Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
szlabanem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ooo... jest lepiej... właśnie się obudziłam, wyspana, bo spałam całą noc... czuję, że gorączki już nie mam... bóle kostno/mięśniowe miejsze i lepiej przełykam... wdać ISMIGEN robi swoje... Kobitki, dziękuję za wszystkie dobre słowa !! ♡♡ Myślę, że później odpalę kompa i wtedy więcej napiszę. Globusiku, buziak za grzańca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No się udało. Wstawiłam (z komórki piszę) takie ładnie gwiazdki, ale zniknęły, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policzyłam... 20 razy trzeba było szlaban pchnąć, żeby zaskoczył... nie wiecie czemu tak się dzieje...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po śniadaniu. Kawkę popijam. Najbardziej lubię taką mocną z dodatkiem sporej ilości mleka. (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielka płynie nam spokojnie. Zaraz łyknę kolejną porcję leków. Z każdą mijającą godziną czuję się lepiej. Jest więc nadzieja, że nie padnę na dobre. :) Nie mam tylko siły na pitraszenie prawdziwego, niedzielnego obiadu. Z zamrażarki wyciągnęłam gołąbki w sosie pomidorowym, mąż obierze ziemniaki, a ja uduszę pieczarki w śmietanie i ugotuję grubą kaszę. I tak, małym wysiłkiem, powinien wyjść niezły, urozmaicony obiad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze... idę do kuchni, zrobię mocną i gorącą czarną herbatę z dodatkiem soku różanego... ma ktoś ochotę...? jeśli tak, to zapraszam, bardzo miło mi będzie... 🌼 (_) (_) (_) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Lunka dzięki za napoje.:) Jestem bez humoru i liczę ,że kawa zrobi swoje.:( x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie do wiary znowu szlaban:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,te szlabany zniechęcają do pisania:-( Może trzeba będzie się przeprowadzić??? Co myślisz o założeniu nowego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×