Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
x Ime Jesteście jeszcze w drodze. Ponieważ roznosi mnie duma i radość z naszego spotkania postanowiłam emocje rozładować w naszym klubiku. x Jedyneczko , Mrylko x Tak odwiedziła mnie Ime z Mężem. To nasze drugie spotkanie i jest jeszcze bardziej mi drogie niż pierwsze. Może dlatego,że już wcześniej się poznaliśmy. Oczywiście od rana stałam w oknie. Byłam przygotowana,że wyjdę po nich na umówione miejsce. Nagle zadzwonił domofon i telefon ....jesteśmy pod drzwiami!!!! ja straciłam swój globus:) zamiast otworzyć drzwi domofonem pobiegłam po nich na dół. Oczywiście hamowałam łzy ...łzy radości. Ime .....dziewczyna o długich nogach i blond włosach /poprzednio miała ciemne/ wygląda bardzo pięknie.Jej M to facet słusznego wzrostu , o ciemnej karnacji do tego opalony i z wąsikiem. Ładna z nich małżeńska para. Nie trudno zauważyć uczucia jakim siebie darzą. Ime niech tak trwa zawsze. x No i dalej moich zwierzeń. 18 wrzesień jest dla mnie dniem bardzo radosnym. Co prawda wizyta nie trwała długo ale rozmawiając poruszyliśmy najważniejsze tematy.Miłe i te mniej też. Jedno mnie jednak martwi:( Ime to ...Tadek niejadek. Tak Ime muszę się poskarżyć może to pomoże,że następnym razem bedzie poprawa z Twojej strony. x Imuś stroik postawiłam na kominku żeby mieć go przed oczami.W tm koszyczku oprócz wrzosiku , trawki i kaktusika zostały wspomnienia❤️. x Jedyneczko Jak mam Wam podziękować i czym się zrewanżować za waszą dobroć i serce. Dziewczyny w obawie żeby list nie poszedł w długą:) na tym kończę. x IME , J .....DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O oooo nie wierzę czy to szlaban czy strata listu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na pomoc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech :) Marzy mi się bigos Jedyneczki :) :) :) Chyba sama zrobię :) :) :) Jedyneczko, jak robisz ten bigosik? Może podzielimy się przepisami? Pozdro laski :) Pora ochłonąć i zaciągnąć rolety :) Dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Próbuję rozwalić mur!!!! Jestem z kawą i nie mogę sie dostać do Wagonika. x Potrzebna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was miło:-) Zapraszam na kawkę. Marysiu witaj.Może masz coś z komputerem nie tak?? Szkoda,że tak rzadko z nami przebywasz;-( Ale pozdrawiam Cię,wpadaj w miarę możliwości;-) Globusiku,goście dotarli??? To Ime??? Mów kochana ,bo ciekawość mnie zżera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc to tak:-D Cieszę się z Tobą Globusiku... Ime jesteś WIELKA ❤️ Idę sobie.... Teraz mnie zazdrość zżera:-( X Pięknie Globusiku opisałaś Ime. Złote i szczere serce ma,a do tego ładna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No w końcu sie udało:) Zasiadamy przy stoliczku i gadamy:) x Imus jak minęła podróż???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku wiem czym następnym razem nakarmić Ime:-) Bigos lubi... Imuś pytasz mnie o przepis... No cóż,mam jedną zasadę.Nie robię śmietnika z bigosu,nie smażę mięsa,udziec z indyka b/z skóry,czasami na ziobrach... za każdym razem jest inny.Zimą pół na pół z kiszoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,witajcie Jedyneczko He he :D Trzeba było pojechać do Lęborka i wpaść do Ime To by Cię zazdrość nie zżerała ;) Globusik nie napisała,że jestem ładna... Tylko,że mam długie nogi ;) Czasami rzeczywiście się o nie potykam :D Wyznajemy tą samą zasadę jeśli chodzi o bigos :D Też nie lubię wszystkiego w nim ;) Jak mi się uda zdobyć mięso z dzika,to też wkładam No i oczywiście pół na pół z dwiema kapuchami,mniam :D Droga do domu...połowa w ciemnościach :) Marysiu Proszę mi się tu nie poddawać! ;) Pisać i odwiedzać :D Globusiku Wiesz jak nas Junior wczoraj przywitał? Noooo,szanowne państwoooo wróciłoooo do domuuuu :D :D Nie chciał jechać,to niech sobie potęsknił :D Nieładnie tak skarżyć na mnie ;) Jestem Ime niejadek :D Rano kanapka,potem o 16 coś małego,potem już często nic Słodyczy nie jem,mięsa również,ot cała filozofia :D Dziękuję Ci Globusiku za spotkanie ❤️ 👄 Oby do następnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś:-D żeś piękna, zrozumiałam:-D No ładnie się odżywiasz:-( a płyny?? nic nie mówię....:-( Jak długo jechaliście??? X Dziewczyny u mnie dzisiaj chłód.... Oswajam się z pożegnaniem lata:-( Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedynuś :D Płyny...dużo wody i sok pomarańczowy,kawa tylko z Wami rano ;) Nie mogę jeść tego