Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie! Zapraszam na kawę. U nas prawdziwa wiosenna pogoda. Wichury mamy za sobą, też nie źle wiało. Jedyna, A ja miłość dziękuję za miłe powitanie. Zmykam do pracy, dziś długgggiiiii dzień ! Wczoraj zakupiliśmy fajny żyrandol do sypialni. Już wisi. Tak się cieszymy tym nowym mieszkaniem ,że każda drobnostka sprawia radość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Kawa i krople walerianowe zostawiam na stole. Kawa natchnie nas lepszym humorem ....walerianki ... uspokoją. x Ime Pogadaj z ... wujkiem Stefanem ... swoją tężyznę może wykorzystać w inny sposób:) dlaczego upodobał sobie szklarnię?? i demontuje ja po kawałku. A tak na poważnie to szkoda Twojej pracy. Słyszałam prognozę. Wiatr ma ucichnąć u mnie już jest mniejszy. Najgorsze może już minęło. U mnie wczoraj było ...straszno:) ...no cóż los tak chciał , taki kaprys miał ..... słowa piosenki , które często powtarzam . x Jedyneczko ja również postradałam się parasolki. Nawet kaptur od kurtki był zagrożony. Za wcześnie zrobiłam porządki w szafach. Ciepłe swetry poszły w kąt. Będę je wyjmować z powrotem.U mnie jest 3 st. zimno!!!!! x Lunka W domku masz wszystko świeże i nowe. Wszystko cieszy .... jest fajnie. Dalszego powodzenia hej. x Dobrego i w końcu prawdziwie wiosennego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna,dziękuję za kawkę:-) Wcale się nie dziwię Twoim radościom Luneczka:-) Widzę jak moje dzieciaki biegną do mnie z każdą nową miską,żeby się pochwalić:-) Ime??? Co tam,jak tam??Załatwiłaś tego Stefanka;-) Oczywiście jestem przygotowana na Twój przylot:-) U mnie w nocy był spokój,ale wczoraj po południu z sąsiedniego budynku poleciały reklamy. Globusiku Trzymajmy się za ręce,jak polecimy w plener to razem;-) Znowu zaczyna ostro wiać:-( Trzymajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Co tam parasolka,będzie nowa, tak jak mówi Ime. Globusiku nie wychodź dzisiaj.Zostań w domku,na zewnątrz jest okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Cieszę się, że przestało wiać i wszystkie jesteśmy zdrowe. Luna co Ci się śniło na nowym mieszkaniu? Podobno pierwszy sen się sprawdza. Już mam w wazonie pierwsze tulipany z ogródka. " To odnośnie wiosny...' Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Kawę stawiam! Wczoraj był dzień, chyba go nie zapomnę! Skasowałam moje kochane auto. Cały tylny zderzak i lampa do wymiany. Jestem w dole, zła sama na siebie. Sprawiłam sobie nie zły prezent na imieniny. Zmykam do pracy! Trzymajcie się cieplutko , u nas na dziś 25 stopni zapowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,cześć Lunka . Spóźnione ❤️ ❤️ 🌻 🌻 bądź zdrowa. Z autem rzeczywiście kiepski prezent sobie sprawiłaś;-) Dobrze,że Tobie nic się nie stało... Marysiu,no co Ty opowiadasz??/ Masz już swoje tulipany,u mnie powiedzmy dwa tygodnie do tyłu:-( Pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lunka No co za pech...:( Ale najważniejsze,że Tobie się nic nie stało :D Wszystkiego dobrego z okazji Twojego święta ❤️🌼 U Ciebie 25 stopni u mnie zaledwie 6 :( Poproszę o połowę z tych 25 stopni ;) Marysiu U mnie ani jeden tulipan nawet nie wzeszedł Chyba za zimno mamy A szkoda bo uwielbiam te kwiaty :D Kradnę Ci chociaż jednego ;) Globusiku Stefan dostał w nos i się trochę uspokoił ;) Ale ponoć ma dzisiaj wrócić.Chyba postawię mu piwo bo lubi i nie będzie tak rozrabiał ;) Jedyneczko Stawiaj wiatrołap,żeby mnie za daleko nie zdmuchnęło :D Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej babki rano mnie zawiało:) nie zdążyłam na kawusię. Teraz wypiję herbatkę. x Lunka życzę Ci wszystkiego naj !!!! i zdrowia. Jeśli ono będzie będzie też nowe autko. Oczywiście ...współczuję takiego prezentu imieninowego ale najważniejsze ,że Ty cała. x Marylko nooo jestem zdziwiona jak pozostałe Koleżanki ,że w ogródku już zakwitły tulipany. Obserwuję grządki w okolicy i przyznaje,że niebawem też będzie dużo