Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Siemka Globusiku Dziękuję Ci kochana za wiktuały :D Chyba przewidziałaś,że chleb i mleko mogą się przydać pod sadzonki pomidorów ;) Bo właśnie niektórzy tak robią.Moczą chleb w mleku i na to sadzą pomidory :D Ja posadziłam na pokrzywie :D Kompot się przydał.Lało się ze mnie w tej szklarni aż miło.Zaraz pomidorki podłałam :D :D :D Jedyneczko U mnie dzisiaj słonecznie ale niezbyt ciepło.Za to w niedzielę ma przyjść wichura i trzymam się nadziei,że nie weźmie mi szklarni :O Posadziłam w niej nie tylko pomoidory,ale jeszcze paprykę i bazylię,wszystko z własnych rozsad :D Co do gotowania,to u mnie dzisiaj były kaszubskie pulki z włsnoręcznie przez męża złowionym dorszem :D No i niestety nic nie zostało :( Bo jak są pulki to rodzinka wydziera sobie ziemniaki i chochlę do sosu :D Marysiu Masz wolne jutro od Kacperka czy też otaczasz go swoją opieką? Lunka Traz ja zadam Ci to pytanie... Gdzieżeś Ty? ;) Pozdrawiam Was wszystkie I w związku z tym,że męża ma jutro wolne może gdzieś wybędziemy? ;) Życzę Wam spokojnych dni bez gradu i wichur ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczęta! Jestem , jestem. Uff pracy mam sporo. Do domu wracam dopiero po 18 tej . Z w domu czeka głodny, obiadokolacja, posprzatać kuchnię , prysznic i do łóżka. Tak wygląda nasz dzień.Dziś wolne więc mam akcję pod nazwą SYZYFY. Jak mi starczy czasu , chcę iść do ogrodu, trochę popracować, zielsko mi już urosło. Okna też się już proszą o wodę o szmatkę. Ale to jakoś zrobię, najpierw kawa i ułożyć plan na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Paniuśki. Która ma ochotę rozpocząć sobotę przy kawie??? zapraszam. x Jedyneczko Oj !!! zimna Zośka mrozi dalej. U mnie gardu nie było ale deszcz i chłód. Dzisiaj rano - 1 . Do licha !!! ja chcę ciepła. x Ime i Miłość:) x Oj tam !!! w weekend nie może wiać...ja nie chcę!!! czekam na ciepełko. Ale się zdziwiłam,że moczony chleb może służyć jak nawóz do sadzenia nigdy o tym nie słyszałam.Dobrze,że się przydałam:) x Babki wszystkim życzę miłego weekendu i odpoczynku. x No właśnie Lunka gdzie się zapodziałaś???? x Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. Ja dzisiaj odświeżam kolor włosów i syzyfy. Jutro mam plan iść z kijami.Oczywiście jeśli pozwoli pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Hura,hura,hura!!! Meliny już nie ma!!!! Wyprowadzili się wczoraj. Szef bandy w więzieniu,a reszta mnie nie interesuje;-) X Ime ciekawe informacje z sadzonkami,ale będą zbiory... Globusiku nie mroziło dzisiejszej noce,teraz słoneczko świeci. Zniszczeń po gradzie nie zauważyłam... Luna Marysiu Mam gości dzisiaj .Siostra M z dziećmi. O matko kochana 10 osób na obiedzie:-( Muszę znowu sięgnąć po gary:-D do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. x OOO Matko ! 10 osób sporo:D ,życzę przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie przerwę w syzyfach. Jedyneczko to powodzenia ci życzę przy tych garach. 10 osób , no to masz co robić. Globusiku ja dziś wieczorem, też mam zamiar zafarbować moje siwe włosy. Zimnej Zośki u nas nie było , ale mimo to jest chłodno. Mycie okien odłożyłam na wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Miłej niedzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka Musze Ci napisać,że jestem po generalnych wiosennych domowych porządkach. Na jakiś cas spokój. Okna wiadomo niedługo będę czyścić ale bez zmiany firanek więc klopot mniejszy. Czy jesteś już ufarbowana???? ja tak!!! dokonałam tego co zaplanowałam. Jestem taką dwukolorową blondynką. Jaki kolor masz Ty??? wiem,że planowałaś coś zmienić. x Koleżanki jak mija Wam niedziela?:) Życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Z kawą i naszym wagonikiem , zaczynamy nowy tydzień. Niedziela minęła mi na leniuchowaniu. Wieczorem poszliśmy na godzinny spacer z piesą. Włosy są zafarbowane na czarny brąz. Dziś pracowity dzień mam w pracy, ale za to Zielone świątki przed nami i znowu dzień wolny. W sobotę mamy zaproszenie na ślub kościelny i chrzciny, dwa w jednym. W lipcu moja przyjaciółka bierze ślub, jestem za świadkową u niej. Cieszę się i już odliczamy tygodnie. Nie widziałyśmy się 5 lat. Przyjemna podróż