Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień doberek Globusiku Ja również dziękuję za cudowne spotkanie❤️ Aż nas musiał mąż rozdzielać,tak nie mogłyśmy się nagadać ;) Jedyneczko Mam nadzieję,że zazdrość nie zżarła nam Ciebie do końca? ;) Marysiu Odpoczęłaś sobie? Pozdrawiam kobietki Żuraw na łące mi zaczął "śpiewać" :D Idę posłuchać i popatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ime Globusiku Żyję:-D Ime ,ale nadal mnię zżera;-) A do mnie szpaki przyleciały:-)Żurawi jeszcze nie widziałam,ale tradycyjnie jak co roku na Bożeny i Krystyny zapewne ujrzę(o to już jutro) X Był listonosz i znowu zdradził co jest w kopercie:-( Już od progu krzyczał -rachuneczek za prąd... X Globusiku syn cały i zdrowy i w domu.Możliwe jest i czy kiedyś się wydarzyło ,żeby był z miesiąc w domku? X Dzisiaj na obiad klops i pieczone ziemniaczki,do tego mizeria.Znowu mało fatygi;-) Pozdrawiam Was.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ooo tak! syn wyjeżdża na 5 tygodni i 5 tyg. jest w domu. W tym roku będzie na święta:) x Ime co mężczyzna to mężczyzna łatwiej mu rozdzielić dwie gadające kobiety. Jak jego kręgosłup?? x No nie !!! Babki idę szukać ptaszków .U Was już ..świergolą...:) u mnie cisza. No kto to widział taką niesprawiedliwość:) x Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Kręgosłup męża ma się lepiej niż mój ;) Tak się składa,że ma mniej zniszczeń w nim... Zazwyczaj to ja ciągnę męża do domu,bo jak ten się rozgada,to klękajcie narody :D Od jednego razu moich pogaduch z kimś,nie zrobi mu ujmy na honorze ;) Jedyneczko Ten listonosz to pewnie ma rentgen w oczach :D :D :D Jadę opłacić synowi egzamin na prawko i przygotować wypłaty dla chłopaków Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Cieszę się ze spotkania Ime i Globusika. Fajnie pogadać w realu i na dodatek polubić się.:) A może gdzieś tam w lato spotkamy się wszystkie w pół drogi? Od czegóż są marzenia? Żeby je zrealizować wystarczy tylko chcieć:) Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Zapraszam na kawę. Mamy dzisiaj wiosenne imieniny. Wszystkie Krystyny ...sto lat. x Nasza Marylka ma rację . Od czego są marzenia? , żeby zorganizować spotkanie na neutralnym gruncie:) ale by się działo:D Marylko dziękuję za zdjęcia. x Wczoraj poszłam szukać ptaków. Widziałam i słyszałam gadanie. Obiecują piękną wiosnę. x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wpadłam na kawkę Globusiku,dziękuję.W sumie byłam tu już raniutko przeczytałam co napisała Marysia,nastawiłam wodę na kawę i poszłam do sklepu,a tam mi trochę zeszło;-) Za to przytargałam chrupiące rogale,chlebek z piekarenki z ziarnami słonecznika...z myślą o Was też. Ranek bardzo zimny i wietrzny. Ime tak sobie myślę,czy nie za wcześnie przesadziłaś swoje roślinki. Mam taką samą wierzbę japońską w ogrodzie na WP rośnie tam sezon,powinnam ją przyciąć??Zupełnie się nie znam. Pozdrawiam Was koleżanki,przetrwajmy szczęśliwie ten piątek 13-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jedyneczko i Globusiku Dziękuję za kawę i dodatki do niej ;) Wierzby przesadza się właśnie w marcu,przed wypuszczeniem pąków Przycinasz tak krótko jak chcesz To zależy jaki kształt rośliny chcesz uzyskać Jeśli kulisty to tniesz bardzo krótko Ona na prawdę zniesie wszystko :D Mam jeszcze miniaturę wierzby Iwy,ona też cięcie znosi bardzo dobrze Marysiu Zgadzam się z dziewczynami :D Marzenia są po to aby je realizować ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime. Dzięki za porady,moja wierzba posadzona była rok temu,jest jeszcze mała,ale muszę się jej przyjrzeć,czy aby na pewno wymaga przycięcia. Mój studencik dzisiaj przyjeżdża,dumam jak by tu mu kulinarnie dogodzić;-) Pa. Uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj,Jedyneczko ;) Nawet małą wierzbę można przycinać Odwdzięczy się ładnym rozkrzewieniem Twój student przyjeżdża a moja studentka dzisiaj wyjeżdża :D Wymiana...