Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Moje kochane ja juz w pizamce i mysle, ze mi wybaczycie.:D ale jak tu spac skoro towarzystwo jeszcze siedzi .... a teraz idziemy na jednego :D Y Y Y no to zdrowie 1 2 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio kochana ,Anulko, Globusiku ,Pijmy do dna, za Wasze zdrowie dziś piję.Maria dołączy do nas,ale jesteście super .Dopiero teraz mogę coś swobodnie napisać.Cienie mi zza pleców wyszły. Livio, to jest mój ulubiony drink.Serwuję.Dzięki za czar w krainie czarów.Oj, tak wiele bym chciała powiedzieć. Dorka, Dalida,wpadajcie. Dzięki że jesteście.Tak całkiem przez przypadek wpadłam na ten topik.Przeczytałam i zauroczył mnie wpis Globusika.Pomyślałam sobie ,tu zatrzymam się przez chwilę ,taki samotny człowieczek jak ja ,tyle życzliwości w tych babkach ,bez obelg,,wulgaryzmów i pychy.Tyle mądrości wśród dojrzałych kobiet.Tego mi trzeba było.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wiozę synka na zakończenie roku szkolnego.On trochę się wstydzi ,nie chce być tak w kółku zainteres.Nie odpuszczę,ma tam być i koniec.Świadectwo ma odebrać,całkiem przyzwoite.Zawiozę go,a potem przyturla się sam.Z górki będzie miał.A ja i tak w zasięgu jakby co. No to zdrowie kochane i dobranoc.Wypadłam Siła wyższa.Pa.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ tak Was witam. Na pobudzenie po wczorajszych ...baletach...kawa , zapraszam. Ja mam dzisiaj uroczystość w małym, drewnianym i starym kościółku kilkanaście kilometrów od Torunia. Do zobaczenia pewnie już wieczorem. 1 2 3! Gratuluję Synkowi , będziesz z nim , nie ma się czego wstydzić po wakacjach będzie już w swojej klasie i zapomni o wszystkim. ANULKO! LIVIO! MARYLKO! DORA! DALIDA! miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zarobiła właśnie ciasto na chlebek. Dzisiaj w wagoniku ugoszczę Was nim i kawą zbożową z mleczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Globusik miłych wrażeń. Livio zjadłabym Twojego chlebka. 1 23 przyjemnego zakończenia roku:) Dziś Dzień Ojca - wybieram się z kwiatami na cmentarz. Na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dotarliśmy do domu. Potrzebny mi odpoczynek, a jeszcze czeka mnie przygotowanie obiadu na jutro. Miłego wieczoru. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam z pracy, O Matko - ludzie kupowali przede wszystkim piwo. Jestem zmęczona. Zrobię sobie najpierw kąpiel z pianką. Zanosi się na burzę , duszno i ciemno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Ja po szkole, pracy i dentyście.Po obiedzie, kolacji,mam nadzieję.Moja przyjaciółka stomatolog , w prezencie imieninowym zrobiła mi 3 ząbki .Dochodzę do siebie,co prawda wszystko w znieczuleniu , ale fuj, nie lubię. Mario mam nadzieję że jutro dzień wolny? Odpoczniesz .Chociaż nie wierzę w to.Pewnie jutrzejszy dzień zaplanowany i wypełniony na ful. U mnie pogoda przecudna.Nie wieje ,nie pada , 20 stopni.Super. Wreszcie , wakacje.Niech odpoczywają Wszyscy zdrowo , kto ma przywilej korzystania z nich. Pozdrawiam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Wsiadłam do prawie pustego wagoniku i rozglądam się za chlebem Livi.Chętnie bym zjadła takiego swojskiego ale niestety nigdy sama nie piekłam.Kupuję co prawda chleb chłopski,jest na zakwasie naturalnym,wolałabym jednak spróbować Twojego chleba Livio. Mario,odpoczywaj-nogi do góry,niech wypoczną.Zbieraj siły na następny dzień.U mnie zrobiło się ciemno,niebo czarne i trochę zaczęło padać. 123 Jak tam Twój syn,zadowolony z zakończenia roku? Fajny prezent zrobiła Ci przyjaciółka. Już wakacje,fajnie by było się trochę wybyczeć,wyjechać nad wodę.Niestety my będziemy wyjeżdżać tylko w niedzielę nad morze.Ale dobre i to. 01-07 odwozimy Mamę.Już jestem umówiona w Łodzi,poznam przyszłych teściów mojej bratanicy.Bardzo się cieszę na to spotkanie.Będziemy oglądać suknie ślubne.Chcemy się zorientować w czym Madzi jest dobrze i co Jej się podoba.Spędzę fajnie ten dzień a 03-07 wracamy do domu. Globusiku,odpoczęłaś ?Pamiętaj robota nie zając i nie ucieknie. Anulko-buziaczki przesyłam. Dalida ,Loniu pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki los.......M
