnie jeden futrzak wprowadził się do mnie bez pytania i rozgościł za pianinem.W nocy próbowałam negocjować z nią po dobroci:-D dzisiaj tak miło już nie będzie!!! X Ime ❤️ ❤️ 🌻 🌻 Żyj długo w zdrowiu i szczęściu!!! X Globusiku to Ci się atrakcje szykują!!! Super!! U mnie leje od niedzieli i zimno.Wyciągnęłam już ciepłe kurtki i botki... Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko a to ci heca:) zwierzątko wyczuło ciepło i za pianinem chce przeżyć zimę. Powtórne polowanie przyniesie efekt .Futrzak znajdzie inne miejsce. Ja również przeprosiłam ciepłe ubranie i buty. Lepiej dmuchać niż chuchać. W poprzednią niedzielę się wychłodziłam i musiałam zapobiegać katarowi. W tm czasie na ulicy można zobaczyć ludzi różnie ubranych. Odważni jeszcze w letnich bluzeczkach :) z krótkim rękawem brrr inni w kurtkach. Ja należę do tych drugich:) x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,jesteście??? Globusiku zapraszam na pierogi,bierz Ime i wpadajcie. Reszta pań raczy się pewnie smażoną rybką w nadmorskich kurortach:-) A, jeszcze Luna zapodziała się gdzieś w naszych borach Ja to dzisiaj kulinarnie spędzam czas,żeby za dużo nie myśleć o popołudniowym polowaniu:-) Deszcz nadal leje,klientów niet,to nalepiłam troszkę na zapas;-) Acha,pierogi z mięsem polane skwareczkami..... Do zobaczenia przy stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyneczko Zawiadomiłam Ime , dojedzie , a już jestem. Pierogi z mięsem dawno nie jadłam więc przygotuj kilka ..... albo naście. Znowu bardzo zróżnicowana pogoda. U mnie deszcz padał w nocy teraz świeci słońce ale jest chłodno. Wieczorem wypada zaliczyć festiwal Skayway . Za bardzo nie chce mi się wychodzić. Jednak po zjedzeniu pierogów nabiorę chęci. Przecież wypada zobaczyć. Dla grzecznych kobitek takich jak ja:) zbyt późna pora rozpoczęcia bo o 20,30. Wcześniej nie byłoby efektu. Zbieram siły i iiiii :) wiecie co?? x Miłego popołudnia. x Ime Przypominam Ci o zaproszeniu na pierogi. Wsiadaj w auto i przybywaj:) x Pozdrawiam Cię. x Wczasowiczki też pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiadomo gość to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi...mmm...mniam :D Ale nie wiem czy dojadę... Na 19.20 mam wizytę u chirurga :D Może po? Może być? Wzięłam się dzisiaj za porządkowanie dwóch garderób Czego ja nie wyniosłam z nich :O 5 worków niepotrzebnych rzeczy Zawsze się odkładało,a nóż widelec się przyda ;) Ale ja mam taką zasadę...czego nie nosisz dwa lata oddaj komuś albo wyrzuć Zrobił się przeciąg w moich szafach :D Serwuję placki po cygańsku,smacznego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Gorąca i pachnąca czeka na Was :-) Ime pierogi oczywiście czekały na Ciebie,ja za to skosztuję tego placka po cygańsku,co to takiego i z czym się to je??? Co tam u paskudy??? Z futrzakiem fałszywy alarm.Chłopaki sprawdzili każdy centymetr zamieszkałej powierzchni,ja asekurowałam ich trzymając szczotkę na kijku do szorowania pleców:-) Wygląda na to,że to duchy:-D chociaż wolałabym futrzaka... X Globusiku jakie wrażenia z wczorajszego wieczoru??? Pogoda nie zepsuła efektów?? Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Jedyneczko za kawę dziękuję. x Jestem nie wyspana. Była w krainie baśni. Mam mało czasu . Więcej napiszę później. x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
jezden-tyko nie wiem,czy tuJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No i nie zdążyłam na pierogi 😭 Jedyneczko Placki po cygańsku to nic innego jak duży ziemniaczany placek z gulaszem w środku,polany gęstą kwaśną śmietaną i keczupem,albo jak kto woli,sosem pomidorowym :D Hm...paskuda Szykuje się następna operacja :( Ja nie wiem dlaczego te choróbska tak mnie lubią 😭 Globusiku Jak impreza? Udana? Livio Czemu seplenisz? ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime. A to zmartwiłaś mnie:-( Rzeczywiście czepiają się Ciebie dosyć często...co tym razem?? Może poprzednio to nie był wyrostek...? Trzymaj się. Placek po cygańsku:-)bardzo syty!!!Pa,dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Ime no zasmuciłaś mnie. Czy dalej sprawa wyrostka?? x Livioi Czy Ty z kosmosu zajrzałaś do nas:) x Jedyneczko Ja pierogów pojadłam i zadowolona mogłam pójść na festiwal. x Babki przeżycie niezapomniane. Ponieważ byliśmy na otwarciu ( zaczynało się o 20,30) po krótkich mowach włodarzy zabłysły światła. Nie jestem w stanie opisać wrażenia. Największe konstrukcje są na deptaku. Ilości żarówek i żaróweczek .... wiedzą tylko ci co instalowali. Kolory ....... zawrót głowy. Kiedy nasyciliśmy oczy i duszę przeszliśmy w drugie miejsce żeby popatrzeć na taniec współczesny. Takich miejsc przedstawiających