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime;-) Zrobię to,przytnę ją. Ach, te studenciki...u Ciebie to nie ostatni:-) X Dziewczyny u Was też taki ziąb?? Przed domem mam tuję w donicy,silny wiatr już kilka razy ją przewrócił.Jest duża.... Szukam jakiegoś sznurka,może ją przywiążę do balustrady. Zwariować można z tą pogodą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej x tak Jedyneczko u mnie również bardzo zimno. Wychodziłam po zakupy , zmarzły mi ręce. x Nic uwarzyłam rosół zostawiam w wazie . Koniecznie popróbujcie i rozgrzejcie się. x Ime wierzby uwielbiam. Mają coś w sobie melancholyjnego . x Marylko Przed Toba weekend. Odpoczywaj:) x Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo,rosołek :D Dziękuję Globusiku❤️ Będzie jak znalazł bo zmarzłam w wielkim mieście ;) U mnie też niestety zimno,co nie przeszkodziło żurawiom gęgać na mojej łące ;) Podejrzewam,że jest to ta sama parka co w zeszłym roku :D Jedyneczko Nie wiem czy to dobry pomysł na przywiązywanie tej tui Może Ci uszkodzić pień przy szarpaniu przez wiatr.Najlepiej gdzieś w kąt... Co do studencików,to na razie jest jeden a właściwie,jedna ;) Starszy chyba już raczej do nauki się nie kwapi a młodszy,nie wiem co zamiaruje ;) Marylko Odpoczywasz sobie czy ganiasz jak zwykle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry, Fajnie, że piątek.Tęskniłam już za wolnym dniem. Umyłam 6 okien w tym tygodniu. Do tego Kacper dwa razy do 19.30, urodziny siostry ( wczoraj). Trochę za dużo, dałam sobie w kość:) Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym problem bo chyba spoko wszystko jest tylko facet tylko pewnie ma kogos na boku 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Za oknem szaro i mokro. Witajcie. x Można powiedzieć ,że dzień barowy. Zapraszam więc na kawę. x Jedyneczko mam sobotę pracującą. Wołam również Ciebie. We dwie będzie raźniej i lżej. x Marylko dajże spokój kiedy to wszystko zdołałaś zrobić? umyć tyle okien to już wystarczy żeby miesiąc odpoczywać:) Energia Cie rozpiera. Ja porządki inaczej syzyfy odkładam. Zrobię wszystko jeżeli zrobi się ciepło. Pozdrawiam Cię. x Ime ale masz piękne widoki. Jestem prawie pewna ,że para żurawi wybrała to miejsce już wcześnie. Każdego roku będzie wracać. Czują się u Was dobrze. Nic dziwnego ... żyjesz z nimi w zgodzie:) Ja dzisiaj planuję ogarnąć mieszkanie ...tak tylko z grubszego:D Zajmie mi to pewnie pół dnia. x Miłej soboty Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane koleżanki:-) Ja tak szybciutko dzisiaj.Mam wolne,jadę z dziećmi do WM. Pozdrawiam,trzymajcie się cieplutko,bo chłód niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!Dziewczyny podpowiedzcie jak robicie rosołek tak po domowemu a nie z przepisów z książki czy internetu.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak na szybko...;) bo z telefonu... Jutro jedziemy wybierać podłogę na balkon,więc muszę być przygotowana ;) Uparłam się na drzewo,żadnych kafelek,o nie! Jako córka stolarza,kocham drewno :) Gość Rosół z kury,kaczki,wołowo-drobiowy? Jaki lubisz? Najważniejsza rzecz to opalona cebula.Dosłownie... Warzywa... No i rosół nie może mocno wrzeć,musi tylko lekko pypciać na gazie ;) Jak chcesz konkretny rodzaj mięsa,to napiszę jutro więcej... Pozdrawiam dziewczyny i naszego gościa a ja miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Miłej niedzieli wszystkim. x gościu x Rosół robię z mieszanego mięsa ...wołowina / szponder/ dodaję np: udko z kurczaka , udko z kaczki lub indyka. Umyte mięso do garnka i na gaz. Kiedy zaczyna się pienić z