Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Jedyneczko x leżę na macie i walczę z ..nie ... dam radę , nie ustąpię :) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka miluśkiego wolnego dnia. Do uzdrzeni po odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Hejka Dziewczyny! Tak sobie myślę,że dzisiaj mój Wnusio odniósł sukces w przedszkolu.:) x Panie Wychowawczynie,zrobiły konkurs na najdłuższą układankę z jesiennych owoców. Wczoraj usłszałam przez telefono - worek kasztanów,sznurek,wiertarka - cała niedziela zj,eta - powstał podobno łańcuch nie do udżwignięcia:D x o takie śmieszne sukcesy w ŻYCIU warto walczyć. x dzielę się wesołością i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio:-) Fajnie ,że dzielisz się radościami:-) Oby ich jak najwięcej na co dzień.Mały spryciarz z wnuka:-) Widać ,że chłopczyk myśli i nie idzie na łatwiznę... Czekaj, ile to on już ma ??4-latka? X Ime znasz żyworódkę pierzastą??Słyszałam o tej roślince cudeńka:-) Łatwa w pielęgnacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień deszczowy ;) Jedyneczko Zdaje się,że ta żyworódka to coś na kształt aloesu bo działanie ma podobne,tak? Livio Brawo dla wnuczka za pomysłowość Lunka Shopping udany? Pochwal się co kupiłaś ;) Globusiku Z czym Ty walczysz? Z matą? ;) Marysiu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej dziewczyny. x U mnie pomieszało się ciepło z deszczem wyszła ...parnota:) i Ime ja walczyłam z ....NIE.... wystarczy,że wczoraj byłam na NIE!!! dzisiaj je przepędziłam:) x Jedyneczko mam żyworódkę , oczywiście zadbała o to "B" podobno działanie ma lepsze jak aloes. x Livio wyszły bardzo długie korale z kasztanów:) x Marylko, Lunka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Wstawać śpioszki,kawa czeka ;) Jadę dzisiaj na ściąganie szwów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime.Pyszną kawę parzysz:-)Dzięki.Ja nie śpię ,jestem na stanowisku. A Ty jak się czujesz po tej operacji???Szwy zdjęte?? U mnie Globusiku podobnie jak u Ciebie.Pada i strasznie parno. Oglądałyście mecz?Ja tylko kawałek pierwszej połowy.Jakaś za nerwowa jestem...Dzisiaj w porannych wiadomościach słyszałam relację . Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Kawa superoska:) dziękuję. x Przede mną intensywny dzień . Zapowiadali się goście. Trzeba coś przygotować. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Ja nie śpię od 4 rana :( Mam straszne skurcze jelit.Pewnie efekt gazu w laparoskopii Szwy nie wiem czy będą ściągane.Na 15.30 mam lekarza,to on zdecyduje Szkoda,że ja nie Jadwiga ani Teresa...wpadłabyś też do mnie wtedy ;) Globusiku Co tam smacznego pichcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ime ja i bez okazji mogę wpaść:-) Znowu cierpisz:-( Może dzisiejsza wizyta u lekarza pomoże.Coś tam zawsze doradzi. X A ja jestem już wolniejsza.Klientów coraz mniej,mogę bez wyrzutów sumienia zająć się bardziej przyziemnymi sprawami:-) np. lataniem z miotłą wokół domu.Po wczorajszych opadach i wietrze drzewa prawie łyse. Na obiad pieczone żeberka,buraczki,ziemniaczki i zupa pęczak. (dla mnie ryż z kurczakiem) Marysiu co tam z tą wanną??Dalej kapię,czy poszłaś za poradą Ime.Ja też szukałabym przyczyny w uszczelkach. Luna pochwal się nam co zakupiłaś wczoraj...Jak Ci się pracuje?? Globusiku Tobie nie przeszkadzam;-)wszak gościsz gości.. Livciu co tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór x Koleżanki czy wiecie ,że....... życie jest piękne , trzeba tylko brać odpowiednie "leki"............ x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczornie Jedyneczko Lekarz zalecił,że szwy w piątek mają być ściągane.Nic to.Wytrzymam ;) Wpadaj,wpadaj...ZAPRASZAM :D Żeś mi smaka narobiła takimi pysznościami a ja na diecie :O Globusiku He he No tak...Zgadzam się z Tobą Grunt to optymizm po odpowiednich "lekach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. O, kawa już gotowa.Luna zrobiła i uciekła:-( A gdzie słodzik:-D???Uciekasz tak bez słowa... Rzeczywiście Globusiku,życie może być piękne:-D Mnie też przydała by się od czasu do czasu tabletka szczęścia;-) Ime powiadasz w piątek>> to już jutro!!!nareszcie uwolnisz się z fastrygi i poczujesz się lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o pogodzie wspomnieć.... W nocy burza była.Grzmiało okrutnie.Teraz jest cieplutko. Jak na połowę października pogoda jest super. Idą klienc*********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