Mario, musisz pracować a nie liczyć na męża...eks:P. Trzeba było kupić wiewiórkę...gdzieś to słyszałam???!!!! aaaa.................. w filmie "wyścig szczurów". A jak z dziećmi??? córka zdała maturę???!!! ;) No tak, to wynika z...krwi...rodzinnej!!! synek, córka, ty!! Tu trzeba MYŚLEĆ! Chyba całą trójkę nie tak wychowałaś bo- nie myślałaś?! nie zauważyłaś? tak jak zdradę męża?- WSPÓŁCZUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zberezna
pragne przyłączć się do dyskusjii....jako dojrała 45-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zberezna
czytajac te teksty poprostu z życia wzięte.....pieke chleb,ciesze się z osiągnięć moich dzieci.staram się poradzić sobie z monotonią małżeńską(chociaż to najtrudniejsze dla mnie zadanie1)marzy mi się odskocznia od tego wszystkiego.....Czy Wy myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest! Znowu ja pierwsza? No tak - przespałam wczorajszy o okropnej pogodzie dzień,a teraz się wymądrzam! Wieczorem była burza - zmyła tą wstrętną duchotę. Dziewczyny zmęczone - odpoczywajcie jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozdrowienia na cały dzisiejszy dzień. Cieszę się ,że w godzina popołudniowych będę mogła napisać do każdej z Was liścik . Wystarczyło wysiąść z pociągu na jeden dzień i zrobiło się tyle zaległości. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry porannym ptaszkom:) Świeci słonko ale mocno wieje. Starszy syn kupił małego psa-wilka.Ciekawa jestem co moja piesa na to? Mam nadzieję ,że nie zrobi mu krzywdy.Ona nigdy nie miała szczeniaków.Może go przygarnie i będzie okej. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livio....dziwię się.....
Tobie, taka herszt baba, umie poradzić sobie w zyciu, zaprawiona w bojach a ... tak ślepo ufa i wierzy w czystość intencji globusa??! globus LUBI, jak ludziom wokół niej dzieje się źle. Wtedy doradza, użala się, jak dobra ciocia. To wampir energetyczny, lubi jak jest ŹLE (livio) bo wtedy jest DOBRZE (dla niej). Otwórzcie oczy i- przeczytajcie" Świętoszka" Moliera> Livo mam nadzieję, że nie plujesz do zupy synowej? Otwórz oczy- globus to wcale nie przyjaciel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. Nasz Holender wrócił wczoraj z ze Swojej Ojczyzny , mamy zaproszenie na prawdziwy ser holenderski. Do zobaczenia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLOBUSSSSSSSSSS....
masz ZŁE kontakty Z synową!!! Nie masz swego ŻYCIA! Nie piszesz SWOIM koleżankom o relacjach rodzinnych , w przeciwieństwie do NICH. ŻYJESZ tylko KAFE. Może kiedyś zrozumieją ONE- o co ci chodzi!!!! Nie masz życia swojego! Powiedz, co teraz....................syn, synowa, wnuki???? Masz tylko tyle, ile synowa pozwala! A dlaczego??????????? Bo właśnie taka jesteś!!! WŁADCZA! Niech twoja synowa, tak dalej trzyma- bo ty.....chchcha . Czerp energię z.... rozczarowań INNYCH!! A TU...masz forum :( :( niestety Im gorzej- tym ...globus....ma się LEPIEJ! Powiedz, jak NIENAWIDZI cię synowa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trudno przekonać o racji tych,którzy uważają,że mają rację. W sercu pokornego pokój nieprzebrany,a w sercu pysznego często zazdrość i zagniewanie." Tomasz Kempis "Dbajmy o poziom naszych najniższych instynktów." Antoni Regulski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Strzeżcie się słów!! Wartość człowieka poznasz po jego języku." Ali Ibn Abi Talib

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×