przed nami. Raz coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. Tak zaczynamy nowy dzień przy kawie. Dziękuję. Szykuje się Wam kilka miłych zdarzeń. Jest o czym myśleć , a i przygotować się psychicznie i fizycznie też. x Jestem dzisiaj osowiała:( więc****isanie nie idzie:) x miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witaj Luna dzięki za kawkę. Dobre wieści płynął od Ciebie:-)Super uroczystość przed Wami ni i nie masz jak się wymigać;-)na weselu będziesz pełniła ważną funkcję:-) Ja jestem po gościach,po chacie jakby tajfun przeszedł:-D tak było wczoraj.Wszystko powraca do normalności,wstałam bardzo wcześnie i ogarnęłam dom... Wizyta dzieciaków zmieniła nieco wystrój w pokojach:-) Teraz wszystko jest na swoim miejscu... Wreszcie wyszło słońce,może będzie cieplej:-) Dobrego dnia koleżanki,w miarę możliwości zajrzę jeszcze... Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem zmęczona tym dniem. Jeszcze tylko 20min.i wybywam na Rodos;-) Ime kak Ty żywiosz??? Dziewczyny do jutra.Rano przybiegnę z rogalami;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Jedyneczko Żywiom żywiom :D Na wosljedniem dechu no eto także :D A tak na poważnie... Choram dalej,opryszczka mnie dorwała,wredota jedna Z resztą...ona to moja najlepsza przyjaciółka,do spółki z gronkowcem skórnym ;) Gratuluję pozbycia się tak zwanego elementu! Toż to prawdziwy sukces! Spokoju życzę❤️ Gości miałaś...żałuję,że się nie załapałam na Twoje pyszności ;) Globusiku No jak to jesteś dwukolorową blondynką...;) Pasemka jakieś czy cuś? ;) Lunka Zazdroszczę Ci tego ciemnego koloru,ja już nie mogę...:( Uczulenie a na to nic nie poradzę ;) Przybijam Ci -tkę,bo my idziemy 31 maja na dwie I komunie a w sierpniu na weselisko do mojej bratanicy :D Marysiu Od jutra ma być u nas cieplej.Już jakby to czuć.W dzień było zimno i lało :( A teraz parówka taka się zrobiła Jutro jadę po nowe sadzonki pomidorów bo jedne to mi chyba trochę podmarzły :( Do uzdrzeni,kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa stoi w termosie, zapraszam , częstujcie się! Milości moje pomidorki jeszcze nie wsadzone do gruntu. Bałam się przymrozków. Od wczoraj popołudnia wieje u nas jak cholera. Nie lubię takiej pogody. Globusiku zmiana pogody wpływa na nasze samopoczucie. Głowa do góry. Jedyna uprzątnęłaś swój domek, ja też lubie jak stoi wszystko na swoim miejscu. W lipcu po weselu zabieramy ze sobą moją C z małym do nas w odwiedziny. Cieszę się ogromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej , witam. Stawiam kawę i czekam na rogale:) .Zapraszam . x Jedyneczko Biegnij dziewczę biegnij po te rogale!:D i zasiadaj przy stoliku wypijemy kawę i pogadamy. Mnie również zmęczył wczorajszy dzień i to bez większego powodu. x Ime niech się sprawdzą Twoje słowa ,że będzie ciepło. Czekam na takie dni i to bardzo. Co do koloru włosów to mam na nie patent. Wszystkie resztki farb mieszam i maluję. Wychodzi miks:D ni to ni tamto:D x Lunka , Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka dziękuję za spotkanie i kawę. Jeszcze poczekam na rogale i dzień będzie rozpoczęty. Ale fajnie czekasz na miłych gości:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Globusiku,pewnie umierasz z głodu;-) Jestem,jestem i rogale też:-) Jakoś mi dzisiaj tek zeszło i niefortunne spóźnienie. A to wszystko przez...na na kogo by tu zrzucić??? Pracę w pracy oczywiście:-D Sezon u mnie,rano jestem tu sama do godz. 8,potem przychodzi majster i pomaga rozładować kolejkę:-) M od rana na placu,tam wydaje przyczepy...no i tak jakoś zleciało... Bierzmy się za te rogale, mi też burczy w brzuchu.... Luna dzięki za kawkę.Fajnie ,że dzieciaki przyjadą do Ciebie zapewne odliczasz dni;-) Ime,impreza,za imprezą...miedzi ubędzie :-( Zdrówka Ci życzę!!! Marysiu Do zobaczenie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko doczekałam się na rogale. Oj burczy mi też , ale wszystko minie. Rogale to załatwią. Ty masz pracę w pracy , ja mam w domu i na zewnątrz. No i tak dzień za dniem:) Powodzonka hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kawkę i rogale :D Lunka No właśnie też się obawiałam tych przymrozków ale ze mnie to taka niecierpliwa dusza ;) Globusiku Pomieszałaś