Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Byłam zasypana w dole, nikt nie chciał mnie odkopać. Ale sama sie odkopałam i jestem teraz silniejsza. Miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie obejmuję Was wszystkie razem i ściskam❤️ x u mnie wieje , gwiżdże i unosi liście w górę. Czy aby nie znalazłyście mojej głowy. Urwało mi i biedna się poturlała ale nie wiem w którym kierunku:) x Lunka To nie tak! my każdego dnia szpadelkiem odsypywałyśmy piasek:D a kiedy zobaczyłyśmy głowę zaczęłyśmy Cię wyciągać. Najważniejsze,że jesteś!!!! x Babciu Ime No co za panie bez upierzenia! Nici z moich planów, będą mi marzły cztery litery:D bo nie dosypie puchu. Kurczę co jest ciągle mam po górkę:) x Jedyneczko moje liście też są u Ciebie.Przyjadę po nie ...bo chłop żywemunie przepuści:) x Rudzielcu my tu gadu gadu a Ty pracujesz:( nic to gadu gadu odrobimy w innym terminie. x Już spadam bo woda kipi na herbatkę z cynamonem niech nas rozgrzeje. x Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko pomocy bo mam szlaban:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem ;) Lunka Globusik ma rację... Gdybyś tylko nam pozwoliła w swoim czasie wziąć łopaty w dłoń... Wsparcie to ważna rzecz ;) Ale cieszymy się,że jesteś z nami,że się podniosłaś... Globusiku A co Twoja głowa robi na moim podwórku? Chcesz ją z powrotem czy mogę zatrzymać? :D Postawię na honorowym miejscu,obiecuję! :D Mój M kupił sobie poduszkę z pierza kaczki... Taki wymagalski :D Ja nie lubię ani w kołdrze,ani w poduszce ;) Wszystkie nasze dzieci były uczulone na pierze Dostawały po nim żywą skórę na buzi :( Starszy S miał po nim atopowe zapalenie skóry Wyglądał...Brrr :( Dzisiaj dłużej śpimy... Się zobaczy :D ;) Spokojnej nocy kofffane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk.. puk.. Czy przyjmiecie, tu do siebie, jedną taką biedną sierotę...? Biedną sierotę, bo dziś rano założyłam nowy temat (dla mocno dojrzałych pań) i niestety bez żadnego odzewu. Zaczęłam więc przeszukiwać Kafeterię, czy jest tu ktoś w podobnym do mnie wieku i znalazłam Was. A więc - czy można dołączyć do Was, kobitki..? :) -Ada. (lat 61, od niedawna emerytka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przepędziła mnie redakcja. Zwrot listu ponieważ był za długi. Ha ha komedia i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zniechęciłam się :( x Ada jeżeli lubisz kawę i ble ble , zapraszamy:) Napisałam Ci więcej ale była cenzura:) więc do następnego razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Cześć :) Globusiku Coś bez głowy dużo gadasz :) :) Sio do łóżka! Ada Bardzo miło Ciebie poznać :) Witaj w naszym klubo-wagoniku Napisz o sobie coś więcej, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek. Czy kawe juz wychłeptałyscie? Bo ja tak ,jak zwykle blondi. Piekny dzien za oknem, słoneczko ,spokojnie,cisza. Przygotowuje śniadanko. Zapraszam was na cieple buleczki z czym tylko chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania ruda
Kłaniam się nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystam z poczęstunku za który dziękuję. Napiszę normalnie jak laptopa włączę bo telefon to nie to samo. Tylko jeszcze parę minutę poleniuchuje z książką w łóżku ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! :):) Dziękuję za miłe przyjęcie. Tak, kawcię bardzo lubię. Pogaduchy też. Jestem otwarta na nowe znajomości, z nadzieją, że może przekształcą się w przyjaźnie. Coś o sobie? Proszę bardzo. Tak jak wyżej już wspomniałam, mam 61 lat i od paru tygodni jestem emerytką. Rodzina to mąż, dwoje dzieci (plus synowa i zięć) dwuletnia wnuczka i pies. Mieszkamy sobie w środkowej części Polski. A czy mogę prosić, abyście i Wy napisały mi po kilka słów o sobie? :) Teraz, żeby się wkupić, podam kawusię: 🌼 (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Stefciu Ja też nie lubię pisać z telefonu :( Wolę laptopa :D Lunka Dziękuję za bułeczki :D Poproszę z szynką i pomidorem :D Ada Mogę tak mówić? ;) Dziękuję za przedstawienie pokrótce swojej osoby ;) A czym się zajmowałaś do tej pory? Ja jestem Ime albo miłość ;) Mam 45 lat,córkę i 2 synów Od 5 miesięcy również wnuczko-chrześniaczkę :D Mieszkam na pięknych Kaszubach :D Za chwilę wybywamy na zakupy...Jak to mój mąż mówi,do Rumunii(czytajcie Rumi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ime! :) Tak, jestem Ada. Fajnie, że napisałaś mi o sobie. Mieszkasz na Kaszubach. To piękne strony! Pamiętam jak kiedyś z mężem jechałam przez Kaszuby. Była wczesna jesień. Taka prawdziwa ZŁOTA POLSKA. Widoki niezapomniane! Pagórki... jeziora... i odbijające się w wodzie kolorowe drzewa... coś wspaniałego... Czym się zajmowałam? Pracowałam w służbie zdrowia. A Ty, pracujesz? Czy Panią Domu jesteś? -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj czas nam przestawili. Niezbyt to lubię. Takie zamieszanie się czyni. Nigdy ie wiem, które zegarki dobrze chodzą, a które trzeba przestawić, bo same się nie przesuną. Jak mąż jest w domu, to pół biedy, bo on się lepiej w tym orientuje. :D Dziś jest, więc już te bez automatycznego przestawiania, poprawił na właściwy czas. Niedługo będziemy się zbierali. Najpierw trzeba z naszym psiurem ukochanym iść na dłuższy spacer. Potem jedziemy na cmentarz do naszych bliskich. Chcemy już dziś chryzantemy zakupić i postawić im na grobach. We wtorek pojedziemy i zapalimy światełka. Zawsze tak robię, że kwiaty stawiam przed Dniem Wszystkich Świętych. Tak lubię i tak robię. A Wy, macie najbliższych na cmentarzach? Pewnie tak. Napiszecie o tym słóweczko? -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×