Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej Jedyneczko niebawem lecę po mięcho:) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem na spoznionej kawie. Dzis mam do 13tej wolne. Odrabiam syzyfy. Musze w koncu poukladac w nowych meblach. Salon prawie urzadzony, brakuje mi tylko nowej lawy. U nas dzis fajnie przymrozilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Kawa,kawa,kawa...na rozruch jak znalazł :D Jedyneczko Skojarzyło mi się ;) Twój studencik mieszka w Jedyneczce :D Oj,to dobrze sobie ma ;) Globusiku Wyobraziłam sobie tą Japonię ;) Ech,rozmarzyłam się :D Lunka Wpadnij do mnie :D Razem odrobimy te syzyfy :D Marysiu U nas wczoraj był malutki pożar w kotłowni :O Dobrze,że tam poszłam bo już miałam zamiar kłaść się spać Mój pomysłowy mąż wetknął kawałek kartonu w kominie Żeby zapchać dziurę,no i ten karton się zapalił :O Jadę dzisiaj na mammografię Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wieczorową porą.Na kawę za późno ale herbatkę można wypić:) x Ime bardzo często marzę. Przyznam Ci się ,że lubię taki marzycielski stan:) Imus nawet nie myślę ,że będzie inaczej jak tylko dobrze❤️ x Lunka W nowe mebelki chce się układać. Pachnie świeżością .Jednym słowem jest fajowsko:) Dużo radości życzę. x Jedyneczko Czy sprawy remontowe zakończone???? przecież niedługo będziesz robić paszteciki , uszka ...duże uszy:) pamiętam jak było w ubiegłym roku. Ja starym zwyczajem zaprzestaję chodzić do sklepów.Wchodzę niby na obejrzenie a kończy się kupnem czegoś niekoniecznie potrzebnego. Jedną rzecz chcę kupić , a mianowicie ładną choinkę. Powiedziałam,że choinki ubierać nie będę , a zastąpię ją stroikiem. Hurem usłyszałam....cooooooooo? i pewnie wystroję drzewko:) x Marysiu hop hop !!!! gdzie się dziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Proszę wstawać i zacząć przygotowania na ,,,domówki,,,, przecież to andrzejkowy wieczór. Zapraszam na kawę. x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Jestem z kawą i babką piaskową taką do spożycia;-) Zasiadajcie... Globusiku wprowadziłaś nastrój świąteczny;-) U mnie standard,jak zwykle: pierogi,uszka,pierniczki... W tym z kulinariami nie będę się tak spieszyła,jakoś tak na ostatnią chwilę zaplanuję,żeby się urobić po uszy:-D Nie wiem co dzieci planują K i E będą przetargi,kto gdzie i u kogo??? O remoncie Globusiku już zapomniałam;-)Jest ok. na razie nic nie kapie... Święta u Ciebie w Tym roku będą wyjątkowe,choinka musi być!!! X Luna ,a ja zazdroszczę Ci meblowania.Też bym chciała coś nowego,innego...Jak tam zdrowie? Imuś kawa na Ciebie czeka;-) Marysiu dla Ciebie też;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Zaparzyłam kawę. Zapraszam dziewczyny. Idę dziś do kina na " Listy do M." Ciekawe czy będzie taki dobry film, jak część pierwsza ? Uśmiechu na cały dzień życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do serca w niedzielę Wisława Szymborska x Dziękuję ci, serce moje, że nie marudzisz, że się uwijasz bez pochlebstw, bez nagrody, z wrodzonej pilności. x Masz siedemdziesiąt zasług na minutę. Każdy twój skurcz jest jak zepchnięcie łodzi na pełne morze w podróż dookoła świata. x Dziękuję ci, serce moje, że raz po raz wyjmujesz mnie z całości nawet we śnie osobną. x Dbasz, żebym nie prześniła się na wylot, na wylot, do którego skrzydeł nie potrzeba. x Dziękuję ci, serce moje, że obudziłam się znowu i chociaż jest niedziela, dzień odpoczywania, pod żebrami trwa zwykły przedświąteczny ruch. x Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na ostatnią listopadową kawę. Dzień dobry wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku. Dziękuję za ostatnią listopadową kawę:-) Mam dzisiaj pracowity dzień,koniec miesiąca... Marysiu ciekawa jestem Twoich wrażeń z filmu. Ja idę w piątek na ten sam;-) Rano obudziła mnie ulewa.Myślałam,że to pociąg sunie w moim pokoju:-D Takie pierwsze wrażenie po przebudzeniu... Dobrego i spokojnego dnia koleżanki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
