Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie Tak na szybko... Piec odpalony, kaloryfery zimne :( Z bojlera kapało Panowie przyjechali, przeciek zlikwidowali ale grzania już nie umieli nastawić No comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko widzę,że weszłaś na kawę beż problemu:) nie było szlabanu??? x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jednak szlaban był. Brawo Jedyneczko jesteś konsekwentna.:) x Imus czy piec jest tak skomplikowany czy fachowcy do czterech liter. Czuję ,że sama szybciej opanujesz jego działanie.Trzymam kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Piec ma dwa komputery Szefa nie było przy tym, szeregowi pracownicy próbowali ustawiać Nie tykam tej bomby, najpierw przestudiuję instrukcję Wczoraj sprzatałam syf w kotłowni Panowie wynieśli stary piec tak, że nie można było drzwi zamknąć :( Zostawili go w przejściu niemalże... Zaparłam się w drzwiach i nogą przesunęłam kupę złomu Waży to to pół tony! Drzwi zamknęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Milej niedzieli dziewczyny. x Imus Rzeczywiście piec jest skomputeryzowany a tym samym skomplikowany. Znając Ciebie nie podarujesz i ogarniesz jego działanie. Pierwsze włączenie chyba powinien zrobić ktoś z firmy. Powodzenia Imuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie. Słońce świeci , ładnie dziś. Dziękuję za życzenia zdrowia, pomogły. Jeszcze na antybiotyku 17 dni myslę, że starczy. Ime współczuję kłopotu z synem. Może potrzeba czasu, żeby się zmienił. Jedynko remament zrobiony? Nowy miesiąc przed tobą. Jak zdrowie Globus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Nic nie widzę taka mgła.Czajnik znalazłam więc kawa będzie przygotowana. x Marylko Pytasz o moje zdrowie?? otóż tego tematu najlepiej nie tykać:D dziś tak jutro inaczej. Dobrze,że pokonałaś zatoki.Minęły te czasy kiedy jedna seria antybiotyków zadziałała. Trzeba się ich najeść do syta:) i wtedy dopiero pomagają na jedno a rozwalają żołądek. Pozdrawiam Cię. x Jedyneczko czas podnieść rolety. Kawa pachnie. x Imuś jak u Ciebie , piecowe problemy pokonałaś??? x Dobrego trzeciego dnia października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dzień dobry:-) U mnie nie ma mgły,bez problemu trafiłam na kawę.Dzięki.Przewracamy kartkę z kalendarza. I co widzę,cały tydzień zapisany..... Strajkować dzisiaj nie mogę,bo kogo to będzie obchodziło jak nie przyjdę do roboty?? Ale solidaryzuję się z kobietami,na czarno jestem ubrana i popieram całym sercem czarny protest. X Imuś, działa?? Niedawno u teściowej piec M wymieniał. Stary żeby wynieść ciął na kawałki. Imuś trzymam kciuki,żeby wszystko odpaliło. X Marysiu długie leczenie :-( Zdrówka Ci życzę. Dobrego dnia koleżanki. Do uzdrzeni. Imuś czekamy na info.Może być jednym zdaniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Globusiku Dziękuję za kawkę :) U mnie pada :( Jedyneczko Działa działa... Wzięliśmy się za piec z Juniorem :) Panowie od pieca chyba nie znają się na swoim fachu! Zostawili na kotle programator, który musi być w mieszkaniu :) No i jeszcze przy piecu jedna kontrolka powinna się była palić na czerwono a była zielona Brawo Junior, brawo ja :) Marysiu Bierzesz coś osłonowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś brawo Juniorek , brawo Ty!!!!! Masz ciepło i wygodę. x Jedyneczko Absolutnie solidaryzuję się z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś brawo Ty!!!! Brawo Junior!!!! Superancko,bardzo się cieszę. Jak to mój Zgredzik mówi : umiesz liczyć,licz na siebie.... Imuś a to na eko groszek??? X Globusiku u Ciebie rok akademicki zaczął się?? Kiedy pierwsze zajęcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Tak,na eko groszek ;) Zostało nam z pół tony starego węgla,ale on się nie nadaje Chyba go rozdzielimy pomiędzy moich rodziców i córkę ;) Globusik miał chyba dzisiaj stawić się na zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie siedzę przy kawie i czekam na Was. x Imus tak wczoraj zaczęłam zajęcia:) Było takie oficjalne rozpoczęcie,Wiesz jak to jest taka gadka szmatka:) co dalej? pomyszkuję w internecie i wybiorę coś dla siebie. Imuś czy jesteście zadowoleni z pieca???? x Jedyneczko A jak u Ciebie czy zamówione rośliny dotarły??? x Dziewczyny u moich dzieci pojawiła się nowa lokatorka....... suczka o imieniu Dasza. Broi jak diabli. Mają do zwierząt duuuużo cierpliwości. U mnie w końcu troszkę popadał deszcz. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Piję z Tobą kawkę,dzięki. Po rogale nie chce mi się iść. Ja pieczywa nie jem,a M wczorajszym chlebkiem się zadowoli. Na zewnątrz brzydko,wietrznie. Zapowiadane ulewne deszcze przeszły gdzieś... nawet nie kapnęło. Globusiku roślinki dotarły,posadzone. Zobaczymy co z nich wyrośnie. Globusiku daj znać jaki wydział wybrałaś. Imuś to wielka wygoda taki piec. Jedną robotę masz z głowy;-) Marysiu wpadaj na czarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w mroczny poranek.... Leje i wieje... Kawa na przebudzenie,proszę bardzo;-) Globusiku nie skradaj się;-) Coś czuję,że już nie śpisz. Imuś cieplutko w domku? U Ciebie też mocno wieje ... Dobrego dnia babki. Globusiku co zdecydowałaś?jaki wydział wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko kawa bardzo mi smakuje i bardzo jej potrzebuję. Noc miałam przechlapaną. Obudziłam się o 1-szej i myślałam,że to już rano. Nie wiem kiedy zasnęłam ponownie. Jeżeli się nie śpi w nocy to dopiero jest jazda:( myśli rozrywają ...globus:) Jedyneczko Jeszcze dokładnie nie rozpracowałam programu. Na pewno raz w tygodniu będę chodzić na wykłady które będą prowadzone przez różnych ludzi w zależności od tematu. Najbardziej kręcą mnie robótki ręczne , lubię to robić. Na wiosnę będą organizowane wycieczki jedno , dwu dniowe . Jak wiesz za długo poza domem być bardzo nie lubię więc takie wyskoki bardzo mi odpowiadają. Jak to wszystko będzie dopiero się okaże. Wszystko rozbija sie o pieniądze , a wiadomo, że emeryci są "bogaci" więc mogą szaleć. x Imuś U mnie w końcu zaczęło padać.Było bardzo sucho.Do tego dzisiaj wieje.Na szczęście siedzę w domu i odpoczywam po dniu wczorajszym. Ponieważ zbliża się 1 listopad robiliśmy porządek na cmentarzu.Wróciłam padnięta. x Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Spóźniona ale dotarłam do Was ;) Jedyneczko Nie cieplutko! Już mam dość tego pieca Od 8 rano do 15 przełącza się to to na tryb nocny i jest zimno Nie ruszam...nie dotykam,niech mąż się tym wreszcie zainteresuje Tym razem z mojej strony,pełna olewka Globusiku Tak szybko porządki na grobach? Po dzisiejszej wichurze(wyrwało mi już jedną płytę w szklarni) będzie większy bałagan niż ustawa przewiduje ;) To była chyba syzyfowa praca... Zdradzę Wam sekret... Zgłosiłam moich rodziców do programu "Nasz nowy dom"... Dostałam odpowiedź następnego dnia bo ludzie narzekają,że jak piszą to nie ma odzewu ze strony programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Byłam i jestem z kawą.Zapraszam. x Imuś Niech to licho :( z tym piecem. Masz rację niech gospodarz sie tym zajmie.Myślę ,że powinien go zaprogramować jakiś facet z tej firmy. Taki problem ma moja synowa. Jak nie ma chłopaków w domu boi się go tykać. Jest piec i jest zimno:( Imuś u mnie nie było takiej wichury o jakiej słyszę. Biedna ta Twoja szklarnia .Wkładasz w nią tyle pracy i ciągle coś się dzieje:( Na cmentarzu były sadzone tuje dlatego tak wcześnie były porządki. Dzisiaj mam pracowity dzień oczywiście prace domowe trzeba odrobić. x Jedyneczko Jak u Ciebie , bardzo wiało???? x Do uzdrzeni i dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Dziękuję za czarną :D Trudno,Globusiku Niech weźmie tą szklarnię do końca... Będzie spokój przynajmniej Oczywiście za piec M się na mnie wyżył :( Bo on nie umieeee Dlaczego ja mam wszystko umieć? Jedyneczko Gdzie jesteś? Zwiało Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×