różne klimaty jest kilka. Żeby zobaczyć wszystko potrzeba kilka dni. Dzisiaj pięknie pada deszcz więc wyjście odpada. Z resztą najpiękniejszym miejscem dla mnie jest punkt centralny. Żeby wejść na deptak trzeba przejść przez piękną bramę. Dalej ??? tak pięknie może jest w raju:) Babki zapraszam na festiwal .Trwa do soboty włącznie. x Miłego popołudnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Zajrzałam sobie do wujka Google...i rzeczywiście,festiwal światła przepiękny :D Aż żałuję,że mnie tam nie ma.Mam hopla na punkcie wszelakiego źródła światła ;) Twoje miasto niedaleko ode mnie...ale ból nie pozawala mi na dalsze wojaże :( Jedyneczko To był wyrostek...tyle tylko,że mam torbiel endometrialną i musieli mi ją trochę naruszyć przy operacji. Jest wielkości męskiej pięści.Leczyłam to kilka ładnych lat i ...nic Jestem zmuszona ją usunąć razem z jajnikiem,bo ból jest nie do zniesienia :) A poza tym jak pęknie to...wolę o tym nie myśleć Globusiku raz jeszcze... Chyba się katapultuję na ten festiwal,tak mi się spodobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na kawę w słoneczny i cieplejszy dzień. x Ime Jeżeli tak cierpisz trzeba coś z tym zrobić. Bardzo Ci współczuję❤️ Usuń to świństwo koniecznie. Wiem ,że każdy zabieg to stres ale ból zmusza do radykalnych decyzji. Ime obiecuję Ci ,że w następnym roku pomyślę o, tym wcześniej i wystosuję zaproszenie. Będziesz miała co fotografować. Gdyby nie samopoczucie namawiałabym Cie bardzo. x Jedyneczko wpadaj i pij kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawę Globusiku:-) Ja też obejrzałam w google...cudo,aż dech zapiera... Ime współczuję,zrób coś z tym ,nie zwlekaj!!! ❤️ X Ja moje miłe panie mam w planie: -8,15 wizyta u ginekologa -10,15 wizyta u stomatologa Specjalnie wybrałam sobie obydwie wizyty w jednym dniu.... Trzymajcie się ,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. W końcu mogę coś napisać, jakaś awaria netowa nam się wkradła. Jesteśmy w domu od poniedziałku. Było bardzo fajnie. Odpoczęliśmy. Wieczorkiem poczytam was co pisałyście. Pozdrawiam was , lecę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny witaj Lunka. x Powodzenia na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,witajcie!! Luna wróciliście :-) Mamy Ciebie z powrotem,oczekujemy Marysi i Livi:-) Melduję,że jestem już po wizytach.Było całkiem przyjemnie:-) Aparat całkowicie zdjęty,chodzę i szczerzę zęby do wszystkich:-D Powiem jedno.Warto było!!! Dolne partie mojego ciała również przebadane,USG zrobione,wynik z cytologii za 2 tygodnie. I reprymenda od p. doktor...w następnej dziesięciolatce mam pokazywać się częściej:-) X Słoneczko przygrzewa,czasami przelotnie pada i takie tam. Fajny dzisiaj dzień:-) Mój starszy S wraca,właśnie z W-wy jedzie już do domku. To tyle.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Zapraszam na kapuśniak z kiszonej kapusty.Dzisiaj tylko tyle:( Jutro będzie upieczony udziec z indyka. x Jedyneczko Widzę!!! ale piękny uśmiech:D aż weselej się zrobiło w Wagoniku. Boję się myśleć co powie mój lekarz. Nie pamiętam kiedy byłam!!! x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D Lunka Witaj w klubie Napisz coś więcej o swoim wyjeździe Gdzie byłaś,co zwiedziłaś,co dobrego jadłaś ;) Globusiku Jeśli mogę coś zasugerować... To indyka pasuj***ardzo sos...do dziczyzny Osobiście robię go w domu i zapewniam,że jest przepyszny :D I marsz do lekarza!!! Jedyneczko A poszczerzysz się do mnie? ;) :D Miłego synkowania z S ;) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Zapraszam na kawusię! Tyle wczoraj wieczorem napisałam i poszło w las! Zapowiada się ładny dzień! W końcu piątek, jutro odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna dzięki za kawę.Wstałam dzisiaj po piątej.Wyspałam się szybko.S siedział z mężem do późnej nocy i opowiadał wrażenia z wyjazdu.Jego dziewczyna została jeszcze,będzie tam do listopada. O szóstej ruszyłam na spacer w celu dotlenienia się,a przy okazji zakupiłam rogale i chrupiący,jeszcze ciepły chlebek. Zostawiam na stoliku w wagoniku;-) Ime proszę Cię bardzo:-D :-D :-D Ja wypróbuję tego indyka z sosem z dziczyzny,tylko skąd go wziąć?? z torebki?? Dziewczyny zapowiada się ładny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć dziewczyny. Za kawę dziękuję. x Jedyneczko ja odwrotnie jestem nie wyspana. Wieczorem przyczłapała znajoma, straciła rachubę czasu. Nie lubię takich wizyt. Ime no właśnie sos robisz z torebki ?? czy przygotowujesz sama? x Lunka Zasmakował Wam odpoczynek. Piątek i myślisz znowu o odpoczynku. Ja mam dzisiaj pracowity dzień:( x Pozdro ...dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×