Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Jedyna - nawet nie zdaja sobie ludziska sprawy - z tego czego tak usilnie poszukują - w sumie - samych siebie.To co najprostsze i pod nosem,najtrudniej znależć. Kim jesteśmy?Jednym i tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MIŁEJ NIEDZIELI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Globusiku,Tobie również. Piękna jesień w tym roku.Kolejny słoneczny dzień... Jestem gotowa do wyjścia,wpadłam,żeby Wam pomachać. Odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą.Pewnie spieszycie się do mnie ,bo wszystko mi z rąk wypada;-) Niesamowity wiatr,rezygnuję dzisiaj ze spacerów. Koleżanki,to co?? zaczynamy od poniedziałku:-) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko Dziękuję za kawę rzeczywiście się spieszyłam .Wybywam za moment. Wyobraź sobie,że komputer zachorował :) ....ma wirusa. Najprawdopodobniej potrzebny będzie lekarza. x Ime Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piękny i słoneczny, chociaż też smutny. Umrzeć w młodym wieku? Co to jest 36 lat? Współczuję dzieciom Pani Ann Przbylskiej. X Cieszmy się małymi radościami. Dobrego dnia i tygodnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ponownie. Marysiu , Jedyneczko wiadomość o Odejściu Ani Przybylskiej usłyszałam dzisiaj bardzo rano. x ROZWALIŁA MNIE ZUPEŁNIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
"Jej chrypka była najlepsza". Aktorzy, dziennikarze i sportowcy żegnają Annę Przybylską 5 Dla jednych "Królewna Śmieszka", dla innych "najlepsza polska aktorka z najlepszą chrypką". Wspominają i wyrażają smutek. Nie tylko świat filmu, ale też sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Życie toczy się dalej:( x Dzień dobry. Zapraszam na spacer do Stacyjkowa. Kawa czeka , ja też. x W okół domu zielono , żółto , czerwono. Ucieszył mnie powrót naszej przyjaciółki . Sroczka wróciła. Czasami bywa na balkonie. Jednak u nas jest jej najlepiej. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku w Stacyjkowie.Zasiadam do kawy.Dzięki. Powiadasz sroczka wróciła:-)Dobrze jej u Ciebie:-) Dobrego i słonecznego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)przeciez to pytanie i ta sytuacja to w ogole nie trzyma sie zadnej logiki 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio:-) Co tam?? Jak wypadła wizyta gości:-)Królewicz też był?? X Ime jutro Cię podprowadzę.O której jedziesz?? Mam nadzieję,że dzisiaj odpoczywasz sobie....buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano idąc do sklepu mijałam dwie starsze panie i słyszałam jak jedna pyta drugą o wnuczkę,która niedawno się urodziła. Konkretnie o chrzciny i o imię dziewczynki. Pani odpowiada:-Ty wiesz takie ładne imiona,zagraniczne... Poczekaj,poczekaj..a no: Andzela-Flanceska. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ano Jedyneczko faktycznie imiona piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki❤️ Jedyneczko Jutro wyjazd o siódmej rano... Ale dzisiaj niestety nie dane mi było odpocząć...bo odstałam swoje u alergologa i to aż w Gdańsku No cóż,jak trzeba to trzeba ;) Z tych imion to się pośmiałam :D Mój Tato też nie mógł na początku zapamiętać imienia mojej córki ;) Globusiku A skąd Ty wiesz,że to ta sama sroczka? Bo mi się wszystkie wydają jednakowe... Pozdrawiam wszystkie Jutro do szpitala.po jutrze operacja Trzymajcie kciukasy I do uzdrzeni! ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime oczywiście trzymam kciuki i mocno zaciskam. Wracaj do nas jak najszybciej. Sroczka??? tylko ona może być tak śmiała:) Zagląda do balkonowego okna i urzęduje w skrzynce . Śliczne są te ptaszki choć tak często nielubiane. Podobno są wścibskie:) Dla mnie mniej niż niektórzy ludzie. ❤️ dla Ciebie na podróż. Napisałam Ci @. Bardzo serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem. Tak wpadam żeby wam napisać ,że jestem z wami i czytam! Jak tylko ogarnę moje sprawy, będę miała więcej czasu na pisanie! Ime trzymaj się!!!! Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko x dziękuję za kawę .Jestem blisko Was gdyby potrzebna była pomoc służę. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Liczyłam na Ciebie;-) X Moje winorośle nie ma już ani jednego liścia.Wiało okrutnie przez dwa dni,no i wywiało.... X Luna,blondi każdego dnia czeka na Ciebie.Jak będziesz wolniejsza,wpadaj i opowiadaj;-) Marysiu Livio Ime ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Paniuśki x Jedyneczko czy dopilnowałaś wszystkiego??? nie byłam potrzebna więc dałaś radę.!Na Ciebie można liczyć ...wiem to!!!! Wiatru u mnie było więc pożółkłe liście spadają ale bardzo powoli. Winorośl widać z daleka jest czerwoniutkie. x Lunka Ogarniaj i wracaj. Nie pozwalaj żeby blondi się marnowała:) x Livio czy goście już pojechali ??? jeśli tak to przybywaj na pogaduszki. x Marylko pozdrawiam. x Ime Kciuki mam zaciśnięte❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Puk puk to ja. Witam . Przybywajcie na rozpoczęcie dnia z kawą. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×