powierzchni zdejmuję wszystko co pływa na wierzchu. Robię to dość długo i dokładnie. Po zagotowaniu sole do smaku. Zmniejszam gaz i bardzo powoli się gotuj. Za jakiś czas wkładam włoszczyznę ...marchew pietruszkę , seler i koper. Kopru nie żałuję , jeśli mały pęczek wkładam cały. Na palniku kuchenki opiekam cebulę ze wszystkich stron. Wkładam do garnka. Na bardzo małym ogniu rosół się gotuje. To wszystko. Życzę smacznego. x Babki jak się udały zakupy??? x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Dwa nieruchome leniwce siedzą na drzewie. Następnego dnia to samo. Trzeciego dnia w takiej samej pozie. Czwartego dnia nawet nie drgnęły. Wreszcie piątego dnia większy leniwiec poruszył lekko głową. Na to jego towarzysz: - Stefan!! Coś ty taki nerwowy?! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam panie! Szponder tzn.ile na wagę,czy na sztuki.Jestem niestety zielona jak szczypiorek.Udko z kurczaka kojarzę potem warzywa i ile gotować .Czy do miękkości udka czy warzyw,bo to by znaczyło,źe ok.30 minut i warzywa są miękkie.Czy też najpierw ugotować mięso a potem warzywa.?Wiem,ze to nie wypada tak nic nie wiedzieć ale tak nieraz bywa.A chęci są.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W Wagoniku jestem przelotem. Dzień dobry. Zostawiam kawę i do zobaczenia . x Gościu kupuje dwa średniej wielkości kawałki szpondru. Mięso drobiowe ugotuje się wcześniej. Można go wyjąć jak będzie miękkie. Włoszczyznę wkładam później .Jeśli mięso wołowe zaczyna być lekko miękkie. x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dojrzałe kociakiusmiech.gif Wiem, że marzycie o tym, żeby młodszy kuś wszedł do Waszej psitki i się w środku wyspermiłusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie dziewuszki że dzisiaj Dzień dojrzałej pipkiusmiech.gif dlatego ja facet przesyłam każdej z Was gorące całusy w pipke, ale każda z Was musi majtki zdjąć przed całusemusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu. Od rana pukam ,stukam,zaglądam przez okienko do wagonika,zamknięte. Dopiero teraz mogłam się do \Was dostać. Nie będę już pisała o rosole...bo znowu pójdzie liścik w plener. Co do zakupów,udane:-) Dzisiaj może młodzi spakują drugą torbę;-) Oj, trudno się rozstać. Pozdrawiam Was .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No to się napukałaś Jedyneczko ;) Twoje zakupy udane,moje nie za bardzo Co prawda kupiłam pergolę ale najważniejszego nie było na stanie :( Szkoda...bo balkon czeka ;) Jutro dalszy ciąg poszukiwań I jeszcze jedno... Będę miała szklarnię! Hip hip hurrrraaa! :D Globusiku Gdzie tak dzisiaj pędzisz? ;) Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki x Jedyneczko a może młodzi mają za małe walizki:D i tak będą pakować dłłłłłługo!!! czuję ,że wcale nie chcesz im pomagać :) i słusznie.!!! niech nadejdzie odpowiedni czas. x Ime szklarnia??? czy mogę się zapisać w kolejce po pomidory i ogórki. Nie chodzi mi o owoc ale ten zapach!!!!! Ime poszłam dzisiaj w długą . Było fajnie też zahaczyłam po zakupy. x Miłego wieczoru hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam i zapraszam na czarnulkę. Obudziłam się wcześnie ok.5.Szybko spałam dzisiajszej nocy.Położyłam się wcześnie ,żeby wymazać z pamięci koszmar jaki przeżyłam.Otóż byłam w kinie na Disko Polo. Ime mogłaś mnie skuteczniej zniechęcić :-D No ,ale obiecałam koleżance ,że będę jej towarzyszyła,a słowa należy dotrzymywać... Ime balkon masz obudowany?tym deskom nic się nie stanie??Pomysł bardzo fajny.Chociaż to drzewo jest zapewne specjalnie impregnowane...Jeny,szklarnia???Nie wiem co powiedzieć;-) Globusiku pogoda cudna,słoneczna,co planujesz??Co do walizki dzieci masz rację:-D Marysiu Trzymajcie się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×