i owszem ale mi w głowie! ;) :D U nas dzisiaj cieplej ale kiedy skończy wiać to ja nie wiem :( Jedyneczko Kołomyja u Ciebie w interesie ale to dobrze :D Niech się kręci...:D Mam jechać dzisiaj z M do dentysty...chyba potrzymać za rączkę :D Nadaję się tylko,żeby straszyć ludzi z tą oprychą! ;) Miłego dzionka wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Dawno mnie nie było na kawie. Pozdrawiam ❤️ Kiedy w końcu będzie ciepło? Z kocykiem na nogach oglądam wieczorem telewizję, a moja mama jeszcze pali w piecu kaflowym. Zaś jestem na antybiotyku, spuchł mi kciuk. Myślałam że przejdzie ale nie... Poszłam do lekarza, a pan doktor mówi ; co ja jestem alfa czy omega? Ja tylko zgaduję , co pani jest... O Matko! Zgadywać to ja też umiem:) Zapisał antybiotyk, do tego tabletki na reumatyzm. Jak nie minie po 5 dniach, mam przyjść na prześwietlenie. No to truję się :) a efektu po 4 dniach nie ma!! Pa dziewczyny, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. x Luneczko wiadomo jak u Ciebie ...dmnie:) to my też mamy jak w banku.Wiatrzysko przywiało do nas. x Marylko zadaje sobie pytanie dlaczego na spuchnięty palec dostałaś antybiotyk? ale pan doktor widocznie zgadł:D i zalecił??? Marylko spróbuj smarować Altacetem lub robić kompresy. Jeżeli mam jakieś dolegliwości stosuję go i naprawdę bywa skuteczny. U mnie w domu również zimno. Chodzę w grubych skarpetach. Dzisiaj wyskoczyło 27 st. ale jutro już ma być chłodniej. Zdrowiej paaaa. x Ime i Milość:) namieszałam w głowie Tobie i sobie też:D szczególnie dzisiaj mieszam od rana:) i nagle telefon. W piątek przybywają dzieci. Telefon pomógł , przestałam mieszać:D x Dziewczyny przy takim wietrze czuje się łokropnie:( boli mnie czerep. x Do uzdrzeni!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Brrr za oknem 7 stopni, wiatr trochę ucichł. Nawet słonko wyszło.Rozgrzewamy się kawą. Okna nie umyte, nic poczekają sobie na lepszą pogodę. Globusiku miła wizyta się zapowiada u ciebie, fajnie. Marylko dziwne że doktor najpierw nie dał skierowania na RTG i dopiero leki. Zdrowiej nam. Komu w drogę , temu buty na nogi! Zbieram się do pracy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka dziękuję za kawę. Również buty mam na nogach :) rozgrzeję się kawą i w drogę. Mam wizytę bardzo oczekiwaną , ciesze się. Wiele spraw trzeba omówić. x Miłego dnia wszystkim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witaj Luna ,wcześnie dzisiaj wybyłaś....zdążyłaś jeszcze nam kawę zrobić.dzięki... Parno,duszno.Wczoraj u mnie burze,i zadymki wietrzne po południu. Globusiku szykujesz się do swojego święta:-) super ,że dzieciaki przyjadą,S też??wrócił z rejsu??? Marysiu,no właśnie tak jak mówi Globusik,spróbuj altacetem bardzo skuteczny.Zdrówka Ci życzę❤️ Ime myślę,że już sadzonki ni pomarzną...uporałaś się z robotą?? Pozdrawiam Was kochane,mszę lecieć.Pa. O matko list piszę od godziny z doskoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko witamy się dopiero teraz x Myślę,że sadzonki nie pomarzną. Jest chłodno ale nie mroźno. Jeżeli szykowałyście się podlewać to zróbcie w tył zwrot. U mnie jest tyle deszczu ,że podleję wszystkie ogródki. x Jedyneczko tak właśnie jest. S jest we własnym domu i oboje z synową wpadają do mnie. Przygotowuję świąteczny obiad. x Pozdrawiam Ime i Marylkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zapraszam na kawę , w butelce rum. Żeby się rozgrzać dolewam do kawy. Koza słabo ogrzewa więc rozpaliłam ognisko. x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Dziękuję za kawę,poranne przebudzenie...i chociaż nie było łatwo wstać:-)myśl o kawie porwała mnie z łóżka,wygrała:-) Mówisz o kozie...Globusiku ,a mnie brakuje powietrza,jest parno,duszno.Deszcz lał w nocy głośno i intensywnie , zmuszona byłam zamknąć okna. Zapewne wypatrujesz już gości;-),a i w kuchni robota... Pa do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Cieszę się Globus, masz miłe wydarzenie przed sobą:) Goście i to tacy ukochani. Miłych wrażeń. Ime ty ciągle w ruchu. Jak p.Irena Kwiatkowska ; "Żadnej pracy się nie boję." Podziwiam:) Luna pomidorki posadzone? U Jedynki klientów pełno! Wiadomo wiosna. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×