dzień dobry. Na szczęście jest już kawa. Babki dziękuję. Potrzebuje jej bardzo dużo. x Goście będą obcy. Dla swoich jest łatwiej się przygotować. Ale co tam dam radę. Ime pytasz co pichcę. Wyobraź sobie ,że dla jednego "obcego" musi być upieczona karkówka. Je jej sporo i cholesterol jest OK. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka to znowu ja:-) Globusiku,a ja myślałam,że goście u Ciebie od wczoraj... Wiesz, kupiłam grzybek do łupania orzechów na kiermaszu ...spojrzałam na niego i przypomniało mi się jak kiedyś mi wspominałaś o tym cudeńku.Faktycznie bardzo ładnie orzechy włoskie się rozłupują.Jedyna wada, to trochę za wolno:-) Dziewczyny zaparzyłam herbatkę z imbirem,rozgrzało mnie do czerwoności:-D Wpadajcie;-) Ime jak dzisiaj się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej babki. x Jedyneczko wypijam zaparzoną przez Ciebie herbatkę. Nich mnie również rozgrzeje. Moi goście zmienili termin. Przywaleni własnymi sprawami:) będą dzwonić kiedy dojadą:).Prawdopodobnie będą w sobotę. x Ime w końcu pozbędziesz się niepotrzebnych ...sznurków... x w mię3dzyczasie sprawa się wyjaśniła , w sobotę od trzynastej będziemy się gościć. Bardzo się ucieszyłam. x Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zapraszam na spacer do Stacyjkowa . Kawa przygotowana. x Mglisto i ciemno. Znaczy się typowy jesienny dzień. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Witajcie dziewczyny. Kawa na rozpoczęcie dnia w Stacyjkowie,dzięki Globusiku. Ojej piszę na raty...ciągle mnie ktoś goni...do roboty.... Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Jedyneczko Czuję się trochę lepiej,choć w nocy jeszcze spać twardym snem mi nie dane ;) Szwy ściągnięte.Pępek taki jakiś rozlazły.Nie zagoił się jeszcze Globusku Miłego goszczenia się❤️ Mnie natomiast zastanawia jedna rzecz... Mój M wyjechał.Dostałam zdawkowego smsa,że wyjeżdża i wraca dzisiaj. Nie wiem gdzie,nie wiem z kim Normalne to nie jest :O Nie dzwoni... Co mam myśleć? Ogłaszam konkurs na najlepszą hstorię! Przyjmę wszystkie z pokorą ;) Pozdrawiam Was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Chętnych zapraszam na kawę. x Ime pierwsza myśl jaka mi sie nasunęła to taka,że mąż wyjechał w sprawach zawodowych. O wyjeździe Cię zawiadomił. Gdyby chciał co nie daj Boże zniknąć nie wysłał by smsa. Przesyłam Ci uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Dzięki za kawkę Globusiku. O i mamy zagadkę od rana....Ime mam nadzieję,że sprawa się wyjaśniła... i nic złego się nie stało.Zapewne jakaś niespodzianka;-) Mój M przyzwyczaił mnie do takich sytuacji:-) On mi zawsze powtarza,że brak wiadomości ,to dobra wiadomość:-) W każdym bądź razie Ime jestem dobrej myśli. Chłodny poranek... Globusiku,przyjemnych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dziękuje Tobie też życzę tego samego. x Ime ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Dziś w spokoju bez pośpiechu, wypijam z wami kawę! Planuję mały wyjazd do miasta, zobaczyć co tam ciekawego w sklepach. A nuż coś tam wynajdę. Oczywiście o polski sklep również zahaczę, serek na pierogi zamiaruję kupić! Ime zagadkowy ten twój M. Ale nie daj się zwariować, wszystko się na pewno wyjaśni! Widziałam dziś piękny wschód słońca! Pozdrawiam was moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Masz chwilę wytchnienia od pracy i same przyjemności zaplanowałaś;-) Ja wczoraj w moim miasteczku odkryłam świetny sklep z ciuszkami.Ponoć jest tam od "zawsze":-),a może do tej pory omijałam go wielkim łukiem,bo bałam się rozmiarówki??? Teraz legalnie biorę L lub M i nie rozglądam się za XXXL:-) Zakupiłam sobie kolejną sukienkę dresową i kamizelkę "futrzaka" Ime?????? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXXL chyba trochę przesadziłam;-) Po pracy wybieram się na cmentarz.Trzeba ocenić sytuację i zaplanować robotę.Tydzień temu byłam z bratem na grobach dziadków,ale to w innej miejscowości. Dwa tygodnie nas dzielą od 1-go listopada,jak ten czas leci:-( niedawno wygrzewałam się na słońcu i marudziłam,że nienawidzę upałów:-D Chyba upiekę zaraz jakieś pyszne ciasto;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×