film beznadziejny , nie radzę wybierać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Cześć kobietki. Nie było mnie bo mój tablet był zainfekowanych wirusem. Kompletnie nie mogłam nic zrobic. Razem z synem przez tel pozbylismy się tego cholerstwa. Potem kafeteria wysyłała mi komunikat że nie ma naszego tematu. Jaśnista mnie brała. Dziś udało mi się. Stawiam kawę na 1 grudnia. Do świąt 3 tyg. Poczynilyscie już jakieś przygotowania? Ja na razie tylko plany,ha ha ha. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wichura ustaje. Od 2 dni wiało jak cholera. Niestety deszcz pozostał. Nici z mycia moich okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Dzięki za kawkę. Już myślałam,że coś się Ci wydarzyło złego. U mnie też wiała wczoraj od południa i tak przez całą noc. Ciekawam jak u Ime???U niej ponoć do 100km na godz. Imuś żyjesz??? Globusiku,a jak u Ciebie?? Wczoraj ładnie wyrobiłam się z fakturami,dzisiaj dzień rozwożenia ....Miedzi wystarczy na Święta;-) Koleżanka namawia mnie na bal sylwestrowy w lokalu.No nie wiem,nie wiem.Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce:-D Pytasz Luna o przygotowania przedświąteczne... Jeszcze nie....jestem gotowa;-) Pozdrawiam Was,dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Czarnulka i białucha czeka. x Lunka u mnie również wieje. Ciągle mam pod wiatr.:) Każdego dnia z nim walczę. Tobie władował się wirus a mnie oblegają reklamy. Czekam na pomoc rodziy. x Wczoraj byłam na urodzinowym szampanie. Miałam też propozycję wyjścia na film. Niestety nie lubię komedii i rezygnuję z propozycji. Marylko jakie wrażenia??? warto było iść?? x Jedyneczko poczekam na Twoją ocenę, na film wybierasz się w piątek??? x Pozdrawiam , co słychać u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję za kawę. Ja również przygotowałam ale wystygła i wylałam. Idę na pocztę składać reklamację:) nie może tak być żeby nie dochodziły listy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rozmawiają dwie koleżanki: - Widziałaś, jak Kaśka zbrzydła? - No, aż miło popatrzeć.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój poprzedni list został uznany za SPAM No ja przepraszam bardzo droga kafeterio ale co uznaliście za obraźliwe?! Uśmiech czy oczko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A kuku ...a ja miłość witaj. x Ja ganiałam za wysłanymi postami:( nic to następny raz uda Ci się wypić z nami kawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku:-D Ime Globusiku Imuś przeprosiny zostały chyba przyjęte;-) Ważne,że się pokazałaś... I co tam słoneczka u Was?? Ja nalepiłam właśnie pierogów z mięsem. Zapraszam. Słońce walczy z chmurami,może uda się mu przez chwilę poświecić... W pracy nudno.Nikt nie przychodzi...i tak od wczoraj. Ani jednej osoby:-( Zajęłam się więc domowymi sprawami. Studencik telefonował i pytał co mamy dzisiaj na obiad;-) Zatęsknił chłopczyk,nie było go dwa tygodnie... Globusiku,a jak Twój Junior? Był już w domku?? Zadowolony jest ze studiów? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór ;) Jedyneczko Z tego względu nie chce mi się tutaj coraz częściej pisać ;) Listy nie dochodzą,spamują :( Co z tego,że przeprosiny przyjęte? ;) Ja mam się poprawić czy kafeteria? :D Na pierogi z mięskiem to mój Junior wpadnie :D Jadłby je na okrągło :D Moja studentka też dzisiaj mnie odwiedziła ;) ...zostawiła po sobie skowyt naszego yorka :D Miała go u siebie na weekend Zięć miał go dość,choć żyć bez siebie nie umią,jakby powiedział Junior ;) Nasz york wyczulony na wszelki hałas,nie dał zięciowi spać :D Całą noc robił...wrrrr,wrrr,wrrr :D Niech się młodzi przyzwyczajają,że wrrr to nic do łełełe! :D Globusiku A jak robi sikorka? Bo kuku to wiadomo ;) Do itra ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam i zapraszam na kawę. Nie ma nikogo w wagoniku:-( Czyżby znowu któraś coś przeskrobała? :-D Ime,a właśnie jak Twoja C się czuje??Przygotowuje się do roli rodzicielki??? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witam się co prawda bardzo późno ale rano nie mogłam pić kawy:) Zbuntował się żołądek.Troszku niedomagam:) Do jutra mam nadzieję go przeprosić, może się uda!!! x Ime sikoreczka jest kochana i robi ...fiu fiu , ćwir x Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×