Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Rośliny są piękne , bardzo ozdobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O Matko znowu szlaban??? aż nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Pożycz mi tego skrzacika,moja lodówka też do mycia ;) Jedyneczko Czy ten litdor to roślina skalna? Jeśli tak to przecież na allegro są a za przesyłkę chcą niecałe 25 zł ;) Chyba chodzi o lithodorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 50 tce jestescie jeszcze całkiem całkiem. Głowa do góry. Mam pytanie moja mama jest po 60 i czasem ubiera spodnie skórzane ubrałybyscie takie spodnie nawet ladnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom456
Kobiety po 50 sa jeszcze calkiem ,calkiem. Wiec glowa do gory milosc mozna spotkac. Moja ciotka nosi skórzane spodnie jest po 60 i musze powiwdziec prezentuje sie super. Maciw w swojej szafie takie spodnie czy nie pasuje w takim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil123456
Kobiety po 50 jesteście jeszcze całkiem,całkiem. Więc głowa do góry. Miłość może jeszcze przyjść. Mam przykład sąsiadki jest po 50 jak założy komplet kurtka i spodnie skórzane naprawde wygląda wystrzałowo.Moja siostra mówi ,że to w tym wieku nie pasuję. Ja się nie zgadzam. Co sądzicie o takich spodniach a może same nosicie? Jakie wrażenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 50 jesteście jeszcze całkiem ,całkiem. Głowa do góry. Miłość może przyjść niespodziewanie. Mam sąsiadkę po 50 czasem nosi komplet kurtka i spodnie skórzane muszę powiedzieć ,że wygląda bombowo bardzo atrakcyjnie ten strój daje dużo blasku. Moja siostra mówi ,że to w tym wieku nie pasuję taki strój. Ja się nie zgadzam, co wy sądzicie o tym a może same nosicie spodnie skórzane? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Globus fajnych gości miałaś. I jesteś pełna werwy. :) Ime podziwiam ,że dałaś radę tak daleko jechać. Jeynko nie zazdrość , wybierz się w podróż. Też podróżowałam wzoraj , do lekarza w Gdańsku. Czekałam pół roku na wizytę do chirurga plastyka, a teraz na zabieg - termin 15 styczeń. Nic to , uczę się cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu ❤️ Nie jechałam sama...z M moim ;) Nie wiem czy nie będę za bardzo wścibska albo coś mi umknęło ;) Dlaczego byłaś u tego chirurga? To coś poważnego? Kolejki do specjalistów to jakaś masakra,coś o tym wiem Cierpliwość w tym wypadku bardzo wymagana ale czasami trzeba przyspieszyć wizytę i wtedy zostaje nam tylko wyskakiwać z kasy... Pozdrawiam Cię Marysieńko i zdrowia życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię pisać, dziwna sprawa moje wiersze to zabawa. Skąd się biorą? Nie wiem sama. Chciałam zostać piosenkarką. potem też bibliotekarką. Los mnie zrobił przedszkolanką. Zoną, matką , emerytką. I to wszysko? Chyba nie- jeszcze w życiu dużo chcę! Podróżować, wnuki chować zrobić coś dobrego. nie pamiętać złego. :) Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Zapomniałam Ci napisać,że chyba źle przeczytałaś na allegro o tej dostawie za 250 zł... Taki tekst tam jest... "Kupując w dniu dzisiejszym na naszych aukcjach za kwotę powyżej 250 zł towar zostanie objęty darmową przesyłką" Czyli,że gdybyś kupiła tego litodoru za więcej niż 250 zł,przesyłka będzie za darmo :D Ale chyba nie masz zamiaru kupić tylu sadzonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu Lubię czytać Twoje wiersze Na dzień dobry to jest pierwsze! Skąd się biorą? Z Twojej głowy Wpada myśl i wers gotowy Marzeń miałaś wiele Nasz Ty skromny aniele Dużo w życiu osiągnęłaś Dobrego i złego liznęłaś Jesteś babcią ukochaną Koleżanką wyczekiwaną My czekamy na więcej wierszy Który gorszy,który lepszy? ;) Wszystkie doskonałe Liryczne i wspaniałe Pozdrawiamy Cię serdecznie I pisz więcej,koniecznie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Koleżanki. x Wiecie co robię ? piję kawę i czytam wiersz . x Marylko Fajnie się czyta. Mam wrażenie,że masz pełną szufladę wierszy. Pozwól im zobaczyć światło dzienne. Marysiu nadszedł czas aby pogadać :) Pozdrawiam. x Imuś Skrzacika wysyłam do Ciebie. x Jedyneczko Roślinki posadzone??? x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witajcie moje kochane talenty:-D Wierszem pisać nie będę,weny brak;-) Ale koleżanki podziwiam Wasz talent... Super:-) Imuś ja z tymi roślinami rozkumałam wczoraj przy zamówieniu:-D Taki ze mnie czasami szybki Bil;-) Ale dzięki;-) Roślinki zamówione Globusiku,jeszcze nie posadzone. Za kawę podziękowałam?? Dzięki Globusiku. Dzisiaj szalony poranek,wywóz śmieci. W domu chłodno...fajnie się spało. Marysiu domyślam się z jakiego powodu ten zabieg. No cóż,należy cierpliwie czekać,nie ma rady.Zdrówka,Ci życzę. Dobrego dnia koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Ime przybijam piątkę , Twój wiersz super. Jedynko masz talent do kierowania firmą. Umiesz robić kasę:) Globus podtrzymuje nas na duchu, Kiedy tego potrzebujemy. Spędziłam dzień u lekarzy, najpierw rodzinny potem laryngolog, zapalenie zatok. Jeden antybiotyk , nietrafiony, teraz dostałam drugi na 2 tygodnie. A jutro wizyta w następnej przychodni. Co za tydzień, szkoda czasu na choroby, jak za oknem slońce. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie! Gorąca kawa czeka. Zapraszam. x Marylko okazuje się ,że mamy dwie poetki. Ime też ukrywa talent. Życzę Ci zdrówka. Zatoki to okropne paskudztwo. Lubi się powtarzać. x Jedyneczko, Ime odwiedzajcie stare kąty. Wpadajcie na kawę. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie.Globusiku dzięki za kawkę. X Gdzie Ime przepadła??? Marysiu no proszę cię, nie przesadzaj co do moich zdolności:-D Ale fajnie zgrałyście swoje wiersze z Ime;-) Piszcie więcej w duecie;-) Globusiku co planujesz?? Dobrego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko moje plany to zakupy. Nie lubię tego robic i to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku ja kulinaria mam w głowie. Będę szykowała słoiki dla Studencika;-) Sam poprosił:-D do tej pory nie chciał słyszeć o prowiancie na wynos... W sobotę wyjeżdża. To pa Globusik,miłych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem już w drodze na kawę. Pukam do Was, budzę i czekam.Wszystko gotowe na rozpoczęcie dnia. x Ime czemu jesteś nieobecna:( czy coś nie tak???? x Jedyneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedziłaś mnie Globusiku;-) Witaj na kawie. Ja byłam już na chodingu,ale jeszcze raz muszę wyjść opłacić mieszkanie mamy.Przyniosę drożdżówki;-) Ime?? weź nie strasz:-( Mglisty poranek...w domu mam 17 stopni,uparłam się,że jeszcze nie włączamy centralnego. A jak u Ciebie Globusiku? marzniesz? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Chodding przede mną. x Ime nie strasz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Za mim oknem również chmur przybywa. Piję kawę i myślę:) Wczoraj złapałam Ime. Pracuje za dwóch. Mamy sie nie martwić:D x Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Naszą Ime czeka dyscyplinarka:D U mnie świeci słońce. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie .Następny wrześniowy weekend przeszedł do historii. Zapraszam na poniedziałkową kawę. x Jedyneczko Junior w sobotę pojechał z tatą. Mama została aby opłakiwać pusty pokój:) tym sposobem nie poszłam na służbę:) Przyznaję, że jakoś tak pusto się zrobiło:(. x Ime x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku witam Cię ... Bardzo rozumiem Twoją synową;-) Wczoraj odwiozłam Studencika,a przy okazji jego koleżankę.. Fajnie się ulokowali:-D Koleżanki okno widać z pokoju studencika;-) Nie będą tracili czasu na dojazdy do siebie...tak powiedzieli... Osobiście dopilnowałam,aby smakołyki które przygotowałam trafiły na odpowiednią półkę w lodówce,pierogi w zamrażarce itd. Ot i pusto znowu w chacie:-( Ale i to ma swoje zalety :-D Dobrego dnia Globusiku. Do uzdrzeni Ime. Pozdrawiam Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Piękna pogoda, a ja dalej chora. Po jednym z leków serce mi latało jak tabun koni, kazali odstawić. Mam nadzieję, że w końcu będzie lepiej. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×