co lubię najbardziej,czyli... Kalafior,brukselka,brokuły,kapusta też niestety, odpadają Spowalniają wchłanianie leków na tarczycę 😭 Jechaliśmy 4 godziny do Globusika Droga powrotna 3,5 bo zmieniliśmy trasę na mniej uczęszczaną :D U mnie też chłodnawo ;) Pa pa lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Rozumiem Cię.Wiem,że kapuchy Ci nie służą. Ja mogłabym się obejść.Nie przepadam też za kalafiorami itp... Teraz uczę się łączyć wszystko z kaszą jaglaną.Fajne potrawy można robić na jej bazie.Ale to tylko dla mnie...rodzina nie lubi;-) Dzisiaj zrobiłam sobie kotleta z kaszą jaglaną i mięskiem z udźca z indyka.Pychotka.Do tego gotowane buraczki i syta na dwa dni:-D Imuś daleko do Globusika.Ja mam taką samą drogę do W-wy. Zresztą wszędzie mam daleko,bo nie lubię podróżować!!! A wszyscy wokół chcą mnie na siłę uszczęśliwić... To pa . Do jutra na kawie. Globusiku Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki nie wiem co napisałyście ponieważ pani Bojarska:) zasłoniła mi tekst. x pochwale się Wam jaką mam dobrą pamięć:D .Otóż miałam na dzisiaj fryzjerkę. Oczywiście zapomniałam i nagle na pół godziny przed ...olśnienie..... mam fryzjerkę. Uffff udało się jestem ostrzyżona!!!!!! prawda,że mam dobrą pamięć?????? x Imus no to daliście czadu :) /takim samochodem można/ z powrotem do domku.:) Fajnie jesteśmy coraz bliżej siebie:). Dobrze,że nie próbowaliśmy jechać do centrum. Były jakieś targi i wjechać gdziekolwiek graniczyło z cudem. Nic to wszystko przed nami!!!! x Jedyneczko wyobraź sobie,że ja prawie jak naszej Ime Wnusia. Każdego wieczoru gotuję kaszkę manną i muszę zjeść. Gdybym tego nie zrobiła nie mogłabym zasnąć"D x Miłego nadchodzącego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wstajemy nie ociągamy się:) x Dzień dobry ja i kawa przygotowana na spotkanie. x Zimna noc i pochmurny dzień się zapowiada. Czekam na włączenie ciepła choć czarno to widzę:( Idę po kozę do piwnicy! x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Dzięki za kawkę. Oj, jak się nie chciało:-) wstawać... U mnie Globusiku tak samo za oknem. Ciemno,zimno... Pamięć masz dobrą:-D Nie zawiodła Cię i tym razem;-) Ja mam przed sobą pamiętnik(kalendarz biurkowy) przy każdej dacie wpis;-)jak nie zapomnę spojrzeć w pamiętnik jest ok;-) Roleta....czas;-) Pa.Do uzdrzeni. Ime ,a Ty co nie solidaryzujesz się z nami,wstawaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko x Tak tak ja taki kalendarz mam przed oczami , często nie widzę go:D Jest za mały bo zajmuje tylko pół ściany:D x Imuś przestań się ociągać , na kawę czas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dwie nowe roślinki. Perukowiec,Imuś znasz? To dla niecierpliwych,szybko rośnie. Pieris japonica...białą i czerwoną.Piękne krzewy. Zobaczymy co z tego wyrośnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Globusiku Doopka ciężka :) I cały czas w papierach siedzę Wczoraj znowu bank i jesteśmy lżejsi... Jedyneczko Znowu mnie ubiegłaś :) Kupiłaś watę cukrową? Różowa czy żółta? Dzisiaj jadę do banku, mam dość tego przybytku... I auto po podróży muszę wyszorować Tylu komarów na raz to ja w życiu nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś hejka Też bym chciała wyjść... Mogę tylko przed 7 lub po 16 Perukowiec mój czerwony. Pan miał jeden kolor.Szukam jeszcze roślinki o nazwie Litodor.Jest na allegro,ale zamówienie realizują od 250 zł. dziwne to.Szukam dalej,muszę je mieć!!! U mnie komarów nie widać,za to much....inwazja... A wiecie,że mucha żyje 4 tygodnie??? Też nie wiedziałam,myślałam,że ze dwa dni:-D To pa Imuś,nie przeszkadzam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedynuś Nie przeszkadzasz :D Zgadnij co właśnie robię...? ;) Tyś gorsza ode mnie :D Jak dziecko,które pierwszy raz widzi lizaka :D :D Jak dla mnie to much mogłoby nie być wcale... Ale skoro są to i tak im stu lat życzyć nie będę :D Siorce dzisiaj życzenia składam ;) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam:) x lecę do internetu szukać perukowca i tych innych roślinek. x A ja miałam farta ...skrzacik ....umył mi lodówkę .Nie wiem jak on to zrobił ode mnie wypożyczył tylko ręce! Nic to ręce przecież są na wypozyczki:) x Jedyneczko o całe cztery tygodnie muchy żyją za długo:) Znowu zaszalałaś , tyle roślinek nowych ! Rodos bedzie jeszcze piękniejsze!. Imus powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny rosliny rzeczywiście efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×