Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Imuś biedulko:-( Blokadę Ci robili?? Dawaj podmucham i przestanie boleć;-) Świętujmy więc:-) U mnie też wieje,nigdzie dzisiaj nie wychodzę.Spiżarnia zapełniona damy radę;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano blokadę dostałam ;) Za tydzień drugi zastrzyk Miałam już blokadę w kręgosłup ale nie pomogła :( Dmuchać nie musisz,wystawię palec za okno ;) Mam nadzieję,że mi go nie urwie :D No to świętujemy!!! :D Globusiku Lunka Marysiu Przybywajcie na balety! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak świętować to wieczorem również. Dołączam się. Jedyneczko dobre wici:) dla całej rodziny. x Ime jeszcze cierpisz z powodu tego palucha??? powiedz mi co to jest??? czy zmiany reumatyczne??? Boję się ,że również będę miała przeprawę ponieważ drętwieje mi prawa dłoń. W nadgarstku mam wyczuwalną i widoczną jakąś narośl:( Wiem powinnam iść do ortopedy i czas się tym zainteresować. Bardzo Ci współczuję.Oby zastrzyk pomógł. Jutro wybieram się do dentysty. Wiem ,że będzie boleć ale wolę pocierpieć niż samopoczucie po znieczuleniu:( x Babki posypały mi się dzisiaj rachunki. Powiedziałam dość , nie mogę na nie patrzeć i mimo wiatru poszłam je opłacić. Co za życie!!! Wiatr się uspakaja ale ja NIE!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A jeszcze jedno! Ime to prawda,u świnki zatwardzenie murowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku A w którym dokładnie miejscu masz tę narośl? Na środku dłoni czy w stawie? Jak miałam 18 lat,to miałam taką gulę w stawie lewej dłoni Trzy razy chirurg odciągał to igłą,ale zawsze wracało Dopiero operacja wyłuszczania dała rezultat Rękę w gipsie aż po łokieć była :O Pamiętam,że sama ten gips ściągałam bo czułam się jak kaleka :D Jeśli masz to w innym miejscu to jest to przyczyna wylewania się mazi ze stawu Palec jest spuchnięty i boli ale jak ma pomóc ta blokada to pocierpię ;) Mnie denerwowało to,że przy każdym zgięciu,palec trzaskał i bolał,a ze jestem praworęczna...;) Również obydwie dłonie mi drętwieją,ale lekarze spychali to na odcinek szyjny i lędźwiowy Zainteresuj się cieśnią nadgarstka.Może objawy będą pasować do Twoich? Pozdrawiam koffane❤️ i świętowania nastał czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja miłoćś. Drogie kawoszki paluch już nie boli mąż mnie dmuchnął cierpienie poszło w las. z tego wszystkiego opowiem wam dowcip przyszedł chłop do sex-schopa. lalę gumową kupił. przyszedł do domu,nadmuchał, a tu wyszedł facet z wielkim przyrodzeniem bez cyców,z dużym nochalem. Wrócił do sklepu z reklamacją - sprzedawca uświadamia: Ta lala jest na prawej stronie. należy mi się mocna kawa drogie kumoszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś noooooooo nie tyle śmiechu i to wieczorem:) x nareszcie paluch skapitulował ale spowodował to Mąż. Brrrrawo. Imuś moja narośl jest dosłownie w przegubie dłoni. Myślę,że jest to właśnie cieśnia o której piszesz. Podobno można usunąć tylko operacyjnie. Dokąd mogę znieść ból tak trwam. Wiem jednak,że bez lekarza chirurga się nie obejdzie. Obawiam się właśnie unieruchomienia ręki. Jestem praworęczna więc trudno mi będzie egzystować. x Dobrej nocy wszystkim. Gaszę światło , a sio!!! czas spać.Zamykam Wagonik , klucz pod wycieraczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Dalej wieje, ale co dziwne jest 15 stopni. Zdrowka wam zycze. Jedyna gratulacje dla syna. Stawiam kawe, nalewajcie sobie. Dzis dlugi dzien w pracy. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Ale wcześnie dzisiaj jesteś,dzięki za kawkę. Dzięki dziewczyny za dobre słowa... Leje i ciemnica straszna,ale ciepło i prawie tak samo jak u Ciebie Luna. Mój majster wychodzi wcześniej z pracy i jeździ do lasu po grzyby. Zbiera ogromne ilości w pięć minut :-) jak to on mówi... Podobne do zielonek...cieszy się i opowiada przy każdej okazji... Imuś słyszałam,że bardzo mocno wiało u Ciebie. Co tam?? Globusiku przed Tobą wizyta:-( wołaj mnie pójdziemy razem;-) To na razie tyle. Mój sklep już otwarty lecę po pieczywo. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i dziękuję za kawę. Samo dobre przed wyjściem. Jestem już na wylocie. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siorbię szybko kawkę zaserwowaną przez Lunkę...i jadę zmieniać obuwie w aucie,na zimowe ;) Najwyższy czas :D Jutro w drogę,więc do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Powodzenia Ime, szybko wracaj do nas!!!!:) x Wróciłam i jestem cała , wiatr mnie nie uszkodził. Piję poobiednią kawę i zgadnijcie co zrobię????? x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Ime dziękujemy za życzenia. Wiatru mam dość. Deszczu też mam dość. Dużo fajnych wrażeń życzę. x Zapraszam na kawowe śniadanie. x Jedyneczko rolety podniosłam i mobilizuję się do syzyfow. x Lunka , Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Dziękuję za kawkę. Rolety w górze;-) Wieje i u mnie,ale nie tak mocno. Globusiku widzę,że przeżyłaś wizytę u dentysty:-) Dużo jeszcze tych wizyt???Tak się zastanawiam,co też robiłaś wczoraj po południu???Mam nadzieję,że coś przyjemnego??? X Ime bawcie się dobrze,cieszę się,że wyrywasz od domowych prac...złapiesz oddech i kręgosłup odpocznie;-) Luna nie zdążyłaś dzisiaj na kawę...zostawiamy w termosiku Marysiu pozdrówki Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Sobotę rozpoczynajmy kawą:) Zapraszam. x Jedyneczko czy nie widziałaś mojego czasu?? gdzieś mi się zapodział:) wielka bieda jeśli go brakuje. W końcu ucichł wiatr. 4 st za oknem. Jednym słowem jesień. Pytasz o wizyty u dentysty? sądzę,że trzy to na pewno. Oby na tym się skończyło:) x Przybywaj na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Jestem,kawę zasilam chrupiącymi rogalami;-) Byłam w sklepie,wpatrywałam się w gablotę wypełnioną po brzegi mięsiwem,wędlinami i stwierdziłam -nic nie ma:-D Przynajmniej w sklepach mamy dobrobyt... Dylemat pozostał względem dzisiejszego obiadu;-) Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Śnieg u mnie pada, za oknem wróbelki i sikorki dokarmiane przeze mnie. Fajnie się patrzy :) Wczoraj byłam w teatrze na sztuce pod tytułem :"Okno na parlament." Dawno się tak nie śmiałam, aż płakałam ze śmiechu. Polecam , warto . Pozdrawiam i mam nadzieję, że list do Was trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was z kawą. Oj widzę,że moje sobotnie posty nie dotarły:-( Szczerze? To nie pamiętam o czym pisałam;-) Zaczynamy nowy tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:-D Tak Marysiu list trafił,mój i Twój dopiero teraz,cóż... Zainteresuję się tą sztuką;-) U mnie na dzisiaj zapowiadają opady śniegu.. Obojętne mi to w sumie;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko witaj Marylko nasza poczta miała wolną sobotę.Moje listy jeszcze błądzą. Ale nic to zaczynamy poniedziałek z kawą. x Marylko u mnie śniegu jeszcze nie ma ale sikoreczka zaglądała przez okno. Liczę na to ,że będziemy koleżankami:) x Jedyneczko w sklepach mięsnych najbardziej podobają mi się nazwy wędlin. O smaku nie wspominam bo mnie odrzuca. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Marysiu U mnie też śniegu napadało :D Poszukam ziarna dla ptaków,gdzieś go muszę mieć ;) Jedyneczko Też tak mam,gdy stoję przed ladą z mięsem :D Nigdy nie wiem co kupić Rodzinka coraz bardziej wybredna się robi ;) Globusiku Pozdrów ode mnie swoją sikoreczkę ;) :D Przedstawisz mnie? ;) A gdzie nasza Lunka? Zabawa Andrzejkowa była przednia! Na tyle,że schudłam 1,5 kg ;) Przyjaciele odwiedzeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć:-) Nie spodziewałam się dzisiaj Ciebie ;-) Andrzejki za tydzień myślałam,że na dłużej wyjechałaś.. A jak to się robi??? żeby na imprezie można było schudnąć?? :-D Odwiedziny masz zaliczone;-) A ja dzisiaj nadgodziny zaliczam... Jeszcze 15 min. I wybieram się na spacer.Lekki przymrozek, w sam raz na choding;-) Miłego wieczoru wszystkim. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna33
Witam. Dziewczynki moje. Imus usmialam sie, jak mozna schudnac na imprezie? A ja troche mam problemy ze zdrowiem. Dzisiaj mialam wycinane dwa znamiona na nodze. Noga troche boli. Nie wiedzialam ze pięta jest taka wrazliwa. Wyniki z histopatologii za 3 tyg. Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×