Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Luno jakbyś tam była:) Czytałam książkę właśnie na tej ławeczce. Było mi tak dobrze jakbym była w innym świecie :) Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam nosa z tą książką, co Marylko? Widać że wszystkie pomalutku będziemy miały remonciki,ja truję mojemu Z o malowaniu.Coś nie za bardzo się do tego kwapi,ale trzeba odświeżyć. No nic śpijcie dobrze i do jutra. Aha jutro mam wizytę u fryzjera! Cieszę się bo moje włosy już szepczą mi do ucha że potrzeba im zmiany.Może jakieś czerwone pasemka? Ha ha ha! A co mi tam,globusik ma koloru granatu a ja będę miała czerwone! Jestem szatynką to będzie mi pasować.Czasem lubię zaszaleć. Dobrej nocki jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej nocy Babki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ha ha ale lilie ...prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Te właśnie są dla was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mnie obudził kogut , dlaczego macie mieć lepiej:D wysłałam go pociągiem do każdej z Was. WSTAWAĆ!!!! Ja tym czasem przygotowałam kawę. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogucik dojechał! Dzień dobry! Poproszę moją blondi Globusiku. Zaradziłaś mojemu zaspaniu,dzięki bardzo. Jaką pogodą was dzień przywitał? Umnie słoneczko nieśmiało zza chmur wygląda!Ciepło,może znów będzie padać! W pracy zaplanowałam mycie okien...znowu,nie lubię tego robić,ale cóż ja mogę na to poradzić!!!!Jak mus to mus! Życzę wam dobrej pogody,i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
kubki po kawie zawsze w pośpiechu przeważnie spóźnieni szybki prysznic ja pierwsza bo robię makijaż czasami zderzamy się w drzwiach łazienki śniadania nie jemy zajmuje dużo czasu kawa czarna sypana słodzisz trzy łyżeczki ja jestem na diecie torebka kluczyki pocałunek perfum w powietrzu życzymy sobie spokojnej pracy kubki po kawie złączone na zlewie z daleka jak dwa łabędzie to wszystko co zostaje z naszego wpólnego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! MASKOTKA! witajcie. Ja już po pierwszej kawie:D dla Was przygotowana . PRINZESSKA! napisz co u Ciebie??? LUNA już w drodze do pracy! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Ja już po pierwszej , ale dla towarzystwa cygan dał się powiesić:D pije drugą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasciwie nic nowego...praca , w sobote imprezowalismy bo byly meza urodziny. Wlasnie sie zbieram pod prysznic i ide z czworonogiem na spacer nad rzeke bo piekna pogoda u mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA! Też masz czworonoga :) życzę Ci przyjemnego spacerku. To chyba pierwsza impreza urodzinowa Męża w Waszym związku. Nic więc dziwnego,że imprezowaliście. Wszystkiego dobrego dla Męża. U mnie poranek też łaskawy .... słoneczny czy tak będzie do wieczora ?????? O której rozpoczynasz pracę???? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia dziewczynki , dopijam kawę i zabieram się za pracę. U mnie zachmurzenie małe i umiarkowane .Myślę , że słoneczko wkrótce przebije się przez chmury. Słucham wiadomości w radiu. Coś mi się widzi że mój S przedłuży swój pobyt w górach. Narka. Globusiku , fajny wierszyk z życia wzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA! No i tak być powinno, jak szaleć to szaleć:D Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA! Piękny krajobraz , czy tam właśnie spacerujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. stronki nam tak szybciutko lecą. W Wagoniku tyle piękna. Góry,jeziora,jakieś łabędzie :D......fajnie. młodość w wydaniu Synów 123,..beztroskie wędrówki. Piejące koguty, a wokól mnie szczekanie psów:) i gołąb za płotem:D zyje - zmienia miejsca i zachowuje się jak gołębica z urojonym wysiadywaniem jaj.:D Sypnęłam ziaren słonecznika. M tylko się martwi,że toto wytropią koty. Ech życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Kogut piał i mnie obudził :) Ale do teraz nie było prądu , już myslałam , że znowu korki :) Prądu nie było na całym osiedlu . Miłego dnia. Idę do przedszkola na rozmowę z szefową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio , Cześć Marylko. Jestem po rozmowie z Panem majstrem. W poniedziałek zaczynamy. Mam nadzieję , już trzeci rok z nim się umawiam. Ale teraz mam na niego HAKA. Zaczynam od łazienek. Co by tu wymyślić . Szukam pomysłów w internecie. Globusiku , a Ty kiedy zaczynasz? Marylko Tobie życzę pięciolatków. No to pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Powodzenia w rozmowach. 1 2 3! OOOO MATKO co ja słyszę , jesteś szybsza w rozmowach:D My jesteśmy po wstępnej rozmowie z majstrem:). Teraz gdzieś kończy łazienkę. Na dwa trzy dni przed końcem ma do nas zadzwonić ,że może zaczynać. Wisi to nade mną jak ...gilotyna:D Najgorzej zacząć , potem jakoś poleci:) Trzymajcie się Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna ,wróciłaś już z pracy? Co tam słychać? Ciężki dzień? Marylko , opowiadaj. Globusiku , co dzisiaj gotujemy? Tak sobie myślę żeby upiec ziemniaczki z udkami. Livio jak tam gołębica.Może jest już pisklak?. Jaką masz pogodę dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po rozmowach. Grupa 3 latki- 16 dzieci i jakaś pani do pomocy, którą przyśle urząd pracy.Mam nadzieję, że to będzie pani , która dzieci lubi i ma cierpliwość. Co do kasy-najniższa krajowa.Mało - jak się poznamy to dołozy. Po 3 miesiącach próbnych.Zobaczymy. Za tydzień zebranie z rodzicami. Moje odczucia- szefowa rzeczowa i wymagajaca. Na pewno w przedszkolu będzie porządek. Po powrocie miałam przez 3 godziny domowe przedszkole. Córka i synowa i cztery wnuczęta.Było wesoło-bawiliśmy się w ogrodzie. Potem puk, puk do drzwi- mój eks z reklamówką dla psa. Przejeżdżał obok i jedzie z powrotem do pracy.Na palcu złoty sygnet.On , który kiedyś wyśmiewał się z facetów noszących biżuterię. Zrobił z naszych obrączek, żeby mu się nie zgubiły! Tylko nie wie na której ręce się nosi. Dziewczyny ja chyba jestem nienormalna, że go wpuszczam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×