kwiecia:). Jedyneczko czy poradziłaś sobie z ptakami?? ja chyba odniosłam zwycięstwo. Od wczoraj mam spokój. x Ime sympatyczny ...wujek Stefan.... posłuchał i pofrunął:) miej rękę na pulsie. Gdyby co to stawiaj piwko:) x Nie wiem czy uwierzycie ale od dzisiaj / raz w tygodniu / będę chodzić na zajęcia gimnastyczne:) tak tak to prawda!!!! x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Kawa zaparzona, zostawiam dla was na stoliku. Byłam wczoraj w warsztacie, auto da się naprawić. Koszt takiej naprawy to 1000 Euro. Oczywiście części będą oryginalne. Przespaliśmy się z tym i dziś robię termin na oddanie auta do naprawy. U nas tulipany już w pełni zakwitły a magnolie jak kwitną pięknie aż oczu nie możne oderwać od takiego widoku. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Lunka jak dobrze przyjść na gotowe:) dziękuję za kawę. Twój ...wybryk....:) będzie kosztowny:) ale cóż ... stało się i nie ma rady. Z tego co słyszę u Ciebie jest bardzo ciepło. Chciałabym żeby do nas dotarła taka temperatura. Niestety na zbliżający się weekend przewiduję chłód:( x Jedyneczko rolety w górę!!!! x Pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki:-) Dzięki za kawkę Luna.No rzeczywiście zarobiłaś:-( Nie płaci ten kto nie jeździ ;-) Trudno,każdemu może się zdarzyć.. X Globusiku rolety mam już od dawna w górze;-) Dzisiaj wywóz śmieci,trzeba było się zorganizować,bo przyjeżdżają bardzo wcześnie.Z tym wywozem to u nas cała ceremonia:-) Z panami od wywozu umówieni jesteśmy,że śmiecie z całej kamienicy gromadzimy w jednym miejscu,z powodu braku parkingu o porannej porze i nie tylko. W zamian za to możemy wyrzucać ile chcemy,tylko,że spakowane ma to być schludnie,w workach. Także raniutko należy powyjmować śmieci z koszy które stoją pod drzwiami domu i przenieść je w umówione miejsce:-) Na szczęście daleko nie trzeba iść. X Znowu wiatr szaleje:-( Pogodnego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku co zrobiłaś tym ptaszyskom??/ Mam nadzieję,że nie wylądowały w garnku:-D Moje są.Na dach nie wlazę,trudno będę się męczyła.Mam nadzieję,że znajdą sobie ładniejszy dach:-) Na co dzień ich nie słyszę,wstaję wcześnie.Niedziela to ich dzień:-) X Miłości co z Tobą??Wieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko moja droga ....wywóz śmieci ..... u mnie również cała historia. Już przestałam reagować. Cieszę się kiedy mogę wejść do śmietnika. Podobno jedna firma podrzuca drugiej i jest targowanie....czyje co je!!!!! Twoje ptaki cwaniaczki poszły wysoko ...gdakać:D. Ja nakładłam słoików wypełnionych wodą / żeby nie porwał wiatr/ we wszystkie wolne miejsca. Chyba pomogło!!!!! U mnie również wieje. Jeszcze się nie ociepliło a już słyszę prognozę ..... chłodniej , nawet opady śniegu. x Pozdrawiam hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Globusiku Przy okazji wiatru,wpadłam na pomysł jak zabezpieczyć szklarnię ;) Mało mi głowy nie urwało ale zrobione! Otóż...owinęłam ją folią spożywczą :D :D :D Zużyłam trzy rolki :D Zostałam nawet pochwalona przez męża ;) Jakie mają być te zajęcia gimnastyczne? Fitnes albo zumba? Lunka Skoro samochód da się naprawić,to nie jest tak źle ;) Obyś jak najszybciej go dostała bo bez auta,jak bez ręki ;) Jedyneczko Ceremonia wywozu śmieci...:D Nasze dzisiaj by fruwały po całych Kaszubach :D Zima nadciąga? E,nie straszcie ,mnie ;) W sobotę mamy wyjazd na szkolenie dekarskie,połączone z atrakcjami i zabawą Odbywa się to we Wdzydzach Kiszewskich.Piękne strony Tylko co z tego,gdy pogoda nie dopisze? A ja zmarźluch jestem :O Miłego dnia👄 I pozdrowionka dla Marysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień dobry! Wstawać śpioszki! Dlaczego muszę pić kawę sama? ;) Zostawiam dla Was dzban i czekam Może zapach Was przywabi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Ime jasne,że zapach kawy przywołał mnie .Jestem i piję.Bardzo smaczna. Dziękuję. Ime co tam pogoda!!!! na zabawę będzie OK. Gdyby co !!! zabieraj ze sobą kozę. Ona jest niezawodna. A nie mówiłam !!:D pomysłów Ci nie zabraknie. Na szklarni zrobiłaś pancerz. Powinno być dobrze. Moja gimnastyka to Zumba. x Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Miłości jestem, zapach mnie zwabił! Nie ma to jak kubeł kawy z rana. Szklarnie zabezpieczyłaś pomysłowo, pewnie przetrwała najsilniejsze wichury. Dziś czekam na telefon z warsztatu. Mają mnie powiadomić kiedy mogę auto odstawić do naprawy. Za oknem się ochłodziło, zachmurzone niebo z przebłyskami słońca. Drzewa zaczynają się zielenić. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime ,ale żeś wymyśliła z tą folią:-) Świetny pomysł,jesteś pomysłowy Dobromir;-) Luna daj nam trochę ciepełka i słońca...Ja też jestem zmarźlak:-( I nienawidzę wiatru!! Globusiku dawaj muzykę i dołączam do Zumby:-) Dobrego i ciepłego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
już jestem z kawą. Zapraszam. x Jedyneczko spełniam Twoje życzenie:) Podsyłam odrobinę ...zimnego słońca:) x Miłej soboty wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Globusiku Kawa wyborna ;) Dziękuję ❤️ Dzisiaj nie mam zbytnio czasu Zaraz jadę na rynek po krzewy owocowe dla Tatka Potem chyba na to szkolenie Jak mi się nie chceeeeee ;) Miłego weekendu babeczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku dzięki za kawkę. Rano śnieżyca,świata nie było widać.Ziąb😭 Dobrze,że w domku ciepełko;-) U mnie od rana ******ie mam już przyczep,ludzie uzupełniają opał... a wiadomo???może już tak do lata zostanie.. Również życzę miłego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Spóźniona jestem na kawe. Chyba łyk dla mnie został jeszcze? Tak mi się dziś wstać nie chciało. Ale co tam w koncu sobota dzis. Śniadanko zaliczone. Za oknami słoneczko pięknie świeci. Jedyna współczuję ci takiej pogody ale za to interes się kręci. Ja wczoraj po pracy wymyłam wszystkie okna. Dziś syzyfy. Budzę się po mału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry dziewczyny. Podrzucam Wam tulipany, żółe i czerwone. A tak w ogole zimno, niby świeci słońce ale wiatr lodowaty. Życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko Bardzo dziękujemy za tulipanki. Pozdrawiamy Cię. x Babeczki jutro rano mogę nie zdążyć z kawą. Przygotowuję wszystko dzisiaj. Jutro włączycie wodę i napój gotowy. x Pozdrawiam i dobrego poniedziałku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Woda w czajniku jest,zagotowuję i sypię blondi i czarną;-) Po prostu brak słów co się dzieje na zewnątrz:-( Marysiu tulipany od Ciebie poprawiają nastrój;-) Globusiku do zobaczenia i miłego dnia Co tam na Kaszubach?? Ime o jedno szkolenie jesteś mądrzejsza:-) Jak było?? Luna mam nadzieję,że zdążysz łyknąć kawki... Ciepłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry ;) Jedyneczko Było dość sympatycznie Fajne kaszubskie strony,tylko zimno ;) Szkolenie było do wyboru... Jedno dla facetów,drugie typowo dla kobiet Moda,uroda,ble ble ble ;) Które wybrała Ime? ;) Jak mnie znacie,to będziecie wiedziały :D Hotel...Hm Przypominał czasy komunistyczne ale widok za oknem wynagradzał wszystko ;) Mieliśmy tam nocować ale ja domatorką jestem i nade wszystko,kocham własne łóżko :D A co się dzieje później na takich szkoleniach to chyba wiecie,więc tym bardziej ciągnęło nas z mężem do domu ;) Dzisiaj u nas znowu wieje :( Syn zdał prawo jazdy,już dostał dokumenty Córkę wieczorem rozbolał ząb więc zasuwałam z nią do dentysty Wczoraj zaliczyliśmy dwie imprezy 70-tkę mojego Tatka i 71 lat obchodził mój teść Na dzisiaj starczy bo Was zagadałam Miłego wieczorku❤️ i do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać,że o 18:44 nad naszym domem,przeleciały dwa helikoptery a w jednym z nich,mościł się pryzydent Komorowski ;) Ma dzisiaj wizytę w moim rodzinnym miasteczku A niedaleko nas mamy wojskowe lotnisko Jak on śmie latać po moim niebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×