Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Ja mam towarzystwo jaskółek:-) Jak one krzyczą co wieczór!!! Czasami mam ich dosyć,przekrzykują mnie:-( Rano,koguta zakłócają:-) Ale komarów i muszek mniej!!! :-D Dobranoc koleżanki:-) Odpoczywajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczynamy od piątkowej kawy. Miejsce spotkania wiadomo w Wagoniku:) zapraszam Dobrego mniej męczącego dnia życzę. Koguty wyruszyły w teren:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Powinnam dmuchnąć w balonik:) nie mogę rozszyfrować wyrazów z obrazka:) a przez to poczta wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku kawa i wagonik to jest to! Uśmiałam się z tego koguta,biedny, chrypka go dopadła! Noc minęła dobrze,pospałam do 5. Od jutra pogoda ma się zmienić,deszcz zapowiadają i ochłodzenie. Pozdrawiam i zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Kogut już się napracował:) dobrego dnia hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję kawę , ale jest gorąca.. w taki upał chyba lepsza mrożona:) Miłego piątku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopiero wytresowany kogut:-D Miłego i dobrego dnia kobietki!!!! Marysiu,morze masz blisko!!!! Nie wybierasz się na plażę??? Mój starszy jest w Łebie.Pojechał wczoraj w odwiedziny do swojej E. Mam dużo pracy Hejka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki:) Również zabieram się do syzyfów, przed wieczorem będą goście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanieńkie - jeszcze dycham. wydeptuję ścieżki od wanny do kompa.pasjanse układam i zagladam za okno,czy od Lunki już to ochłodzenie nadchodzi. Mam tyyyle roboty.chaos zwycięża,przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do Was z chłodną wodą z cytrynką i listkiem mięty !!!! I na dodatek z wiatraczkiem:-) Trzymajcie się babki,widzę,że smali nas wszystkie. Globusiku,Marysiu,u Was burze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej! M, M , Maciek i Wujeczek na placu zabaw. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) Globusiku masz gości,w Twoich wypowiedziach czuję radość!!! M przejęty z maluszkiem na placu zabaw:-) Fajnie!!! Jak Ty się czujesz??? Koleżanki???? Luna zapracowana jak zwykle jesteś!! Ale w Twoich postach ??? Sma radość!!! Coś dobrego się wydarzyło. Cieszę się bardzo!!! Livciu,ja też jak zdechlaczek.Pod nogami mam cały czas chłodną wodę w misce!!! Jutro zapowiadają 32 stopnie.:-( A bo to pierwszy raz??? Nienawidzę takich upałów!!! Przetrwam!!!! A co tam:-) Jestem bo muszę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa czeka(_)> Zachowuję się cichutko, rodzinka śpi. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku:-) Ja mam jeszcze sobotę przed sobą!!! UPALNĄ!!!! Jestem w pracy .Dzisiaj do 13-tej.Za syzyfy nie będę się brała w taki upał. Może gdzieś nad wodę skoczymy?? Luna pracujesz dzisiaj? Co u Ciebie?? Marysiu,Livciu pozdrawiam,wpadajcie na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku kawka jak zwykle smakuje.Masz gości,miłego dnia wam życzę w gronie rodzinnym. 123 wczoraj pracowałam do 12,potem pojechaliśmy na basen,cudowna woda,mimo że nie umiem pływać posiedziałam sobie w wodzie,poleżałam na słoneczku i pięknie się opaliłam.Odpoczęłam sobie,jak długo juz nie. U nas od wczoraj wieczora burze,jedna za drugą.Ochłodziło się ,ale nieznacznie. Dziś syzyfy,pranko itd. Młodszy syn Z,dziś wyjeżdża! Livciu mam nadzieję,że troszkę doszło do ciebie to ochłodzenie. Marylko co porabiasz,jak Zosieńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna:-) No to się wywczasowałaś. Tak niewiele nam do szczęścia potrzeba:-) Starszy zostaje?????Miłego dnia i nie przesadzaj z tymi syzyfami.U Ciebie i tak wszystko lśni:-) Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Gorąco jak w piecu. Nic się nie chce. Muszę wyjść na zakupy, a wybieram się jak sójka za morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Wybierz sobie sklep z klimą:-) Ja wczoraj do takiego pojechałam, wychodzić się nie chciało :-) Pozdrawiam!!! Livciu,żyjesz??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest mgłą, która wytwarza się w głowie. Jeśli owa mgła opada na dół - na serce - następuje pogoda życia; jeśli pozostaje w głowie - pada deszcz łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie popadało,tak na spokojnie - tyle,że chyba ochłody nie będzie.:( Już wsio paruje. wpisałam Wam cytat z Henryka Sienkiewicza, - fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Dobrej nocki!!! Ze słowami otuchy wpadam do Was:-) Damy radę babki!!!, a bo to pierwszy raz tak nas smali??? Ja ratuję się: miednica zimnej wody i tak sobie nóżki moczę:-) Na chwilkę pomaga,potem zmiana wody:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielny poranek,kogut ma zawiązany na supełek dziób !! Kawa i herbata z samowara przygotowane. Padało całą noc - a teraz przyjemny chłodek. Niedziela będzie miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livvio cytat Sienkiewicza sama prawda. U mnie dziś pochmurno ale gorąco. Może będzie padać. Czeka mnie dziś praca w kuchni. Spodziewam się jutro gości, trzeba naszykować jedzenie. Szkoda, że w domu nie ma klimy:D Dobrej niedzieli dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę. Słonecznie i wiaterek powiewa,taka mamy pogodę. Temp do 20 st. Livciu kawka smakuje,popijam już drugą. Marylko zakasuj rękawy i do dzieła. Gościom będą smakowały twoje pyszności. Globusiku,123 nie pijecie dziś z nami kawy? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam :) DAMULKI! Co prawda kawa spóźniona ale jeszcze bardziej mi smakuje. Rodzina pojechała dalej.Oby nie zepsuła się pogoda nad morzem. Ogromna gorączka zniewala wszystkich , starych , młodych i dzieci. Ale daliśmy radę. Najwięcej wypiliśmy wody:) Maciek tak sobie upodobał wujeczka i obiecał że w drodze powrotnej również nas odwiedzi. Następna wizyta /2 sierpnia/ młodszego wnuka. Teraz przede mną odpoczynek. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i przepraszam, że tak rzadko wpadam, wczoraj i przedwczoraj byłam na wsi...nie mam tam internetu, spaceruję po polach w kierunku lasu a tu sarenka zatrzymała się poptarzyła na mnie z grymasem ....i uciekła;) Dzisiaj przyjechał syn, więc muszę gotować jedzenie a on udaje ...mamusiu jakie to smaczne..nie ma jak w domu.. Marysiu nie ma o czym gadać..narazie przesyłam słońce, które się właśnie schowało bo zanosi się na deszcz. Pozdrawiam Was serdecznie, globus:) odpoczywaj spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×